{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 208470 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #300 -: Ноември 19, 2010, 06:10:10 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе,може ли полето за размяна да стане задължително,както е например "Вашето местоположение"-ако не е попълнено да не може да се публикува обявата и да се появява прозорче с подсещане.Просото е много гадно  в някоя обява да няма нищо отбелязано и като попиташ за размяна,веднага да отмятат "Не желая размяна".И накрая ,ако някой види така обявата ще помисли,че въпреки отметката аз съм питала за размяна. :Smiley

Да може, но нарочно го направих така. Отначало си мислес, че ако полето бъде оставено празно, това може да означава, че потребителя може да размисли. Но нещата се промениха и малко идеята се извъртя.
Активен

maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #301 -: Ноември 19, 2010, 15:58:18 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе,може ли полето за размяна да стане задължително,както е например "Вашето местоположение"-ако не е попълнено да не може да се публикува обявата и да се появява прозорче с подсещане.Просото е много гадно  в някоя обява да няма нищо отбелязано и като попиташ за размяна,веднага да отмятат "Не желая размяна".И накрая ,ако някой види така обявата ще помисли,че въпреки отметката аз съм питала за размяна. :Smiley

Да може, но нарочно го направих така. Отначало си мислес, че ако полето бъде оставено празно, това може да означава, че потребителя може да размисли. Но нещата се промениха и малко идеята се извъртя.

На мен ми харесва полето да не е задължително - в обявите, които категорично не желая размяна, цъквам съответното поле. А за останалите си преценявам дали бих разгледала съответни предложения или мога и да разлисля. Няма да ми е приятно да съм задължена да го отбелявам.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #302 -: Ноември 20, 2010, 12:02:46 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да поставя следния въпрос: Възможно ли е обява, която се маркира със SOLD да се прехвърля в друга страница да речем ПРОДАДЕНИ на съответния потребител! Към нея да има линк в профила на потребителя като този на Обяви на потребителя. Този линк да се нарича Продадени от потребителя или да речем само Продадени!
По този начин обявите, маркирани със СОЛД да се местят автоматично в тази страница и да са отделно от активните!
Случва се обява, пусната в деня на публикуването да се продаде в същия и след като не може да се изтрие, поради възможност за препубликуване, си виси един месец. Малко е дразнещо, а и не само мен, но и доста други потребители, с които сме го обсъждали.
По този начин няма да се налага да прелистваш всичките си обяви за да изтриеш вече продадените след изминалия период от един месец. Аз лично имам няколко и общо взето почти всеки ден влизам да видя дали е минал срока за чистенето им!
По този начин ще има малко по-точна подредба! А и обявите няма да се набиват в очи и да досаждат, когато потребител си преразглежда активните обяви! А дори и да се скрива от останалите поребители след 5 дни, веднъж в месеца ще решиш да си взелеш в Продадени и да поизтриеш излишните!
Вече другите потребители също може да се информират за продадените му (в случай, че имат някакъв интерес) като изберат Продадени на съответния потребител. Дори и само от любопитство!
Някак по-подредено ми се струва!
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 12:05:10 от FEMININE » Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #303 -: Ноември 20, 2010, 12:41:13 »
Раздели ТемаНагоре

По горната тема аз бих предложила в листа с обяви да се направи една колона с кликче ИЗТРИЙ. Ако не е затрудняващо от техн. гл. т., разбира се.
Както е при съобщенията. За да не влизаш в обявата, после в редактирай, после изтрий..там трябва и да се внимава, защото автоматичното препубликуване е точно отдолу  Smiley
И за да съм още по-нахална, кликчето към всяка обява да става активно в момента, в който изтече месеца и обявата може да се трие  Smiley
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 12:44:47 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #304 -: Ноември 20, 2010, 12:43:14 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да поставя следния въпрос: Възможно ли е обява, която се маркира със SOLD да се прехвърля в друга страница да речем ПРОДАДЕНИ на съответния потребител! Към нея да има линк в профила на потребителя като този на Обяви на потребителя. Този линк да се нарича Продадени от потребителя или да речем само Продадени!
По този начин обявите, маркирани със СОЛД да се местят автоматично в тази страница и да са отделно от активните!
Случва се обява, пусната в деня на публикуването да се продаде в същия и след като не може да се изтрие, поради възможност за препубликуване, си виси един месец. Малко е дразнещо, а и не само мен, но и доста други потребители, с които сме го обсъждали.
По този начин няма да се налага да прелистваш всичките си обяви за да изтриеш вече продадените след изминалия период от един месец. Аз лично имам няколко и общо взето почти всеки ден влизам да видя дали е минал срока за чистенето им!
По този начин ще има малко по-точна подредба! А и обявите няма да се набиват в очи и да досаждат, когато потребител си преразглежда активните обяви! А дори и да се скрива от останалите поребители след 5 дни, веднъж в месеца ще решиш да си взелеш в Продадени и да поизтриеш излишните!
Вече другите потребители също може да се информират за продадените му (в случай, че имат някакъв интерес) като изберат Продадени на съответния потребител. Дори и само от любопитство!
Някак по-подредено ми се струва!
По горната тема аз бих предложила в листа с обяви да се направи една колона с кликче ИЗТРИЙ. Ако не е затрудняващо от техн. гл. т., разбира се.
Както е при съобщенията. За да не влизаш в обявата, после в редактирай, после изтрий..там трябва и да се внимава, защото автоматичното препубликуване е точно отдолу  Smiley

И двете предложения са доста интригуващи и изискват доста промени по кода. Ще се опитам да реализирам предложенията, но незнам дали ще успея!
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #305 -: Ноември 21, 2010, 22:47:04 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да поставя следния въпрос: Възможно ли е обява, която се маркира със SOLD да се прехвърля в друга страница да речем ПРОДАДЕНИ на съответния потребител! Към нея да има линк в профила на потребителя като този на Обяви на потребителя. Този линк да се нарича Продадени от потребителя или да речем само Продадени!
По този начин обявите, маркирани със СОЛД да се местят автоматично в тази страница и да са отделно от активните!
Случва се обява, пусната в деня на публикуването да се продаде в същия и след като не може да се изтрие, поради възможност за препубликуване, си виси един месец. Малко е дразнещо, а и не само мен, но и доста други потребители, с които сме го обсъждали.
По този начин няма да се налага да прелистваш всичките си обяви за да изтриеш вече продадените след изминалия период от един месец. Аз лично имам няколко и общо взето почти всеки ден влизам да видя дали е минал срока за чистенето им!
По този начин ще има малко по-точна подредба! А и обявите няма да се набиват в очи и да досаждат, когато потребител си преразглежда активните обяви! А дори и да се скрива от останалите поребители след 5 дни, веднъж в месеца ще решиш да си взелеш в Продадени и да поизтриеш излишните!
Вече другите потребители също може да се информират за продадените му (в случай, че имат някакъв интерес) като изберат Продадени на съответния потребител. Дори и само от любопитство!
Някак по-подредено ми се струва!
Добре де не е ли по добре,да се намали примерно след 10 дена да се трият ПРОДАДЕНИТЕ Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #306 -: Ноември 22, 2010, 06:07:28 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да поставя следния въпрос: Възможно ли е обява, която се маркира със SOLD да се прехвърля в друга страница да речем ПРОДАДЕНИ на съответния потребител! Към нея да има линк в профила на потребителя като този на Обяви на потребителя. Този линк да се нарича Продадени от потребителя или да речем само Продадени!
По този начин обявите, маркирани със СОЛД да се местят автоматично в тази страница и да са отделно от активните!
Случва се обява, пусната в деня на публикуването да се продаде в същия и след като не може да се изтрие, поради възможност за препубликуване, си виси един месец. Малко е дразнещо, а и не само мен, но и доста други потребители, с които сме го обсъждали.
По този начин няма да се налага да прелистваш всичките си обяви за да изтриеш вече продадените след изминалия период от един месец. Аз лично имам няколко и общо взето почти всеки ден влизам да видя дали е минал срока за чистенето им!
По този начин ще има малко по-точна подредба! А и обявите няма да се набиват в очи и да досаждат, когато потребител си преразглежда активните обяви! А дори и да се скрива от останалите поребители след 5 дни, веднъж в месеца ще решиш да си взелеш в Продадени и да поизтриеш излишните!
Вече другите потребители също може да се информират за продадените му (в случай, че имат някакъв интерес) като изберат Продадени на съответния потребител. Дори и само от любопитство!
Някак по-подредено ми се струва!
Добре де не е ли по добре,да се намали примерно след 10 дена да се трият ПРОДАДЕНИТЕ Roll Eyes

Това означава през 10 дни препубликуване. За момента ще е така, но може да се помисли за намаляне на срока за препубликуване.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #307 -: Ноември 22, 2010, 11:37:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не виждам какво ви пречат продадените обяви. Като има опция да се скрият, просто си ги скривате и не ги виждате.
 На мен ми харесва предложението да се трият с отметка като съобщенията, вместо да се влиза във всяка обява, но сигурно и това е по- трудоемко  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
dani_ela20
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #308 -: Ноември 22, 2010, 16:35:14 »
Раздели ТемаНагоре

Да се наредя и аз.Искам да попитам зашо немога да си трия обявите:( (личните ми обяви)не виждам такава опция)пробвам дори с редактиране за да потарся опцията и там,но не немога да намеря как)ще бъда благодарна ако ми помогнете.И една идея за олесняване на сайта до самата обява(като дам на мойте обяви)да има надпис ''ИЗТРЙ или DELETE за по улеснение на потребителите да си изтриват обявите стари или вече ненужни.Благодаря ще следя за да видя отговор от модератор.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #309 -: Ноември 22, 2010, 17:41:47 »
Раздели ТемаНагоре

Да се наредя и аз.Искам да попитам зашо немога да си трия обявите:( (личните ми обяви)не виждам такава опция)пробвам дори с редактиране за да потарся опцията и там,но не немога да намеря как)ще бъда благодарна ако ми помогнете.И една идея за олесняване на сайта до самата обява(като дам на мойте обяви)да има надпис ''ИЗТРЙ или DELETE за по улеснение на потребителите да си изтриват обявите стари или вече ненужни.Благодаря ще следя за да видя отговор от модератор.
Защото трябва да минат 30 дена и тогава ще можеш Smiley
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #310 -: Ноември 22, 2010, 20:34:25 »
Раздели ТемаНагоре

Да се наредя и аз.Искам да попитам зашо немога да си трия обявите:( (личните ми обяви)не виждам такава опция)пробвам дори с редактиране за да потарся опцията и там,но не немога да намеря как)ще бъда благодарна ако ми помогнете.И една идея за олесняване на сайта до самата обява(като дам на мойте обяви)да има надпис ''ИЗТРЙ или DELETE за по улеснение на потребителите да си изтриват обявите стари или вече ненужни.Благодаря ще следя за да видя отговор от модератор.
Защото трябва да минат 30 дена и тогава ще можеш Smiley

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=400.0#top
Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #311 -: Ноември 28, 2010, 17:11:50 »
Раздели ТемаНагоре

Току що установих, че търсачката е case sensitive. Повредата в моя телевизор ли е? Мисля че е недоглеждане и ще е добре да се оправи...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #312 -: Ноември 28, 2010, 17:13:36 »
Раздели ТемаНагоре

Току що установих, че търсачката е case sensitive. Повредата в моя телевизор ли е? Мисля че е недоглеждане и ще е добре да се оправи...

За коя търсачка говорим?
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #313 -: Ноември 28, 2010, 17:19:01 »
Раздели ТемаНагоре

влизам в някой раздел и пиша ключови думи за търсене на нещо
например
"Активна гимнастика" излизат само заглавията, където А-то на активна гимнастика е главно
после пиша "активна гимнастика" и излизат други заглавия...

би трябвало всички да се виждат независимо от главните букви...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #314 -: Ноември 28, 2010, 19:34:08 »
Раздели ТемаНагоре

влизам в някой раздел и пиша ключови думи за търсене на нещо
например
"Активна гимнастика" излизат само заглавията, където А-то на активна гимнастика е главно
после пиша "активна гимнастика" и излизат други заглавия...

би трябвало всички да се виждат независимо от главните букви...

Въх Smiley Не съм го довидял това Smiley Важи и за търсене и на град. Ще го коригирам! Мерсиииии Smiley
Активен



Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: