{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИЦА!!!! С профил sisley!!!!  (Прочетена 26404 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 04, 2011, 13:32:37 »
Раздели ТемаНагоре

Тази госпожа sisley ме помоли да и пратя палто на стойност 20лв. за проба, след което каза, че ще го задържи и ще пусне записа! Днес е 04.02.2011г. и запис нямам!гр.Пещера .....  Димитрийка Б. И. която твърдо ми заявява, че го е пратила на няколко пъти ме праща за зелен хайвер и навсичкото отгоре, като и поисках да видя разписка на платежното не ми отговаря на въпроса! Е нека, ако има очи и ако е толкова честна за колкото се изкарва да се включи и да се защити по някакъв начин! Нека ми докаже, че греша, да ама неможе, защото не го е пуснала изобщо! Сама ми вика, каквото искам да правя и да и пиша оценки! Значи не и пука! Незнам как да постъпя? Жалко за тази жена, че се изложи така и беше готова да се унижи само и само да я оставя намира! Що за хора сме?  Предупредих я няколко пъти и ми каза да правя каквото искам!
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 22:19:54 от NAR » Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 13:36:15 »
Раздели ТемаНагоре

Не и давай пълния адрес и трите имена. Редактирай ги.

Пускай жалба в полицията не се бави, за да има резултат. Можеш и онлайн да я пуснеш разрови се и пускай.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 13:45:55 »
Раздели ТемаНагоре

Показа ли темата на жената?Нека чеум и нейната гледна точка.
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 13:51:10 »
Раздели ТемаНагоре

Моля, не допълвайте отново данните на потребителката.

Най- добре е да си пуснете жалба в полицията.
Активен
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 13:57:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ok
Активен
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 14:21:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууу,всеки ден четем за нов измамник!! Undecided Удоволствието от пазаруването в сайтовете,вече е прецакано тотално!!!!!!!Жалко!
А ти,мила,дано успееш да си вземеш паричките от тази ,,горда мама,,.....лелее,какви ЖЕНИ!!!Направо да съжалиш децата и мъжете им!! Sad
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2011, 14:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

Какво им става на тея хора  Shocked .Всеки ден се пуска тема за някой некоректен.Срам нямат.Вече ме е страх да си поръчам нещо в повечето случаи си купувам или разменям с мами с които и преди това съм имала контакт.Чудя се само как така им е спокоен съня като дължат пари... Huh? Дано реагира посочената жена и да си плати това което си е купила.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2011, 14:40:46 »
Раздели ТемаНагоре

Какво им става на тея хора  Shocked .Всеки ден се пуска тема за някой некоректен.Срам нямат.Вече ме е страх да си поръчам нещо в повечето случаи си купувам или разменям с мами с които и преди това съм имала контакт.Чудя се само как така им е спокоен съня като дължат пари... Huh? Дано реагира посочената жена и да си плати това което си е купила.
Неприятно е, но при 6169 потрбители хич не се учудвам, че има и измамници. Колкото повече се увеличаваме, скача и процентът на измамите.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2011, 15:27:51 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=4179&protype=3
ако е тази дама,аз съм контактувала с нея и имам страхотни впечетления..........н Roll Eyes
Може нещо да се случило Sad ама пък гледам,че е влизала днес.Нека да се включи с разумно обяснение.....пратих ти ли и темата?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2011, 18:32:24 »
Раздели ТемаНагоре

Да пратила съм я, влиза всеки ден и ето какво ми писа последно снощи: Изпратени до: NAR -: Февруари 02, 2011, 21:47:12 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
не разбирам защо като кажа че съм пуснала парите не приемеш че е така....
как да ти покажа платежното,,,,,освен дА го снимам с телефона,понеже апарата не е в мен сега... Embarrassed
как ще не си за 20 лв....за мен това са си пари или памперсите за дедцата ми за седмица например....
тренча не го свалям толкова ми харесва....забажих се с парите но си изплатих Embarrassed....
ако решиш че те лъжа пусни си тема или оценака както искаш...
понеже бях на изпит днес утре ще проверя какво става.      Госпожо може ли да се държите малко по-учтиво и нормално.....Какжо е това изнудване незнам....Имам си достатъчно проблеми и не ми се занимава с Вашите капризи.....
Вие не разбирате ли че съм Ви пуснала парите!!! Shocked
И ви казах ако искате пускайте теми ако искате пишете оценки....само ми драснете един ред да знам кога все пак са дошли парите Ви!!!
И ще си нося палтото не защото не съм го платила,а защото ми харесва...оооо вече сте писали оценка...благодаря!!!
и понеже съм горда майка на близнаци и знам как стоят нещата с парите се изжиняжам за забавянето.....на парите ви.....
знаете ли не си правете труда да коригирате оценката.....нека има хора,които мислят малко лошо и за мен...
Хубава вечер!!!    ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, ГОВИРИ МИ НА ВИЕ! Немога да разбера, като си търся моите пари, вече изнудване ли му казват???
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 18:36:01 от NAR » Активен
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2011, 19:14:57 »
Раздели ТемаНагоре

Лично аз съм чакала запис около 1 месец и гополучих. На бележката за записа имаше прикрепена друга бележка, в която пишеше че са объркали и са препратили записа на друг адрес.
Тя  на коя дата ти е пуснала записа.Можеш да се обадиш на пощата в нейния град и да питаш на тази датаима ли изпратен запис за теб. Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2011, 19:25:06 »
Раздели ТемаНагоре

Е добре де,да ти снима,дори и с телефон бележката,поне имената да се видят,то датата малко трудно се снима,че те печатите им едно хубави.....
АМи да снима поне да докаже!
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
NAR
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 670

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2011, 19:58:10 »
Раздели ТемаНагоре

Да снима и аз това и викам, колко пъти и нищо! Жената просто не я вълнува, в противен случай нямаше да се стигне до тук!
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2011, 20:55:53 »
Раздели ТемаНагоре

Да снима и аз това и викам, колко пъти и нищо! Жената просто не я вълнува, в противен случай нямаше да се стигне до тук!
да!По-добре да изчакате снимки,преди коментари,на мен също са ми бавели пакет и запис  Roll Eyes
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
sisley
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 283


http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&u=2498

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2011, 21:58:19 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Наистина дълго бавих жената за което съжаляжам...Записът е пуснат в сряда.Ще се постарая да снимам.....Не ми е приятно да се споменават децата ми.Има много негативизъм тук...
Нека когато дамата получи парите да отбележи....
Забавих ги и съм бавила друг път,за което се извинявам. .Нека не ме цитира дамата,грозно е...тук става въпроса е за неизгладен конфликт,а не за това дали съм горда майка на близнаци или не.....
Активен

Мама на близнаци съм..Моля ,проявете разбиране ако се забавя с пратка или запис.
Винаги поставям оценка-правете го и вие,моля.
Бъдете ако обичате толерантни и коректни...
успех в продажбите !


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: