{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За хартията  (Прочетена 8804 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 04, 2011, 14:19:26 »
Раздели ТемаНагоре

Абе има тапети дет са по тънки и от хартия за принтер
Много ми увира тиквата на мене. Тапет за последно видях в 4-ти клас, на стената в нас  Cheesy
Ще търся, някой по-моден десен, та тия овци в пощата да не крякат


Ха, ха.....по-добре ги питай даже първо какъв цвят предпочитат, да не им дразни очите Cheesy
По темата: аз от Метро си бях купувала хартия такава май на килограм, доста е наистина, но пък си ми вършеше и много друга работа. Около 5лв беше някъде пакета. сега нямам, ама отида ли в метро само за едната хартия, знам с каква количка ще изляза накрая Sad
Там пък не съм обръщала внимание Smiley Ще взема да се позагледам
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2011, 14:24:44 »
Раздели ТемаНагоре

Има, там къде са пластмасови чинийки вилички, чували и пликчета и най-отдолу е хартията. Беше на някаква дебелина,разликата в цената.  Ако ходиш,може и да ми вземеш и на мен- ти в кой квартал беше?
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2011, 17:13:43 »
Раздели ТемаНагоре

Има, там къде са пластмасови чинийки вилички, чували и пликчета и най-отдолу е хартията. Беше на някаква дебелина,разликата в цената.  Ако ходиш,може и да ми вземеш и на мен- ти в кой квартал беше?
В центъра до СУ. При чиниите и пластмасовите чаши нямаше да погледна ама никога Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2011, 18:04:58 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, аз правих същото като теб преди седмица. В склад за пластмасарии на Красно село намерих някакви хартии с такъв размер - 9 лева бяха 10 килограма, и се отказах - отделно как ще си я пренеса до вкъщи Cheesy
Да ми беше по-близо като живеене, да си купим обща с теб, но няма как да мръдна до вас, а теб да разкарвам до нас е абсурдно също. Вземи си ги тези 5 кила, ще си ги изхабиш някога Tongue
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2011, 18:12:11 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, аз правих същото като теб преди седмица. В склад за пластмасарии на Красно село намерих някакви хартии с такъв размер - 9 лева бяха 10 килограма, и се отказах - отделно как ще си я пренеса до вкъщи Cheesy
Да ми беше по-близо като живеене, да си купим обща с теб, но няма как да мръдна до вас, а теб да разкарвам до нас е абсурдно също. Вземи си ги тези 5 кила, ще си ги изхабиш някога Tongue
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 18:20:00 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 04, 2011, 18:17:36 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, аз правих същото като теб преди седмица. В склад за пластмасарии на Красно село намерих някакви хартии с такъв размер - 9 лева бяха 10 килограма, и се отказах - отделно как ще си я пренеса до вкъщи Cheesy
Да ми беше по-близо като живеене, да си купим обща с теб, но няма как да мръдна до вас, а теб да разкарвам до нас е абсурдно също. Вземи си ги тези 5 кила, ще си ги изхабиш някога Tongue
Оп Роси  офертата е чудна Smiley Казвай къде е това, пък аз така или иначе снова из София Smiley Ако искаш влизам на партия веднага  Cheesy Като вземем та се приберем  и двете може да се запасим с хартия  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2011, 19:59:46 »
Раздели ТемаНагоре

Попитай някоя твоя баба или комшийки нещо....незнам.Аз опаковам в тапети и те са дебелички да ти кажа,пасват и деално и се залепят супер.Навремето са ги разпродавали по 1лв,на ония пари де Cheesy
Та аз някой път ползвам и черните кисии,дето са за болук Roll Eyes и съм си купила 100бр.бели листи от по 10ст.режа на половина лепя,пиша и готово Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 04, 2011, 22:30:53 »
Раздели ТемаНагоре

Попитай някоя твоя баба или комшийки нещо....незнам.Аз опаковам в тапети и те са дебелички да ти кажа,пасват и деално и се залепят супер.Навремето са ги разпродавали по 1лв,на ония пари де Cheesy
Та аз някой път ползвам и черните кисии,дето са за болук Roll Eyes и съм си купила 100бр.бели листи от по 10ст.режа на половина лепя,пиша и готово Tongue Tongue

Няма как Sad Баби вече нямам, съседите ми са модерни и млади. Ще го мисля
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2011, 04:42:32 »
Раздели ТемаНагоре

ре де моме ако си го толкова закъсала горката , иди до някоя квартална бакалия и ги изнуди да ти дадът от хартията дето опаковат месата и сирената
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2011, 14:50:05 »
Раздели ТемаНагоре

ре де моме ако си го толкова закъсала горката , иди до някоя квартална бакалия и ги изнуди да ти дадът от хартията дето опаковат месата и сирената
У наште бакалии (2 на брой ) са модерни Smiley Едната е Билла, а другата ми е далече. Не съм го закършила чак толкова. Споко
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2011, 15:01:13 »
Раздели ТемаНагоре


Та аз някой път ползвам и черните кисии,дето са за болук Roll Eyes и съм си купила 100бр.бели листи от по 10ст.режа на половина лепя,пиша и готово Tongue Tongue

На мен така никъде не ми ги приемат пакетите Sad пробвала съм не веднъж, връщат ме постоянно - не можело. Трябвало цялото да е обвито в хартия, какви са тия торбички. Като ги питам как така аз постоянно получавам такива пакети с найлон и отгоре залепено листче с адреса - те ми вдигат рамене. Е нали викам не можело? Как пристигат при мен като не може?! Пак вдигат рамене. Ми аз кво да правя - купувам си от една книжарница на листи по 30ст кафява хартия и си ги обвивам целите най-старателно, че да не се мусят лелите там.  Cheesy
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2011, 15:09:57 »
Раздели ТемаНагоре


Та аз някой път ползвам и черните кисии,дето са за болук Roll Eyes и съм си купила 100бр.бели листи от по 10ст.режа на половина лепя,пиша и готово Tongue Tongue

На мен така никъде не ми ги приемат пакетите Sad пробвала съм не веднъж, връщат ме постоянно - не можело. Трябвало цялото да е обвито в хартия, какви са тия торбички. Като ги питам как така аз постоянно получавам такива пакети с найлон и отгоре залепено листче с адреса - те ми вдигат рамене. Е нали викам не можело? Как пристигат при мен като не може?! Пак вдигат рамене. Ми аз кво да правя - купувам си от една книжарница на листи по 30ст кафява хартия и си ги обвивам целите най-старателно, че да не се мусят лелите там.  Cheesy
Попринцип целите пакети трябва да са обвити в бяло.Сега кои хартия ,кои не.
Аз имам бял стреч и напоследък все така опаковам.Много бързо и лесно става ,а пакетите са прибрани и стегнати!!!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 05, 2011, 15:21:42 »
Раздели ТемаНагоре

Попринцип целите пакети трябва да са обвити в бяло.Сега кои хартия ,кои не.
Аз имам бял стреч и напоследък все така опаковам.Много бързо и лесно става ,а пакетите са прибрани и стегнати!!!

Smiley е и аз имам хартиено тиксо, забравих да кажа , че по-малките неща ги облепям с два бели листа и с това тиксо или пък направо в чисто бял плик за писмо среден размер (които си крада от офиса, ма не е важно  Cheesy)
Обаче няма изискване да е бяла хартията, това поне е сигурно. Важното е да е хартия и да е едноцветна, може и в лилаво да е, но да е един цвят Smiley, а не едноцветни найлони. За жалост не ми дават така да си пращам иначе и на мен щеше да ми е най-лесно в торбичка и отгоре с листче надписано Sad
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 05, 2011, 15:57:30 »
Раздели ТемаНагоре

Попринцип целите пакети трябва да са обвити в бяло.Сега кои хартия ,кои не.
Аз имам бял стреч и напоследък все така опаковам.Много бързо и лесно става ,а пакетите са прибрани и стегнати!!!

Smiley е и аз имам хартиено тиксо, забравих да кажа , че по-малките неща ги облепям с два бели листа и с това тиксо или пък направо в чисто бял плик за писмо среден размер (които си крада от офиса, ма не е важно  Cheesy)
Обаче няма изискване да е бяла хартията, това поне е сигурно. Важното е да е хартия и да е едноцветна, може и в лилаво да е, но да е един цвят Smiley, а не едноцветни найлони. За жалост не ми дават така да си пращам иначе и на мен щеше да ми е най-лесно в торбичка и отгоре с листче надписано Sad
Но задължително трябва да е яко облепено с тиксо...Иначе любопитни и порочни пощаджийски очи могат да го погнат...
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 05, 2011, 16:02:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз доскоро прилагах техниката "хартиен плик" - цепваш, обръщаш, опаковаш, пращаш. Ама с това висене тук, скоро не съм ходила по моловете, че да си набавя и хартиени торбички  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: