{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как съхранявате дрешките за продажба?  (Прочетена 23079 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Март 11, 2011, 17:51:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ей заради такива споделени от вас случки, продавам само нови неща- умалели или несполучливи покупки за мен и детето. Така риска някой да е имал други очаквания, се минимализира. Не че не искам да пусна и носени- имам доста, на които не им личи, че са обличани и само липсата на етикет и миризмата на препарат за пране /а не на ново/, говорят че дрехата не е чисто нова, ама... знам ли на кого ще попадна и какви критерии за носено ще има.
Иначе по темата- съхранявам нещата за продажба отделно от тези, които нося. Имам си 9 стаи и гардероби бол.  Tongue

Ми като си опишеш коректно, че дрехата не е нова, а носена - от какво да се притесняваш ? Всички мерим с различен аршин, но нали можем да пишем и четем......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Март 12, 2011, 11:26:10 »
Раздели ТемаНагоре

Изпрани ги слагам в едно чекмедженце и си чакат реда. Добре, че я има тази тема, за да разбера на кои омекотители и прахове да заложа. Smiley
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Март 12, 2011, 11:44:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз например пращам вчера запитване за едни обувчици, липсваше описание...отговарят ми следното:
" zzdravey sastoyanie mn dobro poneje sa noseni no nyamat zabelejki nosila gi e v ka6ti dnes izlyazohme s tyah navan be6e hubavo vremeto ina4e dosega samo vatre sa slagani i to ryadko 4e be6e s dr obuv4ici koito ne moje damaha tezi sa s lepka i postoyanno gi sabuva6e Smiley ako re6i6 da gi vz mi pi6i"
Ами да ви кажа, отказах се да ги купувам... Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Март 12, 2011, 14:15:08 »
Раздели ТемаНагоре

Много ми е неприятно , когато получа нещо и то е "ароматизирано" с  мирис на тютюн, (не че имам нещо към пушачите и аз си палкам с повод и без повод, ама в къщи не се пуши) и като получа нещо така ароматно (smoke1) направо ми се отщява да го изпера даже (tongue3)

Недей винаги да обвиняваш изпращача! Понякога и пощите са виновни. Знам три софийски клона, в които пушат като комини!   (smoke1) (smoke1) (smoke1) Не в салона, а в малките стаички при пощальоните, а там съхраняват и пратките. Моята поща е една от тях. Пакетите ми почти винаги миришат на цигари. Чудя се, кога ли ще се подпалят при наличието на толкова хартия около тях! Roll Eyes
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Март 12, 2011, 15:34:48 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съхранявам в чувал ( е пресилено е ) Слагам в пликове за смет от по - голямите и слагам в чекмеджето под леглото на детето или под нашата спалня.Там си държа сезонните дрехи и малките вече на децата дрешки. В случай,че някой го иска го издирвам въпреки,че са прани ако реша,че не ми харесва как милише пак пера и тогава пращам. Нямам никакво масто да ги даржа по рафтовете, та аз за това ги махам от тям, защото няма място за новите. Интересно ми е обаче някои с какво перат пристигали са ми дрешки така хубаво и силно ухаещи,че ми се  еискало да не ги пера  Embarrassed. Аз смених всички видове перилни препарати и омекотители нито един не ми остави трайна и силна миризма след изсъхване. Стигнах до извода,че или попадам на боклуци или пералнята ми взима много рано омекотителя и не остава аромат  Sad

evata, аз пера с прах Sano Maxima и омекотител на същата марка. Понякога и с Ленор парфюм(златистите опаковки). Мисля, че се получава доста добре-дрехите са изпрани перфектно и също така ухаят приятно. Надявам се момичетата, които са получавали дрехи от мен, да са го оценили.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Март 12, 2011, 15:43:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съхранявам в чувал ( е пресилено е ) Слагам в пликове за смет от по - голямите и слагам в чекмеджето под леглото на детето или под нашата спалня.Там си държа сезонните дрехи и малките вече на децата дрешки. В случай,че някой го иска го издирвам въпреки,че са прани ако реша,че не ми харесва как милише пак пера и тогава пращам. Нямам никакво масто да ги даржа по рафтовете, та аз за това ги махам от тям, защото няма място за новите. Интересно ми е обаче някои с какво перат пристигали са ми дрешки така хубаво и силно ухаещи,че ми се  еискало да не ги пера  Embarrassed. Аз смених всички видове перилни препарати и омекотители нито един не ми остави трайна и силна миризма след изсъхване. Стигнах до извода,че или попадам на боклуци или пералнята ми взима много рано омекотителя и не остава аромат  Sad

evata, аз пера с прах Sano Maxima и омекотител на същата марка. Понякога и с Ленор парфюм(златистите опаковки). Мисля, че се получава доста добре-дрехите са изпрани перфектно и също така ухаят приятно. Надявам се момичетата, които са получавали дрехи от мен, да са го оценили.
Сигурна съм че щом переш със САНО МАКСИМА ,няма кой да ти намери косур Smiley Това са най-добрите перилни препарати засега !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Март 12, 2011, 15:52:59 »
Раздели ТемаНагоре

Много ми е неприятно , когато получа нещо и то е "ароматизирано" с  мирис на тютюн, (не че имам нещо към пушачите и аз си палкам с повод и без повод, ама в къщи не се пуши) и като получа нещо така ароматно (smoke1) направо ми се отщява да го изпера даже (tongue3)

Недей винаги да обвиняваш изпращача! Понякога и пощите са виновни. Знам три софийски клона, в които пушат като комини!   (smoke1) (smoke1) (smoke1) Не в салона, а в малките стаички при пощальоните, а там съхраняват и пратките. Моята поща е една от тях. Пакетите ми почти винаги миришат на цигари. Чудя се, кога ли ще се подпалят при наличието на толкова хартия около тях! Roll Eyes
Дали е възможно да се подаде жалба, това е отвратително! Не си длъжна да го търпиш! Lips Sealed
springflower, съгласна съм, направо ме възмущава това да пуснеш нещо за продаване, а в същото време още да го носиш...
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Март 12, 2011, 23:08:57 »
Раздели ТемаНагоре

evata, аз пера с прах Sano Maxima и омекотител на същата марка. Понякога и с Ленор парфюм(златистите опаковки). Мисля, че се получава доста добре-дрехите са изпрани перфектно и също така ухаят приятно. Надявам се момичетата, които са получавали дрехи от мен, да са го оценили.

И аз пера със Сано течен лилавата опаковка и златния парфюмен ленор. Не ми харесва крайният резултат след изсъхването и това си е. Сега взех сребристата Семана 4 в 1  мисля Скоки го препоръча е 100 пъти съм по -доволна от резултата. Кажи ми кой омекотител на сано да изпробвам ти от кой си доволна?
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Март 13, 2011, 01:59:38 »
Раздели ТемаНагоре

evata, аз пера с прах Sano Maxima и омекотител на същата марка. Понякога и с Ленор парфюм(златистите опаковки). Мисля, че се получава доста добре-дрехите са изпрани перфектно и също така ухаят приятно. Надявам се момичетата, които са получавали дрехи от мен, да са го оценили.

И аз пера със Сано течен лилавата опаковка и златния парфюмен ленор. Не ми харесва крайният резултат след изсъхването и това си е. Сега взех сребристата Семана 4 в 1  мисля Скоки го препоръча е 100 пъти съм по -доволна от резултата. Кажи ми кой омекотител на сано да изпробвам ти от кой си доволна?

Аз ползвам прах Сано, но не течен, а този с ефект жавел(най-често). А омекотител- само белия съм си купувала , защото в нашия провинциален град Сано се намира само на едно място и предлагаха само бял. Но онзи ден видях, че за заредили поне 4- 5 вида техни омекотители. Нямах никаква възможност...а така ми се искаше веднага да грабна 2-3 бутилчета.... В сряда може би ще се опарича Smiley и ще си купя непременно. Веднага ще споделя впечатленията си.
Иначе този Ленор(парфюм) и при мен не дава кой знае какъв ефект....забелязала съм, че най-добре пасва на пуловери(там аромата се задържа най-дълго). Имаше още един омекотител,който мн. добре пасва с всякакви прахове, но.... а, де, като не се сещам точно за името Huh???  Мисля, че DUEL , нещо такова, с едно кученце отпред на опаковката. Много траен и свеж аромат(но само жълтия ми харесва). Иначе има и син, лилав...но  те не ми допадат.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Март 13, 2011, 23:57:37 »
Раздели ТемаНагоре

Чек и аз да се намеса в темата и сподела мнение !!
Получавала съм доста дрехи от този сайт от мами с огромни претенции,първо вида на пратката е НЯМА ДУМИ ,отвратителен второ ,дрешката не е сложена в найлонова торбичка на нправо увита в хартията и малкмо тиксо отгоре.
Няма да кометирам миризмите ,всички са различни от гадни по гадни,но забележете
Поръчвам си от една дама блузка която струва само 5лв ,вземам е от пощата и още в колата отварям пакета .
НЯМА КАК ДА НЕ ИЗКАЖА ВЪЗХИЩЕНИЕТО СИ ОТ ВИДА НА БЛУЗКАТА ,ИЗГЛАДЕНА ИДЕАЛНО ПРЕГЪНАТА НО КАК МИРИШЕШЕ ,НЕВЕРОЯТНО.Оставих е на дивана в хола за да мога да е изпрера по късно ,целия хол се умириса на тази стрхотна миризма .Веднага писах на дамата и попитах с какво пере ,мила и любезна ми отговори с ПРАХ И ОМЕКОТИТЕЛ САНО  ,мили дами от тогава пера само със Сано и само омекотител Сано ползвам .Дори в сушилята миризмата му не се губи .ПРОБВАЙТЕ ГО ,ЩЕ ОСТАНЕТЕ СУПЕР ДОВОЛНИ
Кьде да го намеря този Сано?Никьде го няма по магазините,вие откьде си го купувате?
Благодаря! Smiley
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Март 14, 2011, 01:28:58 »
Раздели ТемаНагоре

Не може да го няма....
Аз съм от провинциален град и го намирам на няколко места.
Ще взема да ти купя и да ти изпратя Wink
Евтинко ще ти излезе Cheesy с пощенските Tongue
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: