{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак съм бременна !!!  (Прочетена 46023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 03, 2011, 13:52:27 »
Раздели ТемаНагоре

ПЪРВО ЧЕСТИТО
Цитат
Ахам сещам се... дето ти изтръпва всичко от кръста надолу ?  аз пък съм чувала за нея, че ако не се постави правилно може да те парализира ... ти за какви последствия имаш в предвид '.?
по повод на това-ангелчето е права,и тухла може да ти падне на главата,ако е писано,чукай на дърво.
Изобщо не мисли за аборт,всяко дете е ангелче и щом си бременна значи така трябва.Няма по-голяма радост от това да ти е пълна къщата с деца.
Аз имам 2,първото с епидурална почна да се ражда,няма болка,в съзнание си,аз спах в предродилна,докато другите раждаха.Е на финала родих секцио,ама това е друга тема.Второто направо секцио,еееее няма по-голяма гадост от това секцио,ама ша са пробам и за трето,нищо че ша ме боли.
Радвай се на бременността си,да ти е лека,а раждането минава и заминава,в днешно време има алтернативи.
Успех
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Февруари 03, 2011, 16:45:35 »
Раздели ТемаНагоре

ПЪРВО ЧЕСТИТО
Цитат
Ахам сещам се... дето ти изтръпва всичко от кръста надолу ?  аз пък съм чувала за нея, че ако не се постави правилно може да те парализира ... ти за какви последствия имаш в предвид '.?
по повод на това-ангелчето е права,и тухла може да ти падне на главата,ако е писано,чукай на дърво.
Изобщо не мисли за аборт,всяко дете е ангелче и щом си бременна значи така трябва.Няма по-голяма радост от това да ти е пълна къщата с деца.
Аз имам 2,първото с епидурална почна да се ражда,няма болка,в съзнание си,аз спах в предродилна,докато другите раждаха.Е на финала родих секцио,ама това е друга тема.Второто направо секцио,еееее няма по-голяма гадост от това секцио,ама ша са пробам и за трето,нищо че ша ме боли.
Радвай се на бременността си,да ти е лека,а раждането минава и заминава,в днешно време има алтернативи.
Успех
Еее браво на теб,за това което написа  Cheesy
И съм на мнение,че секциото е по добрият вариант......аз съм доста наплашена дори и сега 2 години след това,но аз прекарвах повече време в болницата,отколкото в нас...затова всичко ми се стори ужасно,но родих за няма и 15мин и незнам даже какво е контракция Cheesy да боли после,но болката е понусима...поне за мен беше така,защото аз съм със адски болки когато съм в цикъл и не ми направи голямо впечетление...
Така че смело напред,всичко ще окей,нито аз,нито лекър,нито никой няма да ти премахне страховете,аз ако ви кажа какво ми минаваше през главата и какво видях докато лежах Lips Sealed Lips Sealed Всеки минава от там дали един,дали два,дали три пъти... Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Февруари 03, 2011, 17:11:06 »
Раздели ТемаНагоре

В нашата страна,младите жени са наплашени от приятелки,лели,баби и тетки колко е срашно раждането и как нема по-страшно от това.Освен това в болниците никой не ти показва как да диша,че да боли по-малко или разни там други методи да намаляване на болката.Поради тази причинавсички млади жени искат да раждат секциа,а в същност то боли повече,но с тази разлика че боли след раждането,а не преди и по време.Всички жени които са родили нормално,след това са гушнали бебетата си,а аз родих и 2 дни само го слушах как плаче и не можех да помръдна,да стана да го взема.Е,да,раждането не е като да си на френската ривиера,но това пък единствената болка,която води до прекрасен финал.Аз съм запозната и с контракции,и с болки и то какви,да не ви разправям,че ще изпонаплашиме народа тука,...и на третия ден ми сложиха упойка Cheesy,а вечерта ме оперираха.Та мисълта ми е,че знам как се ражда и по двата начина,но въпреки всичко сега се молих на докторката да ме остави да раждам нормално.Понеже идеята за 3 деца си я имам отдавна,като родих второт си казах,не мога,не мога да издържа това секцио и тези болки още един път.Е,не мога,не мога,колко да не мога,една година мина и вече мога.Но все пак,ако можех да избирам бих избрала вагинално раждане с упойка.Та бла,бла,бла,идеята ми беше,че няма по-убаво от нормалното раждане/с упойка/ Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Февруари 03, 2011, 22:00:33 »
Раздели ТемаНагоре

Абе момичета аз ли съм шашава , що ли , ма самото раждане не боли бе хора , да стигнеш до него е мъката , поне за мен де , честно ви казвам , самото раждане ми беше толкова леко прятно и прекрасно , че докторката ако не ме беше спряла , сигурно на един напън щях да изкарам и бебе и плацента , ама тя вика Спри бе ще припаднеш , а аз прекрасно си се чувствах , два напъна за мушмулка , още един за плацента и това е , след пет минути вече питах мога ли да ида да се изкъпя .
А аз секцио не исках , ама твърдо не , имах парите , мъжо от втория дено / от общо черти до де родя/ , мсеки път ме питаше да платя ли секцио , аз не , накрая даже ми вика , аз ще платя пък ти ако щеш ходи , заплаших го че ще си тръгна и той ще ми прави секцио като му е толкова мерак да ме режат , майка ми е със секцио , сестра ми е със секцио , братовчедка ми е със секцио , всички мислеха че и аз ще съм ама на , аз съм инат , е вервай ми слънце , аз на втори час след раждането , скришом изприпках в тоялетната / че ми казаха 6 часа да не мърдам от кревата/ изкъпах се , оправих се , отидох преоблякох се , и айде долу да се видя с половинката , по стълбите от трети етаж , топур топур на бързи обороти , а каките със секцио на по три четри дни , зе влачеха по коридорите като чували , и се държаха са корема се едно червата ще им изпопадат , та по добре да боли , ама за ден два и да родиш нормално / това е много по добре после и за възстановяването и за кърмата , има разни датчици в тунела , дето като мине някой от там и се активират че си освободила багажнотж и трябва да си в кондиция да го гледаш/ от колкото да родиш секцио , пък и не мисли че при секциото няма опастност , майка ми след сестра ми , така я бяха шили , че доктора при мен , ме е извадил за 3 минути и после 40 и е оправял сраствания и тям подобни , то си го е направила природата как да става , и ако всичко ти е наред , само от страх не си струва да лягаш под ножа
Активен

nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Февруари 03, 2011, 22:22:59 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Абе момичета аз ли съм шашава , що ли , ма самото раждане не боли бе хора , да стигнеш до него е мъката , поне за мен де , честно ви казвам , самото раждане ми беше толкова леко прятно и прекрасно , че докторката ако не ме беше спряла , сигурно на един напън щях да изкарам и бебе и плацента , ама тя вика Спри бе ще припаднеш , а аз прекрасно си се чувствах , два напъна за мушмулка , още един за плацента и това е , след пет минути вече питах мога ли да ида да се изкъпя .
А аз секцио не исках , ама твърдо не , имах парите , мъжо от втория дено / от общо черти до де родя/ , мсеки път ме питаше да платя ли секцио , аз не , накрая даже ми вика , аз ще платя пък ти ако щеш ходи , заплаших го че ще си тръгна и той ще ми прави секцио като му е толкова мерак да ме режат , майка ми е със секцио , сестра ми е със секцио , братовчедка ми е със секцио , всички мислеха че и аз ще съм ама на , аз съм инат , е вервай ми слънце , аз на втори час след раждането , скришом изприпках в тоялетната / че ми казаха 6 часа да не мърдам от кревата/ изкъпах се , оправих се , отидох преоблякох се , и айде долу да се видя с половинката , по стълбите от трети етаж , топур топур на бързи обороти , а каките със секцио на по три четри дни , зе влачеха по коридорите като чували , и се държаха са корема се едно червата ще им изпопадат , та по добре да боли , ама за ден два и да родиш нормално / това е много по добре после и за възстановяването и за кърмата , има разни датчици в тунела , дето като мине някой от там и се активират че си освободила багажнотж и трябва да си в кондиция да го гледаш/ от колкото да родиш секцио , пък и не мисли че при секциото няма опастност , майка ми след сестра ми , така я бяха шили , че доктора при мен , ме е извадил за 3 минути и после 40 и е оправял сраствания и тям подобни , то си го е направила природата как да става , и ако всичко ти е наред , само от страх не си струва да лягаш под ножа
Абсолютно подкрепям това
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Февруари 03, 2011, 22:44:16 »
Раздели ТемаНагоре

Мойто секцио беше планирано,защото малката беше седалищо,може и да има такива дето се влачат по коридорите,ама аз пък родих на обяд и на другя ден слязох от четвъртия до първия етаж по стапалата за да покажа на мъжо малката...и на горе пак си се върнах и кърма и всичко си ми беше на ред и на четвъртия ден си ме пуснаха да си ходя...никой неможе да ме убеди че нормалко е по добре....всеки си знае...кое как....аз докато чаках в предродила видях 3 нормални раждания и ми се изправи косата.. Lips Sealed Lips Sealed
Така че при всеки е било различно...не искам и да чуя за нормално,от долу не съм мръднала Cheesy Cheesy Cheesy даже и белег нямам вече,имах 5 шева и това беше Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Февруари 18, 2011, 09:44:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте пак, ходих на лекар и сега съм още по притеснена от преди   Sad   моля някоя мама, която е имала подобен проблем да обясни нещо... значи по моите спомени последно ми дойде на 22.12.2010 г.( не съм много сигурна обаче понеже не си водя на календар кога ми идва).  и така... ако последно ми е дошло на 22.12.2010, сега трябва да съм бременна в 8-ма седмица, Но  на видеозона показва, че съм бременна в 7-ма седмица ! това сега какво означава? че бебето ми не се развива нормално ли ? че трябва да е развито за 8-ма седмица, а е развито за 7-ма?? направо ще се побъркам ако му има нещо... попитах доктора какво означава това, той ми вика ами сигурно си забременяла по късно... защото те нали изчисляват термина така: денят в който ти е била последната менструация в моя случай 22, прибавят 7 дена( в тези 7 дена е най вероятно да забременееш, защото си в овулация) и после прибавят 9 месеца и терина ми става 29 септемри. но той от къде пък е сигурен, че съм забременяла точно в рамките на тези 7 дена... може да съм забременяла и 2 дена преди следващата менструация... незнам... нищо не разбирам и незнам какво да си мисля... само знам че бременноста ми върви 1 седмица назас...дано му няма нищо на бебето ми... моля някоя мама ако е имала подобен проблем да ми обясни нещо...     Huh?   
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Февруари 18, 2011, 09:53:20 »
Раздели ТемаНагоре

Споко бе маце.има формула по която се изчислява термина,но това не значи,че не може да си забременяла една седмица по-късно.Кога точно е била овулацията никой не знае.Ако си с късна овулация значи всичко е ок.Не се притеснявай.Доктора нали гледа на ехограф,той вижда дали всичко си има бебето.Сега ти предстоят разни изследвания които ще покажат как са нещата.Не се треси от нерви,не е полезно за бебето.Всичко ще е ок.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Февруари 18, 2011, 09:55:01 »
Раздели ТемаНагоре

ами да гледам ме на ехограф но нищо не ми каза    Sad   взеха ми и кръв и урина... офф незнам откакто ми го каза това не мога да спра да мисля ... за глупости.... дано му няма нищо на бебето ми
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Февруари 18, 2011, 10:01:19 »
Раздели ТемаНагоре

ами да гледам ме на ехограф но нищо не ми каза    Sad   взеха ми и кръв и урина... офф незнам откакто ми го каза това не мога да спра да мисля ... за глупости.... дано му няма нищо на бебето ми

Мила,има си формула,както казва и другата дама.Примерно ако ти е дошло както казваш на 22.12.2010г.,към датата 22 се прибавя 7 дена и сатава 29.12.2010г.И за това ти излиза че си в 7-ма седмица.Това го знам от акушера,който ми водеше бремеността.А терминът ти на 29.09.2011г.,ли е???
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Февруари 18, 2011, 10:05:02 »
Раздели ТемаНагоре

ами да гледам ме на ехограф но нищо не ми каза    Sad   взеха ми и кръв и урина... офф незнам откакто ми го каза това не мога да спра да мисля ... за глупости.... дано му няма нищо на бебето ми

Мила,има си формула,както казва и другата дама.Примерно ако ти е дошло както казваш на 22.12.2010г.,към датата 22 се прибавя 7 дена и сатава 29.12.2010г.И за това ти излиза че си в 7-ма седмица.Това го знам от акушера,който ми водеше бремеността.А терминът ти на 29.09.2011г.,ли е???
Ами да термина ми е на 29.09.2011 ми е термина, но аз ходих на лекар на 16.02.2011 и точно на този ден трябва да съм в 8-ма седмица а аз съм в седма !   http://www.mamaibebe.com/calc.php   
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Февруари 18, 2011, 10:09:37 »
Раздели ТемаНагоре

Остави тези калкулатори,на мен всичките иннтернет калкулатори ми даваха различен термин.Има формула за изчисляване,но тя е базова,ако си с по-дълъг цикъл това значи,че и овулацията не ти е на 14ти ден,а на 20ти примерно,това автоматично премества с една седмица.Ехографа също не е кой знае колко точен,защото той пък изчислява на заба обиколката на главата.Сега ще потърся скалата на гинеколозите и ще ти я пратя да си изчислиш по нея.Освен това нали знаеш,че 7ма седмица и 1 ден прави 8ем седмици бременност.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Февруари 18, 2011, 10:10:55 »
Раздели ТемаНагоре

Една седмица разлика не е нищо! Това в никакъв случай не трябва да те тревожи.Ако кръвните ти изследвания са наред - всичко върви както трябва.Недей от сега да се шашкаш - имаш още много месеци напред ...мисли си какво хубаво и здраво бебче ще си имаш,а не на термин ли си или една седмица преди него Wink Kiss
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Февруари 18, 2011, 10:13:28 »
Раздели ТемаНагоре

много ви благодаря... поуспокоих се малко ... дано му няма нищо на бебето ми .. и nalika e много права за това че 7 седмици и 1 ден стават 8 седмици  Smiley  за това не бях се сещала  благодаря много  Smiley    Kiss
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Февруари 18, 2011, 10:25:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ето формулата,скалата не я открих
Напиши датата на първия ден от последния мензи
Към деня прибави числото 7,а от месеца извади 3
т.е. 22.12.20010
22+7 - 29
12-3 - 9
термин 29.09.2011
Т.Е. 8МА седмица,но пак казвам,това е само ако овулацията ти е била точно на 14тия ден,а ако е била на 20тия,значи си забременяла с една седмица по-късно.Освен това точно прочетох в моята книга,че до 2 седмици в плюс или минус е нормално,точно заради датата на зачеване.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: