{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 3  (Прочетена 158012 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Февруари 16, 2011, 11:18:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Е ееее ша са пробваме ма ,мойта коза беше кротка ,ся малко кът видим зор нема да е проблем .Пък аази живеа с мама ,тати и щерката ,всеки по 8 часа и денонощието минало..Аре пускай по еконт ,пощата аз ще поема:))
Хахахахааааааааааааааааааааааааааааааа,мдаааа и аз така си мислех,че ша са спрая щото щерката беше кротка,ама зор виждам.Ок ша го пратя по еконт и даже успокоителни хапченца бонус ша ти пратя.Ма после да не каеш нещо.Иначе е много миловидно,ама е крокодил с пластична операция.
Давай го ,дума съм дала ша го чувам малко дорде си починеш..
Мойта кат малка кротка ела ся да видиш какво чудо е устато ,всяка година и хвърлям по един юнашки бой за да и държи влага ,ама тая година веки мъ е срам по висока е от мен.
Ти па,устато Shocked няма на кой,а?
Аз съм прилично -устата а тя нагло-устата Smiley)Ся в момента върти около мен и пак иска нещо да и купя ,ораааа радвайте се на малките си дечица,сега ако можете да ги залъжите с едно киндер яйце след години и 10лв дневно за даскало не и стигат .
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Февруари 16, 2011, 11:20:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ич не й пускай на Налика фандък да дондуркаш децата - никаква почивка!!!! Тя за трето се гласи - ако си разхвърля цялата челяд на сайта...ехей голям курорт ще падне! Cheesy
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Февруари 16, 2011, 11:25:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ич не й пускай на Налика фандък да дондуркаш децата - никаква почивка!!!! Тя за трето се гласи - ако си разхвърля цялата челяд на сайта...ехей голям курорт ще падне! Cheesy
НЕка падне ма ,да си напраят на спокойствие тртото ..Ази се гласа за 2ро ама кога ли то май времето ми свършва ..Щерката оше малку абитурентка ..
Тя НАЛИКА ша ми съ отблагодари нещичко на примоция ша ми подари Smiley)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Февруари 16, 2011, 11:27:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ич не й пускай на Налика фандък да дондуркаш децата - никаква почивка!!!! Тя за трето се гласи - ако си разхвърля цялата челяд на сайта...ехей голям курорт ще падне! Cheesy
НЕка падне ма ,да си напраят на спокойствие тртото ..Ази се гласа за 2ро ама кога ли то май времето ми свършва ..Щерката оше малку абитурентка ..
Тя НАЛИКА ша ми съ отблагодари нещичко на примоция ша ми подари Smiley)
хахахаа,тъкмо щерката да ти бабува,та кат иде снаха при русото да не е неграмотна...нищо не ти свършва ,ма - нали още ти идва?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Февруари 16, 2011, 11:32:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ич не й пускай на Налика фандък да дондуркаш децата - никаква почивка!!!! Тя за трето се гласи - ако си разхвърля цялата челяд на сайта...ехей голям курорт ще падне! Cheesy
НЕка падне ма ,да си напраят на спокойствие тртото ..Ази се гласа за 2ро ама кога ли то май времето ми свършва ..Щерката оше малку абитурентка ..
Тя НАЛИКА ша ми съ отблагодари нещичко на примоция ша ми подари Smiley)
хахахаа,тъкмо щерката да ти бабува,та кат иде снаха при русото да не е неграмотна...нищо не ти свършва ,ма - нали още ти идва?
Ама външно ша ми върви ,ама вече одъртяваммм.Мързи ме жестокоо ,ся тамън мойто порасна ,няма памперси шишета ,млека ,пюрета ..Ама ако е рекъл Бог ,ша ви изкупя дреите на децата Smiley)Тамън вашите ша са пораснали и на мен на ПРИМОЦИЯ ША ГИ ДАДЕТЕ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #155 -: Февруари 16, 2011, 11:33:34 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: eria в Днес в 11:25:14
Цитат на: bibkaribka в Днес в 11:20:41
Ич не й пускай на Налика фандък да дондуркаш децата - никаква почивка!!!! Тя за трето се гласи - ако си разхвърля цялата челяд на сайта...ехей голям курорт ще падне!

НЕка падне ма ,да си напраят на спокойствие тртото ..Ази се гласа за 2ро ама кога ли то май времето ми свършва ..Щерката оше малку абитурентка ..
Тя НАЛИКА ша ми съ отблагодари нещичко на примоция ша ми подари )

хахахаа,тъкмо щерката да ти бабува,та кат иде снаха при русото да не е неграмотна...нищо не ти свършва ,ма - нали още ти идва?
Аааааа,Бибка,не такаааа.Аз мислех едното на тебе да пратя,а ти глей как сега говориш.То верно,че от тоя ревло немам сили третото да го напрая.Ако може некак си само да стане,че вечер съм кат труп,ич не знам кой спи до мен и изобщо има ли некой.
Ерия,ти си приятел виждам аз,па ти земи направи второто освен щерката и аз ша помагам и моята щерка ша фана,тя вече има тренинг и здрави нерви,нищо не може да я уплаши.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Февруари 16, 2011, 11:35:55 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: eria в Днес в 11:25:14
Цитат на: bibkaribka в Днес в 11:20:41
Ич не й пускай на Налика фандък да дондуркаш децата - никаква почивка!!!! Тя за трето се гласи - ако си разхвърля цялата челяд на сайта...ехей голям курорт ще падне!

НЕка падне ма ,да си напраят на спокойствие тртото ..Ази се гласа за 2ро ама кога ли то май времето ми свършва ..Щерката оше малку абитурентка ..
Тя НАЛИКА ша ми съ отблагодари нещичко на примоция ша ми подари )

хахахаа,тъкмо щерката да ти бабува,та кат иде снаха при русото да не е неграмотна...нищо не ти свършва ,ма - нали още ти идва?
Аааааа,Бибка,не такаааа.Аз мислех едното на тебе да пратя,а ти глей как сега говориш.То верно,че от тоя ревло немам сили третото да го напрая.Ако може некак си само да стане,че вечер съм кат труп,ич не знам кой спи до мен и изобщо има ли некой.
Ерия,ти си приятел виждам аз,па ти земи направи второто освен щерката и аз ша помагам и моята щерка ша фана,тя вече има тренинг и здрави нерви,нищо не може да я уплаши.
Аре,мъъъъ то и докато спиш не пречи,само махни гащурите да не запъват Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #157 -: Февруари 16, 2011, 11:37:23 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ази се гласа за 2ро ама кога ли то май времето ми свършва
Нема такива работи,както е казала Бибка,ако още ти идва нема късно,па и после не е късно,нали виде и на 62 може.То глей и без мъж и без яюцеклетки па майки стават,па ти свършило ти времето,немой така.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #158 -: Февруари 16, 2011, 11:39:02 »
Раздели ТемаНагоре

Абеее ораа ,как да го направа като гледам ква скъпотия се вихри навсякъде да не говорим за тук..
Налика аку искаш да ти подаря оня чорапогащник на дупки (само един път слаган)  ,тамън с него кат легниш ша си секси а и дупки има ..Ако не от мъжо ти ,мой от чорапогащника да фаниш ма .Бахти файдата.Smiley)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Февруари 16, 2011, 11:39:30 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аре,мъъъъ то и докато спиш не пречи,само махни гащурите да не запъват  
(laugh2) (laugh2) (laugh3) (laugh3) (laugh3) (laugh2)
Ша умра маааааа с тебе
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Февруари 16, 2011, 11:41:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Налика аку искаш да ти подаря оня чорапогащник на дупки (само един път слаган)  ,тамън с него кат легниш ша си секси а и дупки има ..Ако не от мъжо ти ,мой от чорапогащника да фаниш ма .Бахти файдата.)
 
 
 

(laugh2) (laugh5)Не мога да пиша от смях просто
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #161 -: Февруари 16, 2011, 11:59:49 »
Раздели ТемаНагоре

Абеее ораа ,как да го направа като гледам ква скъпотия се вихри навсякъде да не говорим за тук..
Налика аку искаш да ти подаря оня чорапогащник на дупки (само един път слаган)  ,тамън с него кат легниш ша си секси а и дупки има ..Ако не от мъжо ти ,мой от чорапогащника да фаниш ма .Бахти файдата.Smiley)
Ква скъпотия,бре? Нал имаш връзки - Гига ща спонсорира с ефтину и маркову.Ти се навии па ние дорде се извъртим всички да дондуркаме и то ще порасне Cheesy
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Февруари 16, 2011, 12:26:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък чак сега ва намирам. За мен Банбона остана ли?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Февруари 16, 2011, 13:20:42 »
Раздели ТемаНагоре

Налика аку искаш да ти подаря оня чорапогащник на дупки (само един път слаган)  ,тамън с него кат легниш ша си секси а и дупки има ..Ако не от мъжо ти ,мой от чорапогащника да фаниш ма .Бахти файдата.Smiley)
(gesture8) (laugh3) (laugh5) (laugh6)
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #164 -: Февруари 16, 2011, 14:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

Абеее ораа ,как да го направа като гледам ква скъпотия се вихри навсякъде да не говорим за тук..
Налика аку искаш да ти подаря оня чорапогащник на дупки (само един път слаган)  ,тамън с него кат легниш ша си секси а и дупки има ..Ако не от мъжо ти ,мой от чорапогащника да фаниш ма .Бахти файдата.Smiley)
Ква скъпотия,бре? Нал имаш връзки - Гига ща спонсорира с ефтину и маркову.Ти се навии па ние дорде се извъртим всички да дондуркаме и то ще порасне Cheesy
Напрау ма навихте ,аре ша са пробвам тая вече с чорапогащника на дупки върху килима на конци ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: