{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректна ли сьм  (Прочетена 18369 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 18, 2011, 07:48:06 »
Раздели ТемаНагоре

незнаех кьде да пиша,имах контакт с потребителка с ник marhela,с която от самото начало не потрьгна...купих палтенце на стойност 12 лв миналия петък и оттогава всеки ден ме пита за записа...това е последното от тази сутрин,което получих от нея-marhela
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:за записа
« Изпратени до: rusamapaumna -: Днес в 07:09:29 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
мила, какво стана - щеше да ми даваш номер на запис ли -нещо щеше да снимаш ли?
факт е, че една седмица е много да пътувтат парите - все едно идват от Франция и е смущаващо, че не си пазиш бележките от пощата, нали?
и затова изобщо не ми говори за търпение и доверие в нета.И понеже нямам нейна поща,пьк е и притеснена,искам единствено да и пратя снимките на бележките,не да се дискутира темата!извинявайте ако ви се струва несериозно!споменала сьм че ще и пратя записа телеграфен,но сьм забравила,но за сметка на това вместо да и пратя 12 лв сьм пуснала 14-много колети и записи ми се сьбраха в един ден и и споменах че нещо може да сьм пообьркала,но сьм го пуснала!лек ден и по-малко нерви на всички желая!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2011, 08:05:28 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата е просто малко нетърпелива и леко предпазлива. Надявам се, че сега ще е по-спокойна Smiley
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2011, 08:23:07 »
Раздели ТемаНагоре

То наистина трябва да сме по-търпеливи.Напоследък пощите много бавят пратки и записи  Lips Sealed
Успех в разрешаването на спора  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2011, 09:34:59 »
Раздели ТемаНагоре

ПОЛУЧИХ ТОВА-marhela
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:за записа
« Изпратени до: rusamapaumna -: Днес в 08:13:31 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
не се засягай, не се познаваме и затова съм подозрителна;
нищо лично,
отивам да ти поставя отлична оценка    И СЕ ИЗВИНЯВАМ ЧЕ ВИ ЗАНИМАВАХ,ПРОСТО НЯМАХ ЗА МОМЕНТА АЛТЕРНАТИВА...ЗАКЛЮЧВАМ ТЕМАТА,БЕШЕ САМО ЛИПСА НА ДОВЕРИЕ,
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2011, 12:30:14 »
Раздели ТемаНагоре

ЛЕЛЕ,УЖАС!!!ВТОРА ТАКАВА ОТ СУТРИНТА,ПРИНУДЕНА СЬМ ДА ОТВОРЯ ТЕМАТА...АМАН ОТ НЕВРОТИЧКИ,КОИТО ГЛЕДАТ КАК ДА ДОБАРАТ ПЬРВО ПАРИТЕ,ПЬК ПОСЛЕ ДА МИСЛЯТ ЗА ОТНОШЕНИЕ И ЕВЕНТУАЛНО ОТСРЕЩНАТА СТРАНА Е ДЕСЕТА ГЛУХА!!!ЕТО КАКВО ПОЛУЧИХ ПРЕДИ МАЛКО ОТ СЛЕДВАЩАТА...МАЦКА,НА КОЯТО ОТГОВОРИХ ПЬРВО ДА СЕ ОРИЕНТИРА С ЩО ЗА ЧОВЕК КОНТАКТУВА,А ПОСЛЕ ДА ПОИСКА ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС,ПРОСТО НИКОГА,АМА НАИСТИНА НИКОГА НЕ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛ ТАКЬВ ЧЕРЕН ПЕТЪК!!!kikolina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 362



Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: rusamapaumna -: Днес в 11:58:30 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ЗДРАВЕЙ ПИША ПОРЕДЕН ПЪТ И ЗАПОЧВА НЕЩО ДА МИ ПИСВА , МОЛЯ УТОЧНЕТЕ И МИ ПРАТЕТЕ БАР КОДА НА БЕЛЕЖКАТА С КОЯТО СТЕ ПУСНАЛИ ЗАПИСА ЗА ДА ПРОВЕРЯ В ПОЩАТА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ. ПОГЛЕДНЕТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯТА ,КАКТО И МОИТЕ И МИ КАЖЕТЕ КАК АНЦУНГА МОЖЕ ДА ПРИСТИГНЕ ЗА ТРИ ДЕНА ОТ КОИТО ДВА ПОЧИВНИ , А АЗ СИ ЧАКАМ ПАРИТЕ ПО ВАШИТЕ ДУМИ ОТ 14.02.2011 - ПОГЛЕДНЕТЕСИ СЪОБЩЕНИЯТА В СЛУЧАЙ ЧЕ НЕ МИ ИЗПРАТИТЕ БАР КОДА КАКТО И ДРУГИТЕ ДАННИ НА БЕЛЕЖКАТА ЩЕ СЧИТАМ ЧЕ ВЪОБЩЕ НЕ СТЕ ПУСНАЛИ ПАРИТЕ. КОЕТО НИКАК НЕ Е КОРЕКТНО ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ВИЕ СЕ ОБИЖДАХТЕ КАТО ИСКАХ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО /ВИЖ СЪОБЩЕНИЯТА СИ/ АЗ БЯХ ТАКА ДОБРА ДА ВИ ПРАТЯ ПРДВАРИТЕЛНО АНЦУНГА БЕЗ ДА ЧАКАМ ЗАПИСА ПРЕДВАРИТЕЛНО ,А ВИЕ.................  ЩЕ ИЗЧАКАМ НАПРАВЕТЕ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ОЩЕ ДНЕС АКО МОЖЕ ДА МИ ПИШЕТЕ КОДА ЗАЩОТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ЩЕ ХОДЯ КЪМ 16Ч ДО ПОЩАТА .РАЗЧИТАМ ПОНЕ ТОЗИ ПЪТ НА КОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ.

p.s- имах още един такъв случай ама абсолютно същото дали на пощаджийката ....ама туй ама унуй- когато искате всичко да е наред си вършете работата сами. ТОВА ОТ МЕН ЗАСЕГА МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА Cool
ПОЛУЧАВАМ ПО СЬЩИЯ НАЧИН АНЦУГ ТОЗИ ПОНЕДЕЛНИК,ПРАЩАМЕ ЗАПИСА И ТЯ ЗА ЧЕТИРИ ДЕНА Е РЕШИЛА ЧЕ ЗАПИС НЕ Е ПУСКАН,НАМА ДА ПРИСТИГНЕ НИТО СЕГА НИТО ПО-КЬСНО И ВСЕ СЕ ЧУВСТВАТ ЛЬГАНИ!АБЕ ПЛЕМЕ НЕВРОТИЗИРАНО,НЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ ТОВА Е ВЕРИГА ОТ ФАКТОРИ,КАТО ВСЕКИ ОТ БРЬНКАТА Е ЗАВИСИМ ОТ КОРЕКТНОСТТА И БЬРЗИНАТА НА СЛЕДВАЩИЯ?!И КАКЬВ Е ТОЯ НЕВЕРОЯТЕН ТОРМОЗ ПО ДВА ПЬТИ НА ДЕН-КЬДЕ МИ Е ЗАПИСА?!ЧЕСТНО,ОТ ВСИЧКИ ТИЯ ДАМИ,С КОИТО СМЕ КОРЕСПОНДИРАЛИ НЕ Е ИМАЛО НИТО ЕДНА КАТО ДНЕШНИТЕ ДВЕ-НЯМАМ ДУМИ!MARHELA ПОНЕ ИМАШЕ ДОБЛЕСТТА ДА КОРИГИРА ОТНОШЕНИЕТО СИ,СЛУЧВА СЕ ЧОВЕК ДА СБЬРКА В ПРЕЦЕНКАТА СИ,СЕГА ЩЕ Е РЕД НА КИКОЛИНА МАЙ...А И ПЛЕМЕННИЦАТА МИ-ROZICHKATA_25 СЬЩО Е ПЛАТИЛА ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ПАКЕТЧЕ ОТ БАРЕТАТА,НО НЕ СМЕ ГО ПОЛУЧИЛИ ВСЕ ОЩЕ-ТРЯБВА ДА Е ПУСНАТО В ПОНЕДЕЛНИК,НО НИ БЕШЕ ДОСТАТЬЧНО ЕДНО ЕДИНСТВЕНО СЬОБЩЕНИЕ С МАЦКАТА,ЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ И ДА НЕ СИ ТРОВИМЕ ЕЖЕДНЕВИЕТО ВЗАИМНО!ЯВНО Е ЧЕ ИМА НЯКЬДЕ ПРОБЛЕМ!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2011, 12:35:33 »
Раздели ТемаНагоре

 (laugh6)Ренка, ти явно ги привличаш Kiss
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2011, 12:42:59 »
Раздели ТемаНагоре

(laugh6)Ренка, ти явно ги привличаш Kiss
ХИХИИИ,РОДЕНА СЬМ НА ПЕТЬК,13,ВСЕ ПАК НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ!ТО АЗ СИ СЕ САМОИРОНИЗИРАМ,МА НЯКОГА СЕ МИНАВА ПРАГА НА ТЬРПИМОСТ! Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2011, 12:58:07 »
Раздели ТемаНагоре

Немога да разбера тея жени ,запис та запис ,нима ако не си продал стоката си и няма на какви пари да разчиташ ли .Пази боже .Ама Русооо ,като ти викне за записа ,връщаш и стоката и да си я продава ,нима по отценките ти не личи че си честен и сериозен човек.
Аз лично правя услуги много ,плащат ми когато имат или вземат парички.Дори се случи 32 дни да чакам за пари и то 35лв ..
Дребни душици са повечето тук ,за 5лв са склонни и в затвор да те вкарат..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2011, 13:05:18 »
Раздели ТемаНагоре

Немога да разбера тея жени ,запис та запис ,нима ако не си продал стоката си и няма на какви пари да разчиташ ли .Пази боже .Ама Русооо ,като ти викне за записа ,връщаш и стоката и да си я продава ,нима по отценките ти не личи че си честен и сериозен човек.
Аз лично правя услуги много ,плащат ми когато имат или вземат парички.Дори се случи 32 дни да чакам за пари и то 35лв ..
Дребни душици са повечето тук ,за 5лв са склонни и в затвор да те вкарат..

ема милоооу,те казаха че това е"интернет"и тук няма начин вяра да имаш в отсрещния...ми да си изкарат нещицата на битакА да си ги продават де!!!тук е така,а пьк оттатьк-още по-зле!ма пак порьчах за катето-знаеш че за нея прегльщам всичко-това беше анцуг ХХХЛ-гигантскииии,чак и на нея огромен!тук пьк нито сьм обещаВАла телеграфен,но пьк казах че предварително няма да платя-все пак...нямам пощенски гьльби,ма виж-тва добра идея-да си купя и да ги пускам за ползване,пьк ако даде някой запис фира-ще е бонус кьм супата! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2011, 14:02:17 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепям мацката напълно ...... И аз преди два дни получих пари за една рокля и едно яке ,А мацките още не са си получили дрешките ? Неприятно е наистина но трябва повече търпение ......!Това са БГ ПОЩИ !?! Така ,но имам още един случай на майка която и продадох екип за 10лв .....няма да споменавам име понеже ще е грозно от моя страна ....понеже жената вчера ми писа че си е имла лични проблеми ....Ок разбрах я като човек ,защтото на всеки може да се случи ...хор сме ?Чках я 15дни и продалжавам да я чакам!!! Според мен мацките прекалено много бързат д си вземат парите ? Ренка дишай спокойно мил и не се ядосвай ЗА МЕН ТИ НЕ СИ НЕКОРЕКТНА !
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2011, 14:10:15 »
Раздели ТемаНагоре

БАРЕТА,тенкю мила,някои идея си нямат как е по селата или малките пощи,ще прекрьстя темата май на...МАЙМУНСКИ ИСТОРИИ
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
kikolina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 18, 2011, 14:13:21 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ ТЪЙ КАТО СЕ ПРОЧЕТОХ И АЗ ТУК В КЮПА НЕКА ДА ПОЯСНЯ ВСЕ ПАК - СТАВА ВЪПРОС ЗА ЕДИН АНЦУНГ  КОЙТО ПОТРЕБИТЕЛКАТА rusamapaumna ИЗЯВИ ЖЕЛАНИЕ ДА ЗАКУПИ , ДОГОВОРКАТА НИ БЕШЕ ДА ИЗПРАТИ ЗАПИСА И КОГАТО ПОЛУГА СЪОБЩЕНИЕТО ПРИ ВЗЕМАНЕТО ДА ПУСНА ПАКЕТА, НА КОЕТО ПОТРЕБИТЕЛКАТА ОТГОВОРИ ТАКА
"ок,това последното ще се направя че не сьм го чула/за записа/някси е обидно да го прочетеш,по-правилно беше да ме провериш,ма карай-щом сьрце така ти посказва...ще ти пусна паричките утре за анцуга...дадох ли ти адрес и аз?"
НЕЗАВИСИМО ЧЕ ВЪВ ПРОФИЛА И ПОДПИСА СИ СЪМ НАПИСАЛА ЧЕ СУМА НАД 10ЛВ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ, АЗ НА ДОБРА ВОЛЯ РЕШИХ ДА ИЗПРАТЯ ПАКЕТА ЧЕ ДА НЕ Я БАВЯ

Изпратени до: rusamapaumna -: Февруари 11, 2011, 09:51:14 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
пратих анцунга пиши като го получиш Wink

Изпратени до: kikolina -: Февруари 14, 2011, 15:06:22 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА,ПОЛУЧИХМЕ АНЦУГА,МАЦКАТА ОЩЕ НЕ ГО Е ВИДЯЛА,НО СЕ НАДЯВАМ ДА И Е ТОЧНО,ТОЙ НАИСТИНА Е ГИГАНТСКИ Cheesy CheesyДНЕС СЛЕДОБЯДА ТИ Е ПУСНАЛА ЗАПИСА,ПИШИ КАТО ГИ ПОЛУЧИШ,АЗ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКА!

НА 16.02
Изпратени до: kikolina -: Февруари 16, 2011, 21:42:41 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Цитат на: kikolina в Февруари 16, 2011, 19:41:46
ЗДРАВЕЙ, ПИША ТИ ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА ЗАПИСА И ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ .
трьгнал е кьм теб,днес проверих внимателно какво сьм писала и какво сьм пратила-не се притеснявай излишно,малко тьрпение!и насам се позабави анцуга,така че...това е запис-няма кьде да отиде!
НА 18 СЛЕД КАТО ПРОВЕРИХ В ПОЩАТА И ОТ ТАМ МИ КАЗАХА ЧЕ Е НЕВЪЗМОЖНО ДА НЕ ДОЙДЕ ДО СЕГА ПИСАХ ПАК, НЕ МИ Е ТОЛКОВА ЗОР КОГА ЩЕ ПРИСТИГНЕ ЗАПИСА НО КОЙ ОТ ВАС НЕ СЕ ЗАЧУДВА КОГАТО СЕ ПОЗАБАВИ 4-5ДНИ. ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ УГОВОРКАТА БЕШЕ ОТ 11.02.2011 ГОДИНА /КОГАТО СЪМ ПРАТИЛА АНЦУНГА / ДРУГОТО КОЕТО МЕ ОЗАДАЧИ Е ЧЕ НА :

Цитат на: kikolina в Февруари 16, 2011, 19:41:46
ЗДРАВЕЙ, ПИША ТИ ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА ЗАПИСА И ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ .
трьгнал е кьм теб,днес проверих внимателно какво сьм писала и какво сьм пратила-не се притеснявай излишно,малко тьрпение!и насам се позабави анцуга,така че...това е запис-няма кьде да отиде!

« Изпратени до: kikolina -: Днес в 12:16:35 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ЯВНО НЕЩО СТАВА ОТ НАШАТА ПОЩА,ЗАЩОТО ПОДОБНИ ОБЯСНЕНИЯ .................

ЗНАЧИ ХЕМ Е ТРЪГНАЛ КЪМ МЕН/ ПРОВЕРЕНО БИЛО/, А В СЪЩОТО ВРЕМЕ НЕЩО С ПОЩАТА ИМ НЕ Е НАРЕД КАК ТОГАВА Е ПРОВЕРЕНО ЧЕ Е ТРЪГНАЛ/ ЗАПИСА/

ПОЗВОЛИХ СИ ДА ПИША И ДА ВИ ЗАНИМАВАМ ПОНЕЖЕ ТОВА Е ВТОРИ СЛУЧАЙ  С МЕН ПРИ КОЙТО ОТНОВО ПРИЧИНИТЕ СА В ПОЩАТА ......А НАКРАЯ ИЗЛИЗА ДРУГО.ПРОСТО ОТ 11.02-18.02 Е ДОСТА ВРЕМЕ . - ВИНАГИ МОЖЕ ДА ИМА ЗАБАВЯНЕ НО..............


Активен

БЪРЗА, ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
След запис изчаквам 24ч.!
Суми повече от 10.00лв предварително плащане.
Приемам плащане САМО със запис.
Отворена съм за предложения по моите обяви ...ако не ви харесват цените
Пиша оценки - правете го и вие.
3.Плащам след получаване! Благодаря! Smiley
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2011, 14:13:40 »
Раздели ТемаНагоре

АБЕ МА АКО ПЬК ВЕРНО СЬМ НЕКОРЕКТНА?ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ-ПАРИ НЕМА ДЕЙСТВАЙТЕ!!!ПУСКАМ СИ ТУКА ТЕМА ЗА МЕН СИ,ГЛЕДАМ СЕИР,НЕ СЬМ ПРАЩАЛА ЗАПИСИ,ХИХИХИИИИ Cheesy Cheesy CheesyТРЯБВА ДА СИ МНОГО ГЛУПОВАТ ЗА ДА СПОРИШ В НЕЩО,КОЕТО НЕ СИ УБЕДЕН...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #13 -: Февруари 18, 2011, 14:29:38 »
Раздели ТемаНагоре

Една седмица за запис наистина си е доста...и аз бих се притеснила, а вярвам и повечето от вас.Така, че не нападайте kikolina, а се поставете в нейната ситуация.
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 18, 2011, 14:57:56 »
Раздели ТемаНагоре

Една седмица за запис наистина си е доста...и аз бих се притеснила, а вярвам и повечето от вас.Така, че не нападайте kikolina, а се поставете в нейната ситуация.

Не е много изобщо ,аз чакам точно 5 работни дни запис от София и още го няма .Мацката ми го пуска в понеделник и снима бележката (не по мое настояване) и днес е 18.02 го няма ..
А и без да ми го снима и вярвах защото е с 90пол.отценки.
Не мисля че РУСАТА тъй известна в сайта ,ще излъже някой или най макло ако е виновна не би пуснала тема тук.
Голяма работа като й го няма записа ,ще й дойде да поизчака малко .то всеки ако взема да реве че му няма записа ,май само ще си пишем тук без да продаваме и купуваме:
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: