{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205162 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
777111999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #255 -: Октомври 26, 2010, 09:50:16 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам при корекция на обява, да може да я преместим в раздел за пораряване.
Защото аз например, съм пробвала да продам някой неща, и като видя, че не се проявява интерес, да ги пусна за подаряване. Вместо да я публикувам наново.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #256 -: Октомври 26, 2010, 11:11:57 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам да се сменят имената на категориите (с нещо по-сериозно) като това стане с анкета.Ще се радвам ако админа го обмисли;)

Ще помислим Smiley

Предлагам при корекция на обява, да може да я преместим в раздел за пораряване.
Защото аз например, съм пробвала да продам някой неща, и като видя, че не се проявява интерес, да ги пусна за подаряване. Вместо да я публикувам наново.

Това за момента става само чрез Админ. Ще видя как да го коригирам!
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #257 -: Октомври 26, 2010, 15:35:14 »
Раздели ТемаНагоре

При положение, че в профилът ми пише местонахождение, няма ли начин това да излиза и при публикуването на обява ? Не, че нещо, ама нали трябва да те тормозим  Cheesy
Пък който не си е написал местонахождението в профила - да го направи
Еми мила то като отвориш обявата и там си пише Местонахождението стига потребителя да го е въвел  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #258 -: Октомври 26, 2010, 15:50:21 »
Раздели ТемаНагоре

При положение, че в профилът ми пише местонахождение, няма ли начин това да излиза и при публикуването на обява ? Не, че нещо, ама нали трябва да те тормозим  Cheesy
Пък който не си е написал местонахождението в профила - да го направи
Еми мила то като отвориш обявата и там си пише Местонахождението стига потребителя да го е въвел  Lips Sealed
Е именно, ама не ще да ми публикува обява без да съм си въвела местонахождението. Пък и ми омръзна да питам от София ли си, че да спестя пощенски - на мен или на купувача.
Въпросът беше как да си спестя писането в обявата Smiley Иде зима и ме домързява някак
Еми освен аз да дойда да ти ги напиша  Shocked стига сте спамили в сериозните теми има място където на воля да си бърборите  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #259 -: Октомври 27, 2010, 06:29:04 »
Раздели ТемаНагоре

В "Коментари по мои обяви" излизат вече само чуждите коментари. Тези които са ваши не се показват!
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #260 -: Октомври 27, 2010, 08:11:59 »
Раздели ТемаНагоре

В "Коментари по мои обяви" излизат вече само чуждите коментари. Тези които са ваши не се показват!

БЛАГОДАРЯ!  (danke1)
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #261 -: Октомври 27, 2010, 12:57:35 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е ужасно бавен!  (comp8) Дано не стане като в прод-ка да чакаме по една/две минути да се отвори една страница.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #262 -: Октомври 27, 2010, 12:59:25 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е ужасно бавен!  (comp8) Дано не стане като в прод-ка да чакаме по една/две минути да се отвори една страница.
аз нямам проблеми
в продавалника пък съвсем не се влиза,поне при мен.Само в 6ч. сутринта може да се влезе.Сега се чака по 5мин. минимум  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #263 -: Октомври 27, 2010, 13:02:39 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е ужасно бавен!  (comp8) Дано не стане като в прод-ка да чакаме по една/две минути да се отвори една страница.
Има леко натоварване а забавянето чак пък ужасно ай моля ви ! И какво точно е предложението за развитие,че не разбрах???
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #264 -: Октомври 27, 2010, 13:23:29 »
Раздели ТемаНагоре

Сайта е ужасно бавен!  (comp8) Дано не стане като в прод-ка да чакаме по една/две минути да се отвори една страница.
Има леко натоварване а забавянето чак пък ужасно ай моля ви ! И какво точно е предложението за развитие,че не разбрах???

Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Постоянно ми излиза това - цял час се мъча да разглеждам обяви и ме изхвърля или се бави точно както продавалника.
А какво е предложението за развитие - по-умните сами ще се досетят.

И в про-то така се молехме да се обърне внимание на скоростта, ама модовете се пулеха, сега и вие ли така ще правите? То да не ви похвали човек веднъж и почвате да се дуете.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #265 -: Октомври 27, 2010, 13:29:29 »
Раздели ТемаНагоре

по-спокойно мила,не го взимай присърце
има един бутон -кръгла стрелка,който означава повторно зареждане на страницата.Натискаш го и готово.
Вместо де сееш обиди и да се ДУЕШ,да беше прочела преди 2 стр.мнението на админа по този въпрос,че през деня по 1-2 ч. сървъра е по-натоварен

Ние сме хора,на всеки по 100 пъти едно  и също обесняваме.Като идиоти сме!Направете си труда да четете малко вместо да обиждате.То търпим,търпим,ама до кога ли?Не забравяй,че отсреща стои човек,не животно!

Ето го и отговора на въпроса в съседната тема на предпоследната страница

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Честичко ми го дава напоследък. да събираме пари за нов сървър Wink?

Само след обяд се натоварва за 30-40 мин. Още е рано. Пък и е скъпичко Smiley 250 лв на месец е другия сървър Smiley
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 14:09:02 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #266 -: Октомври 28, 2010, 08:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

Едно скромно и не толкова важно предложение Smiley
Обичам да слагам емотикони или картинки, когато пиша оценки, но ми е голям зор всеки път да пиша или копирам имг,скоби,чертички и т.н. Може ли да се добавят тези неща над полето за писане или...?
Благодаря Kiss
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #267 -: Октомври 28, 2010, 09:17:59 »
Раздели ТемаНагоре

по-спокойно мила,не го взимай присърце
има един бутон -кръгла стрелка,който означава повторно зареждане на страницата.Натискаш го и готово.
Вместо де сееш обиди и да се ДУЕШ,да беше прочела преди 2 стр.мнението на админа по този въпрос,че през деня по 1-2 ч. сървъра е по-натоварен

Ние сме хора,на всеки по 100 пъти едно  и също обесняваме.Като идиоти сме!Направете си труда да четете малко вместо да обиждате.То търпим,търпим,ама до кога ли?Не забравяй,че отсреща стои човек,не животно!

Ето го и отговора на въпроса в съседната тема на предпоследната страница

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Честичко ми го дава напоследък. да събираме пари за нов сървър Wink?

Само след обяд се натоварва за 30-40 мин. Още е рано. Пък и е скъпичко Smiley 250 лв на месец е другия сървър Smiley
Предлагам да се направи секция FAQ - демек често задавани въпроси и техните отговори, където да се обхванат въпросите, които се повтарят през страница, две. Ако е възможно естествено  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #268 -: Октомври 28, 2010, 10:04:22 »
Раздели ТемаНагоре

по-спокойно мила,не го взимай присърце
има един бутон -кръгла стрелка,който означава повторно зареждане на страницата.Натискаш го и готово.
Вместо де сееш обиди и да се ДУЕШ,да беше прочела преди 2 стр.мнението на админа по този въпрос,че през деня по 1-2 ч. сървъра е по-натоварен

Ние сме хора,на всеки по 100 пъти едно  и също обесняваме.Като идиоти сме!Направете си труда да четете малко вместо да обиждате.То търпим,търпим,ама до кога ли?Не забравяй,че отсреща стои човек,не животно!

Ето го и отговора на въпроса в съседната тема на предпоследната страница

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Честичко ми го дава напоследък. да събираме пари за нов сървър Wink?

Само след обяд се натоварва за 30-40 мин. Още е рано. Пък и е скъпичко Smiley 250 лв на месец е другия сървър Smiley
Предлагам да се направи секция FAQ - демек често задавани въпроси и техните отговори, където да се обхванат въпросите, които се повтарят през страница, две. Ако е възможно естествено  Cheesy
то няма кой да чете,има кой да пита и кой да отговаря Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #269 -: Октомври 28, 2010, 10:29:42 »
Раздели ТемаНагоре

по-спокойно мила,не го взимай присърце
има един бутон -кръгла стрелка,който означава повторно зареждане на страницата.Натискаш го и готово.
Вместо де сееш обиди и да се ДУЕШ,да беше прочела преди 2 стр.мнението на админа по този въпрос,че през деня по 1-2 ч. сървъра е по-натоварен

Ние сме хора,на всеки по 100 пъти едно  и също обесняваме.Като идиоти сме!Направете си труда да четете малко вместо да обиждате.То търпим,търпим,ама до кога ли?Не забравяй,че отсреща стои човек,не животно!

Ето го и отговора на въпроса в съседната тема на предпоследната страница

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Честичко ми го дава напоследък. да събираме пари за нов сървър Wink?

Само след обяд се натоварва за 30-40 мин. Още е рано. Пък и е скъпичко Smiley 250 лв на месец е другия сървър Smiley
Предлагам да се направи секция FAQ - демек често задавани въпроси и техните отговори, където да се обхванат въпросите, които се повтарят през страница, две. Ако е възможно естествено  Cheesy
то няма кой да чете,има кой да пита и кой да отговаря Wink
Хе хе като те питат нещо, което го има казано - директно линка и готово
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: