{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 208278 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #45 -: Юли 08, 2010, 11:32:49 »
Раздели ТемаНагоре

аз ицчаквам до потвърждаване от купувача,че всичко е ОК и си ги трия после,но не всеки се занимава  Lips Sealed

И така става Smiley
Активен

delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Юли 08, 2010, 14:10:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Ще може ли при публикуване на обява в раздела за Търсене да се качи и снимка?
Понеже аз си търся нещо от определен тип ми се иска да покажа за какво става дума.
Сега сложих в текста на самата обява линк към снимка качена в друг сайт, но честно казано така е по-трудно.
Благодаря Ви за чудесната работа до тук...
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #47 -: Юли 08, 2010, 16:22:11 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Ще може ли при публикуване на обява в раздела за Търсене да се качи и снимка?
Понеже аз си търся нещо от определен тип ми се иска да покажа за какво става дума.
Сега сложих в текста на самата обява линк към снимка качена в друг сайт, но честно казано така е по-трудно.
Благодаря Ви за чудесната работа до тук...

Поне за момента няма как да се сложи. Ще помисля по въпроса. Ще те помоля да ми напомниш на лични след седмица. Ако искаш сложи линк към снимки за търсеното Smiley
Активен

teo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Юли 10, 2010, 21:27:29 »
Раздели ТемаНагоре

БРАВО!Поздравления-така сайтът е чудесен,много ми харесва!!!  Kiss


Само нещо не ми харесват страниците със самите обяви-по-точно момента със снимките-някак дребни и на гъсто много идват и се сливат в една дълга"шарения"-не се открояват снимките като че ли-дали не може да се направи нещо за по-добра прегледност.  Huh?
Активен

ВЕЧЕ изпращам само с НАЛОЖЕН платеж-през БГ-пощи, предварителен БАНКОВ ПРЕВОД /или epay/
НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
ЗАМЯНАТА/ако желая такава/СЕ УПОМЕНАВА ИЗРИШНО В ОБЯВИТЕ МИ!
ГОНЯ НЕКОРЕКТНИТЕ ДЛЪЖНИЦИ ДО ДУПКА-С ПОЛИЦИЯ!
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Юли 10, 2010, 22:33:54 »
Раздели ТемаНагоре

Имам предложение, свързано с навигацията по страниците в разделите. В момента са Страница 1 2 3... и т.н. При преминаване към предишна или следваща страница трябва да се щракне върху номерчето й. Няма ли да е по-удобно, ако освен номерата на страниците има и по една стрелка или др. подходящ знак за Напред и Назад? 
Нещо такова
« Последна редакция: Юли 10, 2010, 23:12:03 от Linofrina » Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
_vili_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Моля, четете Описанието на обявата и Подписът ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Юли 10, 2010, 23:06:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново, първо искам да ви поздравя за страхотно свършената работа по усъвършенстването на сайта, много сте бързи и отзивчиви  Wink . Исках да попитам дали е възможно да се увеличи броят на снимките към обявите , поне с още една .... Благодаря предварително  Smiley
Активен

Гарантирам коректност от моя страна и контактувам само със сериозни хора.Пазя ред 12 часа. Четете добре ОПИСАНИЕТО на обявата. Изпращам стоки само по пощата като малък пакет. Пощенските разходи са за сметка на купувача! За нови потребители заплащането е предварително, винаги чрез пощенски запис!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Юли 10, 2010, 23:18:45 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново, първо искам да ви поздравя за страхотно свършената работа по усъвършенстването на сайта, много сте бързи и отзивчиви  Wink . Исках да попитам дали е възможно да се увеличи броят на снимките към обявите , поне с още една .... Благодаря предварително  Smiley

Не е желателно, за да не се получава забавяне на сайта. Smiley
Активен
zoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Юли 11, 2010, 12:21:47 »
Раздели ТемаНагоре

Поздравления и от мен - сайта е много хубав и ... бърз  ;D
Имам предложение, свързано с навигацията по страниците в разделите. В момента са Страница 1 2 3... и т.н. При преминаване към предишна или следваща страница трябва да се щракне върху номерчето й. Няма ли да е по-удобно, ако освен номерата на страниците има и по една стрелка или др. подходящ знак за Напред и Назад? 
Нещо такова

Присъединявам се към тази идея... ако е възможно... И друго (мисля, че някой беше писал по-горе по въпроса) - възможно ли е срещу наименованията на стоките да има и колонка "коментари" - там където са брой преглеждания, цена... За да не е необходимо да трябва да се отвори обявата, за да се види има ли коментари по нея?... Дано ме разбрахте!  Cheesy
Активен

Изпращам и приемам по пощата като МПП
Не приемам Наложен платеж!
Не плащам предварително!

Стоки, неотговарящи на описанието ДИРЕКТНО връщам - уморих се да плащам за боклуци!
Моля, бъдете коректни - тук не е вехтошарник!

На непознати потребители и такива с отриц.оценки искам парите предварителнo
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #53 -: Юли 11, 2010, 12:27:08 »
Раздели ТемаНагоре

Коментари по вашите си обяви се виждат най лесно през бутона Коментари по мой обяви , там отгоре ти е най новия коментар а най отдолу най стария
относно подчертаването на страницата , шефа казва че кода е бая сложен и затова е направино отдолу и отгоре да си излиза  Страница 1 , Страница 2 , в зависимост от това на коя страница се намираш
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #54 -: Юли 11, 2010, 12:44:54 »
Раздели ТемаНагоре

Имам предложение, свързано с навигацията по страниците в разделите. В момента са Страница 1 2 3... и т.н. При преминаване към предишна или следваща страница трябва да се щракне върху номерчето й. Няма ли да е по-удобно, ако освен номерата на страниците има и по една стрелка или др. подходящ знак за Напред и Назад? 
Нещо такова


Мда...и за мен това е единственият кусур за момента:)
Активен
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Юли 11, 2010, 13:55:06 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен, да ли е възможно при личните съобщениа в началото да се показват най-новите , а не както е в момента, първо се виждат най-старите а последно получените са най-долу Wink
Благодаря ви предварително.
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Юли 11, 2010, 14:11:27 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен, да ли е възможно при личните съобщениа в началото да се показват най-новите , а не както е в момента, първо се виждат най-старите а последно получените са най-долу Wink
Благодаря ви предварително.

Да това е в настройките. Влизаш в "Редактирай профил" -> "Настройки Изглед и Подредба" ->  "Покажи най-новите лични съобщения горе" (маркирай го). Smiley
« Последна редакция: Юли 11, 2010, 14:22:42 от daiido » Активен
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Юли 11, 2010, 14:15:00 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy  Много благодаря Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #58 -: Юли 11, 2010, 14:57:35 »
Раздели ТемаНагоре

Погледнах преди малко в темата за некоректните потребители и видях, че вече има такива за някой вече познати или не лица. Въпроса ми е възможно ли е да има тема в кото просто да се изреждат един под друг инициалите на некоректните, а отделни теми за тях пак да си има с конкретните проблеми, т.е. за да може когато искам да проверя някой на който ще изпращам да вляза във въпросната тема със списъка и да прегледам на бързо има ли го този ник там, а не да преглеждам всички теми. Дази ме разбрахте?  Embarrassed
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Юли 11, 2010, 15:58:28 »
Раздели ТемаНагоре

А аз имам само един въпрос,или аз не виждам от къде мога да изтрия даден коментар,или няма таква опция?!
Тоест искам да си изтрия някои от коментарите,които съм написала но не виждам от къде.
Ако има възможност,моля да ми разясните   Cheesy   Cheesy
Иначе сайта е супер  Kiss
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: