{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: здравейте,много зле постъпиха с мен като не ми казаха за какво съм наказана ?  (Прочетена 24901 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 24, 2011, 16:30:17 »
Раздели ТемаНагоре

Хей не го вземай толкова навътре Smiley Карай с усмивка Smiley
Чесно ви казвам,не се дразня,просто ми е мъчно,че хората мислят по тоя начин,рабира те ли ме?
Мъчно ми е,когато видя някой който не желае,след време да желае.Или да се съгласи веднага,да види нещо нужно в моите неща. Sad Просто е хубаво,когато и двете страни са доволни Lips Sealed

Ами ще го направя така. Веднъж въведено полето за Размяна да не може да бъде редактирано. Така ще е чесно.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 24, 2011, 16:37:56 »
Раздели ТемаНагоре

Хей не го вземай толкова навътре Smiley Карай с усмивка Smiley
Чесно ви казвам,не се дразня,просто ми е мъчно,че хората мислят по тоя начин,рабира те ли ме?
Мъчно ми е,когато видя някой който не желае,след време да желае.Или да се съгласи веднага,да види нещо нужно в моите неща. Sad Просто е хубаво,когато и двете страни са доволни Lips Sealed

Ами ще го направя така. Веднъж въведено полето за Размяна да не може да бъде редактирано. Така ще е чесно.
Както решите,сайта си е ваш,вие си знаете.На мен всичко ми харесва,с търпение излушвам всеки.
Та спирам,защото ми стана гадно. Sad
Лек ден!
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2011, 09:42:13 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви покажа ли как една дама,която е написала НЕ ЖЕЛАЯ РАЗМЯНА.......в нейните обяви иска от другите постоянно,сега ще направя размяна с нея...е как да ги различим тогава? А кажете.
От много,много отдавна си мисля,да пусна тема,дали са се махне това поле......но незнам дали ще бъда разбранна правилно Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2011, 10:09:58 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви покажа ли как една дама,която е написала НЕ ЖЕЛАЯ РАЗМЯНА.......в нейните обяви иска от другите постоянно,сега ще направя размяна с нея...е как да ги различим тогава? А кажете.
От много,много отдавна си мисля,да пусна тема,дали са се махне това поле......но незнам дали ще бъда разбранна правилно Roll Eyes

Дайте някакво предложение така, че всички да са доволни! От моя страна нямате грижи.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2011, 10:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви покажа ли как една дама,която е написала НЕ ЖЕЛАЯ РАЗМЯНА.......в нейните обяви иска от другите постоянно,сега ще направя размяна с нея...е как да ги различим тогава? А кажете.
От много,много отдавна си мисля,да пусна тема,дали са се махне това поле......но незнам дали ще бъда разбранна правилно Roll Eyes

Дайте някакво предложение така, че всички да са доволни! От моя страна нямате грижи.
Окей ще помисля малко,ще се консултирам с едни мацки и ще пиша Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
830515
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2011, 12:09:12 »
Раздели ТемаНагоре

ами по принцип може да не желае размяна но ако си хареса нещо което е по хубашо от това което продава защо дане го размени това че е написала така незначи че неможе да си промени мнението  Smileyвсеки може да направи компромис
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2011, 12:22:17 »
Раздели ТемаНагоре

ами по принцип може да не желае размяна но ако си хареса нещо което е по хубашо от това което продава защо дане го размени това че е написала така незначи че неможе да си промени мнението  Smileyвсеки може да направи компромис
Ооо напълно съм съгласна с теб,ама тази жена постоянно в  обявите за размяна,разбираш ли?
Аз ще се радвам да правят компромиси,затова и ще предложа,това поле да се махне.Това ми беше мислълта,че на никой ама на никой не му пречи да погледне обявите,може да си намери нещо подходящо.Апък ако не искаш,просто не отговаряй или драсни един ред.Това имам предвид.
Аж даже днес на теб предложих размяна,ама ти не ми отговори,считам,че не желаеш и не се сърдя разбира се Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bebe_traian
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2011, 12:39:58 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен. Нямам предложение за глобално решение на въпроса, но пък за себе си с течението на времето намерих такова. В началото, като публикувах обявите си навсякъде бах маркирала, че не желая размяна. Въпреки това получавах предложения за такава - разглеждах, но отказвах. По-късно разбрах, че за такива предложения потребителите се санкционират и реших да променя във всичките си обяви, че съм съгласна и на размяна, защото не исках някой да бъде наказан, заради мен. Вече обръщах по-сериозно внимание на предложенията за размяна и отговарях на всички потребители. И така, вече имам няколко - някои не особено сполучливи, но от повечето съм страшно доволна  Cheesy.  Трябва да призная, че и на мен ми е странно, че потребителите не са последователни в позицията си. Какво имам предвид - мацка ми предлага размяна - и аз започвам да разглеждам обявите, харесвам си нещо и и пиша, че го искам, но отговорът е "ами това не се разменя (пише го и в обявата)"  Roll Eyes Не съм и го показала/казала, но определено ми стана гадно.
Активен

1, Пращам и получавам като МПП;
2, Пощенските са за сметка на купувача;
3, Купувач на две и повече обяви е с предимство;
4, Предпочитам плащане по банков път, но може и със запис;
5, Коректна съм и очаквам същото!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2011, 12:45:16 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен. Нямам предложение за глобално решение на въпроса, но пък за себе си с течението на времето намерих такова. В началото, като публикувах обявите си навсякъде бах маркирала, че не желая размяна. Въпреки това получавах предложения за такава - разглеждах, но отказвах. По-късно разбрах, че за такива предложения потребителите се санкционират и реших да променя във всичките си обяви, че съм съгласна и на размяна, защото не исках някой да бъде наказан, заради мен. Вече обръщах по-сериозно внимание на предложенията за размяна и отговарях на всички потребители. И така, вече имам няколко - някои не особено сполучливи, но от повечето съм страшно доволна  Cheesy.  Трябва да призная, че и на мен ми е странно, че потребителите не са последователни в позицията си. Какво имам предвид - мацка ми предлага размяна - и аз започвам да разглеждам обявите, харесвам си нещо и и пиша, че го искам, но отговорът е "ами това не се разменя (пише го и в обявата)"  Roll Eyes Не съм и го показала/казала, но определено ми стана гадно.
Еееее да мислеха всички като теб Roll Eyes в момента мисля и довече ще направя нещо,ще пуснем една анкета да видим,апък ако не стане,здраве да е.
Ще ти кажа,защо ти отказват.Давам пример с мен......има неща които не са мои и няма как да ги разменя,НО съм писла,че НЕ СА МОИ....така да Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 25, 2011, 13:08:14 »
Раздели ТемаНагоре

Защо не погледнете и през очите на другите.
Аз лично съм писала, че може и с размяна, но не във всички обяви.
Как да разменя нещо ново, с етикет, за нещо, което едва ли не зорлем трябва да харесам. Ако си търся нещо конкретно, то има си обяви в раздел "Търся".
Длъжна ли съм да разгледам 17 страници обяви, със стока, от която най-вероятно не се нуждая ?
Не съм против размяната, но мисля, че полето желая или не размяна трябва да си остане.
То така или иначе за да не ги наказват, някои направо пишат на ЛС
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 25, 2011, 13:19:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен. Нямам предложение за глобално решение на въпроса, но пък за себе си с течението на времето намерих такова. В началото, като публикувах обявите си навсякъде бах маркирала, че не желая размяна. Въпреки това получавах предложения за такава - разглеждах, но отказвах. По-късно разбрах, че за такива предложения потребителите се санкционират и реших да променя във всичките си обяви, че съм съгласна и на размяна, защото не исках някой да бъде наказан, заради мен. Вече обръщах по-сериозно внимание на предложенията за размяна и отговарях на всички потребители. И така, вече имам няколко - някои не особено сполучливи, но от повечето съм страшно доволна  Cheesy.  Трябва да призная, че и на мен ми е странно, че потребителите не са последователни в позицията си. Какво имам предвид - мацка ми предлага размяна - и аз започвам да разглеждам обявите, харесвам си нещо и и пиша, че го искам, но отговорът е "ами това не се разменя (пише го и в обявата)"  Roll Eyes Не съм и го показала/казала, но определено ми стана гадно.
Еееее да мислеха всички като теб Roll Eyes в момента мисля и довече ще направя нещо,ще пуснем една анкета да видим,апък ако не стане,здраве да е.
Ще ти кажа,защо ти отказват.Давам пример с мен......има неща които не са мои и няма как да ги разменя,НО съм писла,че НЕ СА МОИ....така да Wink

Мислиш ли по обявите какво ще става или в самата обява ще трябва да се пише, че не се желае размяна? Нали това поле се въведе за улеснение. При това е желание на потребителите. Или самата идея е да избягаме от наказание.   Сега виж един не му изнася и давайте да го махаме.
Ето ти не желаеш размяна няма значение на кого са дрехите, а ходиш да питаш за размяна. Ми дайте да сложим поле мое - на комшията.  

Не ровете в чуждото канче и се радвайте на живота. Бели кахъри са това. Smiley
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 25, 2011, 14:02:16 »
Раздели ТемаНагоре

Чесно ви казвам,не се дразня,просто ми е мъчно,че хората мислят по тоя начин,рабира те ли ме?
Мъчно ми е,когато видя някой който не желае,след време да желае.Или да се съгласи веднага,да види нещо нужно в моите неща. Sad Просто е хубаво,когато и двете страни са доволни Lips Sealed

Виж какво пък аз ще ти кажа. Причината за това, много потребители да не желаят размяна е първо това което е написала Еми и второ, много важно: има потребители, които са тук само за да разменят - те не купуват - и с цел да разменят по-изгодно да нашляпали безумни цени. Наясно са, че никой няма да им ги купи нещата на тези цени, но това не ги вълнува, защото те са ги изложили, за да ги разменят.

Е да, ама моите цени като са ниски, аз трябва да си доплащам ако си харесам с нещо да разменя!!!

Веднага ти давам пример, заповядай, ето една обява на Ангела
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Omekotitel+za+kojichki%2F+kotikuli&product=124333&cat=500
Абсолютно същото ново нещо аз го бях пуснала на половината цена - за 3.50 лева. И ми предложиха размяна. Харесах нещо за 5.50, и ми се каза да доплатя 2 лева!!! Не исках да се циганя и доплатих. Плюс пощенските разходи да го изпратя, е много скъпо излизат замените, не мислите ли?!
А ако и аз като Ангела бях поставила цена 7 лева? Тогава другата потребителка трябваше да ми доплати 1,50, нали!!! дайте сега да надуваме цените, за да има мегдан да разменяме.... Или да публикуваме нещата с две цени - една при размяна, друга при продажба  Shocked Cheesy

ТИ, Силвенче, си една от малкото "разменящи", която не се цигани за 1-2 разлика и не иска "доплащане" след като сама е предложила размяна! Това е и причината, да разменям с теб, отделно съм изключително доволна от нещата, които получих от теб. Но в общия случай какво се получава - плащам едни пощенски + доплащане, за удоволствието да прибера вкъщи нещо, от което нямам особена нужда. То бива бива да услужваме ама ....айде стига  Cheesy
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:04:13 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 25, 2011, 14:06:32 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09, давай да си пускаме тема, в която да се записват тези които желаят размяна  Cheesy
Да си направим преброяване  Tongue
Аз например съм писала в някои мои обяви, че не желая размяна, за да не ми се записват излишно под обявата разни с предложения, особено такива дето каза emi9 - "пиши ми на лични". Ми пиши ми ти на лични! Винаги разглеждам внимателно и по няколко пъти обявите на тези, които ми предлагат и се старая да си избера нещо, защото в крайна сметка нещата които съм снимала тук не ми влизат в употреба. А знам какво е когато някой си хареса нещо и много го иска, пък няма възможност за покупки. Но много е важно и отношението и подхода. За мен е проява на уважение да напишеш едно лично съобщение, вместо да изпляскаш един коментар под обявата: "размяна?" - какво за нея?... Ми тъй де!
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:12:07 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
KickFish
KickFish=TheaFea
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


KickFish=TheaFea

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 25, 2011, 14:16:55 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм с всяка дума на Криси09 !
Не разбирам това категорично нежелание за размяна, но го уважавам все пак.Аз  бих разменила нещо примерно и за 5лв., и за 500лв. /правила съм го и не съжалявам/ и винаги разглеждам обявите, когато ми предложат, не ми коства нищо  Smiley.Понякога по инерция натискам "Не желая размяна", но при положение, че няма интерес към нещото после го променям с обратното. Никога не бих докладвала на модератор за подобно неспазване на условие в обявата, вижда ми се супер дребнаво  Huh?. Като не желаеш размяна категорично, може да са напише и с големи букви в самата обява и никой няма да "досажда" нито в обявата, нито на лични.
Всичко по тая тема, където и да се зачета из форума ми прозучава леко халосано .... Lips Sealed, все едно тука сме жени дето си пазаруват нещица от 100лв. нагоре и е едва ли не е под достойнството ни някой да ни предложи размяна, ауууу  Cool

Аз РАЗМЕНЯМ ВСИЧКО, без децата и мъжа  Cheesy !
Активен

Вярвам в добронамерената комуникация Smiley
Сериозните хора пишат на лични и ползват предимство.
За повече от една обява също давам предимство.
Разменям обяви, по които няма активност
и стига да ми хареса нещо от вашите обяви.
Ходя веднъж в седмицата до пощата.
Предпочитам предварително плащане!

♥♥♥ моите обяви ♥♥♥
♥♥♥ моите оценки ♥♥♥
tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 25, 2011, 15:24:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, и аз искам да споделя с вас че бях наказана за някакъв безмислен коментар (незнам на кое?) за 2дни и то без никакво предупреждение от страна на модераторите или на хората които ме наказаха. Искам да знам какъв безмислен коментар съм направила? та за него бях наказана цели 2 дни и то точно в момент когато имах уговорка с една мама да купи нещо от мен. По този начин може да ти се провали сделката а нали затова сме тук. И аз също съм страшно разочарована.
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: