{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205244 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #60 -: Юли 11, 2010, 16:07:33 »
Раздели ТемаНагоре

А аз имам само един въпрос,или аз не виждам от къде мога да изтрия даден коментар,или няма таква опция?!
Тоест искам да си изтрия някои от коментарите,които съм написала но не виждам от къде.
Ако има възможност,моля да ми разясните   Cheesy   Cheesy
Иначе сайта е супер  Kiss

Редакцията на коментари вече работи ( от преди 5 мин.) . Ако имате проблеми - пишете Smiley
Активен

KickFish
KickFish=TheaFea
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


KickFish=TheaFea

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Юли 11, 2010, 17:05:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ще има ли сайта негова отличителна картинка, надпис  :Smiley? Може би на по-късен етап да се добави ..., или да направим конкурс  Cheesy
Активен

Вярвам в добронамерената комуникация Smiley
Сериозните хора пишат на лични и ползват предимство.
За повече от една обява също давам предимство.
Разменям обяви, по които няма активност
и стига да ми хареса нещо от вашите обяви.
Ходя веднъж в седмицата до пощата.
Предпочитам предварително плащане!

♥♥♥ моите обяви ♥♥♥
♥♥♥ моите оценки ♥♥♥
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #62 -: Юли 11, 2010, 17:14:43 »
Раздели ТемаНагоре

Ще има ли сайта негова отличителна картинка, надпис  :Smiley? Може би на по-късен етап да се добави ..., или да направим конкурс  Cheesy

Ще има Smiley Със жената в момента работим по него Smiley
Активен

KickFish
KickFish=TheaFea
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


KickFish=TheaFea

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Юли 11, 2010, 18:47:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ще има ли сайта негова отличителна картинка, надпис  :Smiley? Може би на по-късен етап да се добави ..., или да направим конкурс  Cheesy

Ще има Smiley Със жената в момента работим по него Smiley

Супер  Cheesy
Активен

Вярвам в добронамерената комуникация Smiley
Сериозните хора пишат на лични и ползват предимство.
За повече от една обява също давам предимство.
Разменям обяви, по които няма активност
и стига да ми хареса нещо от вашите обяви.
Ходя веднъж в седмицата до пощата.
Предпочитам предварително плащане!

♥♥♥ моите обяви ♥♥♥
♥♥♥ моите оценки ♥♥♥
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #64 -: Юли 11, 2010, 19:31:26 »
Раздели ТемаНагоре

Погледнах преди малко в темата за некоректните потребители и видях, че вече има такива за някой вече познати или не лица. Въпроса ми е възможно ли е да има тема в кото просто да се изреждат един под друг инициалите на некоректните, а отделни теми за тях пак да си има с конкретните проблеми, т.е. за да може когато искам да проверя някой на който ще изпращам да вляза във въпросната тема със списъка и да прегледам на бързо има ли го този ник там, а не да преглеждам всички теми. Дази ме разбрахте?  Embarrassed

Видях, че сте го направили. Благодаря много, мисля, че ще е полезно на всички ни тук.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Юли 11, 2010, 21:56:29 »
Раздели ТемаНагоре

 Sad Пак съм аз, дали отново не съм направила нещо както трябва или...При форум съобщенията не ми изписва 1-2 или .. съобщения/когато има нови такива-не прочетени/Пак ли нещо не съм си направила правилно настройките >Sad
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #66 -: Юли 11, 2010, 22:04:09 »
Раздели ТемаНагоре

Sad Пак съм аз, дали отново не съм направила нещо както трябва или...При форум съобщенията не ми изписва 1-2 или .. съобщения/когато има нови такива-не прочетени/Пак ли нещо не съм си направила правилно настройките >Sad

В секция "Обяви" не изписва номерация на нови съобщения.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Юли 11, 2010, 22:08:07 »
Раздели ТемаНагоре

 Wink  Ок, а дали може да се направи да излизат? Embarrassed
Би било добре.... Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
mannuella
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

продавам постоянно,разчиствам постоянно

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Юли 11, 2010, 23:47:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, аз съм нов потребител, но първото, което ми направи така да се каже неприятно впечатление, бяха подкатегориите! Самите категории на стоките са добре- дрехи, чанти, обувки, но подкатегориите са доста неудобни. Смятам, че ще бъде много полезно ако вместо по размери, категоризирате дрехите по вид- блузи, панталони, рокли и т.н. Другото, което според мен е добре да се промени са определенията за състояние на стоката, тъй като състояния като "чудесно" и "прекрасно" са неподходящи и се разбират по различен начин от всеки,а това създава доста недоразумения. По-добре би било да бъдат : средно, добро, отлично и т.н. Това са моите предложения, надявам се не нарушавам ничии правила с някое от тях.  Wink
Здр-те и от мен
Чудесно сайтче,много съм доволна от това че има възможност за кореспонденция с Администратор.Сайтчето е хубаво,не е бъгаво.Смятам,че ще се развие  Wink
И аз съм съгласна с цитата по-горе за категориите и за описанието на продукта.Относно описанието,не може ли да се направи една скала от 2-6 както е в училище.
Другото,което лично мен ме затруднява е въвеждането на "буквен" код при писането на лини съобщения.Честно казано хем ме бави,хем не успявам да го разчета добре(шрифта е малко странен) и се налага да отварям нов прозорец за да го чуя и става дъълга и широка...дали нататък ще бъде премахнат
Поздрави!
P.S Видях,че описанието е променено
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 00:09:09 от mannuella » Активен

Пазя ред 2 -достатъчно време за размисъл
Покупка на 2 неща- предимство
Прескачам по свое усмотрение
Изисквам предварително плащане
Предпочитам плащането да е по банков път:
               Сметка BG94FINV91501004368056
                  Мануела Димитрова Антонова към 1 инвест.банк
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #69 -: Юли 12, 2010, 00:14:21 »
Раздели ТемаНагоре

Какъв буквен код?!?
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #70 -: Юли 12, 2010, 05:52:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, аз съм нов потребител, но първото, което ми направи така да се каже неприятно впечатление, бяха подкатегориите! Самите категории на стоките са добре- дрехи, чанти, обувки, но подкатегориите са доста неудобни. Смятам, че ще бъде много полезно ако вместо по размери, категоризирате дрехите по вид- блузи, панталони, рокли и т.н. Другото, което според мен е добре да се промени са определенията за състояние на стоката, тъй като състояния като "чудесно" и "прекрасно" са неподходящи и се разбират по различен начин от всеки,а това създава доста недоразумения. По-добре би било да бъдат : средно, добро, отлично и т.н. Това са моите предложения, надявам се не нарушавам ничии правила с някое от тях.  Wink
Здр-те и от мен
Чудесно сайтче,много съм доволна от това че има възможност за кореспонденция с Администратор.Сайтчето е хубаво,не е бъгаво.Смятам,че ще се развие  Wink
И аз съм съгласна с цитата по-горе за категориите и за описанието на продукта.Относно описанието,не може ли да се направи една скала от 2-6 както е в училище.
Другото,което лично мен ме затруднява е въвеждането на "буквен" код при писането на лини съобщения.Честно казано хем ме бави,хем не успявам да го разчета добре(шрифта е малко странен) и се налага да отварям нов прозорец за да го чуя и става дъълга и широка...дали нататък ще бъде премахнат
Поздрави!
P.S Видях,че описанието е променено

Незнам защо се появява този буквен код. Това става само на някой потребители. Въведете го 2-3 пъти и ще изчезне.
Активен

mannuella
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

продавам постоянно,разчиствам постоянно

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Юли 12, 2010, 09:20:00 »
Раздели ТемаНагоре

добре,ще пробвам  Wink
Активен

Пазя ред 2 -достатъчно време за размисъл
Покупка на 2 неща- предимство
Прескачам по свое усмотрение
Изисквам предварително плащане
Предпочитам плащането да е по банков път:
               Сметка BG94FINV91501004368056
                  Мануела Димитрова Антонова към 1 инвест.банк
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Юли 12, 2010, 17:13:07 »
Раздели ТемаНагоре

Wink  Ок, а дали може да се направи да излизат? Embarrassed
Би било добре.... Wink
Мда!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Юли 12, 2010, 20:52:39 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Първо да Ви поздравя,сайта е страхотен и му желая много успехи занапред.Да си дойда на думата.Имам едно предложение.Дали когато се публикуват обяви в   категорията ДРЕХИ ЗА ДЕЦА не може да има три подкатегорийки като да са разделени на-ЗА МОМЧЕНЦЕ,ЗА МОМИЧЕНЦЕ и УНИСЕКС?Мисля,че като се разглеждат обявите ще бъде по-лесно  за търсене.Незнам дали  правилно обясних,но се надявам да сте ме разбрали CheesyПоздрави Smiley
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Юли 13, 2010, 13:20:45 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Първо да Ви поздравя,сайта е страхотен и му желая много успехи занапред.Да си дойда на думата.Имам едно предложение.Дали когато се публикуват обяви в   категорията ДРЕХИ ЗА ДЕЦА не може да има три подкатегорийки като да са разделени на-ЗА МОМЧЕНЦЕ,ЗА МОМИЧЕНЦЕ и УНИСЕКС?Мисля,че като се разглеждат обявите ще бъде по-лесно  за търсене.Незнам дали  правилно обясних,но се надявам да сте ме разбрали CheesyПоздрави Smiley
Според мен това е много добра идея!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: