{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Потене на малки крачета!!!  (Прочетена 12121 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Февруари 24, 2011, 23:23:20 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,да се обърна към вас за съвет или пък някой от личен опит да сподели!
Малкият ми син е на 10месеца,но много му се потят крачетата,независимо с какво ще го обуя дори и само с терлички да е пак крачетата му се изпотяват мисля че е много малък да има проблем но все пак кажете и вашето мнение.
Благодаря Ви
Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2011, 23:37:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей.
Моята дъщеричка е на 3 години и 5 месеца. Имахме подобен проблем- особено при по- топло време чорапките й бяха влажни когато ги събуя, но сега започна да отминава. Мисля, че няма за какво да се притесняваш Smiley Кристияна по принцип не понася добре високите температури, особено лятото. Доста се изпотява, получава обриви и други такива екстри Wink Но това не е болестно състояние. Дори зимата я обличам по- леко от другите деца, особено в градината, тъй като там поддърат висока температура и я вземам потна и с ярко червени бузи. Не знам дали има значение, но от малко бебче е доста пухкава. При твоето детеце как е  Smiley
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2011, 23:58:15 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей ами проблемът е само в крачетата сега а лятото да наистина тогав дори и босичък крачетата му бяха все потнички и и някой като го пипнеше ми казва слагай му чорапче че да не настине.Иначе като цяло не се поти много от време навреме като се позагрее да ставът му бузките ярко червени дори в къщи си му казваме червенобузко защото той е 9.500кг но си има бузки.Значи казвате че няма проблем защото се притеснявам чее много малък още за потене на крака и иевентуално гъбички иначе крачетата му са си добре и на вид.А на каката сега потят ли исе крачетата или е отминало
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2011, 00:04:43 »
Раздели ТемаНагоре

Честно казано в момента не Smiley Замислих се и миналата зима я изакара боса в къщи, а сме на първи етаж и колкото и да отопляваме  там е най- студено. Иначе за гъбички трябва да внимаваш, ние не сме имали този проблем, но едно приятелче на Криси пак на нашите години , около година и нещо се бяха сдобили с този проблем Sad Доколокото знам най- добре е да е с памучни чорапки и обувките да са кожа задължително и по възможност с дишащи стелки поне. И често сменяне на чорапките.
В крайна сметка си е до кожа Smiley и ген Wink Но си мисля, че няма защо да се притесняваш толкова Kiss
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2011, 00:16:40 »
Раздели ТемаНагоре

Оп хайде и аз тук със същият проблем Sad Нашите чорапи си ги сменяме на 2-3 часа задължително ,защото стават не влажни а мокри направо. Страхотно му се потят крачетата на моят син - вече е на 2 години и си е все същото. Сега зимата е най-проблемна, защото сме с топлинки и както казах на 2 -3часа максимум сменям чорапи. Питала съм нашата лекарка за това и тя ми каза ,че си е до ген да не се притеснявам и ми даде съвет зимата да е с по-дебело чорапче и със сандали в къщи.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2011, 00:36:54 »
Раздели ТемаНагоре

Важното е крачетата да могат да дишат Cheesy А от гена спасение няма, за съжаление. Ще питам тези дни моята приятелка как се справиха с проблема, защото те стигнаха и до дерматолог с гъбички Sad и ще ви пиша Kiss
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2011, 17:59:58 »
Раздели ТемаНагоре

zdraveite,
malkite sa dosta malki za da govori gena im! obiknovenno poteneto na bebe6kite kra4eta govori za lipsa na vitamin D i saotvetno kalcii !
sina mi be6e izkaral leka forma na rahit i go pridrujavashe tova potene! nqma ni6to strqskashto v slu4aq , dori v mnogo zapadni strani otri4at davaneto na dopalnitelno vit D , prosto pove4e 4ist vazduh i svetlina - ne e zadaljitelno da gree slance!
ako davate susamov tahan vseki den po 1 laji4ka 6te pokriete dnevnite nujdi izcqlo na vitD i kalcii! v magajinite za zdravoslovno hranene se prodava.nai dobriq susamov tahan e v staklena opakovka- burkan4e !toi biva 2 vida , ediniq e malko po-tamen ot drugiq, po-svetliq e ot belen susam a po-tamniq e ot celi zarna - toi e i 10 pati po-bogat na vsqkakvi rqdki elementi ! susamoviq tahan moje da se slaga i v poparata sutrin ! davala sam na sina mi ot 10 mese4na vazrast i go prie 4udesno o6te ot parvata laji4ka,  moje da go smesite i s malko med, no ako se pritesnqvate ot meda - slagaite v poparata!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2011, 18:33:59 »
Раздели ТемаНагоре

zdraveite,
malkite sa dosta malki za da govori gena im! obiknovenno poteneto na bebe6kite kra4eta govori za lipsa na vitamin D i saotvetno kalcii !
sina mi be6e izkaral leka forma na rahit i go pridrujavashe tova potene! nqma ni6to strqskashto v slu4aq , dori v mnogo zapadni strani otri4at davaneto na dopalnitelno vit D , prosto pove4e 4ist vazduh i svetlina - ne e zadaljitelno da gree slance!
ako davate susamov tahan vseki den po 1 laji4ka 6te pokriete dnevnite nujdi izcqlo na vitD i kalcii! v magajinite za zdravoslovno hranene se prodava.nai dobriq susamov tahan e v staklena opakovka- burkan4e !toi biva 2 vida , ediniq e malko po-tamen ot drugiq, po-svetliq e ot belen susam a po-tamniq e ot celi zarna - toi e i 10 pati po-bogat na vsqkakvi rqdki elementi ! susamoviq tahan moje da se slaga i v poparata sutrin ! davala sam na sina mi ot 10 mese4na vazrast i go prie 4udesno o6te ot parvata laji4ka,  moje da go smesite i s malko med, no ako se pritesnqvate ot meda - slagaite v poparata!
Здравей Smiley
Не искам да влизам в спор с теб. Но искам да споделя някои неща- като начало генът има значение от момента, в който заченеш Wink Относно проявите му- моята дъщеричка направи алергичен обрив( същият като на мама) на 3 месеца и дори в настоящия момент чакаме ред за консултация с Д-р Мустаков - алерголог, защото Кристияна е дъщеря на майка си Cheesy и има същите проблеми. За зло или добро при мен се появиха на 7 години, при нея се обостриха на 3, т.е има огромен шанс да ги израсте.
Доста изместих темата, но се опитвам да подкрепя мнението си с факти Cheesy
По същата причина не бих казала, че сусамът и в частност сусамовият тахан е подходящ за толкова малко детенце, защото не е ясно какво можеш да провокираш като алергия.
Истината е, че ако притеснението е голямо- правиш консултация с педиатъра си и вземаш мерки- за потенето на крачетата става въпрос Smiley.
Надявам се мнението ми да не се приеме като заяждане- просто споделям опит( малко горчив за съжаление ). WinkИ вече внимавам ужасно много.
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2011, 21:53:25 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви мами ще ви послушам и тази седмица сме на консултация ще я попитам нашата педиатърка защото досега не съм я питала да видим тя какво ще каже,макар да си мисля че и тя ще ми каже сигурно чее до ген така мисля де незнам ще следя темата и като видя и тя какво ще ми каже ще пиша.Защото проблема е наистина само в крачетата икъде другаде както писах по горе много рядко се поти иначе.
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2011, 22:34:08 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко ще е наред, не се притеснявай Cheesy
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 26, 2011, 19:46:42 »
Раздели ТемаНагоре

в никакъв случай не го приемам като заяждане, нали за това са форумите - за обмяна на опит и информация! казвам че е рано гените за потните крачета да говорят защото, ПОТНИТЕ ни жлези се развиват с встъпването ни в Пубертета !! разбира се че гените си казват думата с зачеването, тъй както още от 4-ти месец на бремеността бебетата имат млечни и постоянни зъби в зачатъци, но те растат според биологичния часовник - та така и с потенето!различен е случая с проявата на алергиите!  Wink
и аз съм слушала че сусама трябва внимателно да се прилага при малки деца,склонни към алергии! за тези деца без алергии - не е проблемен . почти на всяко 2-ро детенце крачетата са се потели... това което зависи от теб е детето да го извеждаш на открито!но няма място за паника, всичко е наред !   Smiley
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 27, 2011, 15:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

в никакъв случай не го приемам като заяждане, нали за това са форумите - за обмяна на опит и информация! казвам че е рано гените за потните крачета да говорят защото, ПОТНИТЕ ни жлези се развиват с встъпването ни в Пубертета !! разбира се че гените си казват думата с зачеването, тъй както още от 4-ти месец на бремеността бебетата имат млечни и постоянни зъби в зачатъци, но те растат според биологичния часовник - та така и с потенето!различен е случая с проявата на алергиите!  Wink
и аз съм слушала че сусама трябва внимателно да се прилага при малки деца,склонни към алергии! за тези деца без алергии - не е проблемен . почти на всяко 2-ро детенце крачетата са се потели... това което зависи от теб е детето да го извеждаш на открито!но няма място за паника, всичко е наред !   Smiley
За мен е удоволствие да комуникирам и обменям опит с интелигентни хора Kiss
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2011, 09:45:41 »
Раздели ТемаНагоре

Удоволствието е и мое Smiley
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1322


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юни 19, 2017, 09:47:17 »
Раздели ТемаНагоре

Няма ли някакви специални чорапки, които да не спарват краченцата?
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: