{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ы!  (Прочетена 19241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Март 30, 2011, 20:18:37 »
Раздели ТемаНагоре

Втора плеомония лекуваме така първата самоче беше вирусна и по бързо се оправи сега ни костваше близо десет дни,ние тръгнахме по хомеопати от чудо не от ,,,,,,,,,глезотия.Аз не смея да й давам хомеопатични препарати който не са назначени от лекар поради простата причина ,че много бързо слиза към гардичките и от там прави стазми на бронхитите
« Последна редакция: Март 30, 2011, 22:22:51 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Март 30, 2011, 22:23:07 »
Раздели ТемаНагоре

Двумесечна програма за засилване на имунитета ни излиза 500лв. Доволна съм от резултата, но това си е скъпа медицина...прегледите поне.За АБ- твърдо против съм, но се страхувам от момента в който няма да мога да плащам на хомеопат...не дай си Боже.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 30, 2011, 22:28:36 »
Раздели ТемаНагоре

Двумесечна програма за засилване на имунитета ни излиза 500лв. Доволна съм от резултата, но това си е скъпа медицина...прегледите поне.За АБ- твърдо против съм, но се страхувам от момента в който няма да мога да плащам на хомеопат...не дай си Боже.
[/quote

извинявам се хранителните добавки на аква сорс ли става на въпрос
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 31, 2011, 00:14:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,искам да попитам,някой давал ли е сиропче на Форевър с праскова за имунната система на детенцето си?
Аз давам на моето,но незнам колко време трябва да му го давам,за да има ефект?!Ефикасно ли е?
Моля ако някой знае да пише! Smiley
Благодаря! Wink
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 31, 2011, 07:35:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,искам да попитам,някой давал ли е сиропче на Форевър с праскова за имунната система на детенцето си?
Аз давам на моето,но незнам колко време трябва да му го давам,за да има ефект?!Ефикасно ли е?
Моля ако някой знае да пише! Smiley
Благодаря! Wink

Аз лично несъм  го давала и нямам информация за него ,давам клеева тинктура
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 31, 2011, 07:43:04 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley
Здравейте!
И аз да кажа, че от както малкият ми син почна да боледува от 5месечен до годината изпи 4 АБ-антибиотика Shocked
Та накрая реших ,че така не може и потърсих друг вариант понеже толкова бързо се развиваха бъцилите, че за 3 дена от една хрема ставаше спастичен бронхит с инхалации итемператури и какво ли не -лекарства сиропи капки и нищо всеки път все по зле ставаше и АБ задължително пиеше,
а за капак и получаваше и алергична реакция -обриви и за тях 2 седмично лечение направо ми се ревеше, вместо да се радвам на детето по цели седмици се борихме с бъцилите Huh?
Вкрайна сметка четох, рових по сайтове, гледах предавания и накрая реших, че не искам да съсипвам малкия с АБ и че Подхода ми е погрешен, за да не се стига до АБ и др сериозни заболявания Sad
 От прочетеното в др сайт от лекар хомеопат и стотиците мами приложили хомеопатията реших да пробвам, като заначало писах на д-ра а,ко не е пробем мога да кажа кой е и в коий саийт можете да го намерите.
Но като гледам рецептите на др мами преди мен си мисля, че и те са запознати с НЕГО- та обясних му полужението накартко и съветите, които ми даде за подсилване на имунитета -тоест преди да се разболее или профилактично изпробвах веднага!
Слава богу всичко имаше невероятен ефект този пък той не се разболя, не стигнахме дори до бронхит, а камоли нещо по сериозно, както предните разболявания и от тогава само с хомеопатия го оправям,
още като кихне започвам с инфлуцит -това е за начална настинка а за грип е парагрип както другите -тайлотхоци парацетамоли...но Безвредно и дейста още на деня давам му до 6 таблетки на ден вит с сиропите, които са описали др мами -от ряпа, но аз слагам Пудра захар ,понеже сме малки за Мед и чаят от орехи С ЧЕРУПКИТЕ и мед с босилек ,индрише върши чудеса за каква ли не кашлица следва компрес от извара, ако има зачервено гърло ,ехинацея  в зависимост от хремата капки с кл тинктура или с сребърна вода и спреи еуфорбиум -той намаля налягането на евстахиевата тръба, а от там и напрежението между ушите и носа, знаете как като кихнеш и сякаш ти се запушват ушите.
За ушите,ако са възпалени слагам капки от алое -цветето ,но трябва да е на 3г поне -пр е силно концетрат сока по 2- 3 капки в ухото -действа противовъзпалително ...
Имахме отит и искаха да ни пробият ухото Shocked казах не и пак четох и намерих за алоето и еуфорбиум шпрея ,комбинират се след два дни докторката не повярва ,че нещата са по добре а щеше да ни пробие ухото Huh?
И до 4 5 дена без никакви др лекарства пълни с химия без АБсе справяме вече 4 5 пъти като е настивал
Прилагам всичко това и на каката и на себе си и въобще на цялото си семейство!
На тези, които не са ползвали или са скептици ще кажа ,че всяко приемане на АБ уврежда доста слабите организми на децата имунитета им спада срива се и вместо да го стимулираме, го убиваме
ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ ХОМЕОПОТИЯТА първо трябва да се възстанови имунитета и след това започна едно проф приемане за поддържане на имунитета и следващата настинка е по лека и по следващия път още по лека,който иска може да потърси инфо от А до Я
За д-ра и хомеопатията как се прилага как се дава ..търсете -д-р михайлов хомеопат и ще го намерите в др сайт и ще прочетете ,аз също не вярвах, че едни гранули колкото леща могат да ти помогнат но... сега мога да кажа ,че ако не ми се налага тоес,т ако не изтърва момента, че да нямам др избор и да давам антибиотик -понеже понякога нещата се развиват скорострелно и ако не съм реагирала навреме се стига до аб, но гледам винаги да реагирам светкавично и за сега успяваме!
Дано сме здрави и за напред !
Лелеее много сте боледували:(Много плодове богати на вит.С  и силна храна.Ако сте злояди по-настоятелно и така:)
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Март 31, 2011, 09:59:47 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,искам да попитам,някой давал ли е сиропче на Форевър с праскова за имунната система на детенцето си?
Аз давам на моето,но незнам колко време трябва да му го давам,за да има ефект?!Ефикасно ли е?
Моля ако някой знае да пише! Smiley
Благодаря! Wink
Ако искате нещо наистина ефикасно за имунната система, бих ви препоръчала Саменто. Ефекта при дъщеря ми е страхотен Wink.
Струва около 40 лв шишенцето, но пък стига за доста време.
И все пак се посъветвайте с вашия педиатър!
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 31, 2011, 12:30:27 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за съвета!Ще се посъветвам с педиатърката ни и ще видя какво да давам! Smiley
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Март 31, 2011, 13:03:22 »
Раздели ТемаНагоре

 SmileyПри нас с каката някъде към 2г, малко след като тръгна на ясла, случайно дочух разговор на 2 мами -оттам попитах аз любезно, какво точно дават-оказа се Есберитокс N-ВЕДНАГА ГО ВЗЕХ И ЗАПОЧНАХ ДА И ГО ДАВАМ.Като повечето деца тръгнали на ясла и тя почти веднага се разболя ,дали от капките  ,но минаваше само с УНГ-без усложнения.За мъника давам ехинацея,кл.т-ра за всяка година живот-т.е2 във водата ,знам че сокът от моркови е мощен имуностимулант-сутрин -разбира се вит С,
Решила съм да почна и на мъника да давам преди да тръгне на ясла 1м по -рано нали от есбиритокса ,дано има ефект.Също ще поровя в сайта да видим др мами какво дават и д-р Михайлов какво съветва и ще пиша за  справка на всички тук Wink
« Последна редакция: Март 31, 2011, 13:05:14 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Март 31, 2011, 13:12:31 »
Раздели ТемаНагоре

denismami за Есберитокса мисля че не трябва да се дава повече оп 10 дни илипоне така пишеше на листовката. Не съм сигурна точно за времето, защото го нямам пред мен, но имаше някакъв срок  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Март 31, 2011, 19:45:43 »
Раздели ТемаНагоре

 Wink
E ясно ,че по упътването го давам -може би не се изразих правилно.То имаше нещо колко дена се дава после почивка...да по памет говоря каката ми е вече в първи клас -акъла ми замина -това било преди 5г Kiss
Мами ,някой да знае ,защо името на темата от -Моят личен опит с хомеопатията е -ЬI? Roll Eyes
« Последна редакция: Март 31, 2011, 19:48:43 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: