{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пълно с болни от СПИН по на 15 години...  (Прочетена 8740 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 17, 2011, 09:57:25 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте скъпи родители ! днес сред нас е пълно с болни от СПИН ,в работата ни , в заведенията, в училищата,не са рядкост и майките инфектирани които раждат бебета ! бройката на болните съм убедена ,че ни се спестява,отделно има дооста които не са изследвани и не знаят че са болни! преди 2 дни ме разтърси статия в пазарджишки вестник ,коъто съобщава че има цели семейства болни,ученици , и пазарджик е на 4-то място по брой на заболели - не на процент от население а по брой в България! информация която знам от лаборантка е че 2005 година Пловдив е бил водач - 1/3 от заразените са били в пловдив като кричим-михалково е бълнало голяма част от заразата!по същото време Плевен и Бургас са на второ место!същата година в малък град като Карлово има цели 25 човека болни от болестта!
за Стара загора първия регистриран случай е музикант -1987г , който казва на позната музикантка че продължава да води полов живат с различни жени,макар и с презерватив...
в Хасково болните от СПИН през 2002 г са 15 човека! през 2008 г София става на 2-ро място по брой на балните.....
вече няма град който да не е засегнат !..........многомного тъжно!
Нашите деца са най-застрашени защото те правят секс по на 12-13 години - дайте да си говорим честно! те си казват - е, няма как да хвана СПИН , партньора ми не е бил с повече от 2-3 ими нещо подобно! те НЕ знаят какво е презерватив! а и да знаят , емоцията им е водеща а и постоянно четат списания,вестници и филми с неМорално съдържание!
Малка Велика България е осята със СПИН ! по време на турското робство 500 години ,ни е спасила силната вяра, сега може да ни запази САМО СИЛНИЯ МОРАЛ И НИЩО ДРУГО за да не станем като в Африка - всеки втори да е болен и бебетата им - също!

« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 10:08:17 от valency11 » Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2011, 10:05:57 »
Раздели ТемаНагоре

още довечера като се съберете след вечеря- говорете с децата си , те са толкова наивни и търсят красивото! може точно този разговор утре да ги предпази!
п. п.  Моя съпруг има момиченце на 12 години. Преди 1-2 месеца в училището им имаше анти спин кампания Цяла седмица! имали са и общи лекции по предпазване , и отделни часове за отделните класове! говорили са за превенция и толерантност... малката си идва в къщи и и викам - Е какво ново научи за СПИН след цяла седмица? - а тя ми вика - Оф Пепи , какво ни занимават ,има още хиляди болести, какво да се предпазвам като после ще пия хапчета и ще се оправя! останах като цапната с мокър парцал ! казвам и аз - ти не знаеш ли че се умира , а отговора е - ще се изследвам и ще пия хапчета нали ти казах ! аз казвам - лек няма а тя ми казва - Все едно, ще измислят! .... и продължи да си чати на компютъра....
Как е възможно тези деца да не разбират..... но те са деца и толкова разбират, за това са и толкова застрашени! Sad 
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2011, 14:14:36 »
Раздели ТемаНагоре

И още нещо:
всеизвестен е факта че здраво бебе може да се роди от болна от СПИН но ако тя не знае че е болна заразата се пренася чрез кърмата!майки които не са се изследвали не могат да предпазят бебетата си!
И ТУК ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ТЕЗИ КОИТО КУПУВАТ И ПРОДАВАТ ШИШЕТА ,ПОМПИ ЗА КЪРМА И СУТИЕНИ ВТОРА УПОТРЕБА, НЕ ГИ ЛИ Е НАЙ-МАЛКОТО ГНУС?
според мен трябва да се забрани продажбата на такива неща тук и в подобните сайтове!
веднъж попаднах на обява гласяща че сутиена е носен 9 месеца докъто е кърмила жената ,струвал около 90 лв а тя го продавала за около 10- 15 лв ....  изненадата за мен беше че купувачките се биеха за него!  Shocked
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2011, 15:25:56 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.riokoz-vt.com/aids.htm
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2011, 19:17:36 »
Раздели ТемаНагоре

на 14.02. имаше бус в Бургас, в който можеше да се изследваш безплатно за СПИН...
За трети път в живота си(27г) се изследвам... Първия път когато сключвах брак, втория път като забременях и сега 3ти път. За щастие винаги резултата ми е отрицателен.
Според мен също е мн важно да сме запознати с рисковете, но да не параноясваме...
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2011, 22:33:29 »
Раздели ТемаНагоре

съгласна съм че не трябва излишна параноя, но мисля че може да се пошуми по въпроса повече! ще е утрезвително за полово активните и лекомислените! то без стрес болестта ще продължава с пълна пара за се разпространява, както до сега.... трябва повече шум според мен !
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2011, 08:05:39 »
Раздели ТемаНагоре

Можеш да се заразиш и без да си лекомислен.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2011, 12:06:44 »
Раздели ТемаНагоре

Докато четях постовете, си дадох сметка,колко са застрашени подрастващите-те въобще не се замислят за последствията и са сигурни,че на тях няма да се случи или ще им се размине... Huh?тъжно и тревожно е!!!!Според мен в училище трябва да има специален час , в който да се говори с децата...може би това трябва да се правив часа на класния ръководител!!Вкъщи всеки родителл да разговаря с детето си!Много е страшно!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2011, 15:26:53 »
Раздели ТемаНагоре

Докато четях постовете, си дадох сметка,колко са застрашени подрастващите-те въобще не се замислят за последствията и са сигурни,че на тях няма да се случи или ще им се размине... Huh?тъжно и тревожно е!!!!Според мен в училище трябва да има специален час , в който да се говори с децата...може би това трябва да се правив часа на класния ръководител!!Вкъщи всеки родителл да разговаря с детето си!Много е страшно!
(yes3)
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: