{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови измишльотини с пощенските пратки  (Прочетена 11253 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2011, 09:15:47 »
Раздели ТемаНагоре

Това е много странно, нима доставят пратките до вратата на получателя?Huh?
Нали ние си ги взимаме сами от пощата.....
получавам известие и ходя да си взема пакета!!!!
Ам зависи,на всякъде е различно,на мен всичко ми носят(освен колетите) ама всичко,понеже сме в къща,чука ми на прозореца и ги хвърля пред вратата на стапалата Cheesy
Аз съм от Плевен. Тук не се разнася до врата нищо друго освен известието. Дори и най-миниатюрните пакети се получават на гише.  Sad
ДА и при нас в Шумен е така,а тези мерения още неса чули ,неса започнали.И аз съм в къща ама никой не си е направил труда да ми го донесе .Обаче като пращам на право си умирам там  ...... Единия път стоях 1час и 30 минути ,пращах 3 записа и 3 пакета ,аз откачих от чакане пък за детето да не говорим ..
оле оле ужас,абе даже си спомням някой път и колети са ми носи,само ми носят разписката и се подписвам.
Апък ходя оставям ги и само мо ги теглят (защото ходя към 14:30ч) вземат ми парите и изчезвам,а примерно като се съберът доста разписки и си ги вземам,обаче ми ги пазят
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2011, 13:08:13 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа и да ви светна по въпроса с доставката до вратата от пощенски служител.Понеже на мен пощата ми е под носа,се поопознахме със служителката,която приема пакетите и колетите.На адреса на който съм в момента,винаги са ми носили всичко до вратата,освен ако не са няколко пакета.Случвало се е и по 3 МПП да ми донесат.Когато бяхаме в ремонт,се наложи да се пренеса за малко в старото ми жилище.От тамошната поща,обаче НИКОГА не ми донесоха нищо до в къщи,а е имало и малки пакетчета,колкото писъмце Huh? Huh? Huh?Та скоро тук попитах служителката защо е това при различните клонове?Тя остана учудена,по ЗАКОН-МПП ДО 1 КГ СА ДЛЪЖНИ ДА ДОСТАВЯТ ДО ВРАТАТА!!!!!!!
Всичко е въпрос на съвестни служители,оказва се обаче,че май не им се работи особено Sad
Това важи за цялата страна момичета,не е различно за нокой град!!!!Просто не сме запознати с правилата и ни правят на будали!!! Lips Sealed
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2011, 13:12:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък останах така  Shocked, когато за пръв път ми донесоха пратка Smiley Питам я ама нали известие получавам, защо го носите, пък пощальонката си ми каза, че известие се пуска, ако не са ме намерили. Само дето са на някакви странни смени и 2 от тях (и то мъжете !!!) ги мързи да носят, пък другите 2 дами си ми ги доставят Smiley
Та при мен е тука има, тука нЕма
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2011, 13:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

Тя остана учудена,по ЗАКОН-МПП ДО 1 КГ СА ДЛЪЖНИ ДА ДОСТАВЯТ ДО ВРАТАТА!!!!!!!


Добре де, а ако се насъберат повечко пакети от по около 1кг.- как ще ги носи тая жена Cheesy Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2011, 13:24:32 »
Раздели ТемаНагоре

Тя остана учудена,по ЗАКОН-МПП ДО 1 КГ СА ДЛЪЖНИ ДА ДОСТАВЯТ ДО ВРАТАТА!!!!!!!
Еее,мила тогава ти оставят покана да си ги вземеш от пощата Wink Нали това казвам,че до 1кг ти го носят,ако е повече,си го взимаш от пощенския клон

Добре де, а ако се насъберат повечко пакети от по около 1кг.- как ще ги носи тая жена Cheesy Cheesy
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2011, 13:25:56 »
Раздели ТемаНагоре

Не ме разбра, ако има на няколко различни получателя да носи такива пакети от по 1кг......
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2011, 14:20:45 »
Раздели ТемаНагоре

Ми в такъв случай взимат един сак и мъкнат  Tongue
По принцип и те са хора, затова и ние трябва да проявяваме разбиране. На мен често ми носят, почти всички малки неща, но един ден си спомням, как ми каза на вратата - "Извинявай, но днес имаше страшно много пакети и затова съм ти донесла само едно, а имаш още 2 в пощата" Те не че бяха големи - пликове за писма. Но ето че не е успяла всичко наведнъж.
От друга страна, наистина по закона за длъжни да носят всички малки пакети. Като се налага и по 2-3 курса ще направят,нали това им е работата в крайна сметка...

П.С. А! И още нещо- зависи и от получателя. Мен вече си ме знаят, затова ми носят пакетите може би. Питаха ме дали всеки ден съм си вкъщи. Понеже излизам за работа следобяд, а те минават около обяд до 14ч най-късно и винаги ме сварват вкъщи. Но си спомням в началото като почнах да получавам често пакети, ми звъняха по домофона и ми казваха - пускам ви известие за пакет. Явно за да не рискуват да мъкнат излишно, първо разучиха дали съм си вкъщи по времето на доставката и после почнаха да ми носят пакетите направо, а не известията.
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:24:40 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2011, 14:34:31 »
Раздели ТемаНагоре

на мен пьк в нааай-добрия случай ми ги отнасят в едно кафе,в противоположна на дома ми посока..и все се прибирам като дядо коледа,и все се чусвтвам задьлжена да черпя пощальонката че все някьде ми е пратила колетите/иначе сьм предимно на работа/ Sadегати...но пьк никога не са ми искали нито телефон,нито сьм имала проблеми с пускането...а да ви попитам-имате ли идея защо толкова бавно става през пощата когато вкарвам на банкова сметка?превода пристига за не по-малко от седмица Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2011, 15:06:50 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не са ми носили до дома!Мъжо работи близо до пощата и няколко пъти са му носили там пакетите!Но в повечето случаи трябва да си ги вземам от пощата!А известие незнам дали съм получавала повече от 2-ти?! Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
А за записа и аз винаги съм се чудила мила,защо така?! Roll Eyes
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 25, 2011, 16:39:03 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа и да ви светна по въпроса с доставката до вратата от пощенски служител.Понеже на мен пощата ми е под носа,се поопознахме със служителката,която приема пакетите и колетите.На адреса на който съм в момента,винаги са ми носили всичко до вратата,освен ако не са няколко пакета.Случвало се е и по 3 МПП да ми донесат.Когато бяхаме в ремонт,се наложи да се пренеса за малко в старото ми жилище.От тамошната поща,обаче НИКОГА не ми донесоха нищо до в къщи,а е имало и малки пакетчета,колкото писъмце Huh? Huh? Huh?Та скоро тук попитах служителката защо е това при различните клонове?Тя остана учудена,по ЗАКОН-МПП ДО 1 КГ СА ДЛЪЖНИ ДА ДОСТАВЯТ ДО ВРАТАТА!!!!!!!
Всичко е въпрос на съвестни служители,оказва се обаче,че май не им се работи особено Sad
Това важи за цялата страна момичета,не е различно за нокой град!!!!Просто не сме запознати с правилата и ни правят на будали!!! Lips Sealed
хеххехе на мен сами носили по 10 даже Cheesy Cheesy Cheesy
А сега почнах работа и пощата ми е точно ама точно до вратата на работата ми Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 25, 2011, 16:44:42 »
Раздели ТемаНагоре

а да ви попитам-имате ли идея защо толкова бавно става през пощата когато вкарвам на банкова сметка?превода пристига за не по-малко от седмица Sad

Мен винаги са ме предупреждавали, че запис към б. с-ка се бави седмица. Няма значение, дали превода е в същия град. Аз предполагам, защото не се зарежда директно банкова сметка, а пътува като пощенска пратка. Съответно, после банката дообработва паричното захранване на контрагента.
Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 25, 2011, 17:14:54 »
Раздели ТемаНагоре

а да ви попитам-имате ли идея защо толкова бавно става през пощата когато вкарвам на банкова сметка?превода пристига за не по-малко от седмица Sad

Мен винаги са ме предупреждавали, че запис към б. с-ка се бави седмица. Няма значение, дали превода е в същия град. Аз предполагам, защото не се зарежда директно банкова сметка, а пътува като пощенска пратка. Съответно, после банката дообработва паричното захранване на контрагента.
ММмм дааа, и аз веднъж пусках до банкова сметка през пощата. Докато си го получи жената, мина май седмица. А аз си умрях от срам, защото си мислех че съм омотала нещо. Cheesy
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 27, 2011, 08:09:51 »
Раздели ТемаНагоре

а да ви попитам-имате ли идея защо толкова бавно става през пощата когато вкарвам на банкова сметка?превода пристига за не по-малко от седмица Sad

Мен винаги са ме предупреждавали, че запис към б. с-ка се бави седмица. Няма значение, дали превода е в същия град. Аз предполагам, защото не се зарежда директно банкова сметка, а пътува като пощенска пратка. Съответно, после банката дообработва паричното захранване на контрагента.
ММмм дааа, и аз веднъж пусках до банкова сметка през пощата. Докато си го получи жената, мина май седмица. А аз си умрях от срам, защото си мислех че съм омотала нещо. Cheesy
и аз си мислех така,защото ми бяха дали само номер на сметка,без банка,а си беше по-сериозна сумата,а пьк продавача ми беше нов потребител...ужас направо!но благодарение на непрекьснатата комуникация и на милата ми приятелка мишкова нещата си бяха под контрол-за тази седмица и двечките с нея успокоявахме момичето,бьрборкахме си с повод и без,и тя беше сравнително спокойна...значи това е нормално,а аз мислех че само с мен е било така
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 27, 2011, 15:06:03 »
Раздели ТемаНагоре

Днес изпратих 4 пакета един от които големичък,но с малък грамаж,няма го това нововъведение поне за сега Roll Eyesи за пореден път се учудвам,защо пощальонките носят пакетите на адреси,на мен никога не ми е носено Roll Eyes
и на мен не ми ги носят колкото и малък да е пакета Roll Eyes даже и известия получавам дни след като съм го взела  Cheesy
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #29 -: Февруари 27, 2011, 17:01:53 »
Раздели ТемаНагоре

Темата беше за съвсем друго нещо...между другото;)
Активен


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: