{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: отговор на темата: некоректна ли съм? от потлебител rusamapaumna  (Прочетена 16142 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kikolina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 21, 2011, 15:17:52 »
Раздели ТемаНагоре

Зравейте ,пиша в отделна тема само ,защото не обичам да обиждат и говорят неверни неща по мой адрес, но както и да е изтърпях това унижение въпреки че излязох без вина виновна .Аз няма да обвинявам просто ще отговоря на нападките по мой адрес, с  факти като приложа документ както и цялата кореспонденция с въпросната потребителка rusamapaumna, за да се види кога какво е уговорено .
Днес 21.02 фев. получих злополучния запис за 15лв независимо от това че в обявата си пише 13+2.50 , но явно потребителката  е сметнала така  , нищо това няма значение-че ще ме обвинят пак че съм гледала все парите да взема Smileyето  прилагам го

който е пуснат на -16.02 в15ч.- както и други потребителки изразиха мнение -нормално е малко забавяне -ДА, но ето копирам съобщенията от потребителката за да се види кога ми е писала че пуска парите- от където идва забавянето и притеснението ми/ което така подигравателно изтъкна потребителка rusamapaumna :

« Изпратени до: rusamapaumna -: Февруари 09, 2011, 11:10:52 »
значи да разбирам че ще го вземеш? общата сума с пощата е 15.50 лв а адреса ми е .....ще изчакам известието за записа и пускам анцунга и ще ти пиша. ако си съгласна пиши ми
ПОЯСНИЛА СЪМ СУМАТА ,на което потребителката rusamapaumna се обижда и въпреки това пак не е точна в сумата

« Изпратени до: kikolina -: Февруари 09, 2011, 11:13:08 »   
ок,това последното ще се направя че не сьм го чула/за записа/някси е обидно да го прочетеш,по-правилно беше да ме провериш,ма карай-щом сьрце така ти посказва...ще ти пусна паричките утре за анцуга...дадох ли ти адрес и аз?

« Изпратени до: rusamapaumna -: Февруари 09, 2011, 11:29:24 »
   НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ТЕ ОБИДЯ , АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА В ПОДПИСА СИ НО СЪМ ДЛЪЖНА ПАК ДА ГО КАЖА ДА НЯМА НЕДОРАЗУМЕНИЕ , ОЩЕ ВЕДНЪЖ МЕ ИЗВИНИ НИЩО ЛИЧНО , АДРЕСА СИ МИ ГО ПИСАЛА

Изпратени до: kikolina -: Февруари 11, 2011, 09:58:25 »
благодаря мила,веднага ще пусна паричките,извинявай за недоверието и пьрвоначалните не дотолкова положителни емоции Kissдай пак адреса!

следват две съобщения от които се чете че независимо че е получила анцунга все още не е пуснала записа:

« Изпратени до: kikolina -: Февруари 14, 2011, 15:06:22 »
   
МИЛА,ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА,МАЦКАТА ОЩЕ НЕ ГО Е ВИДЯЛА,НО СЕ НАДЯВАМ ДА И Е ТОЧНО,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ Cheesy CheesyДНЕС СЛЕДОБЯДА ТИ Е ПУСНАЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО ГИ ПОЛУЧИШ,АЗ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКА!


« Изпратени до: kikolina -: Февруари 15, 2011, 11:10:27 [/b
ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА-БЛАГОДАРЯ!ДНЕС МАМАТА СИ ГО ВЗЕ,В ОБЩИ ЛИНИИ-ЩЕ СЕ НОСИ ДЕ CheesyЯВНО МНОООГО СЬМ Я НАДЦЕНИЛА,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ CheesyПУСНАЛА ТИ Е ЗАПИСЧЕТО ДНЕС.ВЧЕРА Е ОСТАВИЛА САМ,О ПАРИТЕ И АДРЕСА ПРИ ПОЩАЛЬОНКАТА,НО ТЯ НЕ Е ДООПРАВИЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО СИ ГИ ПОЛУЧИШ!

Изпратени до: kikolina -: Февруари 16, 2011, 21:42:41 »
Цитат на: kikolina в Февруари 16, 2011, 19:41:46
ЗДРАВЕЙ, ПИША ТИ ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА ЗАПИСА И ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ
трьгнал е кьм теб,днес проверих внимателно какво сьм писала и какво сьм пратила-не се притеснявай излишно,малко тьрпение!и насам се позабави анцуга,така че...това е запис-няма кьде да отиде!

АКО ПРОСЛЕДИТЕ ДАТИТЕ ЩЕ ВИ СТАНЕ ЯСНО ЧЕ СЛЕД КАТО Е ПОЛУЧИЛА ПОТРЕБИТЕЛКАТА АНЦУНГА НА 14.02 ОЩЕ ДВА ДЕНА СЕ Е ЧУДИЛА ДОКАТО ПУСНЕ ЗАПИСА- наистина може и да няма възможност веднага но нали затова са съобщенията напиши.
ЗАТОВА НЕЗНАМ КОЙ Е НЕКОРЕКТНИЯ ТУК , САМИ МОЖЕ ДА СЕ УБЕДИТЕ КАТО ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ДАТА ПО ДАТА СЪОБЩЕНИЯТА.
ГОВОРИМ ЗА КОРЕКТНОСТ И НОРМАЛНИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ , НО В СУЧАЯ АЗ ПОЛУЧИХ САМО ОСТРИ НАПАДКИ ОТ СТРАНА НА ПОТРЕБИТЕЛКА rusamapaumna , ЗА ТОВА КОЛКО ТОЧКИ СЪМ ИМАЛА ,  И ПРОЧИЕ .../МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОСТАНАЛОТО В НЕЙНАТА ТЕМА/
ВСЕКИ ЗНАЕ КАК ТРУДНО СЕ ПЕЧЕЛЯТ ТОЧКИ И КОЛКО Е ВАЖНО РЕНОМЕТО , А С ТАКИВА НАПАДКИ ХОРАТА ЗАПОЧВАТ ДА ГЛЕДАТ С ПОДОЗРЕНИЕ

ТОВА КОЕТО ИСКАМ ДА КАЖА Е ЧЕ НЕ КОЛИЧЕСТВОТО Е ВАЖНО А КАЧЕСТВОТО .
 АЗ НЕ СЪМ В САЙТА ДА РАЗВИВАМ БИЗНЕС И ДА ТРУПАМ ТОЧКИ С КОИТО ДА СЕ ФУКАМ А ПРОСТО ДА КОНТАКТУВАМ С ХОРА И ДА СИ ПОМАГАМЕ КОЙ С КАКВОТО МОЖЕ.

ДАНО ПОВЕЧЕТО МИСЛИМ ТАКА!!!

« Последна редакция: Февруари 22, 2011, 15:29:54 от kikolina » Активен

БЪРЗА, ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
След запис изчаквам 24ч.!
Суми повече от 10.00лв предварително плащане.
Приемам плащане САМО със запис.
Отворена съм за предложения по моите обяви ...ако не ви харесват цените
Пиша оценки - правете го и вие.
3.Плащам след получаване! Благодаря! Smiley
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2011, 15:27:19 »
Раздели ТемаНагоре

ЕМИ КАКВО ДА КАЖА-ИЗВИНЯВАЙ!НО ТО СЕ ЧЕТЕ-

« Изпратени до: kikolina -: Февруари 15, 2011, 11:10:27 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА-БЛАГОДАРЯ!ДНЕС МАМАТА СИ ГО ВЗЕ,В ОБЩИ ЛИНИИ-ЩЕ СЕ НОСИ ДЕ CheesyЯВНО МНОООГО СЬМ Я НАДЦЕНИЛА,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ CheesyПУСНАЛА ТИ Е ЗАПИСЧЕТО ДНЕС.ВЧЕРА Е ОСТАВИЛА САМ,О ПАРИТЕ И АДРЕСА ПРИ ПОЩАЛЬОНКАТА,НО ТЯ НЕ Е ДООПРАВИЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО СИ ГИ ПОЛУЧИШ!
ЗНАЧИ КАТО СА ПУСНАТИ НА 15-ТИ НЯМА КАК ДА СТИГНАТ ДО ТЕБ НА 16-ТИ,НАЛИ...КОНТРОЛИРАХ НЕЩАТА,ДОКОЛКОТО МОЖАХ!ЗА МЕН ВАЖНОТО Е ДА НЕ СИ ОЩЕТЕНА,А НЕ ДАЛИ СИ ГИ ПОЛУЧИЛА ДЕН ПО-КЬСНО!ЗА ПЕТДЕСЕТТЕ СТОТИНКИ-ЯВНО НЕ Е ЗАГЛЕДАЛА НА ПАКЕТА КАКВО ПИШЕ,ПЬК И НЕЗНАМ НЯКОЯ ОТ МАЙКИТЕ ТУК ДА ПЛАЩА ЗА КАШОНИ-ЕДИН АНЦУГ НЕ ИДВА ПОВЕЧЕ ОТ 2.00 КГ,КАКТО И ДА ГО МИСЛИШ...МА КАРАЙ-АЗ ЛИЧНО СЕ ЗАЕМАМ УТРЕ СУТРИНТА ДА ПУСНА ТЕЗИ СТОТИНКИ РАЗЛИКА!ЗНАЕШЕ ЧЕ ПРАВЯ УСЛУГА НА ПОЗНАТА,ЗНАЧИ ОТГОВОРНОСТТА ЗА ПАРИТЕ ТИ Е МОЯ-Е ЗАТОВА НА ВЬЛКЬТ МУ Е ДЕБЕЛ ВРАТА,ЗНАЕШ ЗАЩО/ВЬРШИ СИ РАБОТАТА САМ/ЕМИ ПОЕМАМ КОНТРАТА ОТ ЦЕЛИЯ СПОР С ТЕБ ДОСТОЙНО-ЩЕ ТИ ЗАПЛАТЯ РАЗЛИКАТА,ПОДНАСЯТ ТИ ИЗВИНЕНИЕТО СИ,НО НЕ СЕ ЧУВСТВАМ НЕКОРЕКТНА ПО НИКОЙ НАЧИН-ТОВА ОТ МЕН!И ИСКАМ САМО ДА ДОБАВЯ-НИКАКВИ"ТОЧКИ"НЕ СЬМ СПОМЕНАВАЛА,С НИЩО НЕ СЬМ СЕ ФУКАЛА,И НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ НЕ СИ ПОЛУЧИЛА-ПОМОЛИХ ТЕ В ПЕТЬК ДА СПРЕШ ДА МИ ПИШЕШ ДО ПОНЕДЕЛНИК,ТИ ПРОДЬЛЖАВАШЕ ЛИ ПРОДЬЛЖАВАШЕ-КАЗАХ ТИ ЧЕ ДО ПОНЕДЕЛНИК НЕ ЖЕЛАЯ КОНТАКТ С ТЕБ И ЧЕ ВЕЧЕ Е ДОСАДНО-СРАМ МЕ Е САМО ЗА СТОТИНКИТЕ ДЕ,ОТ ДРУГОТО БИ ТРЯБВАЛО ТЕБ ДА ТЕ Е СРАМ-ДА СИ ДРЕБНАВ Е ЧЕРТА ОТ ХАРАКТЕРА ИЛИ МАНТАЛИТЕТА ТИ,ПЬК ЧОВЕК СЕ НАБИВА В ОЧИ И С ТОВА Wink (flowers05)
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 15:41:58 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
kikolina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 15:35:01 »
Раздели ТемаНагоре

ОТ ЦЯЛАТА РАБОТА САМО ЗА 0.50 СТ ЛИ РАЗБРА ?   "rusamapaumna"
Активен

БЪРЗА, ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
След запис изчаквам 24ч.!
Суми повече от 10.00лв предварително плащане.
Приемам плащане САМО със запис.
Отворена съм за предложения по моите обяви ...ако не ви харесват цените
Пиша оценки - правете го и вие.
3.Плащам след получаване! Благодаря! Smiley
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 15:45:45 »
Раздели ТемаНагоре

ОТ ЦЯЛАТА РАБОТА САМО ЗА 0.50 СТ ЛИ РАЗБРА ?   "rusamapaumna"
НЕ-РАЗБРАХ ЧЕ ЗАПИСА НАИСТИНА ТИ Е ЗАБАВЕН,ЗА КОЕТО ТИ СЕ ИЗВИНИХ-ПРОСТО ТАЗИ МОЯ ПРИЯТЕЛКА ЩЕ Я ИГНОРИРАМ ЗАРАДИ ЯДОВЕТЕ КОИТО МИ СЬЗДАДЕ И ЩЕ И КАЖА ЧЕ АКО ТРЯБВА ДА ПОРЬЧВАМ ЗА НЕЯ-ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРЕДПЛАЩА-ТОВА Е ИЗВОД ЗА МЕН,НЕ ЗА ТЕБ,НО ЩОМ ПИТАШ...ЗА ОСТАНАЛОТО СЬМ НА СОБСТВЕНО МНЕНИЕ/ОТНОСНО ТЕБ/-ПИСАХ ТИ-ЯВНО ИМА ПРИЧИНА,НЕЗНАМ КАКВА Е-СЕГА И АЗ И ТИ РАЗБРАХМЕ,НО ВСЯКА ГО ОСМИСЛИ ЗА СЕБЕ СИ!НО ПРОЧЕТИ И КОРЕКЦИЯТА МИ НА ГОРНИЯ ПОСТ,ДАНО ТИ ПОДСКАЖЕ КАКВО ТОЧНО МИСЛЯ,НЕ ЧЕ МНОГО ТЕ ИНТЕРЕСУВАШЕ ДЕ...
И АЗ НЕ СЬМ В САЙТА ДА РАЗВИВАМ БИЗНЕС-НЯМАМ КАТО ТВОИТЕ ЦЕНИ-ВИСОКИ,ПРОДАВАМ ВСИЧКО НА ЦЕНИ КАКВИТО МИ Е КЕФ,НО ПОВЯРВАЙ МИ-ЛИЧИ СИ-РАЗПРОДАДЕНО Е НА ДЕНЯ,НЕ КАТО ПРИ ТЕБ ЩОМ ПРАВИШ СЬПОСТАВКИ,ЩОМ Е ЗА ВЗАИМОПОМОЩ-МИ ВЗЕМИ ОТСТЬПИ НА НЯКОЙ НЕЩО,ЧУЙ ОТ ЕДИН ЧОВЕК ЧЕ ТИ Е БЛАГОДАРЕН,ПОДАРИ ПОНЕ УСМИВКА-ТИ НЕ ГО УМЕЕШ-НЕ ТИ Е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО!БЕЗ ДА СЕ ПАЗАРЯТ СЬМ НАМАЛЯВАЛА ЦЕНИ,КОГАТО НЯКОЯ МАМА НЯМА ПАРИ СЬМ ГО ПОДАРЯВАЛА,КОГАТО НЯКОЙ СЕ Е НУЖДАЕЛ ОТ НЕЩО-СЬЩО!ТОЧНО ТИ НЕ МИ КАЗВАЙ ЗА КАКВО Е ТОЯ САЙТ-НЕ Е ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ!ТРЯБВА ПЬРВО ДА ИМАШ СЬРЦЕ,А ПОСЛЕ И БЛАГОРОДСТВО-ВСЕ НЕПОЗНАТИ ДУМИ ЗА ТЕБ!БЯХ ДОТУК,ПИШИ СИ НА ВОЛЯ!И НЯМА ДА КОРИГИРАМ ОЦЕНКАТА СИ КЬМ ТЕБ,ТИ ВЕЧЕ СИ Я ПОЛУЧИЛА,НО ОСНОВНОТО ДАНО СИ ГО ЗАПОМНИЛА!
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 15:55:19 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 16:07:48 »
Раздели ТемаНагоре

Е ,ТОВА НАИСТИНА Е СМЕШНО !!!
Аз в  самото начало имах контакт с Ирена . Нямах никакви грижи страхотна е !Дори имах и подаръче !
Относно тия 2,50лв за пратка е смешно ,миналата седми изпращах анцунг с 4 бр блузки и всичко това ми излезе 1.88.
А, тука за 50ст сттана егати панаира.
Сепак ,пратките ги пускаме по БГПОЩИ и няма как да са акспресни ,нормално е до 3 -4 дни да се забави ,те самите пощи го казват !
И другото което като се пусне В 15 часа и ако е минала преди това пощата остава за следващия ден,тук при нас поне е така ,до 14и 50 не пуснешли оставаш за следващия ден!!
ЧЕСНО КАЗАНО ТАЗИ ТЕМА Е ИЗЛИШНА ,А И Е НОРМАЛНО ДА ТИ ГОВОРИ ЗА ОЦЕНКИ ЗАЩОТО МНОГО ХОРА СА СИ ИЗПАТИЛИ НА ТАКИВА БЕЗ ОЦЕНКИ.RUSAMAPAUMNA  Е ЕДНА ОТ  МАЛКОТО ПОТРЕБИТЕЛИ КОРЕКТНИ!!!!!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2011, 16:14:15 »
Раздели ТемаНагоре

Е ,ТОВА НАИСТИНА Е СМЕШНО !!!
Аз в  самото начало имах контакт с Ирена . Нямах никакви грижи страхотна е !Дори имах и подаръче !
Относно тия 2,50лв за пратка е смешно ,миналата седми изпращах анцунг с 4 бр блузки и всичко това ми излезе 1.88.
А, тука за 50ст сттана егати панаира.
Сепак ,пратките ги пускаме по БГПОЩИ и няма как да са акспресни ,нормално е до 3 -4 дни да се забави ,те самите пощи го казват !
И другото което като се пусне В 15 часа и ако е минала преди това пощата остава за следващия ден,тук при нас поне е така ,до 14и 50 не пуснешли оставаш за следващия ден!!
ЧЕСНО КАЗАНО ТАЗИ ТЕМА Е ИЗЛИШНА ,А И Е НОРМАЛНО ДА ТИ ГОВОРИ ЗА ОЦЕНКИ ЗАЩОТО МНОГО ХОРА СА СИ ИЗПАТИЛИ НА ТАКИВА БЕЗ ОЦЕНКИ.RUSAMAPAUMNA  Е ЕДНА ОТ  МАЛКОТО ПОТРЕБИТЕЛИ КОРЕКТНИ!!!!!!
(grin4) (grin4) (grin4)
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 19:26:09 »
Раздели ТемаНагоре

Е ,ТОВА НАИСТИНА Е СМЕШНО !!!
Аз в  самото начало имах контакт с Ирена . Нямах никакви грижи страхотна е !Дори имах и подаръче !
Относно тия 2,50лв за пратка е смешно ,миналата седми изпращах анцунг с 4 бр блузки и всичко това ми излезе 1.88.
А, тука за 50ст сттана егати панаира.
Сепак ,пратките ги пускаме по БГПОЩИ и няма как да са акспресни ,нормално е до 3 -4 дни да се забави ,те самите пощи го казват !
И другото което като се пусне В 15 часа и ако е минала преди това пощата остава за следващия ден,тук при нас поне е така ,до 14и 50 не пуснешли оставаш за следващия ден!!
ЧЕСНО КАЗАНО ТАЗИ ТЕМА Е ИЗЛИШНА ,А И Е НОРМАЛНО ДА ТИ ГОВОРИ ЗА ОЦЕНКИ ЗАЩОТО МНОГО ХОРА СА СИ ИЗПАТИЛИ НА ТАКИВА БЕЗ ОЦЕНКИ.RUSAMAPAUMNA  Е ЕДНА ОТ  МАЛКОТО ПОТРЕБИТЕЛИ КОРЕКТНИ!!!!!!
Аз съм имала контакт и с двете, и честно казано, не одобрявам написаното по адрес на КОКОЛИНА.Но твое право е да си изкажеш мнението(предполагам е взаимно,няма как да не е)
СТЕФАНИ,всичко това нямаше да се пише,АКО САМАТА РУСАМАПАУМНА не беше отворила тема,като  отправи упреци към Коколина,като я обвини,че едва ли не е виновна за това ,че си търси парите.Ако това не беше станало,всичко щеше да си остане САМО на личини между тях!!!Така, че темата е смешна ,но първо виж кой я пуска.И друго...не винаги добър продавач, е добър купувач.
И най важното в в случая: ВЪПРОСЪТ Е ПРИНЦИПЕН!!! Далеч съм от мисълта ,че Руса...няма да плати,а това ,че вместо да каже ще платя след 3 дена,тя казва ,че го е пуснала ....нали виждаш къде е цялата работа, В ЛЪЖАТА!За мен си е лъжа! Асега ,че било приятелка и прочие ...ние(Коколина няма как да го знае ,контакта и е с Руса и търси отговорността от нея)......
А що се отнася за бавните пощи ....вижда се ,че съвсем навреме си е пристигнал и пощата няма вина
А кой какво и как продава си е негова работа...........но това изказване на Руса е много грозно отправено към непознат :"ТОЧНО ТИ НЕ МИ КАЗВАЙ ЗА КАКВО Е ТОЯ САЙТ-НЕ Е ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ!ТРЯБВА ПЬРВО ДА ИМАШ СЬРЦЕ,А ПОСЛЕ И БЛАГОРОДСТВО-ВСЕ НЕПОЗНАТИ ДУМИ ЗА ТЕБ!БЯХ ДОТУК,ПИШИ СИ НА ВОЛЯ!И НЯМА ДА КОРИГИРАМ ОЦЕНКАТА СИ КЬМ ТЕБ,ТИ ВЕЧЕ СИ Я ПОЛУЧИЛА,НО ОСНОВНОТО ДАНО СИ ГО ЗАПОМНИЛА!"
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2011, 20:03:44 »
Раздели ТемаНагоре

Имала съм контакт с русата и не съм имала забавяне на записа,все още си пишем от време на време Smiley,тя е човек,който може да ми оправи настроението за секунди и държа на нея!-Въпроса за характера и-избухлива е и често устните /в случая пръстите по клавиатурата/ изпреварват мисълта Roll Eyes както тя самата си казва!Смятам ,че ще обмисли оценката и изказването си-много е сладка милата, лесно се пали,а това че е започнала темата тя, наистина е много прибързано, вече я нахоках едно хубаво-оставете ги, ще си решът проблемите двете-в крайна сметка тук случая е-пито-платено,просто сблъсък на характери и не добра комуникация до момента! Wink
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2011, 21:25:25 »
Раздели ТемаНагоре

И друго...не винаги добър продавач, е добър купувач.- EvaG
Tочно затова го написах ,че тя си копува от мен !!!
Ама си е права Ирена ,неможе да я тормози така всеки би се изнервил,при нея става "направи добро изяш Л..НО".
Трябва да има тъпение не да се бърза ,спирам до тук казах каво имам да казвам !!!!!!!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2011, 22:24:45 »
Раздели ТемаНагоре

И друго...не винаги добър продавач, е добър купувач.- EvaG
Tочно затова го написах ,че тя си копува от мен !!!
Ама си е права Ирена ,неможе да я тормози така всеки би се изнервил,при нея става "направи добро изяш Л..НО".
Трябва да има тъпение не да се бърза ,спирам до тук казах каво имам да казвам !!!!!!!!
"Аз в  самото начало имах контакт с Ирена . Нямах никакви грижи страхотна е !Дори имах и подаръче !"
Това написано от теб,ме кара да мисля,че ти си купувала от нея,затова така го написах.
И ти си знаеш ,че не си права в случая,но незнам защо упорито си държеш на своето,че ИРЕНА била тормозена.....нали се сещаш ,че ако ми кажат,кога пускат записа ,аз си правя сметка ,кога ще дойде (без да намесваме пощите ,лично аз мисля,че са добра институция)и като не е дошъл ,започвам да се притеснявам,а като ми кажат ЩЕ ПУСНА ЗАПИСА СЛЕД 3 ДЕНА ,това няма да се получи,защото причината не е ,че пощите бавят ,а че някой не го е пуснал ,когато е казал....
Караш ме като на .........да разяснявам,нещо ,което е очевидно!!!И неразбрах,доброто което е направила към Коколина,за да изяжда нещо после....
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2011, 22:37:03 »
Раздели ТемаНагоре

И друго...не винаги добър продавач, е добър купувач.- EvaG
Tочно затова го написах ,че тя си копува от мен !!!
Ама си е права Ирена ,неможе да я тормози така всеки би се изнервил,при нея става "направи добро изяш Л..НО".
Трябва да има тъпение не да се бърза ,спирам до тук казах каво имам да казвам !!!!!!!!
"Аз в  самото начало имах контакт с Ирена . Нямах никакви грижи страхотна е !Дори имах и подаръче !"
Това написано от теб,ме кара да мисля,че ти си купувала от нея,затова така го написах.
И ти си знаеш ,че не си права в случая,но незнам защо упорито си държеш на своето,че ИРЕНА била тормозена.....нали се сещаш ,че ако ми кажат,кога пускат записа ,аз си правя сметка ,кога ще дойде (без да намесваме пощите ,лично аз мисля,че са добра институция)и като не е дошъл ,започвам да се притеснявам,а като ми кажат ЩЕ ПУСНА ЗАПИСА СЛЕД 3 ДЕНА ,това няма да се получи,защото причината не е ,че пощите бавят ,а че някой не го е пуснал ,когато е казал....
Караш ме като на .........да разяснявам,нещо ,което е очевидно!!!И неразбрах,доброто което е направила към Коколина,за да изяжда нещо после....

п.п "направи добро изяш Л..НО". това се отнася ше за нейната приятелка .Хайде спирам до тук ,аз казах каквото имам  Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2011, 22:43:45 »
Раздели ТемаНагоре

И друго...не винаги добър продавач, е добър купувач.- EvaG
Tочно затова го написах ,че тя си копува от мен !!!
Ама си е права Ирена ,неможе да я тормози така всеки би се изнервил,при нея става "направи добро изяш Л..НО".
Трябва да има тъпение не да се бърза ,спирам до тук казах каво имам да казвам !!!!!!!!
"Аз в  самото начало имах контакт с Ирена . Нямах никакви грижи страхотна е !Дори имах и подаръче !"
Това написано от теб,ме кара да мисля,че ти си купувала от нея,затова така го написах.
И ти си знаеш ,че не си права в случая,но незнам защо упорито си държеш на своето,че ИРЕНА била тормозена.....нали се сещаш ,че ако ми кажат,кога пускат записа ,аз си правя сметка ,кога ще дойде (без да намесваме пощите ,лично аз мисля,че са добра институция)и като не е дошъл ,започвам да се притеснявам,а като ми кажат ЩЕ ПУСНА ЗАПИСА СЛЕД 3 ДЕНА ,това няма да се получи,защото причината не е ,че пощите бавят ,а че някой не го е пуснал ,когато е казал....
Караш ме като на .........да разяснявам,нещо ,което е очевидно!!!И неразбрах,доброто което е направила към Коколина,за да изяжда нещо после....

п.п "направи добро изяш Л..НО". това се отнася ше за нейната приятелка .Хайде спирам до тук ,аз казах каквото имам  Smiley
О да!!!За приятелката си е точно!Но отговорността тук я поема тя .........просто не трябваше да пуска тема,жената само се защити(Коколина) (hail4)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2011, 23:33:18 »
Раздели ТемаНагоре

« Изпратени до: kikolina -: Февруари 15, 2011, 11:10:27 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА-БЛАГОДАРЯ!ДНЕС МАМАТА СИ ГО ВЗЕ,В ОБЩИ ЛИНИИ-ЩЕ СЕ НОСИ ДЕ CheesyЯВНО МНОООГО СЬМ Я НАДЦЕНИЛА,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ CheesyПУСНАЛА ТИ Е ЗАПИСЧЕТО ДНЕС.ВЧЕРА Е ОСТАВИЛА САМ,О ПАРИТЕ И АДРЕСА ПРИ ПОЩАЛЬОНКАТА,НО ТЯ НЕ Е ДООПРАВИЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО СИ ГИ ПОЛУЧИШ!

Добре де а това,прочетохте ли го?
Аааа това го нямаше в постовете и горе,за лс-та нали?
Ето,че тя и е писала,нормално е това,,,,и блежката съвпада с това което е изпратила Ирена Cheesy
Не виждам,защо тя да е лъжкинята,или съм още руса(под прикритие) или наистина съм тъпа,че не схващам.
Ирена е страшно мил и добронамерен човек,а за Коколина........съжелявам,че ще го кажа,ама не ми харесва,начина по който пише,дефакто тона и  Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2011, 23:35:12 »
Раздели ТемаНагоре

И какъв проблем само за 50ст.Ама какво се учудвам,оня ден ми напомниха и за 88ст Shocked
Срамотаааааааа бе хора Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2011, 23:47:36 »
Раздели ТемаНагоре

« Изпратени до: kikolina -: Февруари 15, 2011, 11:10:27 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА-БЛАГОДАРЯ!ДНЕС МАМАТА СИ ГО ВЗЕ,В ОБЩИ ЛИНИИ-ЩЕ СЕ НОСИ ДЕ CheesyЯВНО МНОООГО СЬМ Я НАДЦЕНИЛА,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ CheesyПУСНАЛА ТИ Е ЗАПИСЧЕТО ДНЕС.ВЧЕРА Е ОСТАВИЛА САМ,О ПАРИТЕ И АДРЕСА ПРИ ПОЩАЛЬОНКАТА,НО ТЯ НЕ Е ДООПРАВИЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО СИ ГИ ПОЛУЧИШ!

Добре де а това,прочетохте ли го?
Аааа това го нямаше в постовете и горе,за лс-та нали?
Ето,че тя и е писала,нормално е това,,,,и блежката съвпада с това което е изпратила Ирена Cheesy
Не виждам,защо тя да е лъжкинята,или съм още руса(под прикритие) или наистина съм тъпа,че не схващам.
Ирена е страшно мил и добронамерен човек,а за Коколина........съжелявам,че ще го кажа,ама не ми харесва,начина по който пише,дефакто тона и  Lips Sealed Lips Sealed
Криси,ти не четеш:
 :« Изпратени до: kikolina -: Февруари 09, 2011, 11:13:08 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ок,това последното ще се направя че не сьм го чула/за записа/някси е обидно да го прочетеш,по-правилно беше да ме провериш,ма карай-щом сьрце така ти посказва...ще ти пусна паричките утре за анцуга...дадох ли ти адрес и аз?
УТРЕ ,в случая, ЩЕ РЕЧЕ  10ти.02.
ПОСЛЕ НА 11.02 :
Изпратени до: kikolina -: Февруари 11, 2011, 09:58:25 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
благодаря мила,веднага ще пусна паричките,извинявай за недоверието и пьрвоначалните не дотолкова положителни емоции Kissдай пак адреса!
Това какво ти говори?!!
Хайде няма да обеснявам повече ,сигурна съм, че ви е ясно за какво иде реч!!!
И въпросът съвсем не е в 50ст,а в това ,че са я въртели ,а за капак и ощетили
И както казах по горе темата не я почва К....на.
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: