{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак съм бременна !!!  (Прочетена 46233 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 02, 2011, 22:15:36 »
Раздели ТемаНагоре

Честито и от мен!!! Само искам да споделя- и двете бременности ги карах тежки,и двете раждания бяха болезнени до лудост,но повярвай ми - всичко си заслужава!! !!
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 02, 2011, 23:01:43 »
Раздели ТемаНагоре

Я си ме вижте на изписването аааа ?  все едно не съм раждала    Cheesy 
Честито  Tongue Tongue колкото по малко мислиш,че ще е тежко раждането толкова по-леко ще мине  Wink само положителни мисли малката хихихих завиждам благородно за фигурата  Cheesy аз сега с 2-рото съм като самоходно буре  Cheesy дано и после не остана така  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 02, 2011, 23:45:02 »
Раздели ТемаНагоре

Честито ! Малко завиждам... Roll Eyes
Аз бях със секцио, ама май със спинална - не съм сигурна. Никакви болки, никакво главоболие не усетих - всяка година мога да раждам така.  Tongue
Със секцио е спинална, да. А при нормално е епидурална, защото ти участваш в самото раждане. Можеш да даваш напъни, усещаш от къде минава бебето, но не е болезнено. Усещаш само като допир ли как да го нарека.
Не мила със секцио също е епидурална опойката Cheesy аз раждах със секциои ми биха в гъбнака,аз пък си мисля че да опасна е и то доста,ама процента е малък,представи си само колко жени на ден разждат със такава упойка.......макар че на мен ми я биха 15мин..доста трудно ми улучиха правилното място Roll Eyesпосле за няма и секунда всичко изтръпва.Обаче другото което е,тази която я бият при нормалното раждане не я бият когато ти поискаш и почти няма смисъл от нея....защото мисля че беше на няколко сантиметра разкритие,дефато болките  почни не се усещат вече докато не родиш.
Всичко е толкова относително при всеки!!!!!!
А и на майчето честито,смело напред Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #33 -: Февруари 03, 2011, 07:13:37 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка , първо ЧЕСТИТО!!
Второ , аз съм с едно момиченце , и ми беше много тегаво в болницата 4 дни ми взеха здравето лекарите , самото раждане беше за няма и 2 минути / точно 2 напъна/ но докато стигна до там , душа брах , защото лекарите ми бяха пълна скръб , не ми вярваха че имам контракции , апарата ме води родила без контракции , а аз от къде да знам кое какво е , не бях раждала преди , а това не се учи от книгите , сега мога 15 да ти родя , щото вече знам кое какво е и как става , ама тогава ужас ......
Аз второ не искам , не от страх от раждане , други са ми подбудите , но ако исках второ , за миг нямаше да се замисля видя ли 2 черти , ти вече знаеш как става , минала си от там  , има и епидурална дето пак ще си естествено но няма да те боли , ако ти се стори прекалено трудно , приготви си парички и си плати секцио . Ако искаш второ дете , за миг не му мисли , почвай да бременееш , защото ако го махнеш знае ли човек гога пак ще хванеш .
Помисли го , говори с "виновника"  за създалата се ситуация , и вече каквото решите , действайте , но ти гарантирам , че ако не друго то защото си наясно вече кое как става , ще ти е по леко , защото ще можеш да оцениш състоянието си и да предприемеш навременни действия , ако много те боли , епидурална , ако не става и с нея , айде под ножа .
Но решението изцяло зависи от теб и половинката ти , а можеш и детето ти да го питаш , ако вече говорка , иска ли братче или сетриче , все ак и то има глас  Cheesy
Активен

polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 03, 2011, 08:07:27 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка , първо ЧЕСТИТО!!
Второ , аз съм с едно момиченце , и ми беше много тегаво в болницата 4 дни ми взеха здравето лекарите , самото раждане беше за няма и 2 минути / точно 2 напъна/ но докато стигна до там , душа брах , защото лекарите ми бяха пълна скръб , не ми вярваха че имам контракции , апарата ме води родила без контракции , а аз от къде да знам кое какво е , не бях раждала преди , а това не се учи от книгите , сега мога 15 да ти родя , щото вече знам кое какво е и как става , ама тогава ужас ......
Аз второ не искам , не от страх от раждане , други са ми подбудите , но ако исках второ , за миг нямаше да се замисля видя ли 2 черти , ти вече знаеш как става , минала си от там  , има и епидурална дето пак ще си естествено но няма да те боли , ако ти се стори прекалено трудно , приготви си парички и си плати секцио . Ако искаш второ дете , за миг не му мисли , почвай да бременееш , защото ако го махнеш знае ли човек гога пак ще хванеш .
Помисли го , говори с "виновника"  за създалата се ситуация , и вече каквото решите , действайте , но ти гарантирам , че ако не друго то защото си наясно вече кое как става , ще ти е по леко , защото ще можеш да оцениш състоянието си и да предприемеш навременни действия , ако много те боли , епидурална , ако не става и с нея , айде под ножа .
Но решението изцяло зависи от теб и половинката ти , а можеш и детето ти да го питаш , ако вече говорка , иска ли братче или сетриче , все ак и то има глас  Cheesy
Аз да ти кажа си ги мислих тези глупости да махам бебето... но не мога ! то си е мое как така ще го убия ..мъжът ми каза да го раждам, каза че го иска, а малкия като го питах дали иска да  дойде едно бебе у дома той вика ами то няма място мами тука...    Cheesy  виж няма място    Cheesy
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 03, 2011, 08:15:41 »
Раздели ТемаНагоре

Разбира се, че няма да го махаш! Помисли си само за жените, които имат трудности при зачеането. Те правят дълги години болезнени манипулации и са готови на какви ли не жертви, за да гушнат мечтаното бебе. Спокойно, мила, ти си толкова млада, със силен организъм. Всичко ще мине! Успех !
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 03, 2011, 08:17:43 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
Здравей!
Мило мамче аз съм живият пример за това че от страха няма по голямо нещо такъв бъз бях и с основание още помня как исках да си тръгна от родилна зала представи си как ли ще стане с изтекли води.тук ще кажа че наистина 2 рото ми раждане беше не просто леко но и прекрасно бързо и нямах търпение да взема синът си в ръце няколко часа след раждането имах чуството че мога да обиколя света кипях от енергия и мисля че всичко зависи от лекаря пред теб когато те предразположи и с търпение а не нерви ти се отпускаш и всичко е като по ноти имах късмет да съм с такава докторка бях в прекрасна болница обстановката беше успокояваща и всички лекари ме гледаха сякаш съм тяхно дете/да уточня това не е била частна болница просто бяха хора вършешти с желание работата си/
това много ме успокои и да ти кажа чак не разбрах кога стигнах до самото раждане и сега ако след първото 3г твърдях че второ не искам заради кошмара които изживях сега искам дори 3-то всичко е до вътрешна нагласа и да си спокойна
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 10:17:53 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 03, 2011, 08:45:34 »
Раздели ТемаНагоре

Епидурална упойка, коте. Тези дето се бият в гръбнака. Обезболявате, усещаш че трябва да напъваш, чува и виждаш всичко само едно липсва и това е болката. ОБАЧЕ трябва да я бие специалист и ако не си сигурна в анестезиолога не рискувай. От тези упойки има и последствия ако не се бият на правилното място. Има и друго. На мен тази упойка просто не ми подейства. Не знам защо. Не беше изчислена ли какво незнам
Ахам сещам се... дето ти изтръпва всичко от кръста надолу ?  аз пък съм чувала за нея, че ако не се постави правилно може да те парализира ... ти за какви последствия имаш в предвид '.?
Ти отиде веднага на най-лошия вариант. Някои мами ги боли кръст. Други имат изтръпване година на мястото на упойката. На някой просто не им действа (като на мен) - това е от организма. Незнам точната цифра, но мисля, че на около 0,5% от майките не им действа упойката. В такъв случай не си струва риска. А най-голям е % на доволните и щастливи майчета след раждане с такава упойка.

Затова ти казвам, че няма нищо страшно, ако анестезиолога е добър.
Благодаря ти мила за информацията, ще взема да поразпитам за тази упойка че наистина много ме е страх че ще ме боли пак много... Sad
Миличка ,при мен първият път сложиха епидурална упойка,защото бебето беше 4,200кг а и ме измъчи,само че ме упоиха когато вече имах 8 см разкритие и вече половината болки бяха минали-с тази упоика може да напъваш някъде около един час-имаш катетър в гръбнака и от там те обезболяват колкото е необходимо,но не може да продължи цял ден-за това при мен беше излишна,защото аз се опитавах да го родя цял ден,не стана и накрая ме оперираха-с второто упойката беше спинална-игличката е много по малка от епидуралната и въобще нямах проблеми,с епидуралната много по дълго не си усещах краката иначе схващания и такива работи като последствия нямам.Та мисълта ми е че не можеш да знаеш колко дълго ще продължи раждането,но ако имаш късмет с второто да излезе бързо-епидуралната е райска-нищо няма да те боли Winkако пък толкова те е страх може и секцио при него няма бавене,но си е операция.Още веднъж ти желая късмет и да си родиш лесно здраво бебече Kiss Kiss Kiss
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 08:52:10 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 03, 2011, 08:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

 Wink
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 08:50:32 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #39 -: Февруари 03, 2011, 08:55:24 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка , първо ЧЕСТИТО!!
Второ , аз съм с едно момиченце , и ми ................Но решението изцяло зависи от теб и половинката ти , а можеш и детето ти да го питаш , ако вече говорка , иска ли братче или сетриче , все ак и то има глас  Cheesy
Аз да ти кажа си ги мислих тези глупости да махам бебето... но не мога ! то си е мое как така ще го убия ..мъжът ми каза да го раждам, каза че го иска, а малкия като го питах дали иска да  дойде едно бебе у дома той вика ами то няма място мами тука...    Cheesy  виж няма място    Cheesy
Миличка , няма да забравя дядо ми какво е казвал , той е искал много деца 20 да са най добре , баба ми само на 2 се нави има 18 аборта  , тя като му казвала , няма място вкъщи за повече деца къде ще ги слагаш да спят , той и оговарял , "Къде , къде , напреко на спалнята ще ги реда , на пода ще спя , място ще се намери" , след като и таткото го иска , а и ти самата , и ако единствената ти подбуда да се двоумиш е страха , по добре го остави , сега , ако имаш и други разни чуденки , премисли ги обмисли ги и тогава реши .
С риск жива да ме изядът , ще кажа следното , аз съм за аборта ако човек не се чувства сигурен в желанието си , но съм само за аборта преди да има сърдечна дейност , от тогава не сетне съм против освен ако не е наложително.
Аз ако сега забременея ще го махна , не за друго , а защото просто в момента знам че не мога да дам нужното на едно дете , имам проблеми , които ми ядът времето , та едвам ми стига на малката да обърна внимание , пак какво остава за второ . Но ако смяташ че имаш възможност да се грижиш за второ , говоря и за финансова и за психическа и като цяло за всякаква , моя съвет е остави си го , явно наистина го искаш.
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Февруари 03, 2011, 08:58:54 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.moetodete.bg/bremennost/p3_734_0.html
повече инфо за упойките

Ангелче, не така бе.
То момичето иска бебче, само я е страх от самото раждане.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #41 -: Февруари 03, 2011, 08:59:39 »
Раздели ТемаНагоре

Епидурална упойка, коте. Тези дето се бият в гръбнака. Обезболявате, усещаш че трябва да напъваш, чува и виждаш всичко само едно липсва и това е болката. ОБАЧЕ трябва да я бие специалист и ако не си сигурна в анестезиолога не рискувай. От тези упойки има и последствия ако не се бият на правилното място. Има и друго. На мен тази упойка просто не ми подейства. Не знам защо. Не беше изчислена ли какво незнам
Ахам сещам се... дето ти изтръпва всичко от кръста надолу ?  аз пък съм чувала за нея, че ако не се постави правилно може да те парализира ... ти за какви последствия имаш в предвид '.?
А отностно това , то да те питам , чела ли си на аулина противопоказанията и възможните странични ефекти , че то пише че даже инфаркт може да ти докара , то няма нещо дето да няма и риск , хора умират задавяйки се с храна , дай да не ядем , аз също съм чувала за парализа от епидурална , но не зная и не съм чувала за жена която наистина да е парализирана от тая работа .
Активен

denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 03, 2011, 09:28:09 »
Раздели ТемаНагоре

Имам някакъв спомен че когато те е страх отделяш много повече инсулин мисля може и др да е името - които те парализира и нито контракциите са хубави нито бебето се движи напред без страх това му е майката както и др казаха знаеш какво е кое кога ще стане и ако си била с кофти доктори в кофти болница просто си избери друга незнам от къде си но аз съм от ст загора и родих в сливен второто си дете в нова болница всичко е последен писък на модата както се казва леглото ти легло няма клизми вече което ме изненада приятно на леглото си покрит  а не ейтака боща гола  и една стотинка не платих нито една а си беше класа баня телевизорче топличко и удобноидват през някой час ако искаш нещо дават ти абе като по филмите докторите са хора когато ме хванаха силните болки си виках бая та сигурно в софия са ме чули но никой не ми каза млък а само спокойно дишай по полека ... имах колан на корема и следяха всяка секунда от тоновете как са ...абе в6часа в 10 .30вече се смеех и чаках да ми дадът синчето
С първото нито леглата бяха легла издънени от преди сто години -2003г сега може и да са по нови
хакнаха ми окситоцин и 7часа мъка никои не му пукаше как си вода не ми даваха да си намокря устата...нямах колан на корема студ  а аз гола до кръста  и какво се оказа че д-рката толкова ми беше усилила системата че се бях побъркала от контракциии не на 5 3 2 мин примерно а на 5секунди ти просто дъх не можеш да си поемеш /а тя си ме помнеше от един частен преглед ходих за да потвърди бременноста ми но после нямах пари да ходя при нея и и казах да ми даде картона и като ме навика аз акъл имам ли да ходя при др нали безплатните те нямало да ми кажат ако съм имала проблем...бла бла и високомерно ми каза ще те видя като доидеш да раждаш и познаи бяха празници 5 лекара на кръст и точно тя ми се падна и още като ме видя се сети че не съм и пълнила джоба и от злоба или незнам ме наказа /и доиде една анестезиоложка която като видя системата ме пита кой ми я е усилил така -посочих д-рка и тя я напсува тихо нали но ..намали я и слез 30мин вече имах дъщеря си и разбрах че когато няма човек насреща ти горко ти а с второто следяха постоянно всичко намаляха усилваха системата слагаха обезболяващи и така мина леко контракциите ми бяха на 2 мин в най трудните моменти но можех да си отдъхна и знаеш че имам2 мин до другата избора на лекар -акушер и болница за мен бяха най важни и сега ако пак трябва да раждам пак там ще отида
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 03, 2011, 10:48:12 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви момичета за подкрепата, дадохте ми голям кураж  Smiley  в понеделник ще ида на лекар да видим какво ще каже, да каже в кой месец съм . последно ми дойде на 22.12.2010 година
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 03, 2011, 13:30:46 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка , първо ЧЕСТИТО!!
Второ , аз съм с едно момиченце , и ми ................Но решението изцяло зависи от теб и половинката ти , а можеш и детето ти да го питаш , ако вече говорка , иска ли братче или сетриче , все ак и то има глас  Cheesy
Аз да ти кажа си ги мислих тези глупости да махам бебето... но не мога ! то си е мое как така ще го убия ..мъжът ми каза да го раждам, каза че го иска, а малкия като го питах дали иска да  дойде едно бебе у дома той вика ами то няма място мами тука...    Cheesy  виж няма място    Cheesy
Миличка , няма да забравя дядо ми какво е казвал , той е искал много деца 20 да са най добре , баба ми само на 2 се нави има 18 аборта  , тя като му казвала , няма място вкъщи за повече деца къде ще ги слагаш да спят , той и оговарял , "Къде , къде , напреко на спалнята ще ги реда , на пода ще спя , място ще се намери" , след като и таткото го иска , а и ти самата , и ако единствената ти подбуда да се двоумиш е страха , по добре го остави , сега , ако имаш и други разни чуденки , премисли ги обмисли ги и тогава реши .
С риск жива да ме изядът , ще кажа следното , аз съм за аборта ако човек не се чувства сигурен в желанието си , но съм само за аборта преди да има сърдечна дейност , от тогава не сетне съм против освен ако не е наложително.
Аз ако сега забременея ще го махна , не за друго , а защото просто в момента знам че не мога да дам нужното на едно дете , имам проблеми , които ми ядът времето , та едвам ми стига на малката да обърна внимание , пак какво остава за второ . Но ако смяташ че имаш възможност да се грижиш за второ , говоря и за финансова и за психическа и като цяло за всякаква , моя съвет е остави си го , явно наистина го искаш.

Аз съм съгласна с теб Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: