{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искане за втора регистрация  (Прочетена 9689 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Юли 06, 2010, 12:45:49 »
Раздели ТемаНагоре

Тук може да заявите желанието си за втора рагистрация от вашето IP на тъщата на свекито на половинката , а да не стават грешки
Активен

kaliioppa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2010, 19:48:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Как бихме могли да направим регистрация на моя приятелка-комшийка,която иска да публикува дрешки?Мислехме да го нопровим от моята регистрация,но с този лимит на обяви няма да стане!Има ли шанс да й направим ретистрация и да си публикува обявите?
Предварително благодаря! Smiley
Активен

КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС.
ВРЪЩАМ ,КОГАТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО В ОБЯВАТА.
BG58RZBB91554006917611
ПОЩЕНСКАТА СТАНЦИЯ В НАСЕЛЕНОТО МИ МЯСТО РАБОТИ НА 4 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН.КОЛАТА МИНАВА В 9 ЧАСА ПРЕЗ ДВА ДНИ!МОЛЯ ВИ ИМАЙТЕ ТЪРПЕНИЕ!И АЗ ТАКА ЧАКАМ ДОКАТО СИ ПОЛУЧА ПАКЕТИТЕ/ЗАПИСИТЕ!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2010, 20:13:23 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Как бихме могли да направим регистрация на моя приятелка-комшийка,която иска да публикува дрешки?Мислехме да го нопровим от моята регистрация,но с този лимит на обяви няма да стане!Има ли шанс да й направим ретистрация и да си публикува обявите?
Предварително благодаря! Smiley

Да си пусне регистрация от нейния компютър
Активен

to4ica
Дипломат
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 17, 2010, 09:37:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!

Бих искала да си напратя втора регистрация (за себе си) заради лимита на обявите. Дали е възможно или това ще е против правилата?
Активен

Старая се да съм коректна с вас, но дали успявам ще напишете Wие. Не съм най-бърза нито в комуникацията, нито при изпращането - просто съм майка с палаво и болнаво дете и имам натоварена работа. Проявете разбиране, не бъдете нервни и ми се усмихнете - резултатът ще е печеливш за вас.Нямам възможност за срещи - никаква.СПАЗВАМ РЕДА НА ЗАПИСАЛИТЕ СЕ В ОБЯВИТЕ ЗА ДА НЯМА СЪРДИТИ.ИЗЧАКАВАМ 24 ЧАСА. Ако сбъркам не се сърдя, когато ми го кажете без да се заяждате. Склонна съм на компромиси. Не съм богата и използвам сайта за ВЗАИМОПОМОЩ, тоест не продавам скъпо и търся изгодни за мен оферти. Не искам плащане предварително. Може да се забавите, колкото Ви е необходимо, стига да поддържаме връзка. Най-лесно ми е с пощенски запис, но може и по банков път: Първа инвестиционна банка, IBAN: BG82FINV915010BGN00EEB.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Август 17, 2010, 09:43:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!

Бих искала да си напратя втора регистрация (за себе си) заради лимита на обявите. Дали е възможно или това ще е против правилата?

Против правилта е! Съжелявам - не може!
Активен

to4ica
Дипломат
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 17, 2010, 10:20:13 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!

Бих искала да си напратя втора регистрация (за себе си) заради лимита на обявите. Дали е възможно или това ще е против правилата?

Против правилта е! Съжелявам - не може!

Благодаря за съдействието! (bye1)
Активен

Старая се да съм коректна с вас, но дали успявам ще напишете Wие. Не съм най-бърза нито в комуникацията, нито при изпращането - просто съм майка с палаво и болнаво дете и имам натоварена работа. Проявете разбиране, не бъдете нервни и ми се усмихнете - резултатът ще е печеливш за вас.Нямам възможност за срещи - никаква.СПАЗВАМ РЕДА НА ЗАПИСАЛИТЕ СЕ В ОБЯВИТЕ ЗА ДА НЯМА СЪРДИТИ.ИЗЧАКАВАМ 24 ЧАСА. Ако сбъркам не се сърдя, когато ми го кажете без да се заяждате. Склонна съм на компромиси. Не съм богата и използвам сайта за ВЗАИМОПОМОЩ, тоест не продавам скъпо и търся изгодни за мен оферти. Не искам плащане предварително. Може да се забавите, колкото Ви е необходимо, стига да поддържаме връзка. Най-лесно ми е с пощенски запис, но може и по банков път: Първа инвестиционна банка, IBAN: BG82FINV915010BGN00EEB.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2010, 19:30:43 »
Раздели ТемаНагоре

Само да питам утре ще идва една съседка на гости, че са без нет /то в Пловдив половината град е без нет де ...ама това е друга тема/ та мисълта ми е да не стана, че имам 2 акаунта като тя влезе в нейния през мойто Ай пИ
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2010, 22:31:18 »
Раздели ТемаНагоре

Само да питам утре ще идва една съседка на гости, че са без нет /то в Пловдив половината град е без нет де ...ама това е друга тема/ та мисълта ми е да не стана, че имам 2 акаунта като тя влезе в нейния през мойто Ай пИ


Ще го имам в предвид!
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2010, 08:34:03 »
Раздели ТемаНагоре

Само да питам утре ще идва една съседка на гости, че са без нет /то в Пловдив половината град е без нет де ...ама това е друга тема/ та мисълта ми е да не стана, че имам 2 акаунта като тя влезе в нейния през мойто Ай пИ


Ще го имам в предвид!

10х Kiss
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2010, 13:41:06 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам,дали мога да направя втора регистрация от моят комп. на братовчедка си.Тя е тук на квартира,в която няма интернет и използва моят компютър.Благодаря предварително! Smiley
Активен

daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2010, 14:11:23 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам,дали мога да направя втора регистрация от моят комп. на братовчедка си.Тя е тук на квартира,в която няма интернет и използва моят компютър.Благодаря предварително! Smiley

Може, ще го имаме в предвид Smiley
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2010, 14:49:17 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря Ви! (flowerr8)
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2010, 09:35:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ,може ли да направя втора регистрация за приятелка,която е с три деца и за нея е почти нереално да има интернет?
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2010, 09:45:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ,може ли да направя втора регистрация за приятелка,която е с три деца и за нея е почти нереално да има интернет?

Няма проблеми. Благодаря за уведомяването Smiley  Cheesy
Активен

mobidik1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 419


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2010, 19:24:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Скоро се регистрирах, но от компютъра на сестра ми, защото временно живея при тях Embarrassed.И едва сега разбрах, че е трябвало първо да ви уведомя. Много моля, да ме извините! Надявам се, че няма да има отрицателни последствия за мен! Embarrassed
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 20:05:42 от mobidik1980 » Активен

КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
ЗА ДВЕ ОБЯВИ - ПОДАРЪК!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: