{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректна ли сьм  (Прочетена 18301 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 19, 2011, 15:21:45 »
Раздели ТемаНагоре

Една седмица за запис наистина си е доста...и аз бих се притеснила, а вярвам и повечето от вас.Така, че не нападайте kikolina, а се поставете в нейната ситуация.

Не е много изобщо ,аз чакам точно 5 работни дни запис от София и още го няма .Мацката ми го пуска в понеделник и снима бележката (не по мое настояване) и днес е 18.02 го няма ..
А и без да ми го снима и вярвах защото е с 90пол.отценки.
Не мисля че РУСАТА тъй известна в сайта ,ще излъже някой или най макло ако е виновна не би пуснала тема тук.
Голяма работа като й го няма записа ,ще й дойде да поизчака малко .то всеки ако взема да реве че му няма записа ,май само ще си пишем тук без да продаваме и купуваме:
благодаря ти,просто не им се е случвало и затова не могат да го допуснат!и аз сьм имала забавяния,но сьм се опитвала само да успокоявам нещата,не да се заяждам и изнервям!бяха оплюли и една друга мацка-калиопа,и тя с такава смотана селска поща като нашата,но при желание единствено от двете страни има разбирателство!
Аз чакам запис от понеделник и едва вчера - петък го получих а е пуснат наистина в понеделник. За първи път ми се случва, но факт.
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: