{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: отговор на темата: некоректна ли съм? от потлебител rusamapaumna  (Прочетена 16073 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2011, 23:53:56 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
КАЗВАЙ ЗА КАКВО Е ТОЯ САЙТ-НЕ Е ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ!ТРЯБВА ПЬРВО ДА ИМАШ СЬРЦЕ,А ПОСЛЕ И БЛАГОРОДСТВО-ВСЕ НЕПОЗНАТИ ДУМИ ЗА ТЕБ!БЯХ ДОТУК,ПИШИ СИ НА ВОЛЯ!И НЯМА ДА КОРИГИРАМ ОЦЕНКАТА СИ КЬМ ТЕБ,ТИ ВЕЧЕ СИ Я ПОЛУЧИЛА,НО ОСНОВНОТО ДАНО СИ ГО ЗАПОМНИЛА!"
Хе-хе, все не достига пространство за ''умната''. И мен ме беше посъветвала, без да сме си купувало-продавали неща,без какъвто и да е контакт да сме имали, че не съм за тук. Гони ни като империалисти от ''нейния сайт''.  Cheesy Чаках Хуан Куеста да ме изгони, за да освободи ''интернет пространството'' от което се нуждае дамата,  по нейните думи. Cheesy
Може и да е свястна, но така да напада, при положение, че не е права не и прави чест. Изглежда заядливка, а се прави на великодушна. От цялата тема си личи, че е излъгала момичето с датите, а чак накрая си признава, че било за приятелка. Какво я ''грее'' продавачката за кого е, купувача си носи отговорност за сделките, нали така?  'Що не е писала на kikolina истината, да не се тревожи жената, ами и тема пуска за да я черни?

пп. Защо четете избирателно, съвест нямате ли или ви остава само да се мазните? Какво печелите като се подмазвате и нямате собствено мнение?
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2011, 23:55:37 »
Раздели ТемаНагоре

« Изпратени до: kikolina -: Февруари 15, 2011, 11:10:27 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА-БЛАГОДАРЯ!ДНЕС МАМАТА СИ ГО ВЗЕ,В ОБЩИ ЛИНИИ-ЩЕ СЕ НОСИ ДЕ CheesyЯВНО МНОООГО СЬМ Я НАДЦЕНИЛА,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ CheesyПУСНАЛА ТИ Е ЗАПИСЧЕТО ДНЕС.ВЧЕРА Е ОСТАВИЛА САМ,О ПАРИТЕ И АДРЕСА ПРИ ПОЩАЛЬОНКАТА,НО ТЯ НЕ Е ДООПРАВИЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО СИ ГИ ПОЛУЧИШ!

Добре де а това,прочетохте ли го?
Аааа това го нямаше в постовете и горе,за лс-та нали?
Ето,че тя и е писала,нормално е това,,,,и блежката съвпада с това което е изпратила Ирена Cheesy
Не виждам,защо тя да е лъжкинята,или съм още руса(под прикритие) или наистина съм тъпа,че не схващам.
Ирена е страшно мил и добронамерен човек,а за Коколина........съжелявам,че ще го кажа,ама не ми харесва,начина по който пише,дефакто тона и  Lips Sealed Lips Sealed
Криси,ти не четеш:
 :« Изпратени до: kikolina -: Февруари 09, 2011, 11:13:08 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ок,това последното ще се направя че не сьм го чула/за записа/някси е обидно да го прочетеш,по-правилно беше да ме провериш,ма карай-щом сьрце така ти посказва...ще ти пусна паричките утре за анцуга...дадох ли ти адрес и аз?
УТРЕ ,в случая, ЩЕ РЕЧЕ  10ти.02.
ПОСЛЕ НА 11.02 :
Изпратени до: kikolina -: Февруари 11, 2011, 09:58:25 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
благодаря мила,веднага ще пусна паричките,извинявай за недоверието и пьрвоначалните не дотолкова положителни емоции Kissдай пак адреса!
Това какво ти говори?!!
Хайде няма да обеснявам повече ,сигурна съм, че ви е ясно за какво иде реч!!!
И въпросът съвсем не е в 50ст,а в това ,че са я въртели ,а за капак и ощетили
И както казах по горе темата не я почва К....на.
Не съм гъгласна,но както и да е Tongue с теб няма да споря Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2011, 23:59:47 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
КАЗВАЙ ЗА КАКВО Е ТОЯ САЙТ-НЕ Е ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ!ТРЯБВА ПЬРВО ДА ИМАШ СЬРЦЕ,А ПОСЛЕ И БЛАГОРОДСТВО-ВСЕ НЕПОЗНАТИ ДУМИ ЗА ТЕБ!БЯХ ДОТУК,ПИШИ СИ НА ВОЛЯ!И НЯМА ДА КОРИГИРАМ ОЦЕНКАТА СИ КЬМ ТЕБ,ТИ ВЕЧЕ СИ Я ПОЛУЧИЛА,НО ОСНОВНОТО ДАНО СИ ГО ЗАПОМНИЛА!"
Хе-хе, все не достига пространство за ''умната''. И мен ме беше посъветвала, без да сме си купувало-продавали неща,без какъвто и да е контакт да сме имали, че не съм за тук. Гони ни като империалисти от ''нейния сайт''.  Cheesy Чаках Хуан Куеста да ме изгони, за да освободи ''интернет пространството'' от което се нуждае дамата,  по нейните думи. Cheesy
Може и да е свястна, но така да напада, при положение, че не е права не и прави чест. Изглежда заядливка, а се прави на великодушна. От цялата тема си личи, че е излъгала момичето с датите, а чак накрая си признава, че било за приятелка. Какво я ''грее'' продавачката за кого е, купувача си носи отговорност за сделките, нали така?  'Що не е писала на kikolina истината, да не се тревожи жената, ами и тема пуска за да я черни?

пп. Защо четете избирателно, съвест нямате ли или ви остава само да се мазните? Какво печелите като се подмазвате и нямате собствено мнение?
Ама кой е казал,че си нямаме мнение,имаме си и то доста добро,искам да ти кажа.
Кой се подмазва,ако не е тайна де Tongue
Ами такава и  комукацията на русата...какво да се прави,аз не виждам с какво се заяжда,мога да ти кажа,че е доста спокойна.Ама стига,нали жената си е получила записа,няма смисъл да се продължава с излишните спорове,дано сметнат за добре,да заключат темата,всички се извъдихте такива следователи,че незнам......... Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 22, 2011, 00:09:10 »
Раздели ТемаНагоре

Да, нали момичето си получи записа, това е важното, нищо, че пуснаха тема за нея, че е ...нетърпелива. А това дето си е позволила ''нахалството'' да иска пари предварително- няма да го коментирам, как може така да постъпи?! Не видя ли оценките!!! Да махнем с ръка, к'во пък толкова...
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2011, 00:14:20 »
Раздели ТемаНагоре

Поредната тема, която доказва че многото оценки не са гаранция за коректност.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 22, 2011, 00:37:21 »
Раздели ТемаНагоре

Да, нали момичето си получи записа, това е важното, нищо, че пуснаха тема за нея, че е ...нетърпелива. А това дето си е позволила ''нахалството'' да иска пари предварително- няма да го коментирам, как може така да постъпи?! Не видя ли оценките!!! Да махнем с ръка, к'во пък толкова...
АММММММ да нетърпелива е Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 22, 2011, 00:39:07 »
Раздели ТемаНагоре

Сега видях че русата не е права от една страна .Прави услуга на човек и щом я правиш си поемаш отговорността .От нейната тема виждам че записът се бавел една седмица -тук прочетох друго  Undecided

rusamapaumna-на теб ще кажа да не си раздвояваш хапливия език ,наистина прекаляваш понякога и стига скачай на бутона Caps Lock моля те .

Толко ми е объркана цялата история,че ме хвана яд че я зачетох  Lips Sealed

kikolina а към теб имам питане :
Като колети ли си пращаш нещата ?Защото за този анцуг не биха излезли пощенските повече от 1.88лв за което мисля че не си ощетена с тези 0.50ст за които се споменава



« Последна редакция: Февруари 22, 2011, 01:01:34 от skoki81 » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 22, 2011, 09:00:19 »
Раздели ТемаНагоре

скоки,отговарям само на теб в момента,естествено че винаги има две гледни точки-поисках един огромен анцуг,веднага писах че не е за мен,поискаха ми предплащане-показах че не сьм сьгласна с преплащането!писа ми продавачката че е опакован и го пуска-отговорих че в такьв случай и ние ще го платиме веднага-дотук-лесното!киколина знаеше че не е за мен,а за приятелка,която е много бедничка,искаше да помогне да намериме голеееми дрехи и взе да ми предлага от обявите си,като каза и че лекоп може да понамали-отвьрнах че наистина са и много високи цените и няма как да стане специално с моя човек-ето откьде е дошло нетьрпението,или недоверието!аз поех вината за забавянето-казах и го и се извиних когато разбрах-естествено че аз сьм отговорна пред нея,но ако беше проявила разбиране или малко тьрпение,нямаше да се стигне дотук!2-темата е пусната зарад мархела-от нея получихме палто,за сьщата приятелка,записа е пуснат едновременно с парите на киколина,не беше пристигнал сьщо-снимах бележките,показах и ги,разменихме по две думи-разбрахме се като хора-всичко е перфектно,това всьщност е финала от темичката с бележките на мархела,а точа,кьдето пишем в момента-тема,пусната от киколина/понеже някои тук си пишат без да са разбрали/можеше да ми пусне лично-получих записа-не си права,или дьлжиш ми публично извинение-тц,не стана-карай,3-за капса-пиша предимно от служебния компютьр,той ми блокира моментално на малки букви-просто няма начин,когато пиша от офиса,но поне се чете де:Д,а за това че сьм с остьр език-да,това беше най-лесния начин да покажа на киколина обидата си от ситуацията,но сьм поела вината си,доколкото я имам,знам че тя не е човек който просто ще махне с рька и ще каже-айде,станало квото станалозатова-устата сьм-ще ме коментират за добро или лошо,дребнава е-ще я коментираме по сьщия повод...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 22, 2011, 09:01:27 »
Раздели ТемаНагоре

Поредната тема, която доказва че многото оценки не са гаранция за коректност.
Абсолютно подкрепям!Ей сега вадя един чувал с подаръци/дрехи,който не ми трябват/ и ще грабна 100 положителни точки-и и това прави ли ме коректна на 100% Roll EyesОценките може да са малко-коментарите да казват много Wink
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 22, 2011, 09:12:41 »
Раздели ТемаНагоре

rusamapaumna разбирам те ,но ще кажа това:
-темата ти беше излишна в случая ,не всеки те познава  Smiley
-и аз чаках запис от теб ,но и след месец да беше дошъл нямаше да ми направи впечатление понеже си те знам,контактувала съм с теб и нямаше и да се усъмня никога за забавянето(примерно)
-реакцията на продавалката в случая е нормален при толко много появили се некоректни потребители та дори и с по 200 пол.оценки.
-днес,утре,днес,утре-запис няма ти щеше да си със същите мисли като нея  ,че някой те прави на маймуна
-бъди малко по сдържана  това е съвет  Wink

Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 22, 2011, 12:48:06 »
Раздели ТемаНагоре

благодаря ,Скоки,знам ,че всичко това е от сьрце,мерси за доверието,сьвета ти го приемам но за 36 години никой не успя да ме промени,незнам бих ли могла да се справя и аз самата,но бих опитала Cheesy Winkхайде,киколина ако е удовлетворена,би могла или да напише нещо заключително,или да затвори темата-топката е в нея-КИКОЛИНА,ИЗВИНЕНА ЛИ СЬМ?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Мимита
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 620

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 22, 2011, 18:38:24 »
Раздели ТемаНагоре


Оффф, нямах намерение да пиша в тази тема, ама без да искам пляснах един цитат...  Cheesy

Та да си кажа каквото мисля... Както е писала margafraca, мацките могат да се разберат и на лични! Според мен се е получило просто едно недоразумение!


А сега за цитата...

И какъв проблем само за 50ст.Ама какво се учудвам,оня ден ми напомниха и за 88ст Shocked
Срамотаааааааа бе хора Huh?

Срамота, ама и ти не си плати пощенските, когато ти пращах нещо за проба, нали?
« Последна редакция: Февруари 22, 2011, 18:41:13 от Мимита » Активен

-Пазя ред 12ч..
-Изпращам и получавам като МПП.
-Предпочитам плащане по банков път - ДСК.
-Връщане не приемам, освен ако няма такава уговорка.
-Ходя до пощата веднъж седмично.
Моите оценки в Продавалник-а: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=38978&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 22, 2011, 19:25:16 »
Раздели ТемаНагоре


Оффф, нямах намерение да пиша в тази тема, ама без да искам пляснах един цитат...  Cheesy

Та да си кажа каквото мисля... Както е писала margafraca, мацките могат да се разберат и на лични! Според мен се е получило просто едно недоразумение!


А сега за цитата...

И какъв проблем само за 50ст.Ама какво се учудвам,оня ден ми напомниха и за 88ст Shocked
Срамотаааааааа бе хора Huh?

Срамота, ама и ти не си плати пощенските, когато ти пращах нещо за проба, нали?
Аууууу...какви пощенски,какво нещо?Huh?Huh?
Сега,се сещам,че исках лятото да си купя клинче от теб,но не ми стана и най-учтиво те помолих да го върна,нали така беше и ти прие......може би,тогава не съм знаела......беше отдавна,знам ли,не помня.
А и защо не ми писа,може би не съм знаела как се процедира Embarrassed
хххаха да срамота е,кажи колко бяха и ше ти ги пратя,защо не си ми казала?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 22, 2011, 19:26:14 »
Раздели ТемаНагоре

Знаете ли за 1лв ще убие човек...........ужасни сте Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Мимита
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 620

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2011, 20:13:20 »
Раздели ТемаНагоре

Не, благодаря, няма нужда да ми ги пращаш!
Аз ли ще убия човек за 1лв.?!  Cheesy Ако става дума за мен, просто е смешно!
Казах ти тогава, мдам, но след като ми върна пакета. Явно грешката е в мен, че не ти казах предварително, че когато се праща за проба, потенциалният купувач си поема пощенските в двете посоки, ако реши да върне "нещо"-то. Но, ти не беше "нова", та реших, че няма нужда да ти го споменавам! Ама то е близко да акъла, по принцип. А ти тогава какво ми отговори? Защо не съм ти била казала по-рано? Та, явно пак аз съм в грешка.

Както и да е, извинявайте, момичета, за спама!
Активен

-Пазя ред 12ч..
-Изпращам и получавам като МПП.
-Предпочитам плащане по банков път - ДСК.
-Връщане не приемам, освен ако няма такава уговорка.
-Ходя до пощата веднъж седмично.
Моите оценки в Продавалник-а: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=38978&ppaction=readfeed


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: