{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови измишльотини с пощенските пратки  (Прочетена 11255 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 27, 2011, 17:06:57 »
Раздели ТемаНагоре

Темата беше за съвсем друго нещо...между другото;)

Търсих в сайта на БГ пощи, някаква информация за стандартите на М.П., но освен ценоразпис - друго няма. В пощата ми извадиха някаква информация за това, че освен грамажа (до 2кг) се взима предвид и размера (както е и при куриерските пратки).
Активен

dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 27, 2011, 17:15:51 »
Раздели ТемаНагоре

В нашият пощенски клон указанията за размерите на колетите, пакетите и дори писмата са на един постер на стената поне последната година и половина. Сигурна съм, защото обикновено чакам известно време за да получа или пратя нещо и си го препрочитам редовно Wink
Може би по- скоро са затегнали контрола върху пратките Roll Eyes
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 28, 2011, 14:18:37 »
Раздели ТемаНагоре

И при нас няма такова мерене за момента. Иначе служителката в пошата ми каза, че пощальонките са длъжни да носят всички пратки, които се водят малък пакет  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 28, 2011, 15:18:26 »
Раздели ТемаНагоре

А, някой запознат ли е- чаках днес телеграфен запис, пуснат е сутринта. Сега отивам в пощата, телефоните не им работят, някакви кабели са откраднати и няма как да се получи записът. какво следва, ще си го получа като нормален ли, ще се върне ли при изпращача? Много неловко се получава, а пък не смея да пусна пакета така.....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Март 01, 2011, 00:27:50 »
Раздели ТемаНагоре

А, някой запознат ли е- чаках днес телеграфен запис, пуснат е сутринта. Сега отивам в пощата, телефоните не им работят, някакви кабели са откраднати и няма как да се получи записът. какво следва, ще си го получа като нормален ли, ще се върне ли при изпращача? Много неловко се получава, а пък не смея да пусна пакета така.....
Ами отиди тогава утре или в друг пощенски клон на вашия град.не би трябвало да има такова забавяне.телеграфен запис пристига за 10 минути Wink
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: