{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мода пролет - лято 2011 г.  (Прочетена 6658 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 17, 2011, 08:33:36 »
Раздели ТемаНагоре

Какви дрехи ще са модерни тази година? Из нета попадам на статии, в които пише широки поли, панталони с широки крачоли, белия цвят. Сапазвате ли модните тенденции дори когато пазарувате дрехи от тук или се водите само от принципа " на мен да ми харесва" ?
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 20:10:07 от s0n1a » Активен

lady_blue58
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2011, 19:33:07 »
Раздели ТемаНагоре

За обща култура се интересувам от мода и модни тенденции,доста съм прочела,видяла и чула по темата. SmileyАз обаче /когато си избирам дрехи,обувки и аксесоари/ се ръководя единствено  и само от личния си вкус. Най-важно е дрехата да е удобна,практична,с нея да се чувствам комфортно и освен това да подчертае например красивите ми очи,апетитното деколте,талията и....все в този дух.Несериозно се отнасям към жени/и мъже естествено/, които сляпо подражават на модата.
Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2011, 20:33:34 »
Раздели ТемаНагоре

За обща култура се интересувам от мода и модни тенденции,доста съм прочела,видяла и чула по темата. SmileyАз обаче /когато си избирам дрехи,обувки и аксесоари/ се ръководя единствено  и само от личния си вкус. Най-важно е дрехата да е удобна,практична,с нея да се чувствам комфортно и освен това да подчертае например красивите ми очи,апетитното деколте,талията и....все в този дух.Несериозно се отнасям към жени/и мъже естествено/, които сляпо подражават на модата.
Абсолютно Kiss.....Модата, е това което ще  направи ТЕБ неотразима!!!Да подчертаеш хубавото и прикриеш недостатъците(ако ги има Wink)....Какво,ако минито е модерно Shocked...нима ще бъда МОДЕРНА,ако не ми отива на фигурата ....по скоро СМЕШНА Lips Sealed.Да съм модерна,за мен означава РАЗЛИЧНА,със собствен стил....защо трябва да се съобразявам с Валентино или друг ...НЕКА ТОЙ СЕ СЪОБРАЗИ С МЕН!!! Tongue Tongue Tongue
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 10:58:58 »
Раздели ТемаНагоре

За обща култура се интересувам от мода и модни тенденции,доста съм прочела,видяла и чула по темата. SmileyАз обаче /когато си избирам дрехи,обувки и аксесоари/ се ръководя единствено  и само от личния си вкус. Най-важно е дрехата да е удобна,практична,с нея да се чувствам комфортно и освен това да подчертае например красивите ми очи,апетитното деколте,талията и....все в този дух.Несериозно се отнасям към жени/и мъже естествено/, които сляпо подражават на модата.
Абсолютно Kiss.....Модата, е това което ще  направи ТЕБ неотразима!!!Да подчертаеш хубавото и прикриеш недостатъците(ако ги има Wink)....Какво,ако минито е модерно Shocked...нима ще бъда МОДЕРНА,ако не ми отива на фигурата ....по скоро СМЕШНА Lips Sealed.Да съм модерна,за мен означава РАЗЛИЧНА,със собствен стил....защо трябва да се съобразявам с Валентино или друг ...НЕКА ТОЙ СЕ СЪОБРАЗИ С МЕН!!! Tongue Tongue Tongue
Аз нося дрехи и цветове които ми стоят добре.  Cheesy а искам или не да се съобразявам с модата когато тръгна по магазините се продават основно определен тип дрехи , които са актуални за момента. Темичката я пуснах понеже нямаше подобна. МОжем да си се фукаме с новите си покупки или подаръци и да коментираме това което се продава извън сайта - понеже за придобивки от сайта си има темичка. Дрехи , обувки , чанти......... Или за какво мечтая да си купя.......
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 11:44:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз гледам винаги какво е модерно,но ако не ми харесва пари да ми даваш,няма да го облека.Например целите гащеризони,които бяха модерни миналата година много ми харесват,но така и не си купих,защото съм 1,60 и ми стоят смешно..пък те нека са си модерни.Също когато беше жълтото на мода,1 жълта дреха не съм си взела,защото не го понасям..Иначе моделчетата като цяло ги следвам-например ризките с къдрички,обувките с дантела..харесват ми и си ги купувам просто.От модата общо взето извличам нови идейки-чорапите над коляното и тн.,но ако не ми стои добре не го слагам,защото изглежда нелепо ..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Март 29, 2011, 19:16:15 »
Раздели ТемаНагоре

Смятам,че нещо става модерно именно когато кажат-Този сезон на мода ще е  Cheesy
Аз лично никога не съм се водила по модата,предпочитам панталон който ми стои добре пред модерния който ми стои като на свинче звънче (grin2)
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 27, 2011, 16:26:26 »
Раздели ТемаНагоре

За обща култура се интересувам от мода и модни тенденции,доста съм прочела,видяла и чула по темата. SmileyАз обаче /когато си избирам дрехи,обувки и аксесоари/ се ръководя единствено  и само от личния си вкус. Най-важно е дрехата да е удобна,практична,с нея да се чувствам комфортно и освен това да подчертае например красивите ми очи,апетитното деколте,талията и....все в този дух.Несериозно се отнасям към жени/и мъже естествено/, които сляпо подражават на модата.
Абсолютно Kiss.....Модата, е това което ще  направи ТЕБ неотразима!!!Да подчертаеш хубавото и прикриеш недостатъците(ако ги има Wink)....Какво,ако минито е модерно Shocked...нима ще бъда МОДЕРНА,ако не ми отива на фигурата ....по скоро СМЕШНА Lips Sealed.Да съм модерна,за мен означава РАЗЛИЧНА,със собствен стил....защо трябва да се съобразявам с Валентино или друг ...НЕКА ТОЙ СЕ СЪОБРАЗИ С МЕН!!! Tongue Tongue Tongue

ЕВКА,едно ти признавам-досега за толкова години сьзнателен живот не сьм засичала по-ярка дама от теб,с невероятно женствен стил!само не ми казвай че не се сьобразяваш с модата,защото виждам точно обратното!може да имаш няколко ултрамодерни неща,важното е да ги сьчетаеш подходящо с по-бледите като стил-хем не се получава натруфена визия,хем се чувстваш удобно!за целта ТИ специално виждам че си изцяло подвластна на аксесоарите,за което шапка ти свалям!аз се уча от теб,както и да си облечен един аксесоар като обици,шал,колан или гривни те прави неотразим модел!не че не са ти го казвали милион пьти,но ти наистина изглеждаш зашеметяващо и да знаеш-признание е не когато ти го каже мьж,защото може да има подтекст,а когато ти го признае жена-знаеш че принципно ние сме по-злобната и завистлива част на човечеството! Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: