{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: здравейте,много зле постъпиха с мен като не ми казаха за какво съм наказана ?  (Прочетена 24815 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
марчела
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 347


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 22, 2011, 17:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

чакам отговор!
Активен

-Пощенските за сметка на купувача,ако не сме се разбрали  за друго!
-Закупена или разменена стока не приемам  както и обратно!
- Коректна съм,очаквам същото и от  вас!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2011, 17:30:54 »
Раздели ТемаНагоре

Те обикновено преди да накажат, пращат предупредително ЛС ...
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2011, 18:32:00 »
Раздели ТемаНагоре

чакам отговор!

Прегледах случая и ще отговоря. Марчела имате 4 предупреждения за поставяне на размери, но забраната ви е била за друго: Публикували сте коментар за размяна въпреки изричното указване в обявата за това, че не желаят размяна. Това дейтвие е обсъждано доста пъти. Забраната ви е била за 1 ден.
Активен

elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2011, 07:49:54 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2011, 08:16:08 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.

За целта има докладвай, теми във форума и лични съобщения.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2011, 11:34:08 »
Раздели ТемаНагоре

аз също съм била наказвана без предупреждение,за моите грешки се извинавам.
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 24, 2011, 12:43:48 »
Раздели ТемаНагоре

аз също съм била наказвана без предупреждение,за моите грешки се извинавам.

Предупреждението е при първото нарушение.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 24, 2011, 12:45:53 »
Раздели ТемаНагоре

аз също съм била наказвана без предупреждение,за моите грешки се извинавам.

За 95% от нарушенията първо се предупреждава! Било то в самата обява (за размери, снимка, латиница и др.) или на ЛС.
Има нарушения за които санкционираме без предупреждение. Това са явно заяждане с Админи и модератори, обиди на всякаква расова основа, желание за размяна при положение, че отсрещния ясно е написал че не иска, безсмислените коментари. За последните две санкциите започват от 1 ден, 3, 5 и т.н. Тоест потребителя не се санкционира за много време, и същевременно му се дава шанс да разбере къде е сгрешил.
Надявам се да го написах ясно Smiley
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2011, 13:46:42 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.
Да така е прави сте,ама я ми кажи.....тогава тези които не желаят размяна как ни питан нас за размяна,не е ли едно и също,значи дразнят се,че им се моли за размяна,апък те като искат от тези които разменят,е що не!!!!!!!!!!
Какво толкова БЕ ХОРАААААААААААА?Huh?Huh?Huh???
Хората нямат възможност да купуват и биха се зарадвали на една прекрасна размяна.не го ли разбирате това Embarrassed
Охх спирам,че накрая аз ще го изям...........
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2011, 15:02:33 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.
Да така е прави сте,ама я ми кажи.....тогава тези които не желаят размяна как ни питан нас за размяна,не е ли едно и също,значи дразнят се,че им се моли за размяна,апък те като искат от тези които разменят,е що не!!!!!!!!!!
Какво толкова БЕ ХОРАААААААААААА?Huh?Huh?Huh???
Хората нямат възможност да купуват и биха се зарадвали на една прекрасна размяна.не го ли разбирате това Embarrassed
Охх спирам,че накрая аз ще го изям...........



Да Силвенче така е - но си има правила ,които трябва да се спазват - за доброто на всички и като един вид уважение към целият екип....,защото обикновенно като създадеш нещо било то ф-ма ,сайт и т.н ти трябва това нещо да го контролираш по някакъв начин - правилата ТУК са контрола върху сайта ,инъче би станало анархия ! Така ,че ако ти се разменя на теб или дори на мен по обективните причини ,които Ти изтъкна в поста си ще го правим при потребители ,които са склонни също на размяна ! При останалите НЕ - защото просто ТАКИВА СА ПРАВИЛАТА !!!!!!!!
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 24, 2011, 15:43:39 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.
Да така е прави сте,ама я ми кажи.....тогава тези които не желаят размяна как ни питан нас за размяна,не е ли едно и също,значи дразнят се,че им се моли за размяна,апък те като искат от тези които разменят,е що не!!!!!!!!!!
Какво толкова БЕ ХОРАААААААААААА?Huh?Huh?Huh???
Хората нямат възможност да купуват и биха се зарадвали на една прекрасна размяна.не го ли разбирате това Embarrassed
Охх спирам,че накрая аз ще го изям...........


Силвена, това правило го въведохме, защото има хора които се дразнят от това да ги питат при положение, че са казали че не искат. Тази тема е дъвкана че дъвкана. Мисля, че няма смисъл да продължаваме.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 24, 2011, 16:19:39 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.
Да така е прави сте,ама я ми кажи.....тогава тези които не желаят размяна как ни питан нас за размяна,не е ли едно и също,значи дразнят се,че им се моли за размяна,апък те като искат от тези които разменят,е що не!!!!!!!!!!
Какво толкова БЕ ХОРАААААААААААА?Huh?Huh?Huh???
Хората нямат възможност да купуват и биха се зарадвали на една прекрасна размяна.не го ли разбирате това Embarrassed
Охх спирам,че накрая аз ще го изям...........


Силвена, това правило го въведохме, защото има хора които се дразнят от това да ги питат при положение, че са казали че не искат. Тази тема е дъвкана че дъвкана. Мисля, че няма смисъл да продължаваме.
Знам,знам и на мен са ми правени забележки.........съжелявам,но не се стърпях защото ми ПИСНА ОТ ВСИЧКИТЕ ИМ ГЛУПОСТИ ,ПРЕТЕНЦИИИИИИИИ И Т.Н
Къде живеят тия хора незнам,мислят се за велики като не приемат размяната.........не вярват,че така помагат хем на себе си,хем  на нуждаещите се.Знам,че е коментирана,ще се коментира още,сигурна съм и нищо няма да се промени..............Знаете ли,че аз от тук обякох себе си и семейството си.Нямам пари да купувам....затова и разменям....та 140 пъти съм направила размяна........130 от които са с хора които НЕ ЖЕЛАЯ РАЗМЯНА.
Какво е толкова трудното да кажеш,не благодаря.На мен ми се отговаря много учтиво....никога не са ми се сърдили  за това...апък и може просто да не отговорих на лс.ВСИЧКИ НЕМОЖЕМ ДА БЪДЕМ НА ЕДНО МНЕНИЕ...
И последно,че може и аз да изям някоя почивка няколко дена................
ТЕЗИ КОИТО СМЕЯТ ДА СЕ ОПЛАКВАТ И ДА ПИШАТ ЛС НА ШЕФА .........ама тая и тая ми иска размяна.......СА ПРОСТО ХОРА КОИТО НЕМОГАТ ДА СЕ СПРАВЯТ САМИ.КАТО В ДЕТСКАТА ГРАДИНА,ама сега ще те обадя на тате.
СМЕШНИ СТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2011, 16:23:31 »
Раздели ТемаНагоре

Хей не го вземай толкова навътре Smiley Карай с усмивка Smiley
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2011, 16:24:56 »
Раздели ТемаНагоре

Силвена, това правило го въведохме, защото има хора които се дразнят от това да ги питат при положение, че са казали че не искат.
Знаете ли какво ми хрумна,щом са толкова ОБИДЕНИ ХОРАТА,ще направя така,ще ви докладвам вся"ка моя размяна и лица които не желаят размяна,вие да се обедите,че това не е кой знае какво,да попиташ нормално," би ли прегледал за размяна". Ама неможем 10000000 човека да се съобразяваме само с 10 човека(това с числата е пример)
Нали всички в сайта сме свободни.....защо са тия полета,нека се питаме,какво лошо има,какво?
НАЛИ УЖ СИ ПОМАГАМЕ И СМЕ КАТО СЕМЕЙСТВО,АЗ НЕ ВИЖДАМ ТАКОВА НЕЩО.
Само се плюете една на друга Sad
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 24, 2011, 16:26:45 »
Раздели ТемаНагоре

Хей не го вземай толкова навътре Smiley Карай с усмивка Smiley
Чесно ви казвам,не се дразня,просто ми е мъчно,че хората мислят по тоя начин,рабира те ли ме?
Мъчно ми е,когато видя някой който не желае,след време да желае.Или да се съгласи веднага,да види нещо нужно в моите неща. Sad Просто е хубаво,когато и двете страни са доволни Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: