{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИЦА!!!! С профил sisley!!!!  (Прочетена 26487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 05, 2011, 17:46:13 »
Раздели ТемаНагоре

Тук нали всеки си изказва мнението,аз не нападам жената която е пуснала тема,просто казвам какво мисля аз ЛИЧНО.
Защо всеки път търсите под вола теле...ами имала е проблеми жената и това е.....сега нали чакаме понеделник да видим дали са получени,напротив аз съм обедена че по телефона ще и кажат,но както и да ,тя не е длъжна,ами ако така е казала че няма апарат,може пък наистина да няма, Lips Sealed.Аз лично занам какво е да пратиш пари и после да ти кажат ама ти не ги прати и да те направят най-черната овца на сайта Undecided
Може пък и аз да греша,знам ли и тя да лъже че ги и пратила,но дано не греша,но аз така го виждам...не нападам и другото майче Embarrassed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 05, 2011, 17:49:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ако има проблем да ми беше казала, щях да я разбера, а не да ме лъже всяка седмица, че ги е пратила, и номер не ми дава, пуснала ги и това е, аз да ги чакам за Нова година може и да дойдат! Предложих и дори да ми прати бележката, щом толкова неможе да я снима и там неполучих отговор! Сега пък телефона и нямал камера, все оправдания, но и аз спирам до тук ще пиша пак в понеделник!
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 17:51:50 от NAR » Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 05, 2011, 17:49:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз немога да разбера ;чета ,чета и се чуда ,толкова ли е трудно да кажеш Нямам парички сега може ли след седмица да го платя.Не мисля че мацката (продавачка ) ще направи  проблем .А тя горката ще ходи като малумна по 100 пъти до пощата ,защото някой няма доблеста да си признай че няма пари и че не е пуснал запис .Тц тц тц
Пишете бе хора говорете и ще стигнете до праволното решение ,едната се крие другата се нерви ,няма смъсъл.
Аз лично съм чакала дори по 20 дни за парички но евала на дамите ,казват си нямам в момента мога след олкова дни.И на мен ми се случи и попитах дамата че немога сега да изпратя парите а след седмица ,също нямах никакъв проблем..
А то толкова писане тук и хабене на нерви.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 05, 2011, 18:04:11 »
Раздели ТемаНагоре

Това вече ако е няма пари да,трябвало да кажа,аз също мисля че продавачката няма да откажа,аз също в момента дължа парички на две дами ,от няколко дена,но те бяха готови да ме изчакат колко е нужно...........та така,дано всичко е наред тук
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2011, 18:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

Какво значи няма пари?! Как така ще поръчва нещо, дори за проба, след като няма възможност да го плати? Аз като нямам пари не пазарувам!!! 
Разбирам да е помолила да й го запазят, но случаят не е такъв. Не искам да обвинявам никого, но не ми харесва незаинтересоваността на въпросната sisley. Отношението й ми говори само едно - не е пуснала запис.

П.П. И в магазина не дават хляб срещу усмивки!
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2011, 18:19:00 »
Раздели ТемаНагоре

Какво значи няма пари?! Как така ще поръчва нещо, дори за проба, след като няма възможност да го плати? Аз като нямам пари не пазарувам!!! 
Разбирам да е помолила да й го запазят, но случаят не е такъв. Не искам да обвинявам никого, но не ми харесва незаинтересоваността на въпросната sisley. Отношението й ми говори само едно - не е пуснала запис.

П.П. И в магазина не дават хляб срещу усмивки!
Мила случва се ,лично на мен ми се случи както писах преди седмица поръчах маратонки за 30лв ,но докато дойдат 2 дни ,ни налегна цялата къща жестоко грип .Предполагам всеки знае колко пари се дават за лекарства.И веднага писах на дамата ,да и ги върна или да ме изчака седмица.Нямах никъви проблеми ..Това имах предвид ,а не да нямам пари и да сикам нещо.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 05, 2011, 18:29:39 »
Раздели ТемаНагоре

Тук нали всеки си изказва мнението,аз не нападам жената която е пуснала тема,просто казвам какво мисля аз ЛИЧНО.
Защо всеки път търсите под вола теле...ами имала е проблеми жената и това е.....сега нали чакаме понеделник да видим дали са получени,напротив аз съм обедена че по телефона ще и кажат,но както и да ,тя не е длъжна,ами ако така е казала че няма апарат,може пък наистина да няма, Lips Sealed.Аз лично занам какво е да пратиш пари и после да ти кажат ама ти не ги прати и да те направят най-черната овца на сайта Undecided
Може пък и аз да греша,знам ли и тя да лъже че ги и пратила,но дано не греша,но аз така го виждам...не нападам и другото майче Embarrassed

Криси,не искам да ми се сърдиш Smiley
Аз също съм на принципа-като нямаш пари,не купуваш.
Вярно е,че може да ти се случи,да забавиш плащане или пращане на пакет,но е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да уведомиш отсрешната страна.
Разберете се ,кажи ТОЧНА ДАТА ,а не всеки път различно/както в случая/
А не Нар,като налудничева всеки ден да ходи в този студ който беше да си търси парите.
Е ТОВА НЕ Е ЧОВЕШКО.ВСИЧКИ СМЕ МАЙКИ И ТУК СМЕ НЕ ДА СЕ ЦАКАМЕ НА ДРЕБНО А ДА СИ ПОМАГАМЕ.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 05, 2011, 18:30:38 »
Раздели ТемаНагоре

Eria, аз мисля, че казах същото:



Разбирам да е помолила да й го запазят, но случаят не е такъв. Не искам да обвинявам никого, но не ми харесва незаинтересоваността на въпросната sisley. Отношението й ми говори само едно - не е пуснала запис.

« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 18:33:26 от black_ice » Активен
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 05, 2011, 18:57:43 »
Раздели ТемаНагоре

Не вземам ничия страна, но колкото повече чета, толкова повече се ядосвам.
Аз сън не спя, докато отсрешната страна не получи записа/пакета, който съм изпратила. Напоследък, за да не притеснявам отсрещната страна, снимам и изпращам разписките.
Защо мислите, че е ангажимент на продавачката да търси въпросния запис? Не е ли ходила достатъчно пъти в пощата?
Защо купувачката не може да снима въпросната разписка? Няма фотоапарат, ок. Няма телефон с камера, ок. Ами на всеки ъгъл в града има офисчета за копирни услуги. Между 3 и 5 ст. е копирането на една страница. Съседите и приятелите също могат да помогнат я с фото, я с телефон. В краен случай да напише номера на бар-кода. Ако е загубила/унищожила бележката тя е човекът, който трябва да се задейства и да търси доказателство за изпращането на въпросния запис.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Февруари 05, 2011, 20:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм съгласна със всички ви,така е прави сте,ама все пак........ Lips Sealed
Незнам дано казва истината сислей.....
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
katerinat24
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 332


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Февруари 07, 2011, 07:16:08 »
Раздели ТемаНагоре

Не искам да вземам страна по темата,но си спомням моя случай наскоро....,за който също бях пуснала тема...Та чаках повече от месец запис от една "коректна" дама тук с доста положителни оценки,която по същия начин ме пращаше за зелен хайвер няколко пъти-пратила съм го вчера,оня ден и прочие,накрая си получих парите след паснатата тема тук,но и отгоре на това излязох черната овца,че съм пуснала темата и не съм била търпелива!!!Е,извинявайте ама и аз бях лъгана,че е пратен няколко пъти и въпреки,че бях копирала съобщенията,в които пише,че е пуснат,а всъщност не е,пак бях кривата....
Нека не се правим на луди взаимно-продавачката е в правото си в крайна сметка да си търси парите,а купувалката ако е имала проблем е била ДЛЪЖНА да я уведоми,а не да я разкарва като малоумна до пощата!Всички имаме проблеми и деца,и работим,но КОМУНИКАЦИЯТА е най-важна,за да не сестига до подобни теми!
Лек ден на всички от мен и успех на продавачката-дано си получиш вече записа!
Активен

Коректна съм!Очаквам коректност и от отсрещната страна!Изпращам като пощенска пратка по Еконтс наложен платеж.
Моите оценки
Потребителски рейтинг на katerinat24
100% Положителен коментар
620 Коментари

Положителен559
Неутрален0
Отрицателен0

Моите обяви http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&ppuser=407
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Февруари 07, 2011, 14:56:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички, които се влючиха в темата! Само да ви, кажа, че и днес не е пристигнал запис!!! Тя каза, че го е пуснала в сряда, значи ако наистина е така днес при всички положения щеше да е тук! Докато невидя черно на бяло, че е пуснат няма как да и повярвам! Започнах да се вбесявам нещо!
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 07, 2011, 16:37:58 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички, които се влючиха в темата! Само да ви, кажа, че и днес не е пристигнал запис!!! Тя каза, че го е пуснала в сряда, значи ако наистина е така днес при всички положения щеше да е тук! Докато невидя черно на бяло, че е пуснат няма как да и повярвам! Започнах да се вбесявам нещо!
Е това вече не е добре Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed  sisley включи се и обясни на жената какво става?Huh?Huh?Huh???
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 08, 2011, 21:06:16 »
Раздели ТемаНагоре

Някъкво развитие,никоя от двете не пиша,разбрахте ли се Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 08, 2011, 21:40:27 »
Раздели ТемаНагоре

От два дни пак си стоя с обещания за телеграфен запис и до там, нищо повече! Уж щеше да ми показва бележка и пак едни овъртания.........
Активен


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: