{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: здравейте,много зле постъпиха с мен като не ми казаха за какво съм наказана ?  (Прочетена 24898 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 27, 2011, 13:53:28 »
Раздели ТемаНагоре

Barbaron4е мила мерси да милите думи Kiss
Не нямам предвид,всички да желаят размяна,ама това да има наказание,защото си поискал да размениш нещо.
Аз съм тук да разменям,купувам,продавам и т.н....на сила не карам никого да ми гледа обявите,като ти искат доплащане ами отказвай,аз така правя,освен ако ми е нещо много наложително.Ама понеже има доста неща(като обяви)и си мисля,че все на някой може да му влезе в употреба нещо мое,както нещо негово примерно.
Аз съм благодарна на всички,които да разменяли с мен.Защото съм имала нужда.
Знаеш ли от 2г си мечтая за червено палто,обаче нямам 30лв да извадя да си го купя и тази година размених за такова и съм много доволна.Нямам време да ходя по магазини.Ако щете ми вярвайте аз и детето ми сме облечени от горе до долу от тук Smiley
Другите ми две големи размени са за един батут на мики маус(от продавалника) минала година,който нов е 80лв.Беше пуснат на 50лв и дадох дрешки насреща.
Другото е масичка на фишър прайс...ааа и кафе машина и нагриле за мъжа ми.
Мога да напиша цял роман Tongue

Силвенке, ми що не каза директно, че проблема е наказанието ми ходиш да ни блъскаш с полета за размяна, анкети и разни други. Пиши им на лични и никой няма да види. Wink

Фло, аз съм на мнение, че точно наказанието е проблема, а не наличието или отсъствието на полето за размяна. Намирам това поле за удобство и е хубаво да го има, който иска нека си го попълва. А пък който иска да прави размяна, той и на лични ще пише, какво като е забранено. Малко е пресилено да се наказваме за такива глупости /извинете ме, ама си е така, голяма работа, че някой бил попитал за размяна/. Верно, като видя че имам ново съобщение, естествено ми се иска то да е за покупка, но пък винаги хвърлям по едно око на предложенията за размяна, въпреки че съм зарината с дрехи - човек никога не знае. Ама хубаво де, погледнете и от друга страна, съвсем прагматично. Нали се санкционират нищо незначещите коментари. Е, ако не си маркирал "Не желая размяна" си оставяш вратичка за поне два пъти изкарване на обявата си на първа страница - веднъж като ти предложат размяна, втори път като отговориш и всичко това напълно легално, без да е нужно да пишеш усмивки, подбутвания и т.н. Имам няколко сполучливи размени и няколко несполучливи, ама несполуките ми няма да ме накарат да маркирам полето "не желая размяна", всичко си преценявам на място и в движение пък и нищо задължително няма - ако искаш гледаш, ако искаш не гледаш Wink
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: