{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректна ли сьм  (Прочетена 18364 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2011, 15:31:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не казвам, че Русата лъже.Подобно нещо не съм написала.
Но на никой под ника му не пише какъв е, нито пък има начин да познаваме всички в сайта, че да знае момичето че "Русата не лъже".
А за положителните оценки всички знаем, че не са гаранция- мога да те зарина с подобни теми.
Та...всичко което искам да кажа (въпреки, че вече го написах преди 1 пост) е че за мен 1 седмица за запис си е много.Случва се наистина, но на мен до сега не ми се е случвало нито веднъж запис да ми се бави повече от 3 дни и бих се притеснила.
Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2011, 16:03:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не казвам, че Русата лъже.Подобно нещо не съм написала.
Но на никой под ника му не пише какъв е, нито пък има начин да познаваме всички в сайта, че да знае момичето че "Русата не лъже".
А за положителните оценки всички знаем, че не са гаранция- мога да те зарина с подобни теми.
Та...всичко което искам да кажа (въпреки, че вече го написах преди 1 пост) е че за мен 1 седмица за запис си е много.Случва се наистина, но на мен до сега не ми се е случвало нито веднъж запис да ми се бави повече от 3 дни и бих се притеснила.
Така си е ,записите стигат за 2 дена....и от двете "мацки"съм получавала пратки(и записи) и идват за 2 дена....Ще препоръчам ,като получи записа ,да види датата на пускане (там си го пише и часът даже)и тогава ще се разбере кой крив кой прав..... Wink
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2011, 19:13:11 »
Раздели ТемаНагоре

днес не разполагах с нет да прочета всичко това,само ще добавя че ИЗОБЩО не сьм се сьгласявала да пращам запис предварително,освен това не сьм споменавала и едновременно пускане,просто разчитахме една на друга да сме коректни!пьк нататьк коя колко се е "притеснявала"-всяка знае за себе си!пьк ако не бях сигурна,нямаше сама да се набутам тук точно!за положителните и отрицателните-не че ми пука,ма да висиш в сайта от юни ли,юли ли,и да имаш 18 оценки ми говори или че не се е стигало до сделка-т.е.или киколина е поставяла някви си нейни условия,или че отсрещната страна не е искала контакт с нея и не е имала сделки!опааа,сега се сетих-ако го пазиш киколина,защо не копираш това сьобщение в което просто ми пишеш че си опаковала анцуга,а аз пьк ти казах-мила,ако не ме беше потьрсила изобщо нямаше да ти пиша,просто защото ти казах че няма да плащ
ам предварително?интересно ще е,дано не сьм го изтрила и аз,моята кутия се пьлни за два дена на 100%,нечии други стоят девствени,би могло да го имаш още Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2011, 19:28:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не казвам, че Русата лъже.Подобно нещо не съм написала.
Но на никой под ника му не пише какъв е, нито пък има начин да познаваме всички в сайта, че да знае момичето че "Русата не лъже".
А за положителните оценки всички знаем, че не са гаранция- мога да те зарина с подобни теми.
Та...всичко което искам да кажа (въпреки, че вече го написах преди 1 пост) е че за мен 1 седмица за запис си е много.Случва се наистина, но на мен до сега не ми се е случвало нито веднъж запис да ми се бави повече от 3 дни и бих се притеснила.
Така си е ,записите стигат за 2 дена....и от двете "мацки"съм получавала пратки(и записи) и идват за 2 дена....Ще препоръчам ,като получи записа ,да види датата на пускане (там си го пише и часът даже)и тогава ще се разбере кой крив кой прав..... Wink
ти пьк няма как да знаеш кьде за колко стигат записите!навсякьде е различно!а знаеше ли че като го пусна днес в 9.30 трьгва с клеймо от утрешния ден?!чудно предполагала ли си!а знаеш ли че когато пускат отнякьде колет в петък,който нормално при теб трябва да е в понеделник,при нас пристига вьв вторник,защото понеделник от пощата в радомир не трьгват пратки толкова рано,а пристигат примерно след трьгването на колите им?а знаеш ли че от нашата поща банков запис стига за 10 дена,по непонятни за мен и пощальонката причини-казва че това е НАЙ-БАВНИЯ разплащателен пьт?Чбрееей,тук все многознаещи бе,все такива дето за два дена всичко им се нарежда!чудни сте в "знанията"си!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2011, 19:35:45 »
Раздели ТемаНагоре

Всичкото това да го беше написала на момичето, а не да пускаш тема, за да си размахваш тук бележките.

И това кога е регистрирана и колко оценки има нищо не значи.Просто не всички висят по цял ден в сайтове за обяви за да купуват и продават старите си дрехи.
Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2011, 21:06:09 »
Раздели ТемаНагоре

Изводът: Крайно време е да започнете да практикувате и други начини на разплащане, чрез които парите стигат веднага или най-късно на следващия ден!!!

1. разплащане от вкъщи, пред компютър:
а/e-pay,
б/paypal,
в/интернет банкиране
2. офисите на Еконт - предимство конкурентни такси, недостатък - невинаги удобно местоположение
3. офисите на Easy-pay, които стават все повече, таксите са близки или дори по-ниски от пощенските преводи
4. през банкомат от собствената сметка
5. внасяне в брой директно по банкова сметка на получателя в офиса на съответната банка - повечето от банките не взимат такса - ОББ, ЦКБ, Първа инвестиционна, Алианц банк, Прокредит банк, по спомен и Пощенска..... ДОПЪЛВАЙТЕ!


Това ще го пиша (пействам) колкото пъти е необходимо, ДАНО се променят нещата, в 21 век сме, всички имаме интернет.
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 21:08:20 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 18, 2011, 21:26:32 »
Раздели ТемаНагоре

Изводът: Крайно време е да започнете да практикувате и други начини на разплащане, чрез които парите стигат веднага или най-късно на следващия ден!!!

1. разплащане от вкъщи, пред компютър:
а/e-pay,
б/paypal,
в/интернет банкиране
2. офисите на Еконт - предимство конкурентни такси, недостатък - невинаги удобно местоположение
3. офисите на Easy-pay, които стават все повече, таксите са близки или дори по-ниски от пощенските преводи
4. през банкомат от собствената сметка
5. внасяне в брой директно по банкова сметка на получателя в офиса на съответната банка - повечето от банките не взимат такса - ОББ, ЦКБ, Първа инвестиционна, Алианц банк, Прокредит банк, по спомен и Пощенска..... ДОПЪЛВАЙТЕ!


Това ще го пиша (пействам) колкото пъти е необходимо, ДАНО се променят нещата, в 21 век сме, всички имаме интернет.

Напълно подкрепям!
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 19, 2011, 00:22:28 »
Раздели ТемаНагоре

Според ме също е доста време за да пристигне запис  Wink Не ми се е случвало да се забави повече от 2-3 дни, кат осъм пращала и до села и съм получавала. Ако все пак някоя от страните има притеснения винаги може по номера на записа да се провери къде се намира към момента  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2011, 07:28:05 »
Раздели ТемаНагоре

Според ме също е доста време за да пристигне запис  Wink Не ми се е случвало да се забави повече от 2-3 дни, кат осъм пращала и до села и съм получавала. Ако все пак някоя от страните има притеснения винаги може по номера на записа да се провери къде се намира към момента  Smiley
ма разбира се!просто ме изнерви нетьрпението и и обвиненията на лични,а мога да и снимам кода от бележките чак в понеделник,обещала сьм че ще го направя,така че изобщо не разбрах какьв е проблема,всичко беше на лични докато не реши че и от франция пристигали пари за два дена!това са два записа с предното момиче,пуснати едновременно!след като пуснах темата и снимах бележките на пьрвото момиче от темата тя просто ги видя и се извинихме по този начин взаимно,но на киколина нямам вьзможност да снимам сега,обясних и.какво повече иска,просто да се караме и обиждаме ?!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2011, 08:31:24 »
Раздели ТемаНагоре

Изводът: Крайно време е да започнете да практикувате и други начини на разплащане, чрез които парите стигат веднага или най-късно на следващия ден!!!

1. разплащане от вкъщи, пред компютър:
а/e-pay,
б/paypal,
в/интернет банкиране
2. офисите на Еконт - предимство конкурентни такси, недостатък - невинаги удобно местоположение
3. офисите на Easy-pay, които стават все повече, таксите са близки или дори по-ниски от пощенските преводи
4. през банкомат от собствената сметка
5. внасяне в брой директно по банкова сметка на получателя в офиса на съответната банка - повечето от банките не взимат такса - ОББ, ЦКБ, Първа инвестиционна, Алианц банк, Прокредит банк, по спомен и Пощенска..... ДОПЪЛВАЙТЕ!


Това ще го пиша (пействам) колкото пъти е необходимо, ДАНО се променят нещата, в 21 век сме, всички имаме интернет.
Това добре,и аз го подкрепям като бързо и сигурно плащане,но...има едно но...не всички разполагат с банкова карта,аз съм една от тях и това за такива като нас отпада Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2011, 13:35:20 »
Раздели ТемаНагоре

AЗ съм контактувала с КИКОЛИНА и тя купи от мен едни обички , като ми прати предварително паричките въпреки че бяха само 4.50 !!! НЕ виждам мила ,защо е обидно да си пратиш предварително паричките ,след като ти искаш да купиш от нея...като отидеш в магазина ,какво казвашвам , ...дай да го взема ,пък утре ще ти платя Sad ...Не е хубаво така ...Вярвам ,че си пекана мацка ,след като толкова хора те подкртепят ..и киколина е такава .. ще се разберете в понеделник ,не се карайте Smiley)))

И аз съм имала случай ,да пратя колет и той цяла седмица да не пристигне..жената беше доста притеснена и ми звънеше постоянно ..което е напълно разбираемо..не съм и се сърдила ,защотото си е в правото ..пратила  е пари..няма значение ,че сумата не е била голяма...и въпреки ,че и снимах бележката след 3 дена (тогава имах възможност) ...тя пак продължаваше да ми пише всеки ден...като аЗ НЕ СЪМ се сърдила...защото просто трябва да се разбираме (гуш)..като си получи колета...всичко приключи добре ..

И ДВЕТЕ СТЕ МАЦКИ ГОЛЕМИК , НЕ СЕ КАРАЙТЕ Smiley)))))))))))))))))))))
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 19, 2011, 13:38:49 »
Раздели ТемаНагоре

Мила rusamapaumna всичко ,ще се нареди ..недей си троши нервите за такива дребни неща Smiley Ако всичко е свършило зле ..чак тогава се ядосвай   Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 19, 2011, 13:50:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ох аз сега видях ,че си с 84 оценкии положителни ....аз разбрах ,че си с по-малко ...Кики мила не се тревожи ...84 положителни оценки наистина са много ... Smiley Радвам ,се като гледам толкова мноого положителни оценки накуп..мила ,а ти не и се сърди и аз по в началото, не се доверявах дори и на многото положителни оценки ...но в последствие разбрах ,как трудно се събират и разбрах ,че трябва да си доста гъвкав и разбран и на 100 % коректен ,за да гио събереш Smiley Ще се разберете  мирно и тихо ,аз вярвам  Smiley Kiss
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 19, 2011, 14:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Една седмица за запис наистина си е доста...и аз бих се притеснила, а вярвам и повечето от вас.Така, че не нападайте kikolina, а се поставете в нейната ситуация.

Не е много изобщо ,аз чакам точно 5 работни дни запис от София и още го няма .Мацката ми го пуска в понеделник и снима бележката (не по мое настояване) и днес е 18.02 го няма ..
А и без да ми го снима и вярвах защото е с 90пол.отценки.
Не мисля че РУСАТА тъй известна в сайта ,ще излъже някой или най макло ако е виновна не би пуснала тема тук.
Голяма работа като й го няма записа ,ще й дойде да поизчака малко .то всеки ако взема да реве че му няма записа ,май само ще си пишем тук без да продаваме и купуваме:
Аз чакам запис от понеделник и едва вчера - петък го получих а е пуснат наистина в понеделник. За първи път ми се случва, но факт.
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 19, 2011, 15:16:20 »
Раздели ТемаНагоре

AЗ съм контактувала с КИКОЛИНА и тя купи от мен едни обички , като ми прати предварително паричките въпреки че бяха само 4.50 !!! НЕ виждам мила ,защо е обидно да си пратиш предварително паричките ,след като ти искаш да купиш от нея...като отидеш в магазина ,какво казвашвам , ...дай да го взема ,пък утре ще ти платя Sad ...Не е хубаво така ...Вярвам ,че си пекана мацка ,след като толкова хора те подкртепят ..и киколина е такава .. ще се разберете в понеделник ,не се карайте Smiley)))

И аз съм имала случай ,да пратя колет и той цяла седмица да не пристигне..жената беше доста притеснена и ми звънеше постоянно ..което е напълно разбираемо..не съм и се сърдила ,защотото си е в правото ..пратила  е пари..няма значение ,че сумата не е била голяма...и въпреки ,че и снимах бележката след 3 дена (тогава имах възможност) ...тя пак продължаваше да ми пише всеки ден...като аЗ НЕ СЪМ се сърдила...защото просто трябва да се разбираме (гуш)..като си получи колета...всичко приключи добре ..
миличка,и аз не исках да става така,знам че е грозно,но е тьпо да се тьрсиме и изнервяме допьлнително!колкото и да се опитвах да я успокоявам и да я моля да бьде по-тьрпелива,тя толкова повече упорстваше!много неща сьм плащала предварително,особено в началото,не ми се е вдигнало самочувстието от оценките,просто трьгнахме на зле от началото,аз наистина се бях заотказвала от дрешката и,ако не ме беше потьрсила да каже че го е опаковала за пускане не бяхме стигнали до уточняване и тя самата го знае,получи такова сьобщение от мен в което и пишех,че вьобще не сьм очаквала да ме потьрси,кактоп че и аз не сьм имала намерение да го правя след това предварително условие-иначе нямам нищо против предплащането,но зависи от тона и човека!
И ДВЕТЕ СТЕ МАЦКИ ГОЛЕМИК , НЕ СЕ КАРАЙТЕ Smiley)))))))))))))))))))))
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: