{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205237 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #270 -: Октомври 31, 2010, 10:46:37 »
Раздели ТемаНагоре

Пействам си коментар от друга тема,но свързан с тази...

....имам предложение към Шефа..Не може ли във всяка категория да се въведе подкатегория `Комплекти,сетове,лотове...`..нещо от този сорт.
Например..
категория-ОБЛЕКЛО ЗА МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ
подкатегория-ДРЕХИ ЗА ДЕЦА
раздел-За най-най-малките! (до 62 см. или 0-3 месеца)
подраздел-Комплекти,сетове...

Това с категориите и разделите може да съм го пообъркала,но се надявам да ми схванете основната мисъл... 
Активен


Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #271 -: Ноември 01, 2010, 07:30:51 »
Раздели ТемаНагоре

doublemama, аз съм 'за'! Обичам да купувам предимно лотове - хем излиза по-евтино, хем и не се налагаш за 5 блузки да пращаш 5 записа на 5 различни продавача. И би било чудесно да си има всеки раздел и подкатегория с лотове. По-лесно и удобно ще е за разглеждане и търсене.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #272 -: Ноември 01, 2010, 11:37:52 »
Раздели ТемаНагоре

Да, но има опастност и там да стане както с размяната. Всеки втори въпрос ще е - Делиш ли лота?
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #273 -: Ноември 01, 2010, 21:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

И за това има решение - всеки продавач може да пише в обявата си, че не разделя лота или пък, че е склонен да раздели лота.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #274 -: Ноември 01, 2010, 21:14:51 »
Раздели ТемаНагоре

Да, но има опастност и там да стане както с размяната. Всеки втори въпрос ще е - Делиш ли лота?
(laugh3) мани не думай хихихиих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #275 -: Ноември 02, 2010, 09:13:36 »
Раздели ТемаНагоре

Няколко пъти вече се зачеква темата и идеята.
Та ... какво ще кажете за отделен раздел за дрехи купени от втора употреба?
Активен
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #276 -: Ноември 02, 2010, 09:41:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, дали е възможно при активация на търсачкана в даден раздел, тя да не е зависима от начина на изписване на артикула- примерно търся търся бебефот в раздела и при изписване на  думана не ми излизат всички обяви  в които фигурира бебефон , а се появява  само една обява, при изписване на думата с големи букви - пак само една обява.Ще бъде много по-удобно ако се появяат всички обяви където фигурира даденият  артикул ,  независимо от големината на шрифта  или начина на изписване.Не  знам ди ли успях да обясна , но примерно пиша бебе в даден раздел и да се появявят всички обяви където има тази дума  както и производните на нея Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #277 -: Ноември 02, 2010, 09:48:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като търся нещо на Пума пиша-пума,Пума,ПУМА,puma,Puma,PYMA и всички подобни възможни начини  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #278 -: Ноември 02, 2010, 09:58:39 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, дали е възможно при активация на търсачкана в даден раздел, тя да не е зависима от начина на изписване на артикула- примерно търся търся бебефот в раздела и при изписване на  думана не ми излизат всички обяви  в които фигурира бебефон , а се появява  само една обява, при изписване на думата с големи букви - пак само една обява.Ще бъде много по-удобно ако се появяат всички обяви където фигурира даденият  артикул ,  независимо от големината на шрифта  или начина на изписване.Не  знам ди ли успях да обясна , но примерно пиша бебе в даден раздел и да се появявят всички обяви където има тази дума  както и производните на нея Wink

Ще го погледна и ще го оправим Smiley
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #279 -: Ноември 11, 2010, 13:14:25 »
Раздели ТемаНагоре

Когато редактираме обява от раздел Продавам, в падащото меню за смяна на категорията не фигурира Подарявам. Може ли да се добави, за да може дикректно да прехвърляме дрехата от продаване за подаряване.

В момента както е (освен ако аз нещо не съм догледала) трябва да пусна нова обява с цялата информация или пък нова обява с текст "подарявам дрехата от тази обява "линк""
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #280 -: Ноември 11, 2010, 13:19:34 »
Раздели ТемаНагоре

Когато редактираме обява от раздел Продавам, в падащото меню за смяна на категорията не фигурира Подарявам. Може ли да се добави, за да може дикректно да прехвърляме дрехата от продаване за подаряване.

В момента както е (освен ако аз нещо не съм догледала) трябва да пусна нова обява с цялата информация или пък нова обява с текст "подарявам дрехата от тази обява "линк""

Така е Барбарона. Не е възможна тази фукция. Такова прехвърляне може да се извърши за момента само от Админ или Мод. Само да ми остане малко време и ще погледна как да го оправя! Smiley
Активен

qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #281 -: Ноември 14, 2010, 11:53:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  имам предложение  да се направи   оценяването задължително така ще се избягва срамът  на майчето което е било коректно към даден потребител  да проси  и  така ще бъдат по лесно разпознавани  ( ДАМИ С НЕ КОРЕКТНИ  НАМЕРЕНИЯ) и ще по намалеят  измамените Kiss 
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #282 -: Ноември 14, 2010, 23:14:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  имам предложение  да се направи   оценяването задължително така ще се избягва срамът  на майчето което е било коректно към даден потребител  да проси  и  така ще бъдат по лесно разпознавани  ( ДАМИ С НЕ КОРЕКТНИ  НАМЕРЕНИЯ) и ще по намалеят  измамените Kiss 

Напълно съм съгласна с това.В Ибей например системата ти "напомня",че си пропуснал да напишеш оценка.Тук може например да има някакъв срок,в който задължително да поставиш оценка.Иначе..незнам,нямам идея,но наистина е добре да се направи нещо по въпроса.
Активен


maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #283 -: Ноември 15, 2010, 15:16:25 »
Раздели ТемаНагоре

Днес открих нова за мен функционалност. Може и да е от отдавана, но не я бях забелезала:
Можем да слагаме по различни папки (които ние си направим) входящите съобщения. Поздравления към админа.

Сега към предложението ми: тази функционалност е валидна само за входящите съобщения, но не и към изходящите. На мен би ми било много полезно да я има и там, защото изключително рядко ми се случва цялата ми кореспонденция по дадена обява да се дава с бутона "цитат" и да имам негледно всичко, което сме си писали с отсрещаната страна. Обявите се увеличават и започвам по някога да "губя връзката" кой какво казал и рекъл.

За мен лично бутонът "отговори" е направо излишен...
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #284 -: Ноември 15, 2010, 15:54:17 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Днес открих нова за мен функционалност. Може и да е от отдавана, но не я бях забелезала:
Можем да слагаме по различни папки (които ние си направим) входящите съобщения. Поздравления към админа.
Мила,как става това?Аз не мога да намеря тази опция Sad
Активен



Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: