{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно истината за мен и този сайт!  (Прочетена 3053 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Юли 06, 2010, 12:22:12 »
Раздели ТемаНагоре

Причината да пусна този пост са невероятните ГЛУПОСТИ които чета в другия сайт.
Ще започна едно по едно.
Първо ще ви се представя. Казвам се Михаил и съм на 36 г. Завършил съм изчислителна техника и кибернетика. Работата ми е свързана с компютри и същевременно всичко свързано с тях ми е хоби.

Сайта БгДомакиня.com е създаден съвсем спонтанно без никаква комерсиална или друга подмолна цел.

Съпругата ми е потребител Daiido. Преди стартирането на сайта не съм се познавал с никой от регистрираните тук, с изключение на 2 приятелки на съпругата ми, които по рядко влизат.

С модератораторката The_Black_Angel се запознах тук и след няколко разговора я назначих за модератор. Благодарение на нея сайта придоби по-голямата част от визията и структурата си за което съм и невероятно признателен.

Мога да ви уверя, че сайта по никакъв начин не нарушава законодателните норми на Република България, но при констатиране на такива нарушения екипа ще реагира моментално!

Много съжелявам за решението на Продавалника да ограничи категориите си, но това си е тяхно решение. Ако моя сайт се окаже някаква алтернатива на потребители от там, то са добре дошли. Аз и екипа сме много либерални, отворени за идей, но същевременно с това непреклонни към нарушителите. Надявам се същите да са възможно най-малко.

Ами мисля, че е това за сега. Надявам се този пост да спре донякъде съмненията и клеветите по отношение на БгДомакиня.com.

С Уважение
Администратор: Михаил Ангелов

п.п. Към потребител  joana75 от Продавалника. Госпожо мога да ви уверя (независимо от анонимността Ви в интернет), че никога не съм ви предлагал лично да се регистрирате в този сайт. Не Ви познавам и незнам от къде идва тази Ваша злоба. Ще Ви помоля, ако имате нещо да ми кажете да ми го пратите на ЛС или на mail: deki@abv.bg .
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 12:48:11 »
Раздели ТемаНагоре

Поздравявам Ви за написаното !
Хубаво е всички ние-потребителите да знаем истината и да спрат спекулацийте и интригите.
Някои хора намериха в създалите се обстоятелства,удобен момент за разчистване на лични сметки и създаване на интрижки.
Надявам се всички ние -администратор,модератори и потребители да не позволим негативизма обвзел другият сайт да се пренесе тук!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Юли 06, 2010, 12:50:11 »
Раздели ТемаНагоре

Поздравявам Ви за написаното !
Хубаво е всички ние-потребителите да знаем истината и да спрат спекулацийте и интригите.
Някои хора намериха в създалите се обстоятелства,удобен момент за разчистване на лични сметки и създаване на интрижки.
Надявам се всички ние -администратор,модератори и потребители да не позволим негативизма обвзел другият сайт да се пренесе тук!

Благодаря ти Даце. Искам просто нещата да са ясни и конкретни!
Активен

kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 06, 2010, 13:14:58 »
Раздели ТемаНагоре

Поздравления за написаното от вас..
Била съм регистрирана и в Продавалник.От доста време не се занимавам с него,защото сайта се превърна в едно тържище на "маркови дрехи".Много съм доволна,че имам възможност да съм част от този сайт.Регистрирах се още в началото и не съжалявам.От времето прекарано тук виждам,че вие администраторът и модераторите сте съвсем,ама съвсем различни от колегите ви от др.сайт,за което ви благодаря.Тук няма нападки,няма обиди.Тук гледате да се обясни първо грешката на даден потребител,изчакват се нещата и чак тогава се взема някакво решение,а там се получават банове за всичко.
Наистина се надявам да си прекарваме едни страхотни моменти и за напред заедно с всички потребители.
Лек и усмихнат ден желая на всички ви...  Smiley Wink
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 06, 2010, 13:23:19 »
Раздели ТемаНагоре

Съветвам ви (екипът на БГдомакиня) да не обръщате внимание.
Простотията и злобата не ходят по овцете,а по хората.
Като видяха малко конкуренция и дай сега...
Ами съжалявам ама сами решиха да "преобразят" сайта,сега ще си търпят последствията.
Успешен ден!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
ice
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 06, 2010, 13:26:17 »
Раздели ТемаНагоре

ама аз немога да разбера, защо изобщо давате обяснения и се връзвате на глупостите, които се пишат по другите сайтове и форуми. Кой, какво, защо и т.н. го не направил този сайт, с каква цел и т.н. не е толкова от голямо значение, ако може всички що годе познати и коректни потребители се съберат на едно място и да могат да си продават, купуват, даряват и помагат по някакъв начин.
Щом в другият сайт има ограничение на категориите, тогава се търси друго решение, и то вече явно е намерено, щом започнаха дразгите. Да, всеки сам си преценява къде в интернет пространството да се регистрира и къде най му харесва да бъде.
Другият сайт ще изгуби доста потребители, но това си е изцяло по вина на собствениците, а всъщност в случая страдат само потребителите!
Активен

Обявите ми важат за цялата страна. ПАЗЯ РЕД 8 ЧАСА!
Разходите са за сметка на КУПУВАЧА.
ПРАЩАМ САМО И ЕДИНСТВЕНО СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА ПАРИТЕ ЗА ВИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ, НЕЗАВИСИМО, ЧЕ ПРЕДИ СА КУПУВАЛИ ОТ МЕН!
Игнорирам по собствено усмотрение!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: