{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ми помощ за GSM-а ми  (Прочетена 6074 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 08, 2011, 13:42:58 »
Раздели ТемаНагоре

 Здравейте имам самсунг и като река да правя снимки те  са обърнати на долу с главата.Незнам защо е така влизах в настройките всичко променях и не става и не става.Като река да правя клип обаче няма проблем.Знае ли някой къде да влезна и да го оправя.
Благодаря на всички предварително.
« Последна редакция: Февруари 08, 2011, 13:44:35 от velkova_1914 » Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2011, 18:13:57 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да ти помогна, но да споделя, че преди време и аз ползвах самсунг и както си снимаше нормално изведнъж ги обърна с главата на долу и не можах да го оправя така че смених телефона, но съм сигурна че ако отидеш в магазин на оператора чиито услуги позлваш ще ти помогнат.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2011, 19:03:19 »
Раздели ТемаНагоре

Това как ще ти излязат снимките зависи от позицията на телефона като снимаш. И на моя така излизат, и на всички телефони. А обърнатите снимки се оправят лесно с програмката IrfanView, която ползвам вече близо 6 години и не я заменям за нищо на света.  Cheesy  Ето ви линк за нея: http://tranz.it/load.php?id=7ly2t7OmlJDCPadR748581 Отваряш проблемната снимка през тази програма и като се появи натискаш L или R (означават Left и Right), за да завъртиш снимката на желаната посока докато снимката не стане "изправена" - тоест, всички да са стъпили здраво на земята, а не да висят надолу с главите, примерно. После натискаш Ctrl+S и като ти каже, че файлът вече съществува и те пита дали искаш новата снимка да заеме мястото на старата - натискаш ОК и всичко е 6.  Wink 
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2011, 22:05:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ще го пробвам това Радо,благодаря и до оператор ще отида също.
Благодаря Ви  Wink
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2011, 01:50:48 »
Раздели ТемаНагоре

И да идеш до оператора няма да могат да ти помогнат. Проблемът е в това, че камерите на телефоните нямат настройките на видеокамерите като телевизонните например - там можеш да зададеш дали като завъртиш нанякъде или наклониш камерата изображението да остане статично и да се върти с камерата или да остане нормално. А телефонните камери това го нямат и изображението се завърта заедно с камерата. Това ще рече, че ако завъртиш телефона надясно за да хванеш някого в цял ръст, то и снимката ще е завъртяна. А от оператора най-много да ти кажат да използваш Фотошоп, за да ги оправяш, но той е прекалено сложен за работа.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2011, 08:19:11 »
Раздели ТемаНагоре

А,знаеш ли на където и да го завартя телефона все ми ги дава на горе с краката. Roll Eyes
И друго да питам понеже не намерих темата за компютрите-Я ми кажи защо старт менюто ми стой в дясно и нейска да си слезне от долу. Huh?Така много ме дразни и няма оправия някой път като чукна на него и само си слиза ама тук от 2-3 дни си стой и нейска.Благодаря ти  Smiley
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2011, 13:25:44 »
Раздели ТемаНагоре

Нормалната позиция на телефона за снимане е с клавиатурата надолу. Това означава, че само в тази позиция ще ти излизат нормално снимките, но с риск да отрежеш нечия глава или крайник.  Cheesy 

А за старт менюто ти - не знам, причините може да са много. Може ти или някой друг без да иска да го е завлачил до тази позиция, ако си с Екс Пи. Ако си с Уиндоус 7 цъкни с десния бутон на таскбара където няма иконки. После цъкни на Properties (Свойства). Трябва да има едно падащо меню, над което да пише нещо от типа на "taskbar location/taskbar position" ("местоположение на лентата със задачи") и избери "bottom" ("долу"). После натисни APPLY, OK и вече ти седи долу.
Би трябвало и при Екс Пи да са аналогични настройките, макар да нямам спомен дали там имаше такава настройка за местоположението на таскбара. Никога не ми е бягал по тъчлинията и затова не ми се е налагало да търся такива настройки.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2011, 15:51:48 »
Раздели ТемаНагоре

Май стана,ама да видим като се рестартира лаптопа само тогава се получава.Ще пиша пак.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 10, 2011, 16:37:40 »
Раздели ТемаНагоре

открих болката на моя телефон.Божеееееееее,че то било много лесно ама ха де от къде да ми дойде на акъл,че от копчето в страни за увеличаване и намаляна на звука ставала тая далавера.Айде заключвам темата и благодаря на всички.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: