{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: вярвате ли в ясновидство, ходите ли на гледачки и баячки  (Прочетена 29625 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 28, 2011, 15:44:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
искам да направя едно проучване относно това - вярвате ли в ясновидство, ходите ли на гледачки и баячки , до колко суеверни сте и разчитате ли знаците на съдбата!Когато "случайносттите" Ви оставят безмълвни подминавати ли ги?
моя мъж е с дарба да гледа в бъдещето,миналото,да вижда като скенер!до ден днешен той никога не е гледал за пари въпреки че до преди 5-6 години се стичаха най-известните ясновидци от цяла България в къщи за да черпят сила от него, и да искат да работят заедно.тъй като това е сила която я носи и изпитва потребност да помага , най-вероятно ще започне да приема хора очи в очи но без фиксирани минимални такси.няма да е прикачен към импулсни телефони и кантори за гледане и се питам как ли ще тръгне! какво мислите вие? - в София все пак е пълно с тоолко вамного златотърсачи ?
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2011, 15:54:13 »
Раздели ТемаНагоре

Да,аз вярвам и сьм ходила,но не за кеф а по принуда.Майка ми намери едно много старо портмоне и вьтре в него  в едно много малко джобче намери лисче,и като го отвори Shocked кичур коса и цялото изписано с разни иругливи от край до край.Занесохме го на една жена и тя каза,че това е магия. SadИ ни накара да го хвьрлим в течаща вода.Така и направихме.Но лошото е,че сме имали и родово проклятие,което трудно се махало Sad Sad Sad
И се чудя аз,що за хора има? Undecided Undecided Undecided
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2011, 16:09:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм раздвоена в мнението си-и вярвам, и не вярвам. Да, истина е, че може да се влияе на енергийно ниво върху хората.Знаете, че удавникът се хваща и за сламка. А "удавници" са много от хората в страната ни.Имам предвид болести, липса на пари и т.н.Когато си на края на силите си да се бориш или усещаш, че нещата не вървят, търсиш помощ и при баячки, гледачки и други магове.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2011, 16:11:02 »
Раздели ТемаНагоре

Това което казваш е ужасно! знаеш ли,мъжа ми има и 1 братовчедка в София която работи на телефон ,а и идват хора лично при нея! жената казва че масово хора правят и хвърлят магии! идват при нея хора на които разваля а и много идвали които и предлагали големи пари за да прави тя! лично тя се навива да събира влюбени и да прави така че мъжа да не поглежда друга ,но има и гледачки които за пари са готови да направят и най-лошото! който иска - прави !
 кофти е че на злобните хора и клетвите са магии върху другия!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2011, 16:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм раздвоена в мнението си-и вярвам, и не вярвам. Да, истина е, че може да се влияе на енергийно ниво върху хората.Знаете, че удавникът се хваща и за сламка. А "удавници" са много от хората в страната ни.Имам предвид болести, липса на пари и т.н.Когато си на края на силите си да се бориш или усещаш, че нещата не вървят, търсиш помощ и при баячки, гледачки и други магове.
съгласна съм с теб че има много объркани хора, но , има ситуации в които ако попаднеш на човек който може да ти помогне и подкрепи , по-лесно може да излезнеш от дупка или кръговрат!тук говорим как да надвиеш нещо предадено кармично, как да премахнеш магия и да се заключиш от такава бъдеща!с мъжа ми попаднахме на случай където хора от семейството 4 поколения ослепяват, друго семейство пък което през живота си купува 2 апартамента , офис и бизнес с бунгала  в различни краища на страната , в последствие се оказва че и 4-те обекта са без акт 16 , с невалидни документи и пр. а хората са служители на бивша държавна сигурност и са обучавали барети! тук очевидно се говори за карма и вмешателство!някои неща са поправими стига някой да те насочи правилно!( в този случай не говоря за гледачките шарлатанки а за човек със способности който може да те насочи и помогне)
но все пак темата е да разбера мнението ви! Smiley уважавам всяко от тях и ви благодаря!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2011, 16:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Това което казваш е ужасно! знаеш ли,мъжа ми има и 1 братовчедка в София която работи на телефон ,а и идват хора лично при нея! жената казва че масово хора правят и хвърлят магии! идват при нея хора на които разваля а и много идвали които и предлагали големи пари за да прави тя! лично тя се навива да събира влюбени и да прави така че мъжа да не поглежда друга ,но има и гледачки които за пари са готови да направят и най-лошото! който иска - прави !
 кофти е че на злобните хора и клетвите са магии върху другия!
И най-лошото е това,че ни застигат,говоря за клетвите,то това било родово проклятие,аз не знаех.Но научих доста вече.А нашето е да няма мьж в рода ни.Ние сьщо не вярвахме ,но ..........като се случиха разни неща на сестра ми мьжа и се обеси,и двамата ми бащи починаха биологичен и този ,който ме отгледа.Майка ми се притесни и трьгна по гледачи,че и аз с нея.Страхува се жената и ние да не останем без мьже,опазил ни Господ.Аз имам още една сестра.Еми как да не вярва човек после. Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2011, 16:44:59 »
Раздели ТемаНагоре

първото и най-ВАЖНО НЕЩО Е да не допускаш мисълта да взима надмощие над теб!доброто е с по-голяма сила и когато ти си на негови вълни ,лошото не може да мине по този път по който минава доброто! еквивалентно е с радиочестотите! като настроиш една - друга не може да пробие освен ако системата не е скапана! твоя можък може да задейства такава сила, че да бъдеш като ореол за семейството си!
с мъжа ми гледахме веднъж филм и там майката каза на сина си който умираше - Сине спи, аз ще бдя над съня ти! - тогава мъжа ми каза - ето това е магията безгкайната сила която може да генерираш и постигнеш чудо!когато жената бди с цялото си същество няма как лошото да връхлети!
по ппринцип казват че нашия мозък работи с около 5 % от капацитета си!ако разгърнем 100%ние надделяваме гравитацията на земята,превръщаме се в сила като светлината!! сигурно има нещо верно когато древните са казвали че душите на добрите отиват на небето и стават звезди!!!  Smiley
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 28, 2011, 16:59:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също съм от вярващите!И съм ходила по гледачки!Къде ми познават,къде не...!Жалко,че нямаме истинска гледачка в нашия град,защото от 4-5 год.не съм ходила,а много искам да ми гледат! Smiley
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 28, 2011, 18:13:37 »
Раздели ТемаНагоре

хах, стана ми смешно като каза за ИстинскА гледачка!  Wink казват че в България са най-на гъсто гледачките в сравнение с другите страни! от кой град си?
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 28, 2011, 18:37:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също съм от вярващите!И съм ходила по гледачки!Къде ми познават,къде не...!Жалко,че нямаме истинска гледачка в нашия град,защото от 4-5 год.не съм ходила,а много искам да ми гледат! Smiley

И АЗ СЪМ КАТО ТЕБ И СКОРО  НЕ СЪМ ХОДИЛА А МИ СЕ ХОДИ 
ОТ КОЙ ГРАД СТЕ ДА ВЗЕМА ДА ДОЙДА ДА МИ ГЛЕДАТЕ
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 18:39:41 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 28, 2011, 18:46:21 »
Раздели ТемаНагоре

Хем вярвам, хем не. Някак раздвоена съм. Аз самата имам много силно развита интуиция.....
Не съм ходила по врачки и баячки, но на един познат майка му ми гледа на кафе. Казвали й на жената, че познава и тя го прави за кеф. Никога преди не се бяхме виждали, нито приятелят ми е говорил за мен на майка си. Ей тая жена само като взе чашата и започна да приказва - все едно е живяла заедно с мен. Изброи точни дати и събития от живота ми, които знам само аз, предсказа ми сватбата и детето, а аз тогава се смях като луда.............
Би ми било интересно пак да се видим Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 28, 2011, 18:56:12 »
Раздели ТемаНагоре

хах, стана ми смешно като каза за ИстинскА гледачка!  Wink казват че в България са най-на гъсто гледачките в сравнение с другите страни! от кой град си?
CheesyИмам предвид да не е шарлатанка,която да икара някой лев само,а наистина да познава! Tongue
Аз съм от Шабла! Sad
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2011, 19:15:26 »
Раздели ТемаНагоре

В раьона на Добрич и Златните има един мъж с братовчедка му които наистина гледат и те са много силни ,но не се задържат в раьона през зимата - тогава са в София а през лятото на морето!
а! току -що мъжа ми каза че жената приемала! при сериозен интерес мога на лични да ти дам името и ,  и евентуално как да се свържите !
за нея това което мога да кажа е че вижда нещата и то не през карти и кафе !а си е надарена по рождение!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NELINA-70
нели
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


0877910038

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 28, 2011, 19:55:27 »
Раздели ТемаНагоре

като се замисля от една две години ми се изсипаха толкова  неприятности дори се замислих дали нямам направена магия,но не знам къде в София бих могла да намеря добър ясновидец ,защото повечето ти одират кожата и нищо съществено не ти казват
Активен

bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 28, 2011, 21:03:39 »
Раздели ТемаНагоре

В раьона на Добрич и Златните има един мъж с братовчедка му които наистина гледат и те са много силни ,но не се задържат в раьона през зимата - тогава са в София а през лятото на морето!
а! току -що мъжа ми каза че жената приемала! при сериозен интерес мога на лични да ти дам името и ,  и евентуално как да се свържите !
за нея това което мога да кажа е че вижда нещата и то не през карти и кафе !а си е надарена по рождение!
Нямам възможност да ходя из други градове много мила! Sad
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: