{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Народни ИЛАЧИ  (Прочетена 34110 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Март 09, 2011, 14:44:35 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря мила!Днес го направих,ще видя как ще е!Дано да го спася от антибиотика!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Март 09, 2011, 18:06:41 »
Раздели ТемаНагоре

Сега се сетих,че за кашлица към чая слагам няколко листа босилек-ефикасно и безопасно за деца е.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 09, 2011, 20:24:38 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,да напиша и аз една от бабините си рецепти:
За кашлица:
Чай от босилек и орехи.Слагат се няколко стръка босилек и счупени орехи заедно с черупките(пр. 4-5 ореха и 3-4 стръка босилек в 1л. вода).Вари се,докато заври,подслажда се.
Аз правя и компрес на гърлото,но по-безобиден(не е с ракия).Една найлонова кисийка,сгъната така,да е около 5см,в/у нея памук,напоява се с оцет и отгоре нареждам обезкостени черни маслини.Завръзва се с носна(голяма)кърпичка .
Ефикасно с/у температура:
Счуква се един аспирин,омесва се с една чаена лъжичка свинска мас.Намазват се ходилата,обуват се чорапи.
Това е от мен,ще следя темата.
Активен
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 18, 2011, 00:25:39 »
Раздели ТемаНагоре

      ето и рецептата
 6 листа индрише,6 бр. счупени ореха със черупките,половин глава лук със люспите-измит добре-или половин дюля,6 бр. бонбони лукчета,6 бр. обикновен локум. Това се слага във половин литър вода и ври 15-20мин,след което се подслажда със мед и се пие
Това сиропче много ни помогна!
Също така приложих и рецептата с извара,която е в другата подобна темичка!
А за хремата,клеева тинктура,пак от другата темичка!
Благодаря за рецептите момичета!Благодарение на вас,този път детето ми се оправи без антибиотици! Kiss Kiss Kiss
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
pileto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 307


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 18, 2011, 08:29:36 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен!

Аз имах магарешка кашлица Sad Майка ми ме тъпчеше с какви ли не неща - една колежка и казала нещо или някоя баба нещо друго, бях като опитно зайче и освен това цял куп антибиотици, няма зима, няма лято - аз все бях болна  Huh?
Един дядо на село ми каза да пия всеки ден козе мляко. Много лошо миришеше, ама какво да правя и това трябваше да опитам, смесвах го с какао, за да не усещам "аромата".Пих го около месец и ако щете ми вярвайте, но кашлицата ми изчезна  Cheesy Направо се родих. Може да опитате и вие, със сигурност няма да навреди, независимо от възрастта  Kiss
Активен

Коректна съм,очаквам същото и от Вас!
При запис-пишете и на лични!
За 2 и повече обяви-предимство!
Изчаквам записалите се 12 часа и давам ред на следващият!
Пощенските разходи,са за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
Връщам стоки не отговарящи на описанието!
Поставям оценки,правете го и Вие Smiley
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 11, 2011, 09:40:02 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,кажете ми някое ефикасно сиропче от аптеката за влажна кашлица.Малкия е на 2г3м ходим вече една седмица на ясла,но започна да кашля и то предимно вечер.А пък нямаме хрема.От къде идва незнам?
Правих му вчера чайчето с орехите,но изобщо не иска да го пие.
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
cherry79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 149


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Април 11, 2011, 11:34:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен!mi_ma,аз понеже си падам по билковите сиропчета бих ти пепоръчала сиропче на др.Тайс-Мукоплант,или някакъв друг сироп от живовляк,той знам че е за влажна кашлица.А иначе чайчето с орехи,подслаждаш ли му го с нещо?Пробвай да го подсладиш,ако имаш желе от дюли или компот от дюли,може да го пие.
Активен

покупката е с предимство пред размяна.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Април 11, 2011, 16:28:41 »
Раздели ТемаНагоре

Сиропчето на д-р Тайс е хубаво, а по-евтиния вариант е Биокс-тими( с екстракт от мащерка)- около 2,60лв .
Дано се оправи по-бързо детенцето Kiss
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Април 12, 2011, 08:50:21 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви момичета,ходих вчера до аптеката и жената ми предложи няколко от които аз се спрях на ЕН-ТИ-ТУС пак е билково сиропче.Пием го от снощи и трябва да ви кажа,че кашлицата се промени отива към суха.Незнам това колко е добре.После сигурно ще трябва сиропче за суха кашлица.Знея аз ползвам ФИТОЛОР и съм много доволна.
 cherry79 чайчето му го подслаждам с мед,обаче пак не го иска.Имам и компотче и желе от дюли ще му дам следобяд като се приберем от ясла.
Галинче това сиропче Биокс-тими ми го предложи жената,но ми се стори доста непознато и не посмях да го взема.
Желая и на вас здрави дечица  Smiley
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Април 12, 2011, 12:01:52 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви момичета,ходих вчера до аптеката и жената ми предложи няколко от които аз се спрях на ЕН-ТИ-ТУС пак е билково сиропче.Пием го от снощи и трябва да ви кажа,че кашлицата се промени отива към суха.Незнам това колко е добре.После сигурно ще трябва сиропче за суха кашлица.Знея аз ползвам ФИТОЛОР и съм много доволна.
 cherry79 чайчето му го подслаждам с мед,обаче пак не го иска.Имам и компотче и желе от дюли ще му дам следобяд като се приберем от ясла.
Галинче това сиропче Биокс-тими ми го предложи жената,но ми се стори доста непознато и не посмях да го взема.
Желая и на вас здрави дечица  Smiley
Сиропчето, което си взела също е добро Wink
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
goiv70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Август 03, 2011, 05:57:19 »
Раздели ТемаНагоре

В къщи и с работата си с хора използвам доста от рецептите на Петър Димков. Резултатите са забележителни. Опитайте. Понякога е малко досадно докато изпъниш всичко, но пък си заслужава.
Активен
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Септември 14, 2011, 15:26:24 »
Раздели ТемаНагоре

биокс тими си е билков сироп а е евтино понеже е българско  Smiley аз се стреснах от цената  само 2 лева  / като съм свикнала да оставям 50 лв поне в аптеката / и все пак има ефект взимала съм го за дете на годинка и го предпочитам пред разни там АЦЦ кидс, флавамед а за проспан нямам думи - конкретно за този случай имах изписан АБ сумамед  но се оправи с билков сироп а за носа нещо хомеопатично пак давах. ДОволна съм и от Ен ти тус сиропа.
за течаща хрема съм давала на 1 годишно дете коризалия и на 3тия ден вече беше добре
ЧЕсто ли ви изписват антибиотици и кога не се решавате да прескочите мнението на лекаря ? НА мен ми беше за първи път, но постоянно следях температурата. При контролния преглед се оказа че има огромно подобрение което явно е било от антибиотика който не давах.
Активен

lamqtacufi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 26, 2011, 10:49:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ето и моите методи-
ПРИ АНГИНА
На марля или кърпа или шалче, каквото имате под ръка слагате дебел слой ИЗВАРА. Връзвате около врата и така 4 часа.
ПРИ ИЗГАРЯНИЯ, НАТЪРТВАНИЯ, ОТКРИТИ РАНИ И ДАЖЕ И ПРИ ЯЗВИ
В едно бурканче натъпквате хубаво само цветовете от жълт кантарьон и ги заливате с олио или зехтин. Оставяте на слънце около 2 седмици. Използва се само течността. Изцездате си в едно малко шишенце и винаги си го носите в джоба...поне аз така правя, имам 2 момчета все пак!
ПРИ ХРЕМА
В 10 мл физиологичен разтвор капвате 5-7 капки клеева тинктура. Слагате в нослето по 2-3 капки 3 пъти на ден
ЗА ЗАСИЛВАНЕ НА ОРГАНИЗМА
2-3 капки клеева тинктура в шишенцето с вода на детето, от което то си пие през целия ден.
ПРИ ПНЕВМОНИИ
Намазвате обилно едната страна на кърпа с мед и лепите на гърдичките. Хубаво е детето така да преспи.
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: