{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каталожна козметика  (Прочетена 37177 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 20, 2010, 13:55:07 »
Раздели ТемаНагоре

ох искам един каталог на последния Ейвън Lips Sealed,има нов парфюм на Бонд и трябва да му усетя аромата... (please2) (please2) (please2)
искам Бонд (wink3),защо няма тестерчета за тези парфюми?
Ами ,мила,нямаш ли познат представител?
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 20, 2010, 22:00:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм дистрибутор на Орифлейм, но ще се отказвам.Мисля, че могат да се намерят много по-хубави неща по магазините, не си струва да се занимавам повече с това.До нова година и след това финиш.Не искам да ги чуя повече.Дори и да си купувам за себе си, пак ми се вижда скъпо, като мога да си намеря и по-хубава козметика на тези пари.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 20, 2010, 22:38:13 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз съм дистрибутор на Орифлейм, но ще се отказвам.Мисля, че могат да се намерят много по-хубави неща по магазините, не си струва да се занимавам повече с това.До нова година и след това финиш.Не искам да ги чуя повече.Дори и да си купувам за себе си, пак ми се вижда скъпо, като мога да си намеря и по-хубава козметика на тези пари.
Аз това го осъзнах още преди 5-6 год.Според мен си взела правилно решение! (gesture7)
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 20, 2010, 22:44:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не виждам смисъл, да поръчвам за себе си, като дам пари за такса обработка и за транспорт, поръчката ми излиза златна.Че то по-добре, докато пазарувам за домакинството да видя козметиката в лекси или била и от там да си купя нещо хубаво.Няма да им се обаждам, те сами ще се осъзнаят, че не искам да им бъда представител, за последно поръчвах септември, изобщо няма и да ги търся.Ако ми хареса нещо, имам позната, дори да ми поръча нещо, пак ще ми излезе по-евтино, отколкото да се разкарвам сама до офиса

То и с Ейвън същата работа, не ми харесват като козметика, освен серията планет спа, нищо друго не ми допада.Ама и тя е с доста завишени цени.
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 22:46:52 от gitadam » Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 20, 2010, 23:29:18 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
То и с Ейвън същата работа, не ми харесват като козметика, освен серията планет спа, нищо друго не ми допада.Ама и тя е с доста завишени цени
Имах няколко приятелки ,представителки на Ейвън.Всички се отказаха.В началото козметиката им беше хубава,но според мен после я развалиха.А и цените станаха едни....То по добре за 15 лв,червило на Лореал да си взема Cheesy Но за всеки влак си има пътници!
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 21, 2010, 07:45:53 »
Раздели ТемаНагоре

за този парфюм който искам си заслужава,иначе нищо не взимам ,а аз имах познати по орифлейм и ейвъна ми естествено,отказаха се Cheesy Cheesy Cheesy,едно мамче го продава тук та се уредих почти на половин цена Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 23, 2010, 14:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

ох искам един каталог на последния Ейвън Lips Sealed,има нов парфюм на Бонд и трябва да му усетя аромата... (please2) (please2) (please2)
искам Бонд (wink3),защо няма тестерчета за тези парфюми?

Предполагам, че говориш за дамския 007? Аз успях да го подуша - аромата е страшно дързък, направо брутален!  Cheesy Само дето не ми се дават сега 36лв. Иначе е много як (според моите вкусове, де).

Днес си взех най-новия каталог и има доста изгодни предложения, особено за мъжете... има много комплекти с козметична чантичка, тоалетна вода, дезодорант за по 18лв.  Иначе декоративната козметика им е адски скъпа. Сега гледам има евтини моливи за очи по 2.90 и по 3.50лв и на един комплект четки за грим в кутийка за 3,90лв му хвърлих мерака, ама не съм сигурна дали да го поръчвам.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 24, 2010, 05:45:51 »
Раздели ТемаНагоре

ох искам един каталог на последния Ейвън Lips Sealed,има нов парфюм на Бонд и трябва да му усетя аромата... (please2) (please2) (please2)
искам Бонд (wink3),защо няма тестерчета за тези парфюми?

Предполагам, че говориш за дамския 007? Аз успях да го подуша - аромата е страшно дързък, направо брутален!  Cheesy Само дето не ми се дават сега 36лв. Иначе е много як (според моите вкусове, де).

Днес си взех най-новия каталог и има доста изгодни предложения, особено за мъжете... има много комплекти с козметична чантичка, тоалетна вода, дезодорант за по 18лв.  Иначе декоративната козметика им е адски скъпа. Сега гледам има евтини моливи за очи по 2.90 и по 3.50лв и на един комплект четки за грим в кутийка за 3,90лв му хвърлих мерака, ама не съм сигурна дали да го поръчвам.
Да,за дамския става въпрос и си го намерих тук в сайта Tongue,даже на прИмоция 26-28 лв.не помня цената....обявата е изтрита Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 02, 2010, 07:26:53 »
Раздели ТемаНагоре

Абе защо така вече в трета брошура не мога да усетя аромата на парфюма на Фърги?  Lips Sealed Търкам, търкам парфюмираното каре на страничката, но аромат - никакъв... Изобщо на нищо не мирише.  Huh? А другите парфюмирани страници си ги усещам.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
malko_beb4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


За по - бърз и лесен контакт - намерете ме в скайп

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 23, 2010, 12:06:57 »
Раздели ТемаНагоре

ох искам един каталог на последния Ейвън Lips Sealed,има нов парфюм на Бонд и трябва да му усетя аромата... (please2) (please2) (please2)
искам Бонд (wink3),защо няма тестерчета за тези парфюми?
мила на парюмчетата има мостри, както и на по - известните червила, кремове и фон дьо тени и др от бялата и декоративната козметика
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Приемам пратки с куриер или с наложен платеж САМО СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНА УГОВОРКА!За потребители с отрицателни оценки - паричките предварително или с наложен платеж!Линк с оценките ми от продавалника
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53906
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 23, 2010, 13:38:42 »
Раздели ТемаНагоре

Каталога на Ейвън към кампания 1 за 2011 е пълен провал! Но имам и каталога за 2 кампания 2011 и мога да кажа, че има страхотни предложения на ниски цени, ноооо ... той ще е активен (т.е. актуален) чак през Февруари.  Lips Sealed
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 25, 2010, 00:04:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз преди 5 години някъде се занимавах с ейвън-помагах на една баба.Та тогава помня,че имаше от серията Naturals(или някаква подобна беше) промоция-ако си купиш нещо ( в рамките 3-5лв.) за 10 стотинки балсам за устни.Сега направо се занасят-ако купиш продукти нат 17лв. огледалце само за 4лв. Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 25, 2010, 16:33:07 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами аз съм дистрибутор на  фирма греен-мастер,немска фирма с ка4ествени продукти,исках само да отбележа,че ние предлагаме страхотни парфуми,които са  оригинални имитации на маркови парфуми,като този на наоми кембъл и долче и габана,и т.н на страницата на саита може да разгледате,не искам да кажа че парфумите от тези с марка еиван и орифлеим не са качествени но........ако имате желание разгледаите
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
malko_beb4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


За по - бърз и лесен контакт - намерете ме в скайп

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 28, 2010, 12:27:53 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами аз съм дистрибутор на  фирма греен-мастер,немска фирма с ка4ествени продукти,исках само да отбележа,че ние предлагаме страхотни парфуми,които са  оригинални имитации на маркови парфуми,като този на наоми кембъл и долче и габана,и т.н на страницата на саита може да разгледате,не искам да кажа че парфумите от тези с марка еиван и орифлеим не са качествени но........ако имате желание разгледаите

мила цъкнах в търсачката но никъде не мога да намери за парфюмите както и цени
ако можеш дай някакъв линк
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Приемам пратки с куриер или с наложен платеж САМО СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНА УГОВОРКА!За потребители с отрицателни оценки - паричките предварително или с наложен платеж!Линк с оценките ми от продавалника
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53906
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 09, 2011, 12:41:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета!
 Имам питане относно един продукт на AVON - Advance Techniques Damage repair(терапия за заплетени краища за суха и изтощена коса) -  на самото шишенце не пише как точно се използва. Embarrassed Не съм употребявала до сега таиква продукти и не ми е ясно. Кога се нанася? Измива ли се? На суха или мокра коса? И т.н.
Ще се радвам ако може да ми обясните и предварително ви благодаря! Smiley
Активен


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: