{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Внимавайте ако купувате от vallia  (Прочетена 6486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 21, 2011, 13:45:03 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=3016&protype=3
http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/user/profile/index.php?id=62553&username=massa

Уточнявам, че покупката съм направила в съседния сайт от тази потребителка, така че не търся съдействие от началството, само предупреждавам.

Валентина Арн. от гр. Бяла настоя за предварително плащане, аз се съгласих с охота, заблудена от многото й положителни оценки в продавалника. Но вместо дреха "в състояние отлично, почти не е слагана", получавам мърляв космонавт с пръски и петна, част от които не се изпраха + съмнителна неизперима миризма, която все още не се е отмирисала, виси на терасата от вчера. Крачолите са раздърпани от вътр. страна и по долния ръб, а лепките набити с косми и мръсотия. Не знам дали се вижда добре на снимките, жалко че не мога да снимам "аромата". Петната, които паднаха при прането, не съм ги снимала.





И никакво неудобство, не получих едно "съжалявам". Каза, че съм била претенциозна и какво съм била очаквала да купя от такъв сайт... Ами очаквах написаното отлично състояние без забележки... Настоявам да ми върви парите, а аз на нея космонавта, но тя не ми отговаря на съобщенията, въпреки че виси в сайта и публикува нови обяви. Предполагам очаква да ме откаже с мълчанието си  Smiley

Подозирам, че продава неща от магазини втора употреба, внимавайте.

п.п. пусто не ми върви на космонавти, за една зима два пъти купувам неотговарящи на обявите космонавти. Още един и ще отворя щанд, жалко че свърши зимата  Smiley
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 14:24:03 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2011, 13:49:56 »
Раздели ТемаНагоре

На теб ли Барбаронче Sad То така сме ние с претенциите -очакваме, че стоката си отговаря Smiley

ПП Снимките не се отварят
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 13:49:57 »
Раздели ТемаНагоре

Направо се плаша от наглостта  Lips Sealed
А на теб за каква възраст ти трябва космонавт?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 13:50:48 »
Раздели ТемаНагоре

На теб ли Барбаронче Sad То така сме ние с претенциите -очакваме, че стоката си отговаря Smiley

ПП Снимките не се отварят
Аз ги виждам снимките Еми нещо при теб не е наред за да не ги виждаш  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 14:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

Много подло! Sad Lips Sealed Huh?
Дано поне се разберете да ти върне паричките...!Успех!
И на мен ми се отварят снимките!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2011, 14:16:55 »
Раздели ТемаНагоре

За моята маймуна ми трябва, за ръст 80 см и 11 кг. Нашият го бях купила лятото и докато дойде зимата ни беше умалял (не бях предвидила че малката ще е уголемена с два месеца по размери  Cheesy ) Носихме го до декември и го подарихме на друго детенце. Тогава купихме оттук един, който не беше с правилни размери и късее и теснее Smiley И сега този, въобще...  Huh?  Явно ще устискаме до края на зимата с дебело яке и с ватирани панталони, то се е видяло, че космонавтите не са за нас. Дано се стопли времето  Smiley

Всъщност петната мога да ги преглътна, но миризмата все повече ми се набива. Сякаш се усилва от пренебрежителното отножение на продавачката  Wink
Не че съм толкова претенция и не можем да го носим в този вид - просто съм си преценила, че искам нещо "ново" или "като ново", и ми е тъпо да ме правят на идиот.  Embarrassed
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 14:20:48 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 14:23:23 »
Раздели ТемаНагоре

това е супер гнусно /извинявам се което /настоявай да ти върне паричките
то и да е от магазин втора употреба ще изглежда по-добре
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2011, 14:29:31 »
Раздели ТемаНагоре

 ShockedКакъв въпрос  Shocked КАКВО ОЧАКВАШ ДА КУПИШ ОТ ТАКЪВ САЙТ Shocked .....Ами това,което пише в обявата ти :"дреха "в състояние отлично, почти не е слагана" !!!! Ужас ....какво да каже вече човек Lips Sealed Lips Sealed.......то затова и не се купува вече Lips Sealed ...хоата ги е страх ,да не вземат някой парцал.....
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2011, 14:33:19 »
Раздели ТемаНагоре

Има развитие, току що ми отговори на съобщенията (да не би да има връзка с тази тема се чудя Roll Eyes? или е съвпадение) Ако успеем да разменим нещата, ще бъде в "разрешени конфликти", стискам палци...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2011, 14:50:43 »
Раздели ТемаНагоре

Barbarona аз имам за 74см щях да ти го подаря ако бяхте в тази категория
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2011, 15:33:37 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти Skoki, наистина не ни е в категорията. Kiss

Продавачката обеща утре да ми изпрати запис, а аз съответно ще й пратя в сряда космонавта. Дано нещата се развият така.

Благодаря и на всички, които се включиха  (flowers07)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2011, 15:46:24 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти Skoki, наистина не ни е в категорията. Kiss

Продавачката обеща утре да ми изпрати запис, а аз съответно ще й пратя в сряда космонавта. Дано нещата се развият така.

Благодаря и на всички, които се включиха  (flowers07)
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2011, 15:54:15 »
Раздели ТемаНагоре

Barbarona ShockedДано всичко завърши добре.Скоро с една дама направихме размяна -аз и пратих дреха -тя на мен обици.Оворила със страх пакета ми ,защото се "обзавела"с толкова много боклуци оттук.Поста и беше толкова пълен с Cheesy Cheesy Cheesy чак усетих радостта и от това което и пратих-даже и подарък ми изпратила милата.Чудя се защо са толкова тъпи някои и си продават боклуците- сетих се за да изпъкват другите Wink
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 16:59:12 от tobito » Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2011, 16:00:17 »
Раздели ТемаНагоре

Barbarona ShockedДано всичко завърши дабре.Скоро с една дама направихме размяна -аз и пратих дреха -тя на мен обици.Оворила със страх пакета ми ,защото се "обзавела"с толкова много боклуци оттук.Поста и беше толкова пълен с Cheesy Cheesy Cheesy чак усетих радостта и от това което и пратих-даже и подарък ми изпратила милата.Чудя се защо са толкова тъпи някои и си продават боклуците- сетих се за да изпъкват другите Wink
(cheers2)-В ДЕСЕТКАТА!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2011, 16:24:50 »
Раздели ТемаНагоре

Чудя се защо са толкова тъпи някои и си продават боклуците- сетих се за да изпъкват другите Wink

Длъжна съм да отбележа, че дрехата в случая не е боклук, просто състоянието бих го определила между добро и много добро, а забележките трябваше да се упоменат в обявата. Аз съм купувала стари дрешки оттук, за вкъщи, имало е топчета, и поизбеляло, но съм била наясно и съм си получила това, което съм си платила. Не може само нови неща да се продават, това ми е ясно. но толкова мръсна дреха не си спомням да съм получавала, това ме шокира много  Shocked
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: