{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: здравейте,много зле постъпиха с мен като не ми казаха за какво съм наказана ?  (Прочетена 24903 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 25, 2011, 16:08:04 »
Раздели ТемаНагоре

Длъжна ли съм да разгледам 17 страници обяви, със стока, от която най-вероятно не се нуждая ?
АМА КОЙ Е КАЗАЛ,ЧЕ СИ ДЛЪЖНА.........някой знае ли,че си гледала или не.Казваш едно "не мерси и готово" Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 25, 2011, 16:18:01 »
Раздели ТемаНагоре

Barbaron4е мила мерси да милите думи Kiss
Не нямам предвид,всички да желаят размяна,ама това да има наказание,защото си поискал да размениш нещо.
Аз съм тук да разменям,купувам,продавам и т.н....на сила не карам никого да ми гледа обявите,като ти искат доплащане ами отказвай,аз така правя,освен ако ми е нещо много наложително.Ама понеже има доста неща(като обяви)и си мисля,че все на някой може да му влезе в употреба нещо мое,както нещо негово примерно.
Аз съм благодарна на всички,които да разменяли с мен.Защото съм имала нужда.
Знаеш ли от 2г си мечтая за червено палто,обаче нямам 30лв да извадя да си го купя и тази година размених за такова и съм много доволна.Нямам време да ходя по магазини.Ако щете ми вярвайте аз и детето ми сме облечени от горе до долу от тук Smiley
Другите ми две големи размени са за един батут на мики маус(от продавалника) минала година,който нов е 80лв.Беше пуснат на 50лв и дадох дрешки насреща.
Другото е масичка на фишър прайс...ааа и кафе машина и нагриле за мъжа ми.
Мога да напиша цял роман Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 25, 2011, 16:18:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, и аз искам да споделя с вас че бях наказана за някакъв безмислен коментар (незнам на кое?) за 2дни и то без никакво предупреждение от страна на модераторите или на хората които ме наказаха. Искам да знам какъв безмислен коментар съм направила? та за него бях наказана цели 2 дни и то точно в момент когато имах уговорка с една мама да купи нещо от мен. По този начин може да ти се провали сделката а нали затова сме тук. И аз също съм страшно разочарована.

Ето какво е написал администратора на предната страница.

За 95% от нарушенията първо се предупреждава! Било то в самата обява (за размери, снимка, латиница и др.) или на ЛС.
Има нарушения за които санкционираме без предупреждение. Това са явно заяждане с Админи и модератори, обиди на всякаква расова основа, желание за размяна при положение, че отсрещния ясно е написал че не иска, безсмислените коментари. За последните две санкциите започват от 1 ден, 3, 5 и т.н. Тоест потребителя не се санкционира за много време, и същевременно му се дава шанс да разбере къде е сгрешил.

На Вас това Ви е трето нарушение. Ако се спазват правилата няма да има провалени сделки.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 25, 2011, 16:28:32 »
Раздели ТемаНагоре

Barbaron4е мила мерси да милите думи Kiss
Не нямам предвид,всички да желаят размяна,ама това да има наказание,защото си поискал да размениш нещо.
Аз съм тук да разменям,купувам,продавам и т.н....на сила не карам никого да ми гледа обявите,като ти искат доплащане ами отказвай,аз така правя,освен ако ми е нещо много наложително.Ама понеже има доста неща(като обяви)и си мисля,че все на някой може да му влезе в употреба нещо мое,както нещо негово примерно.
Аз съм благодарна на всички,които да разменяли с мен.Защото съм имала нужда.
Знаеш ли от 2г си мечтая за червено палто,обаче нямам 30лв да извадя да си го купя и тази година размених за такова и съм много доволна.Нямам време да ходя по магазини.Ако щете ми вярвайте аз и детето ми сме облечени от горе до долу от тук Smiley
Другите ми две големи размени са за един батут на мики маус(от продавалника) минала година,който нов е 80лв.Беше пуснат на 50лв и дадох дрешки насреща.
Другото е масичка на фишър прайс...ааа и кафе машина и нагриле за мъжа ми.
Мога да напиша цял роман Tongue

Силвенке, ми що не каза директно, че проблема е наказанието ми ходиш да ни блъскаш с полета за размяна, анкети и разни други. Пиши им на лични и никой няма да види. Wink
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 16:35:11 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 25, 2011, 16:34:06 »
Раздели ТемаНагоре

Barbaron4е мила мерси да милите думи Kiss
Не нямам предвид,всички да желаят размяна,ама това да има наказание,защото си поискал да размениш нещо.
Аз съм тук да разменям,купувам,продавам и т.н....на сила не карам никого да ми гледа обявите,като ти искат доплащане ами отказвай,аз така правя,освен ако ми е нещо много наложително.Ама понеже има доста неща(като обяви)и си мисля,че все на някой може да му влезе в употреба нещо мое,както нещо негово примерно.
Аз съм благодарна на всички,които да разменяли с мен.Защото съм имала нужда.
Знаеш ли от 2г си мечтая за червено палто,обаче нямам 30лв да извадя да си го купя и тази година размених за такова и съм много доволна.Нямам време да ходя по магазини.Ако щете ми вярвайте аз и детето ми сме облечени от горе до долу от тук Smiley
Другите ми две големи размени са за един батут на мики маус(от продавалника) минала година,който нов е 80лв.Беше пуснат на 50лв и дадох дрешки насреща.
Другото е масичка на фишър прайс...ааа и кафе машина и нагриле за мъжа ми.
Мога да напиша цял роман Tongue

Силвенке, ми що не каза директно, че проблема е наказанието ми ходиш да ни блъскаш с полета за размяна, анкети и разни други. Пиши им на лични и никой няма да види. Wink
Не не мен не ме притеснява,аз почти никога не пиша по обяви да не казвам никога,но се разприказвах,заради жената по напред където каза,че се дразнела и т.н.Просто казвам моето мнение,ама аз темата пак ще си я пусна,само че не сега Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 16:35:30 от Фло » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 25, 2011, 16:35:37 »
Раздели ТемаНагоре

ААААА мен ме обадиха още първите няколко дена,писах на лс, за размяна....жената не ми писа нищо.
И после шефа ми пише Силвена нали се разбрахме Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy за размените и така
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 25, 2011, 16:41:00 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам размяна -неразмяна, ама днес като гледам обявите, та се питам ,защо има ларедутски стоки публикувани в др. раздели, така може ли, позволено ли или аз нещо греша? KissИ на мен ми пишат за размяна, въпреки че съм писала , че не желая, ама съм си възпитан човек Tongue, няма да се  възмутя, ще отговоря. Kiss
Активен
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 25, 2011, 16:47:38 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам размяна -неразмяна, ама днес като гледам обявите, та се питам ,защо има ларедутски стоки публикувани в др. раздели, така може ли, позволено ли или аз нещо греша? KissИ на мен ми пишат за размяна, въпреки че съм писала , че не желая, ама съм си възпитан човек Tongue, няма да се  възмутя, ще отговоря. Kiss

Не е позволено, но и голяма грешка е. Днес преместих няколко обяви и веднага имаше записани. Случайно или не, но имам такива наблюдения. Има и друго - една обява в Ла Редут раздел и още една същата в друг раздел.
Причини - незнание, уж тарикатлък, невнимание и т.н.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 25, 2011, 18:35:14 »
Раздели ТемаНагоре

Дайте предложения! Ако има някаква алтернатива бихме помислили по въпроса. Кажете ми конкретно и ясно: така, така и така. Виждам 30 мнения за въпрос който вече е дъвкан че дъвкан.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Февруари 25, 2011, 19:06:15 »
Раздели ТемаНагоре

Дайте предложения! Ако има някаква алтернатива бихме помислили по въпроса. Кажете ми конкретно и ясно: така, така и така. Виждам 30 мнения за въпрос който вече е дъвкан че дъвкан.
Знаете ли,по добре да оставим нещата така,пък каквото ще да става Roll Eyes Мислих си и реших,че няма смисъл,пак ще има спорове и т,.н,а не искам аз да съм причината за такива.
Лека вечер,аз отивам на работа Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Февруари 26, 2011, 18:41:18 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09, давай да си пускаме тема, в която да се записват тези които желаят размяна  Cheesy
Да си направим преброяване  Tongue
Аз например съм писала в някои мои обяви, че не желая размяна, за да не ми се записват излишно под обявата разни с предложения, особено такива дето каза emi9 - "пиши ми на лични". Ми пиши ми ти на лични! Винаги разглеждам внимателно и по няколко пъти обявите на тези, които ми предлагат и се старая да си избера нещо, защото в крайна сметка нещата които съм снимала тук не ми влизат в употреба. А знам какво е когато някой си хареса нещо и много го иска, пък няма възможност за покупки. Но много е важно и отношението и подхода. За мен е проява на уважение да напишеш едно лично съобщение, вместо да изпляскаш един коментар под обявата: "размяна?" - какво за нея?... Ми тъй де!
Абсолютно-Отношението!При мен обаче и на лични се задава само точния въпрос..размяна?, и аз разглеждам,опитвам се да открия нещо,но от опита ми в подобни сайтове, съм се научила да купувам само нови неща с етикет или такива дето наистина са запазени и като видя обявите на пожелалия размяна, е няма  няма как да разменя за  биберони или бебешки дрехи,защото вече не ми трябват или дрехи от който изобилстват вторите употреби-да не се обиди някой,но повечето размяни са ми такива- неуспешни-в смисъл че не съм оставала възхитена.Имам едни страхотни нови чехли размяна ,срещу мои нови сандали и това е!Няма как да размениш нещо ново с етикет, за носено-поне аз така мисля Roll Eyesразбирам, че има много хора, който не могат да си позволят да платят опеделена сума,но предпочитам да подаря на ,,Човек ,отколкото да се пазаря за размяна,която в повечето случай както казах е безсмислена за мен!Страшно се радвам, че тук се държи на това ,ако някой досажда да се поспре като си почине от сайта за няколко дни-ами много досадно е наистина ,някой ще ме разберат, други не-това е мойто скромно мнение Wink
« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 18:48:26 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Февруари 26, 2011, 18:48:34 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09, давай да си пускаме тема, в която да се записват тези които желаят размяна  Cheesy
Да си направим преброяване  Tongue
Аз например съм писала в някои мои обяви, че не желая размяна, за да не ми се записват излишно под обявата разни с предложения, особено такива дето каза emi9 - "пиши ми на лични". Ми пиши ми ти на лични! Винаги разглеждам внимателно и по няколко пъти обявите на тези, които ми предлагат и се старая да си избера нещо, защото в крайна сметка нещата които съм снимала тук не ми влизат в употреба. А знам какво е когато някой си хареса нещо и много го иска, пък няма възможност за покупки. Но много е важно и отношението и подхода. За мен е проява на уважение да напишеш едно лично съобщение, вместо да изпляскаш един коментар под обявата: "размяна?" - какво за нея?... Ми тъй де!
Абсолютно-Отношението!При мен обаче и на лични се задава само точния въпрос..размяна?, и аз разглеждам,опитвам се да открия нещо,но от опита ми в подобни сайтове, съм се научила да купувам само нови неща с етикет или такива дето наистина са запазени и като видя обявите на пожелалия размяна, е няма  няма как да разменя за  биберони или бебешки дрехи,защото вече не ми трябват или дрехи от който изобилстват вторите употреби-да не се обиди някой,но повечето размяни са ми такива- неуспешни-в смисъл че не съм оставала възхитена.Имам едни страхотни нови чехли размяна ,срещу мои нови сандали и това е!Няма как да размениш нещо ново с етикет, за носено-поне аз така мисля Roll Eyesразбирам, че има много хора, който не могат да си позволят да платят опеделена сума,но предпочитам да подаря на ,,Човек ,отколкото да се пазаря за размяна,която в повечето случай както казах е безсмислена за мен!Срашно се радвам, че тук се държи на това ,ако някой досажда да се поспре като си почине от сайта за няколко дни-ами много досадно е наистина ,някой ще ме разберат, други не-това е мойто скромно мнение Wink
Точно за това говорех,че всички си имаме мнение,ето примерно,мен не ме интересува кой знае колко да е ново нещето,нямам претенции.Почти всичко,да не казявам всичко ми е влязло в употреба от тук.
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 27, 2011, 08:56:54 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09, давай да си пускаме тема, в която да се записват тези които желаят размяна  Cheesy
Да си направим преброяване  Tongue
Аз например съм писала в някои мои обяви, че не желая размяна, за да не ми се записват излишно под обявата разни с предложения, особено такива дето каза emi9 - "пиши ми на лични". Ми пиши ми ти на лични! Винаги разглеждам внимателно и по няколко пъти обявите на тези, които ми предлагат и се старая да си избера нещо, защото в крайна сметка нещата които съм снимала тук не ми влизат в употреба. А знам какво е когато някой си хареса нещо и много го иска, пък няма възможност за покупки. Но много е важно и отношението и подхода. За мен е проява на уважение да напишеш едно лично съобщение, вместо да изпляскаш един коментар под обявата: "размяна?" - какво за нея?... Ми тъй де!
Абсолютно-Отношението!При мен обаче и на лични се задава само точния въпрос..размяна?, и аз разглеждам,опитвам се да открия нещо,но от опита ми в подобни сайтове, съм се научила да купувам само нови неща с етикет или такива дето наистина са запазени и като видя обявите на пожелалия размяна, е няма  няма как да разменя за  биберони или бебешки дрехи,защото вече не ми трябват или дрехи от който изобилстват вторите употреби-да не се обиди някой,но повечето размяни са ми такива- неуспешни-в смисъл че не съм оставала възхитена.Имам едни страхотни нови чехли размяна ,срещу мои нови сандали и това е!Няма как да размениш нещо ново с етикет, за носено-поне аз така мисля Roll Eyesразбирам, че има много хора, който не могат да си позволят да платят опеделена сума,но предпочитам да подаря на ,,Човек ,отколкото да се пазаря за размяна,която в повечето случай както казах е безсмислена за мен!Срашно се радвам, че тук се държи на това ,ако някой досажда да се поспре като си почине от сайта за няколко дни-ами много досадно е наистина ,някой ще ме разберат, други не-това е мойто скромно мнение Wink
Точно за това говорех,че всички си имаме мнение,ето примерно,мен не ме интересува кой знае колко да е ново нещето,нямам претенции.Почти всичко,да не казявам всичко ми е влязло в употреба от тук.
Разбери ме правилно-нямам нищо против размяната по принцип,но аз не уцелвам и вече не искам такава,това е-на всички който практикуват- успешни размяни момичета! Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 27, 2011, 12:13:12 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа и аз че в моите обяви също съм писала,че не желая размяна,а много често ме питат за такава.Щях да пусна такава тема даже в скоро време.Някои даже не питат в обявата,а направо на лични.Омръзна ми да им повтарям и че изрично съм писала в обявата,че не желая размяна.
Да така е прави сте,ама я ми кажи.....тогава тези които не желаят размяна как ни питан нас за размяна,не е ли едно и също,значи дразнят се,че им се моли за размяна,апък те като искат от тези които разменят,е що не!!!!!!!!!!
Какво толкова БЕ ХОРАААААААААААА?Huh?Huh?Huh???
Хората нямат възможност да купуват и биха се зарадвали на една прекрасна размяна.не го ли разбирате това Embarrassed
Охх спирам,че накрая аз ще го изям...........

Точно така и преди време и аз се опитах да кажа същото и бях против наказания за питане за размяна и все още съм против. Дори пуснах анкета но явно се включиха само желаещите да продават. НЯмам дреха която да съм купила от магазин и да не си я харесвам и нова да я продавам за да си избия парите. Не мога да осмисля чий съпруг подарява дрехи без да е сигурен дали жената ще я хареса или дали ще и стане  - понеже все това се пише подарък  Cheesy! Няма такова нещо според мен. МОя никога няма да ми подари дреха поради много причини! Както никога няма да ида аз да му избера дреха без да знам как ще му стои и дали ще я хареса. Наскоро имах дви покупки - дънки и един панталон котио не мерих на място но няма значение панталона вече ми става а скоро и дънките ще ми станат, но въпреки това бих ги разменила за нещо което ми харесва и ще ми стане.Не държа на продажба за да си избия парите. Но явно има хора които купуват само за да продадат  Wink не казвам че са всички. Забелязвам и че се купуват дрехи ВУ за да се продават тук и пак не се желае размяна - пак не казвам нищо конкретно само споменавам като факт.
Последните ми сделки бяха 4 размени в една седмица и съм страшно доволна  Cheesy Ооооо имах едно предложение за размяна  Smiley и понеже все гледам да угодя но естествено трябва да ми харесва и става дрехата та харесах аз но жената явно е решила че това щом много ми харесва че може и да го купя и се отказа от размяната Да ама не и аз се отказах тогава  Tongue а на повечето и дрехи пишеше че не желае размяна  Roll Eyes
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 12:46:17 от s0n1a » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 27, 2011, 13:22:02 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже въпроса се изчерпа заключвам темата.
Извода за мен е следния. Ще помисля за премахване на наказанието за предлагане на размяна. Но при многобройни оплаквания и предупреждения на потребител - същия ще си понесе някаква санкция. Ще помисля.
Активен



Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: