{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИГРА "МАРТЕНИЧКИ"  (Прочетена 35054 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 20, 2011, 21:31:44 »
Раздели ТемаНагоре

Чак сега прочетох за тази игра и разбрах какви са картинките Smiley
Но, някой потребители вече имат по 4 такива за 2 дни, наистина ли разглеждате по над 1000 обяви за толкова кратко време.  Shocked
това не е възможно,трябва да не са спали Cheesy,само са презареждали Winkкоето не забранено....

Възможно е, видях Smiley
То е ясно, че е заради играта, ама то трябва само това да правиш два дни и да не ставаш за да натрупаш такава цифра.

Играта е повече за настроение. Не гледайте на нея на съзтезание Smiley За това никъде не показвам и предварителни резултати Smiley
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Февруари 20, 2011, 22:38:20 »
Раздели ТемаНагоре

Чак сега прочетох за тази игра и разбрах какви са картинките Smiley
Но, някой потребители вече имат по 4 такива за 2 дни, наистина ли разглеждате по над 1000 обяви за толкова кратко време.  Shocked
това не е възможно,трябва да не са спали Cheesy,само са презареждали Winkкоето не забранено....

Възможно е, видях Smiley
То е ясно, че е заради играта, ама то трябва само това да правиш два дни и да не ставаш за да натрупаш такава цифра.
Ееее вие пък що не....разглеждаш всичко и така става, Cheesy Cheesy Cheesy не да презареждаш,а даже аз когато публикувам обява в друг сайт,която я имам тук,направо си копвам описанието и слагам,ама някой път ми се налага да презаредя страницата,за да мога да го копирам,та така,аз вече 2 дена си цъкам из обявите Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Февруари 20, 2011, 22:39:15 »
Раздели ТемаНагоре

Чак сега прочетох за тази игра и разбрах какви са картинките Smiley
Но, някой потребители вече имат по 4 такива за 2 дни, наистина ли разглеждате по над 1000 обяви за толкова кратко време.  Shocked
това не е възможно,трябва да не са спали Cheesy,само са презареждали Winkкоето не забранено....

Възможно е, видях Smiley
То е ясно, че е заради играта, ама то трябва само това да правиш два дни и да не ставаш за да натрупаш такава цифра.
Ееее вие пък що не....разглеждаш всичко и така става, Cheesy Cheesy Cheesy не да презареждаш,а даже аз когато публикувам обява в друг сайт,която я имам тук,направо си копвам описанието и слагам,ама някой път ми се налага да презаредя страницата,за да мога да го копирам,та така,аз вече 2 дена си цъкам из обявите Tongue
Цъкам и аз,цъкайте и вие Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #48 -: Март 01, 2011, 06:50:53 »
Раздели ТемаНагоре

Довечера приключва играта "Мартенички". Надпреварата е голяма и за 1 място се борят около 5-6 потребителя Smiley Край на играта 24.00 часа довечера Smiley
Активен

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Март 01, 2011, 06:56:38 »
Раздели ТемаНагоре

Довечера приключва играта "Мартенички". Надпреварата е голяма и за 1 място се борят около 5-6 потребителя Smiley Край на играта 24.00 часа довечера Smiley


Борбата е безмилостно жестока.
Борбата както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и ... толкоз.
Какво тук значи някаква си личност?!



А за играта на модератора има един сигурен победител. Wink
« Последна редакция: Март 01, 2011, 06:58:32 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Март 01, 2011, 07:47:58 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Не знам кой презарежда,но вчера публикувах нова обява и след 10 мин. преглежданията и от 5 станаха 85.Е как става това?Това е възможно,мисля само чрез презареждане или е някакъв бъг,но до сега не ми се е случвало...
Честита Баба Марта!!!
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #51 -: Март 01, 2011, 08:13:43 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Не знам кой презарежда,но вчера публикувах нова обява и след 10 мин. преглежданията и от 5 станаха 85.Е как става това?Това е възможно,мисля само чрез презареждане или е някакъв бъг,но до сега не ми се е случвало...
Честита Баба Марта!!!

Прати ми линк и лично ще прегледам обявата. Ако има нарушение с играта за Мартенички потребителите ще бъдат дисквалифицирани. Преди да обявя победителя, също ще го прегледам за нарушения. Ако има такива - следващия Smiley Бъдете спокойни - ще съм абсолютно обективен!
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #52 -: Март 01, 2011, 09:40:19 »
Раздели ТемаНагоре

Имайте доверие в шефчето,няма лъжа няма измама,който играе честно побеждава WinkОчаквам с нетърпение да видя победителката Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Март 01, 2011, 09:57:59 »
Раздели ТемаНагоре

Имайте доверие в шефчето,няма лъжа няма измама,който играе честно побеждава WinkОчаквам с нетърпение да видя победителката Cheesy
може да е ПОБЕДИТЕЛ  Tongue
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Март 01, 2011, 12:49:19 »
Раздели ТемаНагоре

Честито на победителя в аванс Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: