{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо???  (Прочетена 12820 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2011, 03:30:34 »
Раздели ТемаНагоре

После не забравяйте, че Продавалника е част от Аукро. Те разполагат с достатъчен финансов и друг ресурс да ни смачкат. Така, че не се учудвайте. Лично аз съм доволен от това което съм изградил заедно с вас за тези 10 месеца Smiley
И аз  (danke1) (flowers05) (yes3)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 05, 2011, 10:33:59 »
Раздели ТемаНагоре

Еми,и това си го мислех(за безпаричието),но определено и Ками е много права.Много се оплю Продавалника,но явно само приказки са били.Определено се ползва и то може би повече.Няма нищо лошо,но аз там НИКОГА ВЕЧЕ,след като намерих този сайт.

и аз така Winkоттатьк предимно отрицателни емоции!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 05, 2011, 12:46:54 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам доколко се дължи на продавалника, но аз имам друго мнение.
Според мен сега е временно затишие поради сезона.
Т.е вече няма смисъл да се взимат неща за зимата (все пак сме се настроили, че свършва и не си заслужават моментни покупки)
А за пролетните и летните дрешки е малко рано. Обикновено края на февруари, март се пускат.
Така си мисля аз  Smiley
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 05, 2011, 12:58:13 »
Раздели ТемаНагоре

Еми,и това си го мислех(за безпаричието),но определено и Ками е много права.Много се оплю Продавалника,но явно само приказки са били.Определено се ползва и то може би повече.Няма нищо лошо,но аз там НИКОГА ВЕЧЕ,след като намерих този сайт.

и аз така Winkоттатьк предимно отрицателни емоции!


Да,мила,определено само отрицателни емоции и то доста...
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 05, 2011, 13:04:41 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам доколко се дължи на продавалника, но аз имам друго мнение.
Според мен сега е временно затишие поради сезона.
Т.е вече няма смисъл да се взимат неща за зимата (все пак сме се настроили, че свършва и не си заслужават моментни покупки)
А за пролетните и летните дрешки е малко рано. Обикновено края на февруари, март се пускат.
Така си мисля аз  Smiley

И аз  Wink + големите намаления по моловете...
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2011, 18:59:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отдавна вече не влизам никъде.Имам да пускам доста обяви,а как ме мързи....И според мен е заради сезона.Другия месец ще се оправят нещата
Лошото е,че хората ще се върнат като се осъзнаят каква анархия цари в продавалник.Там вече купувам и продавам само след предварително плащане или при среща.По-добре да имам нещо излишно в гардероба,отколкото да го нямам  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2011, 21:57:49 »
Раздели ТемаНагоре

Не харесвам Продавалника,заради липсата на цени и размери на обявите!!Направо ме е яд на този сайт!Бях редовен потребител там,но откакто го има този сайт-там почти не влизам!БГДОМАКИНЯ е най-добрият сайт за мен! Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
malko_beb4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


За по - бърз и лесен контакт - намерете ме в скайп

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2011, 22:16:44 »
Раздели ТемаНагоре

Не харесвам Продавалника,заради липсата на цени и размери на обявите!!Направо ме е яд на този сайт!Бях редовен потребител там,но откакто го има този сайт-там почти не влизам!БГДОМАКИНЯ е най-добрият сайт за мен! Wink
и аз съм като теб - подкрепям те
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Приемам пратки с куриер или с наложен платеж САМО СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНА УГОВОРКА!За потребители с отрицателни оценки - паричките предварително или с наложен платеж!Линк с оценките ми от продавалника
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53906
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2011, 22:26:30 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
После не забравяйте, че Продавалника е част от Аукро. Те разполагат с достатъчен финансов и друг ресурс да ни смачкат. Така, че не се учудвайте. Лично аз съм доволен от това което съм изградил заедно с вас за тези 10 месеца Smiley
Шефе,как ще ни смачкат.Това,че са свързани с  Аукро не значи,че са по добри.Аз сега разглеждах там,ми то ценита са по високи и от тези в магазина.И там никой нищо не купува,само гледа-като мен Cheesy
Бг Домакинята си е номер едно-и по уютен и с по готини хора.
п.п.Аз пък да Ви кажа,там като си харесам нещо и питам за размяна,като добавам"ако тук не харесате нищо,ще Ви дам друг линк и пращам тукашният" WinkВече 4 дами ми писаха,че са се регистрирали тук Cheesy
Активен

kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2011, 22:44:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
После не забравяйте, че Продавалника е част от Аукро. Те разполагат с достатъчен финансов и друг ресурс да ни смачкат. Така, че не се учудвайте. Лично аз съм доволен от това което съм изградил заедно с вас за тези 10 месеца Smiley
Шефе,как ще ни смачкат.Това,че са свързани с  Аукро не значи,че са по добри.Аз сега разглеждах там,ми то ценита са по високи и от тези в магазина.И там никой нищо не купува,само гледа-като мен Cheesy
Бг Домакинята си е номер едно-и по уютен и с по готини хора.
п.п.Аз пък да Ви кажа,там като си харесам нещо и питам за размяна,като добавам"ако тук не харесате нищо,ще Ви дам друг линк и пращам тукашният" WinkВече 4 дами ми писаха,че са се регистрирали тук Cheesy

Браво,мила.Подкрепям напълно казаното от теб.Наистина и аз преди месец разгледах за какво става въпрос така прехваления Продавалник.Ами чист........Ама хич не ми хареса,не че ако ми беше харесал щях да го ползвам,защото както казах в по-горен пост там няма уют,няма разбирателство и т.н.Тук си е супер.Няма да ни смачкат.И дано както казват другите дами нещата се оправят.И аз давам линк към сайта на всики приятелки да се регистрират и мисля,че вече някои от тях са го направили.Успехи на всички и на хубавият ни сайт
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2011, 23:22:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък мисля, че Интернет пространството е достатъчно голямо и има място за всички. Аз лично влизам и на двете места и няма защо да го крия. Факт е, че Пр-ка е по-вървежен в момента.Но и измамниците вършеят с пълна сила. Тук обаче се задържам повече-има и къде да споделиш нещо, и нещо полезно да научиш или купиш. Като у дома си ми е Smiley
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2011, 23:23:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък мисля, че Интернет пространството е достатъчно голямо и има място за всички. Аз лично влизам и на двете места и няма защо да го крия. Факт е, че Пр-ка е по-вървежен в момента.Но и измамниците вършеят с пълна сила. Тук обаче се задържам повече-има и къде да споделиш нещо, и нещо полезно да научиш или купиш. Като у дома си ми е Smiley

Мила,лошо няма.Всеки прави избора си сам и знае причините за направения избор. Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: