{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205325 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Юли 05, 2010, 16:59:22 »
Раздели ТемаНагоре

А как можем да видим дали има коментар по някоя от наблюдаваните ни обяви, без да я отваряме? :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #31 -: Юли 05, 2010, 17:02:36 »
Раздели ТемаНагоре

Има такава опция горе има поле "Коментари по мои обяви " там хронолочично от горе надолу , най - нови към най стари са коментарите по вашите обяви
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Юли 05, 2010, 17:48:47 »
Раздели ТемаНагоре

Има такава опция горе има поле "Коментари по мои обяви " там хронолочично от горе надолу , най - нови към най стари са коментарите по вашите обяви
това е за моите лични обяви, но не и за тези които наблюдавам на др потребители. :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #33 -: Юли 05, 2010, 17:57:59 »
Раздели ТемаНагоре

Има такава опция горе има поле "Коментари по мои обяви " там хронолочично от горе надолу , най - нови към най стари са коментарите по вашите обяви
това е за моите лични обяви, но не и за тези които наблюдавам на др потребители. :Smiley

За тях още не съм го измислил как да стане Sad Ще помисля да го направя така, че да се вижда при листването!
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Юли 06, 2010, 13:15:19 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам и друго предложение.
Когато съм на дадена страница например 5та тя да ми излиза в друг цвят за да мога веднага да кликна на 6 и да продължа,иначе ми е много объркващо.
Дали ме разбрахте Huh?

Разбрах те Smiley И преди съм работил по въпроса, но тогава без успех. Затова на всяка страница се изписва "Страница 1" (2,3,4,5,6). Ще погледна пак кода и ще видя дали ще мога да го коригирам както искаш Smiley
Ох извинявам се не съм видяла това "страница 1" .
Щом е така и в сегашния вид е добре.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #35 -: Юли 06, 2010, 19:46:29 »
Раздели ТемаНагоре

Така на лс ми бяха предложени следните ъпдейти
Смяна на надписния ярко розов цвят
Смяна на фона с мечетата
Последни коментари , които се виждат в края на начална страница да са примерно 5-6 аз даже казвам 10
и Лс-във секция обяви , вместо да се вижда цялостния брой да се виждат само новите съобщения или брой стари брой нови
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #36 -: Юли 06, 2010, 21:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

Така на лс ми бяха предложени следните ъпдейти
Смяна на надписния ярко розов цвят
Смяна на фона с мечетата
Последни коментари , които се виждат в края на начална страница да са примерно 5-6 аз даже казвам 10
и Лс-във секция обяви , вместо да се вижда цялостния брой да се виждат само новите съобщения или брой стари брой нови

Значи, за първото и второто трябва да се поогледам и да решим как да изглежда.

Третото вече е готово - 10 последни коментара има.

Четвъртото няма как да стане. Системата е направена така. Ако сте съгласни мога на тяхно място да сложа "Моите съобщения" от форума!

Диди поогледай се за нов фон и да напаснем нещата Smiley Някой ако има предложения да ми пише на лични!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #37 -: Юли 06, 2010, 22:13:44 »
Раздели ТемаНагоре

Състоянията чудесно, прекрасно и т.н. са много объркващи. Shocked Ако пишете отлично, мн. добро, добро, ще е по-разбираемо.
Подкрепям и предложението за категоризиране на дрехите по вид, а не по размер. По-удобно ще е за всички, било то продавачи или купувачи.
Предполагам, че сегашните начини за описание и категоризиране са избрани с оглед на това, да са различни от тези на сайта, от който ви обвиняват в копиране.

Коригирани са оценките за продуктите Smiley
Активен

Ani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Юли 07, 2010, 17:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, днес се регистрирах и пуснах няколко обяви.

Искам да споделя, че падащото меню когато се публикуват обявите и се избира рубрика е много претрупано, очите ми изтекоха доката намеря рубриката, която търся. Не може ли някак да са по-изчистени имената на рубриките, сега е много уморително за четене.



Активен

Пощенските - за купувача.
Не пазя ред за запис без потвърждение на лични.
Не приемам размяна, не изпращам за проба.
Гарантирам за качеството на нещата в моите обяви.
Държа на коректните отношения.
Приемам плащания по банков път, имам сметка в ДСК.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #39 -: Юли 07, 2010, 19:51:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ами , това е един недостатък който мисля е малък, така се получава защото се опитваме да сме възможно най изчерпателни от към раздели , за да улесним както продавачите така и куповачите , има един трик за заобикаляне на падащото меню , ето го и него
Примерно аз искам да побликувам яке за едра жена , отварям раздела за нежната половинка , после дамски дрежи , после влизам в раздел Дрехи за пищни дами и влизам във връхни , като съм върте и натисна добави обява горе от менюто , дигекно съм на стъпка две и категорията която е застанала като избрана в падащото меню е тази в която съм влязла , знам че е занимавка , но пък занимавката е еднократна на обява , обява се публикува веднъж , докато търсенето и ровенето е доста повече и е хубаво да бъде лесно , поне от към раздели
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Юли 07, 2010, 21:14:19 »
Раздели ТемаНагоре

 Lips Sealed сега прегледах един профил,който от 50,40 са маркирани със Солд
дразнещо е  >Sad докато ги изгледаш и стигнеш свободните,ти се отще да разглеждааш
дали не може периодично да се изтриват или нещо подобно?Шефа като дойде ще изкаже мнение,а и саамо се товари сайта излишно  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #41 -: Юли 07, 2010, 22:05:42 »
Раздели ТемаНагоре

Охххх , знам го това , ама то аз не трия не за друго , а за да няма после хър мър , ако има някакво недоволство от артикула , състояние качество , това по принцип си е задължение на самия потребител , след като сделката е извършена , и купувача е удовлетворен и няма оплаквания , просто да си махне обявата
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #42 -: Юли 08, 2010, 08:48:48 »
Раздели ТемаНагоре

Lips Sealed сега прегледах един профил,който от 50,40 са маркирани със Солд
дразнещо е  >Sad докато ги изгледаш и стигнеш свободните,ти се отще да разглеждааш
дали не може периодично да се изтриват или нещо подобно?Шефа като дойде ще изкаже мнение,а и саамо се товари сайта излишно  Lips Sealed

Не се притеснявайте ще ги скрия да не се виждат за да не пречат!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #43 -: Юли 08, 2010, 11:04:13 »
Раздели ТемаНагоре

Lips Sealed сега прегледах един профил,който от 50,40 са маркирани със Солд
дразнещо е  >Sad докато ги изгледаш и стигнеш свободните,ти се отще да разглеждааш
дали не може периодично да се изтриват или нещо подобно?Шефа като дойде ще изкаже мнение,а и саамо се товари сайта излишно  Lips Sealed

Надписа "ПРОДАДЕНО" ще стои до петия ден след маркиране на обявата като продадена. След това обявата ще се скрие от списъка Smiley Надявам се да е по-удобно така Smiley
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Юли 08, 2010, 11:18:03 »
Раздели ТемаНагоре

аз ицчаквам до потвърждаване от купувача,че всичко е ОК и си ги трия после,но не всеки се занимава  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: