{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205202 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #360 -: Декември 09, 2010, 20:08:44 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е просто супер. Много ми харесва. Искам да питам дали е възможно в страниците за разглеждане до  1,2,3,.... да се сложи "нагоре" и "надолу" както е фъф форума? Аз разглеждам по 100 обяви на страница и когато съм най-долу,а искам да отида на по-горните обави сатава по-бавно. Благодаря.

Направено е. Най-долу до 1,2,3,4 при разглеждане на категория има надпис "Отиди най-горе"
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Декември 09, 2010, 20:11:11 »
Раздели ТемаНагоре

Трябва да въведете допустим размер за подписи.Някой картинки са си напваво огромни и е много дразнещо Huh? Roll Eyes
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #362 -: Декември 09, 2010, 20:25:17 »
Раздели ТемаНагоре

Трябва да въведете допустим размер за подписи.Някой картинки са си напваво огромни и е много дразнещо Huh? Roll Eyes

Докато мине коледното настроение ще е така. След Нова Година ще помоля всички да си нормализират подписите.
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #363 -: Декември 09, 2010, 20:46:12 »
Раздели ТемаНагоре

Трябва да въведете допустим размер за подписи.Някой картинки са си напваво огромни и е много дразнещо Huh? Roll Eyes

Докато мине коледното настроение ще е така. След Нова Година ще помоля всички да си нормализират подписите.

А докато мине коледа може ли и аватарите да са по-големи?
Поне само заради конкурса за профил  Kiss
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #364 -: Декември 09, 2010, 20:47:28 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе, а можеш ли да увеличиш малко максималния размер за аватар? 150х150 е напълно нормален размер за аватар и в повечето форуми максималният размер е точно такъв.
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #365 -: Декември 09, 2010, 20:48:59 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе, а можеш ли да увеличиш малко максималния размер за аватар? 150х150 е напълно нормален размер за аватар и в повечето форуми максималният размер е точно такъв.

Радо и аз ще те заобичам  Kiss
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #366 -: Декември 09, 2010, 20:55:01 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе, а можеш ли да увеличиш малко максималния размер за аватар? 150х150 е напълно нормален размер за аватар и в повечето форуми максималният размер е точно такъв.

Радо и аз ще те заобичам  Kiss
Ми крайно време и ти да се включиш в групата.  Tongue Cheesy
Активен

Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Декември 09, 2010, 22:36:53 »
Раздели ТемаНагоре

Трябва да въведете допустим размер за подписи.Някой картинки са си напваво огромни и е много дразнещо Huh? Roll Eyes
То си е до усет. Wink
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Декември 10, 2010, 22:51:43 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е просто супер. Много ми харесва. Искам да питам дали е възможно в страниците за разглеждане до  1,2,3,.... да се сложи "нагоре" и "надолу" както е фъф форума? Аз разглеждам по 100 обяви на страница и когато съм най-долу,а искам да отида на по-горните обави сатава по-бавно. Благодаря.

Направено е. Най-долу до 1,2,3,4 при разглеждане на категория има надпис "Отиди най-горе"

Много благодаря.  (danke2)

А сега да попитам, Когато си добавя обяви в "Наблюдавани" и след време като искам да ги премахна имали някакъв начин това да стане по-лесно. Нпример да има опция премахни всички или махни маркираните, вместо една по една да се премахват. или аз незнам за такава възможност.  (Да не ставам пак много нахална).  Пак благодаря.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #369 -: Декември 11, 2010, 02:44:39 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е просто супер. Много ми харесва. Искам да питам дали е възможно в страниците за разглеждане до  1,2,3,.... да се сложи "нагоре" и "надолу" както е фъф форума? Аз разглеждам по 100 обяви на страница и когато съм най-долу,а искам да отида на по-горните обави сатава по-бавно. Благодаря.

Направено е. Най-долу до 1,2,3,4 при разглеждане на категория има надпис "Отиди най-горе"

Много благодаря.  (danke2)

А сега да попитам, Когато си добавя обяви в "Наблюдавани" и след време като искам да ги премахна имали някакъв начин това да стане по-лесно. Нпример да има опция премахни всички или махни маркираните, вместо една по една да се премахват. или аз незнам за такава възможност.  (Да не ставам пак много нахална).  Пак благодаря.

Няма за момента такава Sad
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Декември 11, 2010, 07:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

Привет, преди време бях писала за проблем с търсачката, днес пробвам отново да намеря даден продукт и отново нищо не се получава Sad.Давам пример, в раздел козметика търся продукт какъвто и да било с име " биодерма".Търсачката нищо не намира, а в същото време има такива продукти.Ако е възможно проблемът да се отстрани, и да може търсачката да изпълнява своите функции.
Благодаря предварителноИ още нещо относно линковете в коментарите, които продължават да не се отварят.Би било добре и тази функция да работи.
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #371 -: Декември 11, 2010, 07:36:04 »
Раздели ТемаНагоре

Привет, преди време бях писала за проблем с търсачката, днес пробвам отново да намеря даден продукт и отново нищо не се получава Sad.Давам пример, в раздел козметика търся продукт какъвто и да било с име " биодерма".Търсачката нищо не намира, а в същото време има такива продукти.Ако е възможно проблемът да се отстрани, и да може търсачката да изпълнява своите функции.
Благодаря предварителноИ още нещо относно линковете в коментарите, които продължават да не се отварят.Би било добре и тази функция да работи.

gdlina32 и по двете работих в неделя и имам напредък. Надявам се скоро да работят.
Малко ми е трудничко сега, защото работя по сайта само вечер и събота и неделя, а и гледам да отделям подобаващо внимание на ссемейството. Обещавам ви да не ви подведа!
Активен

margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Декември 11, 2010, 07:42:29 »
Раздели ТемаНагоре

Това за дрехите " втора употреба " е много добра идея.Аз също нямамнищо против да взимам такива дрехи ,но искам да знам че са от там.
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
Kari
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Декември 11, 2010, 21:45:56 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley Привет, незнам може и да е предложено вече, но ако е възможно и няма против, да можем да трием обявите си, когато поискаме, не да чакаме месец, или поне когато ги маркираме като продадени. Примерно, ако дадено нещо се продаде на втория ден от обявяването му, трябва да стои още месец ненужно на никому, а само заема място и товари сайта. Благодаря за отделеното време да ме четете Smiley..Хубаво изкарване на празниците на всички (christmas14) (christmas13), всички да получите желаните подаръци Smiley!
Активен

* Не спазвам ред , изпращам на първия проявил интерес с ЛС.
* Изпращам като МПП, след предварително плащане.
* Не пращам за проба.
* С предимство са купувачите, които купуват 2 и повече неща.
* Плащам предварително. Връщам стоки, които не отговарят на описанието.
* Поставям оценки. Коректна съм! Очаквам същото и от Вас!!!
♥оценките ми от продавалник
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #374 -: Декември 11, 2010, 21:52:10 »
Раздели ТемаНагоре

Това за дрехите " втора употреба " е много добра идея.Аз също нямамнищо против да взимам такива дрехи ,но искам да знам че са от там.

 Wink
Активен


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: