{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каталожна козметика  (Прочетена 37012 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Септември 19, 2010, 13:39:25 »
Раздели ТемаНагоре

Доста неща съм си поръчвала от Ейвън и като цяло съм доволна. Декоративната им козметика ми се вижда доста скъпа, дори обикновените сенки са на ужасяващи цени. Изключително доволна съм от Спа сериите, всичките им балсами и йогурт за тяло, кремове за лице. Много са ароматни, чак ми иде да си гребна с лъжичката  Cheesy

Абсолютно всеки месец си поръчвам рол он против изпотяване. Фар Ауей ми помага най-много против изпотяване - сутрин след баня намазвам обилно и до другата сутрин мишниците ми са сухи.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2010, 21:41:11 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ползвала нито едната нито другата,но от тук си закупих едни спрейчета за тяло на Ейвьн.Мазнички и миришат хубаво,ще видим какьв ще е резултата. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 29, 2010, 13:40:28 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ползвала нито едната нито другата,но от тук си закупих едни спрейчета за тяло на Ейвьн.Мазнички и миришат хубаво,ще видим какьв ще е резултата. Wink
Резултат нуууулеев!Повече никога няма да си купя каквото и да е на Ейвьн! Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Октомври 30, 2010, 15:19:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз от Ейвън си купувам само неща от СПА сериите..Невероятни са и ми харесват.
Активен


Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2010, 22:59:54 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ползвала нито едната нито другата,но от тук си закупих едни спрейчета за тяло на Ейвьн.Мазнички и миришат хубаво,ще видим какьв ще е резултата. Wink
Резултат нуууулеев!Повече никога няма да си купя каквото и да е на Ейвьн! Sad

Какви резултати очакваше да получиш от спрейовете за тяло?  (perfume1) Освен да ароматизират друга полза от тях май няма.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2010, 11:15:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ползвала нито едната нито другата,но от тук си закупих едни спрейчета за тяло на Ейвьн.Мазнички и миришат хубаво,ще видим какьв ще е резултата. Wink
Резултат нуууулеев!Повече никога няма да си купя каквото и да е на Ейвьн! Sad

Какви резултати очакваше да получиш от спрейовете за тяло?  (perfume1) Освен да ароматизират друга полза от тях май няма.
Да точно! Кожата ми е суха от плажа,а те нали са мазни и реших ,че ще ми стои мазна кожата ,а то нииищоооо!На лицето ми кожата мазна,а на тялото суха,няма оправия (dew2)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2010, 11:52:32 »
Раздели ТемаНагоре

Вие ,ако знаете какво съдържат тези боклуци никога няма да ги погледнете.Обърнете опаковката и вижте съдържанието и,който не е учил химия може да провери в нета за какво иде реч.По-голямата част от масовата козметика съдържа SLS,парабени,формалдехид,толуен и т.н.Затова мога да Ви посъветвам да ЧЕТЕТЕ съдържанието на козметиката,която купувате!
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 31, 2010, 13:43:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да си призная честно избягвам(вече не поръчвам даже) козметика от Ейвън и Орифлейм.Според мен преди 3-4 г. нещата бяха качествени и си заслужаваха парите.А сега май доста ги развалиха.Поне аз не съм доволна. Sad
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2010, 07:25:04 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ползвала нито едната нито другата,но от тук си закупих едни спрейчета за тяло на Ейвьн.Мазнички и миришат хубаво,ще видим какьв ще е резултата. Wink
Резултат нуууулеев!Повече никога няма да си купя каквото и да е на Ейвьн! Sad

Какви резултати очакваше да получиш от спрейовете за тяло?  (perfume1) Освен да ароматизират друга полза от тях май няма.
Да точно! Кожата ми е суха от плажа,а те нали са мазни и реших ,че ще ми стои мазна кожата ,а то нииищоооо!На лицето ми кожата мазна,а на тялото суха,няма оправия (dew2)

Роси, едно лосионче ще ти свърши много по-добра работа, ако искаш кожата ти да не е суха.  Wink Wink

Вчера посетих магазин на Рефан - имат такава богата колекция от парфюми, лосиони, кремове, душ-гелове и прочие. Чудя се защо ли нямат каталози, както е при Ейвън.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2010, 07:57:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,реших и аз да изкажа мнение по тази тема.Използвала съм козметика на AVON,но само определени продукти като балсам за тяло и спрей за тяло които наистина бяха добри,купувала съм и други като спирали червила и парфюми и съм ги подарявала на познати понеже изобщо не бяха качествени.Аз също съм на мнение че в началото преди около 9-10г бяха доста по-качествени особенно на орифлейм нещата. Sad Wink
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 01, 2010, 18:03:03 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ползвала нито едната нито другата,но от тук си закупих едни спрейчета за тяло на Ейвьн.Мазнички и миришат хубаво,ще видим какьв ще е резултата. Wink
Резултат нуууулеев!Повече никога няма да си купя каквото и да е на Ейвьн! Sad

Какви резултати очакваше да получиш от спрейовете за тяло?  (perfume1) Освен да ароматизират друга полза от тях май няма.
Да точно! Кожата ми е суха от плажа,а те нали са мазни и реших ,че ще ми стои мазна кожата ,а то нииищоооо!На лицето ми кожата мазна,а на тялото суха,няма оправия (dew2)

Роси, едно лосионче ще ти свърши много по-добра работа, ако искаш кожата ти да не е суха.  Wink Wink

Вчера посетих магазин на Рефан - имат такава богата колекция от парфюми, лосиони, кремове, душ-гелове и прочие. Чудя се защо ли нямат каталози, както е при Ейвън.
Еми казвай, де! Kiss
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2010, 20:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

Роси, според мен най-добрият вариант е да си купиш лосион от магазин, в който има тестери и можеш спокойно да пробваш всеки продукт. При каталожната козметика това е кофтито, че не можеш да пробваш нещо, преди да го купиш.  :Smiley Можеш да подушиш аромата чрез ароматизираните странички, но не и да видиш каква е субстанцията: гъста, мазна, водниста и т.н....

Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 01, 2010, 23:17:34 »
Раздели ТемаНагоре

Роси, според мен най-добрият вариант е да си купиш лосион от магазин, в който има тестери и можеш спокойно да пробваш всеки продукт. При каталожната козметика това е кофтито, че не можеш да пробваш нещо, преди да го купиш.  :Smiley Можеш да подушиш аромата чрез ароматизираните странички, но не и да видиш каква е субстанцията: гъста, мазна, водниста и т.н....


То при нас не останаха,аптеки в които дават тестери. Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2010, 13:55:47 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, в момента кой е актуалния каталог за поръчки на Ейвън?
Коя кампания?
Ако може линкче...

П.П намерих
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 16:33:19 от hladna » Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 20, 2010, 10:07:36 »
Раздели ТемаНагоре

ох искам един каталог на последния Ейвън Lips Sealed,има нов парфюм на Бонд и трябва да му усетя аромата... (please2) (please2) (please2)
искам Бонд (wink3),защо няма тестерчета за тези парфюми?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: