{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как и кога си намерихте работа след майчинството  (Прочетена 5429 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 02, 2011, 18:38:30 »
Раздели ТемаНагоре

С много надежда за съвет и идеи ще очаквам мами да споделите как си намерихте работа и кога.
В случайте когато продължиш във фирмата в която си бил ок но за мен това е трудна задача и след 5 месеца майчинството ми свършва и идея нямам как ще си намеря работа синът ми ще тръгне на ясла дано бързо да свикне но пак си остава варианта- О ти си с малко дете то ще боледува ...ами вероятно ще ви потърсим..ако сте сред удобрените..
Момента с раб.време също не е за пренебрегване всеки с две деца и мъж работещ до 6вижда затруднения но се надявам някой да е намерил решение и да го сподели
Добавям че нито едната баба не е в града където живеем и двете работят и реално при разболяване пак сама си се оправям а колко ли са добронамерените работодатели които ще ти влязът в полужение.
И КАТО НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ИМА ЕДИН ВЪПРОС КОЙТО НЕ МИ ДАВА МИРА -зАЩО НЯМА ПРОГРАМА ЗА МАЙКИТЕ СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО КОЯТО ДА ПОМАГА ЗА НАМИРАНЕТО НА РАБОТА ДОРИ И ПОЧАСОВА  Roll Eyes
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2011, 19:01:04 »
Раздели ТемаНагоре

Много трудно става мила ! мен никъде не ме искат ! майчинството ми свърши преди 4 месеца, малкия тръгна на ясла и аз никъде не мога да си намеря работа... щом чуят че имам малко дете и ми казват ами остави си телефона ще се обадим ако има нещо... и така... но сега разбрах, че пак съм бременна и спрях да си търся работа Smiley  ще чакам новото майчинство . Наистина е много трудно, никъде почти никъде де, не искат жени с малки деца... ясно им е че ще ни се налага да отцъстваме, и няма да има кой да им работи и за това предпочитат млади момичета без никакви ангажименти ! това е , не че и аз не съм млада на 22 съм, но имам дете а това им е пречка. Успех мила, и дано и при тебе не се получи като при мен и си намериш хубава и доходна работа    Kiss
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2011, 19:28:49 »
Раздели ТемаНагоре

Има вариант след като свърши майчинството да отидете на борсата за 4-8 месеца( зависи от трудовия стаж).
Аз лично така направих. 8 месеца съм на борса, за съжаление сега февруари свършва Sad.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2011, 20:07:01 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
АХА
Ами аз знам малко за това с борсата но не съм питала ощече както сменят всеки ден условията на които трябва да отговаряш...
та колко стаж ми трябва за мах размер -8месеца на борсатааз не че имам много преди първата бременност имах 3 4 работи но никакъв стаж покъсно забременях и след свършването на 2г бях на борсата по тр стаж 2 и някои месеци получавах 4м някакъв процент от тогавашната заплата
и моята мила свекърва -която има 2 3 висши нали каза жената че веднъж като съм ползвала нямам право отново Shocked
е как да нямам си казах аз та то веднъж в живота ли се дава тази соц помощ веднъж годишно добре ама надали е веднъж еднократно да имаш това право
та от първото и второто маичинство и някои месец от стаж като фризьор има няма 4 .4.5 г имам
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: