{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: L- carnitine  (Прочетена 19292 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юли 20, 2010, 12:29:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ей, благодаря , мила....страшен кураж ми вдъхна  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Гадно-негадно, трябва да се сваля  Huh?  Ти страхотен ефект си постигнала, за 7 дена - 6 кг. , а майка ти 15 кг. това си е направо космическо.  Shocked Shocked Shocked Между другото страшна мотивация ми вкара, ама много ти благодаря  Kiss Kiss Kiss
Аз също смятам да започна другата седмица, че ще имам гости.
И тоята звучи също много добре. Особено за хора като мен, които обичат кисело мляко и овесени ядки. Тук може би по-голям ще е проблема с еднообразието, но цифрата на килцата си заслужава. И после....  Cool Cool Cool
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 13:02:35 от VIPS4E_73 » Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Юли 20, 2010, 12:57:07 »
Раздели ТемаНагоре

Е тя майкй ми за около месец и половина ги свали , но аз силно препоръчвам тази с киселото мляко , ще ти стискам палци , но искам да отбележа че в зелето , има едни вещества които се натрупват в организма , и не е хубаво да се прекалява с консумацията , защото накрая почва да вреди
Активен

VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юли 20, 2010, 13:04:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ооооо, сега ще разровя нета, да видим за какво става дума :Smiley
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
bi_bi_to
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 314


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юли 20, 2010, 13:07:31 »
Раздели ТемаНагоре

Е тя майкй ми за около месец и половина ги свали , но аз силно препоръчвам тази с киселото мляко , ще ти стискам палци , но искам да отбележа че в зелето , има едни вещества които се натрупват в организма , и не е хубаво да се прекалява с консумацията , защото накрая почва да вреди

Да и някой получават главоболие. 1 седмица е достатъчна. А тази с киселото мляко сигурно ще е доста по-вкусна  Tongue .
Активен

Точна и коректна съм и очаквам същото от Вас.
Изпращам по пощата, като МПП. Плащане чрез пощ.запис или по банков път.
Поставям оценки, моля правете го и вие Smiley .
Оценките ми от друг сайт http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=58540
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юли 20, 2010, 13:18:16 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат:
Единственият дискомфорт, който може да предизвика прекалената консумация  е свързан с явлението метеоризъм (тежест и спазми в корема, къркорене на червата и отделяне на газове)


Вижте какво си имаме, че това си е цяла революция  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Леле, майко, започнах май да се чудя какво да правя
 Undecided Undecided Undecided

Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
bi_bi_to
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 314


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Юли 20, 2010, 13:21:45 »
Раздели ТемаНагоре


Цитат:
Единственият дискомфорт, който може да предизвика прекалената консумация  е свързан с явлението метеоризъм (тежест и спазми в корема, къркорене на червата и отделяне на газове)


Вижте какво си имаме, че това си е цяла революция  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Леле, майко, започнах май да се чудя какво да правя
 Undecided Undecided Undecided
С две думи пълно обгазавяне  Cheesy Cheesy Cheesy .

Няма нищо лошо да пробваш (освен газовете разбира се  Shocked), ако не се чувстваш добре спри веднага. Диетата на The_Black_Angel също е много добра. Аз от киселото мляко и от сладичкото малко огладнявам  ;D , но може да взема и аз да пробвам.
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 13:24:39 от bi_bi_to » Активен

Точна и коректна съм и очаквам същото от Вас.
Изпращам по пощата, като МПП. Плащане чрез пощ.запис или по банков път.
Поставям оценки, моля правете го и вие Smiley .
Оценките ми от друг сайт http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=58540
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Юли 20, 2010, 13:49:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, определено трябва да помисля  Undecided Undecided Undecided
Аз както вече писах, много обичам кисело мляко, и на мен ми действа така, същата работа и ябълките, хапна ли след час е направо пещера  ;D ;D ;D
Имам време да помисля - това  Shocked



или това  Shocked




Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
malinita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Не се отчайвай, решението на проблема е зад ъгъла!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #22 -: Юли 20, 2010, 22:14:58 »
Раздели ТемаНагоре

L- carnitine е само една от есенциалните аминокиселини, Не съм уверена, че приемането само на една от тях, поне за по-продължителен период може да бъде нещо добро за здравето, дори и да има въздействие като описаното - губи се балансът.
Аз ползвам водорасли - синьозелени, АФА - съдържат всички аминокиселини, с идеален аминокиселинен профил, поне не боледувам.
А сега ми изпратиха ето тази диета, дано да е от полза:
Диета  3-те купи
1.   500 г моркови, настъргани на едрото ренде + 500 г зеле нарязано на ситно или настъргано на едрото ренде + 20 капки оцет и 1 чаена лъжица зехтин.
2.   400 г обелени краставици, настъргани на ситното ренде + 2 кофички кисело мляко по 500 г и толкова вода.
3.   400 г обелени домати нарязани на парченца  +  300 г пиперки месести ,няма значение цвета,нарязани на парченца също
4.   50-100 г сирене
5.   едно твърдо сварено яйце
Сиренето и яйцето може да се настърже на доматите и чушките или да се яде поотделно
Това се яде, когато си гладен за целия ден и не е задължително да се изяжда цялото количество
Това е за 10 дни
Останалите 20 дни всичко това  +  1 пържола от бяло пилешко месо 120 г. На скара или фурна без мазнина. Подправки: магданоз и копър.
Много движение според възможностите. Плуване, гимнастика, бягане, ходене и т. н.
Важното е, че това са - повечето - продукти в суров вид, зеленчуците, това е важно, защото ние приемаме основно топлинно преработена храна - тоест, без никакви ензими, а те са от голяма важност.
Също така, не бива, поради желанието да отслабнеш, да намаляваш количеството на водата - тя е много важна! Има един ирански лекар, Д-р Ф. Батманжелидж, с много интересни книги по въпроса, тук може да се намерят две от тях: http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=60&LangID=0&Letter=*  - "Тялото жадува за вода" и "Водата лекува, лекарствата убиват" - струва си да се прочетат (може да се изтеглят). Една приятелка, с хормонални проблеми, започна да пие вода по този начин и ми каза, че се чувства значително по-добре, но е рано да се очаква нещо по-съществено, свързано с теглото.
Успех на всички!  Smiley
Активен

Ако всеки се отнася към другите така, както би искал да се отнасят към него, светът ни ще е най-прекрасното място. Да опитаме, струва си!
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Юли 21, 2010, 18:09:54 »
Раздели ТемаНагоре

malinita доста интересно  Smiley
Веднага при първа възмоност, ще  прочета диетата на спокойствие, че тия два дена  ми е  много напрегнато. Ще питам и няколко въпросчета.
Твърдо съм решена от понеделник да започна нещо + карнитина и велото.  Tongue Tongue Tongue
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Юли 23, 2010, 10:45:02 »
Раздели ТемаНагоре

След дълго умуване, реших да започна диетата на  The_Black_Angel  . Още от самото начало ми допаднаха съставките, обичам и мляко и овесени ядки, само тия ябълки не са ми много при сърце, ама  " трай бабо за хубост " ;D ;D ;D
Тази сутрен ходих до един голям ...маркет и напазарувах всичко от мерак.  Wink В интерес на истината нямам търпение да започна в понеделник.
Ако случайно The_Black_Angel има малко време, да питам - три дена ядеш това, един почиваш, после примерно 5 дена ядеш това- 2 почиваш, може ли после схемата нататък да редувам 3-1, 5-2, 3-1, 5-2 и т.н.
 
 Страшно много ти благодаря, мила, за чудесното идея, липсваше ми някакси интереса и мотивация да започна някаква диета. Ееее, сега вече нямам оправдание  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
 
 Стискайте палци   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
 Не изглежда лошо , НАЛИ......



 
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Юли 23, 2010, 15:38:41 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel  забравих да попитам, как стои въпроса с кафето, нали няма проблеми да си пия, защото умерам за кафе  ;D
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Юли 23, 2010, 17:26:02 »
Раздели ТемаНагоре

Охххххх този любим наш понеделник, при мен никога не идва  Embarrassed все му се каня, но все ми убягва нещо....
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Юли 23, 2010, 19:06:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ооох, питай мене  Undecided Undecided Undecided от три години все следващия чакам  ;D , е, този път уж дойде, живот и здраве, дано не се обърка нещо.  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Наистина е чудно, защо ли винаги започваме от понеделник, защо пък не в сряда примерно  Tongue Tongue Tongue
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Юли 23, 2010, 20:40:02 »
Раздели ТемаНагоре

Така , с кафето е много чувствителна темата , и изобщо с напитките , едно кафе , чоже но без захар сметана мляко и т.н. , а от напитките НАДА , само водичка , иначе както искаш я върти , но не трябва да я правиш по малко от три или повече от пет , поне аз така знам , примерно не е хубаво 7 на 3 , тъй като , колкото и да е всеобхватна , има витамини , въглехидрати и тям подобни , и липсват някой неща , и не е хубаво за дълъг период организма да се лишава , особено през деня или двата дни почивка, е силно препоръчително да се хапне месце, както и някаква салатка зеленчукова , но наистина повече от едно кафенце мисля че не е препоръчително
П.С. Не ме мрази , аз съм само вестител  Tongue
Активен

VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Юли 23, 2010, 22:16:52 »
Раздели ТемаНагоре

НАПРОТИВ МИЛА, ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ !!!  Kiss Kiss Kiss

Или си викаш: " Чакай да те видим във вторник , друга песен ще пееш! "  Shocked Shocked Shocked

 ;D ;D ;D ;D ;D

Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: