{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каталожна козметика  (Прочетена 37013 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Януари 09, 2011, 14:17:19 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, тук има толкова представители на Avon, няма ли кой да ми отговори?! Sad
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Януари 09, 2011, 14:49:35 »
Раздели ТемаНагоре

Определено ЛР.Скъпа но-доста добра козметика.Ейвън и Орифлейм отдавна съм ги спряла. Предпочитам да ида до магазина и да си пробвам козметиката която искам.Единствено от време на време си поръчвам фДТ джордани голд на орифлейм ,но когато е на промоция ,а не е над 20лв
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Януари 09, 2011, 15:04:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Аз съм консултант на Орифлейм от 2 години.Козметиката е много хубава.Ползвам кремове за тяло и лице,душ гелове,спирала и ФДТ на Джордани голд ,парфюмите Енигма и Джордани голд и червила.Преди това ползвах козметиката на Avon.Също ми харесваше.Сега от Avon си поръчвам само автоматичния  молив за очи.Просто е невероятен,не се размазва.
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 15:07:59 от Jana_70 » Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Януари 09, 2011, 15:51:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,това е чудесно,но..пак никой не обясни как се ползва този продукт .. Sad
Активен
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Януари 09, 2011, 17:20:12 »
Раздели ТемаНагоре

desitka2008 точно тази марка продукти не съм ползвала,но съм чела за тях.Другото което ме интересува,това спрей за лесно разресване ли е? Ако е този продукт,след като измиеш със шампоан и балсам, нанасяш малко количество от спрея  върху суха или мокра коса,както ти си решиш, за да я овлажниш и предпазиш от  увреждане,евентуално и за лесно разресване SmileyДано да съм била полезна


Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Януари 09, 2011, 18:46:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,това е чудесно,но..пак никой не обясни как се ползва този продукт .. Sad
Аз ще ти обясня,понеже го използвам Wink След като си измия косата,докато е влажа,нанасямпо краищата и разресвам.Това е,нищо повече Wink
Активен

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Януари 09, 2011, 19:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,благодаря,че се включихте!!! Kiss Kiss Kiss
Принципно не е шпрей,т.е. няма отгоре "пръскалце",но и аз предполагах,че се нанася на мокро и после не се отмива..но като не съм ползвала..знам ли..да не объркам нещата. Smiley Търсих инфо в сайта на Avon,но освен рекламка за продукта - нямаше описание за ползване.

На опаковката пише на български - "терапия за заплетени краища за суха и изтощена коса" , а ако се чете на други езици  - води се "серум...".
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Януари 09, 2011, 19:33:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,благодаря,че се включихте!!! Kiss Kiss Kiss
Принципно не е шпрей,т.е. няма отгоре "пръскалце",но и аз предполагах,че се нанася на мокро и после не се отмива..но като не съм ползвала..знам ли..да не объркам нещата. Smiley Търсих инфо в сайта на Avon,но освен рекламка за продукта - нямаше описание за ползване.

На опаковката пише на български - "терапия за заплетени краища за суха и изтощена коса" , а ако се чете на други езици  - води се "серум...".
Taka e Desitka,води се серум и аз доста му се чудих като го взех,но питах приятелка и тя ми обясни.Случвало се е понякога косата ми да се заплете и на суха пак съм слагала по малко,за да я разреша Wink
Активен

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Януари 09, 2011, 19:35:52 »
Раздели ТемаНагоре

Дано да помага,че на мен ми се заплита дългата коса от яките на пуловерите и палтата и става лудница!!! Smiley
Благодаря още веднъж!!! Kiss Kiss Kiss
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Януари 09, 2011, 20:55:40 »
Раздели ТемаНагоре

Дано да помага,че на мен ми се заплита дългата коса от яките на пуловерите и палтата и става лудница!!! Smiley
Благодаря още веднъж!!! Kiss Kiss Kiss
Ооооо и моята е така,цяла зима съм като вещица в главата Cheesy Cheesy Cheesy Но да ти кажа има ефект Smiley
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Януари 14, 2011, 23:27:08 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-рано, от Орифлейм вече се отказах, но имам приятелка при която от време на време си поръчвам продукти на Ейвън, главно душ гелове и ексфолианти за тяло.Като цяло забелязвам, че в каталозите на Ейвън има по-голямо разнообразие, но по магазините има къде по-хубава козметика за лице и тяло от тяхната и на Орифлейм-визирам Нивеа, Фа и Гарниер и цените са почти същите
Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Януари 23, 2011, 19:19:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз си поръчах от последния каталог душ-гела от задната корица-лилавия със сърцата,мирише страхотно-нещо между люляк и виолетки Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
NELINA-70
нели
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


0877910038

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Март 07, 2011, 13:27:56 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте, а някой използвал ли е гел за стягане и повдигане на бюста от ейвън,дали има ефект Embarrassed
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Март 07, 2011, 13:37:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам-solutions liquid bra,няма абсолютно никакъв  ефект, дори мога да кажа, че не подхранва или хидратира кожата. След его се налага да се мажа с някакво хидратиращо мляко, защото имам чувството, че ми я изсушава. Не си давай парите точно за този продукт.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
NELINA-70
нели
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


0877910038

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Март 07, 2011, 13:50:50 »
Раздели ТемаНагоре

да,за абсолютно същият продукт става на въпрос,току що го прочетох във книжката-багодаря ти много,добре че попитах Kiss
Активен



Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: