{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак съм бременна !!!  (Прочетена 46221 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Февруари 18, 2011, 10:35:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ето формулата,скалата не я открих
Напиши датата на първия ден от последния мензи
Към деня прибави числото 7,а от месеца извади 3
т.е. 22.12.20010
22+7 - 29
12-3 - 9
термин 29.09.2011
Т.Е. 8МА седмица,но пак казвам,това е само ако овулацията ти е била точно на 14тия ден,а ако е била на 20тия,значи си забременяла с една седмица по-късно.Освен това точно прочетох в моята книга,че до 2 седмици в плюс или минус е нормално,точно заради датата на зачеване.
Благодаря ти много    Kiss    Kiss    Kiss   много си мила, и наистина ме успокои Smiley мерси 
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Февруари 18, 2011, 10:38:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, вчера си направих тест за бременност и резултата беше положителен ! ЩЕ УМРА ОТ ПРИТЕСНЕНИЕ! имам си едно момченце на 2 годинки, и като знам колко зор го родих не ми се мисли за второ раждане... направо ще психясам...незнам дали ме разбирате... много ме е страх.. изобщо не ми се ражда пак...не че не искам да си имам още едно бебче даже много бих се радвала, но ъкъла не ми стига как ще го родя...страх ме е повече от 1-вия път.Та искам да попитам мамите с по две деца как е минало второто им раждане, по болезнено ли е от първото...?  незнам какво да правя..  Huh?
Честито пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и също такова раждане. При мен първото беше много дълго и болезнено от предния ден 21 часа със силни болки на другия ден родих в 12 и 45 ч. Втория път отидох в 10:30 ч. в болницата с 4 см разкритие без никакви болки казаха ми че ако ми сложат система ще родя до 12 - 13ч. дори може и да не ме хванат болките. ВЕче бях в паника спомнях си как болеше първия път питах и за епидурална упойка но ми казаха че твърде късно съм се сетила въпреки страха реших се да ми сложат система за което съжалявам. Мисля че без система щеше да боли по малко но да ти кажа болките бяха само час и половина и веднага след това забравяш. Много зависи и от екипа предполагам. При теб разликата е малкаи съм чувала че тогава е по лесно. За сравнение момичето с което бяхме в една стая също е отишла с 4 см разкритие и без болки но не и сложили с-ма след няма и ден вече разкритието и било 7 -8  см тогава и сложили системата и след няма и час вече беше родила. Беше и първо дете и е на 27 години. КАза че е очаквала нещо страшно болезнено а ппо нейните думи излезе че е супер лесно да родиш. Huh? МОжеш да се поровиш за аеробика за бременни. Както и има хомеопатия за по лесно раждане..... И най - вече спокойно и се наслаждавай на хубавите моменти , не го мисли през  цялата бременност какво ще бъде...МИсли за най -хубавото -  едно прекрасно здраво бебче, което ти пожелавам. И още радвам се че въпреки страха не избрах да раждам секцио.  
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Февруари 18, 2011, 10:55:02 »
Раздели ТемаНагоре

По напред са писали за шевовете  Shocked Първото ми раждане беше много трудно но само с три шева а при второто доста време ме ши лекаря дори не броях за де не се плаша, доста кръв съм изгубила наложи се да ме посрежат  Cheesy а родих къде по бързо в часове.......... болките бяха докато започна да раждам после шевове и други ...не беше кой знае какво а и мисля че слагат местна упойка.... НИе си говерехме със съпруга ми докато ме шиеха вече  Cheesy и малкия беше сложен до нас та вниманието ми беше заето. До вечерта 21 когато ми го донесоха вече бях на крака.
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 11:02:28 от s0n1a » Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #63 -: Февруари 18, 2011, 16:34:48 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък започвам да изпадам в паника ,че като родя и след операцията ще ме държат в болница поне 7 дена и няма да мога да си виждам много малката бубулечка  (dew7) (dew7)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Февруари 18, 2011, 17:22:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък започвам да изпадам в паника ,че като родя и след операцията ще ме държат в болница поне 7 дена и няма да мога да си виждам много малката бубулечка  (dew7) (dew7)
Ох,аз едвам изкарах 4 дни...хем най-щастливите,заради бебчо,хем най-тъжните,че не мога да си видя  и гушна другата рожбичка Sad
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #65 -: Февруари 18, 2011, 21:22:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък започвам да изпадам в паника ,че като родя и след операцията ще ме държат в болница поне 7 дена и няма да мога да си виждам много малката бубулечка  (dew7) (dew7)
Ох,аз едвам изкарах 4 дни...хем най-щастливите,заради бебчо,хем най-тъжните,че не мога да си видя  и гушна другата рожбичка Sad
(dew6) (dew3) (dew3)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Февруари 18, 2011, 23:30:12 »
Раздели ТемаНагоре

сладурки, душички, ще родите момичета, а после ще се гушкате всички в купом и ще ви е много хубаво.
стискам палци на всички раждащи БУЛКИ.
УСПЕХ
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: