{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: рисуване за начинаещи  (Прочетена 20968 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 27, 2011, 11:54:25 »
Раздели ТемаНагоре

Рисуване върху платно , дрехи , съдове , декупаж ........ и всичко свързано с рисуване върху каквото и да е. Има ли и други които обичат да рисуват ? Аз рисувам картини а от скоро пробвам и върху дрехи. Започнала съм да рисувам детската стая у дома.
Все още съм на първата стена и това е до момента  Smiley
ПОнеже не знам как се качва картина от компютъра давам страницата ми във фейсбук.
http://www.facebook.com/album.php?id=100000449080310&aid=8475
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2011, 12:03:34 »
Раздели ТемаНагоре

Рисуване върху платно , дрехи , съдове , декупаж ........ и всичко свързано с рисуване върху каквото и да е. Има ли и други които обичат да рисуват ? Аз рисувам картини а от скоро пробвам и върху дрехи. Започнала съм да рисувам детската стая у дома.
Все още съм на първата стена и това е до момента  Smiley
ПОнеже не знам как се качва картина от компютъра давам страницата ми във фейсбук.
http://www.facebook.com/album.php?id=100000449080310&aid=8475
Сонче адмираций за това,което правиш, дарбата ти е на 6 Wink,с интерес ще следя нещата ти...като момиче много рисувах,но само графики,там ми е силата Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2011, 12:43:06 »
Раздели ТемаНагоре

Рисуване върху платно , дрехи , съдове , декупаж ........ и всичко свързано с рисуване върху каквото и да е. Има ли и други които обичат да рисуват ? Аз рисувам картини а от скоро пробвам и върху дрехи. Започнала съм да рисувам детската стая у дома.
Все още съм на първата стена и това е до момента  Smiley
ПОнеже не знам как се качва картина от компютъра давам страницата ми във фейсбук.
http://www.facebook.com/album.php?id=100000449080310&aid=8475
Сонче адмираций за това,което правиш, дарбата ти е на 6 Wink,с интерес ще следя нещата ти...като момиче много рисувах,но само графики,там ми е силата Kiss
Мерси Поли. Надявам се да има и други и да обменяме опит и идейки  Smiley
Активен

qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2011, 13:25:58 »
Раздели ТемаНагоре

Поздравления за темичката!!!
И аз обожавам да рисувам, като малка ходих на кръжок по рисуване 4г., после рисуването остана малко на заден план.Рисувала съм с почти всякаква техника - от маслени бои, темперни бои, акварелни, рисувала съм на стъкло. В средното в час по изобразително рисувахме шифонени шалове. Но мисля,че съм най-добра в рисуването със сухи пастели. Грабвам един стар кашон и със сухият пастел върху него и с помощта на ръцете ми стават чудеса Cheesy. За жалост няма снимки в компа, но обещавам скоро да отскоча до баща ми и да снимам някой от творенията ми Wink и да ви покажа. Последно рисувах на стената в кухнята и на мъника в стаята.Поне тчх мога да ви покажа:
 




Сонче а твоите неща са невероятни, имаш голяма дарба и трябва да я развиваш. Имаш моите адмираций Kiss
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2011, 13:56:30 »
Раздели ТемаНагоре

qnica85 Благодаря Браво и на теб с нетърпение чакам да видя останалото. Как и с какво рисуваш на стена? На мен ми е за първи път на стена и първо скицирах с молив и оцветих с оцветители за латекс. Ако знаеш някои трикове за по сполучливи резултати  Smiley Аз години не бях рисувала и това което съм показала е с маслени на платно. Никога не съм ходила на уроци а даже в икономическия техникум нямахме рисуване. Уча се от грешките си и гледайки други произведения. Има и доста клипчета в youtube а за техники никаква ме няма ни бих могла да кажа каква техника използвам  Smiley
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 23:52:18 от s0n1a » Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2011, 15:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

леле,изплакнах очи.Страхотни сте.Аз съм левичарка и в двата смисъла,но с часове мога да гледам другите Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2011, 20:40:48 »
Раздели ТемаНагоре

qnica85 Благодаря Браво и на теб с нетърпение чакам да видя останалото. Как и с какво рисуваш на стена? На мен ми е за първи път на стена и първо скицирах с молив и оцветих с оцветители за латекс. Ако знаеш някои трикове за по сполучливи резултати  Smiley Аз години не бях рисувала и това което съм показала е с маслени на платно. Никога не съм ходила на уроци а даже в икономическия техникум нямахме рисуване. Уча се от грешките си и гледайки други произведения. Има и доста клипчета в youtube а за техники никаква ме няма ни бих могла да кажа каква техника използвам  Smiley
И аз като теб първо скицирам леко с молива и после оцветявам. Цветето съм го правила с оцветен латекс, а това в детската стая е правено с темперни бои. Четох из нета,че ставало и с такива бои и затова реших да пробвам - получи се добре, но според мен е важна и основата т.е. стана с темперните бои зашото стената е чисто бяла и цветовете се получиха добре. Мога да ти кажа,че нещата са ти прекрасни  Kiss
Ще се радвам и ако други момичета се включат да споделят своя талант Kiss
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
fish
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 16, 2011, 07:34:57 »
Раздели ТемаНагоре

Цопвам и в тази тема.
Аз обичам да рисувам на компютъра. Може би работата ми е такава - незная
но ако рисувам на стена само със шаблони.
Върху тениски също но си режа шаблон и съм си купила боя за дрешки
и на малката дрешките ги оцветявам с цветченца ако има петна.
Соня - страхотни неща
аз такива рисунки ги правя само от фолио.
ПРи мен имам една фирма която и правя шаблони за декорирани стени,
те работят с бои някакви италиански
стават много красиви , а такава рисунка струва към 300 лв. поне за толкова ги продават
Активен

Започва се голямото изнасяне -премесване на обявите!
Другите ми Оценки
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37704
ник fish
ходя в пощата 2пъти седмично
1.Над 12лв първо запис!Нищо лично-набутах се с пари
2. Чакам 4ч.който го иска да пише на лични
ЗАПИСИ-пощата или ПРокредит банк
I BAN: BG54PRCB92301026240216
BIC:PRCBBGSF Милуша Стамова Атанасова
-----
МОЛЯ, НАПОМНЯЙТЕ МИ ЗА ОЦЕНКИ - АКо не съм писала
 тайно влизам от работа и по късно пиша
ето т. при нужда 0878 879 544-
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 19, 2011, 22:19:48 »
Раздели ТемаНагоре

fish  добре дошла  Smiley и надявам се да покажеш какво рисуваш  с шаблони. Аз още не съм завършила стаята т.к. малкия беше с вирусна пневмония, а от както са ни изписали от болницата е много капризен и се носим постоянно.И трите ми стени са за довършване но няма смисъл да показвам неща наполовина  Roll Eyes когато приключа ще споделя.  Имам голямо желание да рисувам напоследък но нямам никакво свободно време  Smiley
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Април 16, 2011, 13:48:10 »
Раздели ТемаНагоре

да си побутна темичката  Smiley ХАйде момичета нямате ли нещо ново ето и от мен
« Последна редакция: Април 16, 2011, 16:01:28 от s0n1a » Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #10 -: Април 16, 2011, 15:48:58 »
Раздели ТемаНагоре

да си побутна темичката  Smiley ХАйде бобичета нямате ли нещо ново ето и от мен

Ммм Сонче това със слънчогледите много ми хареса,и другите са супер,но слънчогледите са ми слабост,браво мила,адмираций за желанието ти да правиш такива неща Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 17, 2011, 12:49:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ей Браво Сонче, страхотни неща (super1) С бой за дрехи ли са правени? Дай малко по-вече инфо, че с тази техника не съм запозната. Бях ти обещала да снимам нещата които съм правила, снимах няколко но първо се извинявам за лощото качество на снимките- правени са с телефона. Някой от нещата не са и завършвани, но просто са ми от годините когато ходех на курсове по рисуване Smiley
- кораба е правен със сухи пастели върху кашон;



- тези са правени на балатум, писува се картината първо на балатума и после с едни специални резци се издълбава, минава се на преса с мастило да се запълнят издълбаните места и се отпечатва на хартия, много интересна техника Smiley
- това е първият мии и последен опит да правя икона Tongue тя дори не е завършрна, защото това не е за мен.
 Сега съм се захванала да рисувам на керемида, като стана готова ще покажа какво съм сътворила.
а иначе очаквам да видя стаята Сонче Kiss
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Април 17, 2011, 15:16:29 »
Раздели ТемаНагоре

Браво старахотни са  Smiley това с балатума сме го правили в училище но е било толкова отдавна че даже бях забравила, а за стаята не съм имала време т.к. доста продължително боледува малкия бяхме с пневмония в болница после пак на инжекции като ни изписаха и сега пак на АБ  Huh? Аз също нямам търпение да я завърша но скоро
За дрехите боите са за текстил на Марабу импресия мисля че беше сайта ще проверя и ще ти пиша малко скъпо излизат но пък имаш за доста време те са на водна основа и напълно безввредни смесват се много добре. Аз ползвам за тъмен текстил само тях можах да си купя и то основните цветове  Smiley другите си ги смесвам. Аз от известно време се каня да нарисувам Гложенския манастир имам една хубава снимка на целия манастир когато бяхме на почивка, но още се каня все не остава време а съм и почнала мечетата на Шишкин и тях не съм завършила.
Освен бои има и маркери за дрехи от тях нямам, но предполагам ще е полесно. В сайта им има какво ли не всичко което ти трябва  Cheesy за рисуване. А ти сега не рисуваш ли ?
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Април 20, 2011, 13:21:46 »
Раздели ТемаНагоре

и още нещо  Smiley
« Последна редакция: Април 21, 2011, 09:50:09 от s0n1a » Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Април 20, 2011, 19:17:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ох, Сонче, тази с пеперудата е чудна. Отлично се е получило. Пускай я тука за 69лв примерно Wink
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: