{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: вярвате ли в ясновидство, ходите ли на гледачки и баячки  (Прочетена 29630 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 28, 2011, 22:12:17 »
Раздели ТемаНагоре

Има много добьр в Айтос.Стефан се казва.Този човек ме е изумявал. Но при него ходят доста хора и приема всички наведньж.И някак си е неудобно пред другите хора да говорят за теб.Но като имаш зор............................
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 28, 2011, 22:25:02 »
Раздели ТемаНагоре

роси, как на веднъж? моя мъж ми разказва преди време как са идвали наточени мацки и с часове питали за любовника,за мъжа си,за жената на любовника си,как плащали на детективи... това се говори на 4 очи Shocked има ги всякакви хора , има и такива които това им е начин на живот и дори си имат по 1 ясновидка която си поддържат финансово и им е на разположение постоянно!! имаше едно момиче на което личната ясновидка беше една от ясновидките на иван и андрей! воже,че за 1 година и купи апартамент!!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2011, 22:26:50 »
Раздели ТемаНагоре

А вие замисляли ли сте се за негативните последици от предсказването на бъдещето? Искаме да чуем все хубави неща, а лошите трябва ли да ни бъдат спестени? На майка ми като студентка са й предсказали, че брат й ще почине много млад от сърце. Вуйчо ми, който е по-малък от нея, няколко години преди това е претърпял операция на сърцето. Знаете ли колко години майка ми е живяла в страх? В последствие почина братовчед й, когото тя много обичаше. Бяха като брат и сестра. Получил инсулт в съня си, а беше много млад.  (dew3)
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2011, 22:47:47 »
Раздели ТемаНагоре

роси, как на веднъж? моя мъж ми разказва преди време как са идвали наточени мацки и с часове питали за любовника,за мъжа си,за жената на любовника си,как плащали на детективи... това се говори на 4 очи Shocked има ги всякакви хора , има и такива които това им е начин на живот и дори си имат по 1 ясновидка която си поддържат финансово и им е на разположение постоянно!! имаше едно момиче на което личната ясновидка беше една от ясновидките на иван и андрей! воже,че за 1 година и купи апартамент!!
Ами отиваме сутринта до 10часа,който дошьл,дошьл.След 10 не можеш да влезеш.Сьбрахме се около 20 човека и влязахме в една стаичкА,седнахме и той започва да говори за всеки,но не по ред.И излязохме кьм 16 часа.Голямо дрямане,но евала.Няма такса колкото му оставиш толкова,може и нищо. Такива неща каза,че......ми настрьхнаха косите.Пример имаше едно семейство мьж и жена и той им вика;Вие какво правите тук,дьщеря ви е в болницата на смьртно легло отивайте при нея,че и остават дни Shocked и хората да,да ние затова дойдохме......Ох,не ми се припомня,не ми се и говори.....

По принцип при него ходят хора с проблеми,сериозни и то.
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 22:52:58 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 28, 2011, 23:06:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вярвам в такива неща,но и вярвам,че злите магии се връщат на този,който ги е направил.Преди много години баща ми като тръгвал за работа намерил пред вратата цветя накъсани и червен конец..същия ден катастрофирал с колата Huh? После как да не вярваш като ти се случи ..а и общо взето в нас много пъти сме намирали яйца,предмети и тем подобни,обаче никой тук не вярва в магии..и затова съм решила да отида на ходжа,да кажат в момента имаме ли нещо,как да го премахнем и тн.Като никой не взима мерки(то не че има какви де),съм решила сама да отида..най-малкото човека да каже какво,що...
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 01, 2011, 09:11:06 »
Раздели ТемаНагоре

яйца,конци,кукли и всякакви подобни са 100% магии ! пред мен такава врачка е казвала как се прави магия на своя клиентка и я караше да дойде в приемната и, в 12 полунощ ! работата беше да омотае годеника се да вижда само нея! разтягаха някакав червен конец. а момчето влюбено в нея, а тя плаща за магии... аз ви казвам че куцо и кьораво прави магии, страшно е!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Март 01, 2011, 09:23:57 »
Раздели ТемаНагоре

А тези хора, които поръчват магии?Какво става после с тях? Чувала съм, че има магии, като такава за смърт, която не може да се разваля. Но се връщала към поръчителя или потомството му, дори и след години. И прераждането ме интересува-дали в нашият живот изплащаме постъпки и грехове от минали прераждания. Темата е много интересна и си заслужава да се научи нещо .
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #22 -: Март 01, 2011, 10:32:22 »
Раздели ТемаНагоре

Хем вярвам, хем не. Някак раздвоена съм. Аз самата имам много силно развита интуиция.....
Не съм ходила по врачки и баячки...
Това все едно аз го написах Cheesy,бих повярвала на реални факти,някак обезверена съм... Lips Sealed
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Март 01, 2011, 12:05:49 »
Раздели ТемаНагоре

ами общо взето всичко стига до кармата, в природата също е така - изкорениш едно дърво ,остава дупка но природата винаги поправя!!! всичко е химия и физика! най-тежки случаи за карма са - по телевизията даваха един случай миналата седмица!
мъж и бременна жена загиват преди 9год в катастрофа!седмачето го изваждат и спасяват но с увреждания! е,това дете е с изключително тежка карма! хората които загиват така винаги е кармично! моя баща също загина в катастрофа!като започнах да се занимавам с окултизъм разбрах че трябва да има причина в рода ми! оказа се че на баба ми бащата е убит с нож ,а в рода има още вражди и подобни случаи! общо взето много от нещата са през поколение!
живота е с 2 страни! едната е кармична- това което имаш да изкупуваш от твои действия и тези на рода ти, а другата страна е дадена лично ти да правиш избор и твоите решения да градят карма за напред! така че имаме и шанс да се поправяме и растем !
магиите са част от това лично наше решение и за това хората от поколения знаят че се връща!вижте примера ми с дървото!
магия за смърт може да се надвие!
хора всякакви, вижте колко случаи казват по телевизията за убийства и дори това с кучетата!че такав човек би ли се спрял пред една магийка?
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Март 02, 2011, 11:43:35 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
« Последна редакция: Март 03, 2011, 12:57:28 от valency11 » Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Март 12, 2011, 18:47:51 »
Раздели ТемаНагоре

Магии и клетви, проклятия, наричания, урочасвания... Както искате му казвайте - съществуват и винаги са съществували.
Едно време прабабите ви как са се кълняли през плета на двора, ако знаете...
Ами колко произведения има от народния фолклор, стихотворения с обичаите за вграждането на някоя мома в селската чешма или къща, че да е здрав строежа... Това да не са си го измислили ей тъй като фантастика - чисто и просто си е било обичай едно време.
Въобще нищо чудно няма. И това че хората не вярват, изобщо не ги предпазва от магии. Както обичам да казвам - може да не вярваш и че Земята е кръгла и се върти - ма това не променя нещата, нали Smiley Не те предвазва и ако вярваш, но пък е по-добре да е информиран човек. Аз знам едно - намериш ли някакви конци, игли , пирони, яйца, увити неща в плат, хартия и т.н. никога, ама никога не трябва да го пипаш с ръка! И никога не се хвърля в боклука направо, а на течаща вода - демек в някоя река или вада или канал, нещо такова. Ако има пред входа нещо подобно добре е да го наръсите със сладка вода ( вода със захар) и така да го прескочите, защото не се знае за кого е правена магията, но тя засяга най-много първия човек който я прекрачи.
По-добре на никого, никога да не се случва, ма знае ли човек. Най-добрия начин да се предпазваме от зли очи е да бъдем добронамерени в душите си. Да правим само добрини, за да получим само добрини Smiley
« Последна редакция: Март 12, 2011, 18:57:54 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Август 28, 2015, 11:05:38 »
Раздели ТемаНагоре

До преди години не вярвах изобщо. Но един ден ни откраднаха колата и аз реших да отида при врачка, изненадващо всичко, което ми каза, се оказа вярно.
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1316


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Септември 28, 2015, 09:01:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм ходила точно един път и жената всичко ми позна, за това вярвам в тези неща.
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: