{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Внимавайте ако купувате от vallia  (Прочетена 6484 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2011, 16:34:46 »
Раздели ТемаНагоре

съчувствам ти, това е направо отвратително, дано се развият нещата в твоя полза!!
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2011, 23:01:11 »
Раздели ТемаНагоре

Чудя се защо са толкова тъпи някои и си продават боклуците- сетих се за да изпъкват другите Wink

Длъжна съм да отбележа, че дрехата в случая не е боклук, просто състоянието бих го определила между добро и много добро, а забележките трябваше да се упоменат в обявата. Аз съм купувала стари дрешки оттук, за вкъщи, имало е топчета, и поизбеляло, но съм била наясно и съм си получила това, което съм си платила. Не може само нови неща да се продават, това ми е ясно. но толкова мръсна дреха не си спомням да съм получавала, това ме шокира много  Shocked
Барбаронке, не съм съгласна за състоянието Roll Eyes
по-скоро между добро и средно, защото с тези петна и лекета Roll Eyes, дето няма да се изперат, си е за средно състояние
а дано постигнете консенсус
но защо ли трябва де се стига до тук
толкова ли е трудно да се изпере дрехата, е това умът ми не го побира
айде да не видиш петната, ма мръсотия да пратиш Shocked Shocked и то за толкова малко дете Shocked
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2011, 18:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked  Е просто не е истина! Какво става вече с тези сайтове, защо хората крият състоянието като така или иначе ще лъсне? Не са попадали на някоя отракана мама да им цъфне на врата та да им дойде акъла. Аз от много отдавна не бях пазарувала от Продавалника, защото там няма и кой да те защити в случай на измама. Да ама онзи ден се излъгах и отново сгрешиих. Последните ми три покупки са все боклуци аз ли нещо привличам такива? Получих рокля с етикет и топчета ама много. Като разгледах етикета ми той от дънки, стана ми ясно. Продавача си я прие обратно, а аз пуснах безименна тема леле като побесняя,че тя постъпила коректно пък видиш ли аз теми пускам на какво приличало това. Направо в чудо се видях. Веднага проверих тук,но ако я има в сайта е с друг ник иначе и аз смятах да направя предупреждение! Пожелавам ти всичко да завърши благополучно.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Мимита
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 620

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 22, 2011, 18:43:34 »
Раздели ТемаНагоре

Това е ужасно!
Какво ти "добро" състояние?! То си е направо за лошо!

Надявам се дамата да си държи на думата и да ти върне паричките! В никакъв случай не е коректна!
Активен

-Пазя ред 12ч..
-Изпращам и получавам като МПП.
-Предпочитам плащане по банков път - ДСК.
-Връщане не приемам, освен ако няма такава уговорка.
-Ходя до пощата веднъж седмично.
Моите оценки в Продавалник-а: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=38978&ppaction=readfeed
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2011, 22:16:44 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за подкрепата, аз днес изпратих обратно космонавта (не искам да звуча като гаднярка, но го прибрах го от терасата, за да доизсъхне и да мога да го опаковам и ми умириса къщата Embarrassed - та нямах търпение да го засиля обратно)

По думите на другата мама, тя също ми е изпратила днес запис.

И в реда на мисли на evata - ако наистина си получа парите обратно, това превръща ли продавачката в коректен потребител?
Наистина питам, не е риторичен въпрос.... Защото ако е така, трябва да премахна поставената от мен неутрална оценка и да я заменя с никаква. (защото с положителна не бих!)...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 22, 2011, 23:20:13 »
Раздели ТемаНагоре


И в реда на мисли на evata - ако наистина си получа парите обратно, това превръща ли продавачката в коректен потребител?
Наистина питам, не е риторичен въпрос.... Защото ако е така, трябва да премахна поставената от мен неутрална оценка и да я заменя с никаква. (защото с положителна не бих!)...

За мен не я превръща в коректна, тъй като е знаела какво ти праща!Ако мине номерът и попадне на притеснителна и мълчалива купувачка мине.  Дори репликата "е ти от тука кво искаш да получиш", която ти е отправила би ме подразнила адски много. Точно тя показва,че действията са били умишлени.На такъв човек бих си му оставила оценката,тъй като следващия може да се опари така,че да не му върнат парите. При мен беше друго не бях пуснала пари. Вече дори много да харесвам нещо не се ли съгласят на варианта да плащам след получаването не купувам! Момичето при мен каза,че роклята и била подарък от близък човек и тя подробности не знаела.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 22, 2011, 23:24:33 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за подкрепата, аз днес изпратих обратно космонавта (не искам да звуча като гаднярка, но го прибрах го от терасата, за да доизсъхне и да мога да го опаковам и ми умириса къщата Embarrassed - та нямах търпение да го засиля обратно)

По думите на другата мама, тя също ми е изпратила днес запис.

И в реда на мисли на evata - ако наистина си получа парите обратно, това превръща ли продавачката в коректен потребител?
Наистина питам, не е риторичен въпрос.... Защото ако е така, трябва да премахна поставената от мен неутрална оценка и да я заменя с никаква. (защото с положителна не бих!)...
Неутрална не значи Отрицателна -била си недоволна и си в пълното си право да опишеш защо Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 24, 2011, 13:43:21 »
Раздели ТемаНагоре

Космонавтът е получен обратно и аз получих известие за запис днес, така че темата може да се счита за приключена.
Е, имам си и неутрална оценка която гласи "Истините не си противоречат една на друга, освен когато загубят реда си." "Не вижда гредата в своите очи, а треската в чуждите." Исус Христос
Това вече ми е като обица на ухото, отсега нататък от непознати потребители купувам само български дрехи и/или нови, с етикет.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 24, 2011, 14:05:44 »
Раздели ТемаНагоре

Космонавтът е получен обратно и аз получих известие за запис днес, така че темата може да се счита за приключена.
Е, имам си и неутрална оценка която гласи "Истините не си противоречат една на друга, освен когато загубят реда си." "Не вижда гредата в своите очи, а треската в чуждите." Исус Христос
Това вече ми е като обица на ухото, отсега нататък от непознати потребители купувам само български дрехи и/или нови, с етикет.
ххаха ужас,този цитат ме уби просто Shocked Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: