{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каталожна козметика  (Прочетена 37014 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Юли 06, 2010, 12:42:42 »
Раздели ТемаНагоре

Тази тема я отварям за да видим какво мислите и какви са впечатленията ви от каталожната козметика която се предлага в BG като Oriflame , Avon , LR аз тези ги знам , като имам наблюдения само на първите две , ЛР не са ми много по джоба , самата аз се занимавам с Avon или той занимава мен , не съм сигурна кое от двете , има доста сполучливи продукти много харесва нещата им за коса както и спиралата им Супер Шок и червилата на UCR са приятни , на Oriflame съм голям фен на съпуните , ама баш сапуните не течни а калъпчета , много ги харесвам , също така и сериата на Джордани е доста приятна , а да и много ми харесва че имат повечко неща за тоалет , паста за зъби , четка , тоалетна вода , дето ги няма при ейвън , както и да е , какви са вашите впечатления за каталожната козметика
Активен

qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 13:06:45 »
Раздели ТемаНагоре

Браво за хубавата темичка Smiley
Хайде и аз да се запиша. Привърженичка съм на Avon -вземала съм си да не кажа от всичко ами от почти всички техни продукти -червила, фон дьо тени, кремове, маски за лице, гримове, бижута и най-вече парфюми. Всичките мои а и на мъжо ми парф'мите са ни от там. Обожавам " Малката черна рокля" Smiley Доволна съм от AVON, защото нещата има са достъпни за джоба ми а и според мен са качествени. От Орифлейм, най-съм доволна от парфюма "Lucia" много приятна и лека миризма. А мнението ми за LR е,че наистина е доста скъпичко, но пък са много качествени нещата им.Комшийката ни е доктор и е техен дистрибутор и ползва някой от техните неща с лечебна цел и е много доволна от резултата.Купувала съм си паста за зъби от тях и беше невероятнааа, също така и един спрей, който като напръскаш някаква пъпка или раничка и много бързо заздравява.Наистина чудни , но и скъпи неща.
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 06, 2010, 13:24:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ей като каза парфюм , имаше един лилав на орифлейм леко лъхтеше като на люляк , е беше ми много любим , и аз харесвам черната рокля а и инканденс, ама преди него имаше един Уинк , е беше удивителен , много жалко че го махнаха , Леля ми е на ЛР и купува главно кремове за ръце , много е доволна от тях , ама аз наистина не съм ги пробвала , това спрейче ми звучи добре , ще трябва да се поинтересувам.
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 06, 2010, 13:27:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също обожавам Ейвън!Парфюмите са им невероятни.Верно повечето са скъпички,но пък с едно пръскане ухаеш цял ден.С две думи заслужават си.
Орифлейма не харесвам.Взимам си само чанти от там.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 06, 2010, 18:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

Avon 
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 06, 2010, 21:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel ще проверя как точно се казваше спрейчето и утре ще пиша. Явно с теб имаме еднакви вкусове към парфюмите, и аз харесвам инканденс Smiley
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Юли 10, 2010, 21:28:16 »
Раздели ТемаНагоре

определено AVON  какви ли не неща съм взимала но най много си падам по определен парфюм ,единствено червилата не са ми допадали все се оказва не такъв цвят какъвто е в каталога  ;D а за Орифлейм -цените са им Божествени не по моя джоб а и 90% са кремове за бръчки  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 10, 2010, 23:00:14 »
Раздели ТемаНагоре

LR не съм ги пробвала, нямам впечатления. На Oriflame и Avon харесвам душ геловете и лосионите за тяло. От кремовете за лице, червилата и парфюмите не съм никак доволна. Като цяло не съм фен на каталожната козметика.
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Юли 15, 2010, 20:11:43 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се разпиша с впечатления от Avon.Ползвам само парфюмите им Инканденса и Бонд 007 уникален е ;D
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 18, 2010, 19:49:51 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не харесвам Avon,една качествена спирала нямат,сигурно съм изпробвала всички без 2-3  Lips Sealed Ако едната стои хубаво на момента,ще изсъхне за седмици,ако другата е скъпа и се предполага,че е добра,ще се рони.Харесват ми едиинствено душ-геловете на Senses и тук-там някой гланц.Иначе парфюмите са нетрайни,взимам си на Евтерпа за 3лв.парфюм и държи цял ден,тези на Ейвън стоят по 3-4 часа.
Относно Oriflame-гримовете,които съм взимала са трайни и ми харесват.Парфюм техен,който обожавам е Enigma Cool
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Горгона
КрИв ФаСоН:)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 187


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юли 25, 2010, 13:42:13 »
Раздели ТемаНагоре

На Ейвън съм случвала на хубави маски, особено СПА сериите и тези за мазна кожа, но от декоративната им козметика не съм доволна.Понякога пускат интересни бижута и аксесоари, но като цяло скъпи са им нещата за такъв клас продукти, които предлагат.
Активен

Изпращам само с пощенската услуга на Еконт!
Плащането е или чрез Еконт паричен превод или като наложен платеж на пощенската пратка.
Всичките ми обяви са за продажба, не разменям!
isito_2006
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юли 25, 2010, 14:17:06 »
Раздели ТемаНагоре

здр и на мен ми харесват някои неща на ейван и орифламе,но като не ги ползвам,ползвам спиратала на орифламе и даже ако някои от вас е представител бих си поръчала от него казва се waterproof maskara okolo 10lw beshe http://3.bp.blogspot.com/_KstFx5cmiL0/SdMuLXegoBI/AAAAAAAAAis/fI_WnGisR4c/s320/waterproof-mascara-diskon-flyer-feb-218x300.jpg,molq ako някой е представител да ми поръча аз ще му я платя,благодаря предварително Smiley Wink
Активен

КОРЕКНА СЪМ,ОЧАКВАМ И ОТСРЕЩА ДА Е ТАКА!!!
Пощенските са за сметка на купувача,стига да не сме се разбрали др.
По най бързия начин пращам пари и пратки,не приемам връщане.
Корекна съм и очаквам същото.
С предимство е първия записал се,и пратил ЛС.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКА,ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53997&ppaction=readfeed оценките ми от др сайт!
[/ur
njn689
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 695

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 21, 2010, 22:05:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз каквото и да си купя на AVON, не ми е харесвало,докато  в Oriflame всичко много ми харесва.Фен съм на кремовете и червиата им.Относно парфюм,държа да са оригинални.
Активен

Имам 62 положителни оценки и то само положителни,без една неутрална,да не говорим за отрицателна оценка,а сами лепнали етикет некоректен потребител,защооооооооо да съм некоректнаааааааааааааааааааа?
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 22, 2010, 15:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

Общо взето съм пробвала всички видове каталожна козметика. От LR съм много доволна .Имам доста чувствителна кожа и алое вера ми действа добре.  Спомням си, че преди няколко години съм си купувала от AVON, много хубави червила с охлаждащ ефект върху усните. Отново бих си взела такива. Както и един доста сладникав, но за мен приятен парфюм Pink
« Последна редакция: Август 22, 2010, 16:24:54 от Shu-shi » Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Септември 01, 2010, 17:52:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм доволна от Орифлейм повече от ейвън!Говоря предимно за спирали и гланцове,на ейвън също са хубави,но немога да си уцеля цвета,едно изглежда на каталога, а съвсем друго като пристигне при мен Smiley,а козметиката на LR не съм я чувала даже!Предпочитам да отида и да си купя нещо от магазин, да си го пробвам и така най-добре си преценявам Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: