{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак съм бременна !!!  (Прочетена 46229 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 02, 2011, 11:00:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, вчера си направих тест за бременност и резултата беше положителен ! ЩЕ УМРА ОТ ПРИТЕСНЕНИЕ! имам си едно момченце на 2 годинки, и като знам колко зор го родих не ми се мисли за второ раждане... направо ще психясам...незнам дали ме разбирате... много ме е страх.. изобщо не ми се ражда пак...не че не искам да си имам още едно бебче даже много бих се радвала, но ъкъла не ми стига как ще го родя...страх ме е повече от 1-вия път.Та искам да попитам мамите с по две деца как е минало второто им раждане, по болезнено ли е от първото...?  незнам какво да правя..  Huh?
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2011, 11:06:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, вчера си направих тест за бременност и резултата беше положителен ! ЩЕ УМРА ОТ ПРИТЕСНЕНИЕ! имам си едно момченце на 2 годинки, и като знам колко зор го родих не ми се мисли за второ раждане... направо ще психясам...незнам дали ме разбирате... много ме е страх.. изобщо не ми се ражда пак...не че не искам да си имам още едно бебче даже много бих се радвала, но ъкъла не ми стига как ще го родя...страх ме е повече от 1-вия път.Та искам да попитам мамите с по две деца как е минало второто им раждане, по болезнено ли е от първото...?  незнам какво да правя..  Huh?
Аз не съм с две деца, но мога да ти кажа следното. Раждане с раждане не си приличат, пък и при всеки е различно. Ако второто раждане на жената "Х" е минало по-леко от първото, каква е гаранцията, че и при теб ще е така. Обратното също важи. Преди да родя изчетох де що форуми намерих и се психясах.Побърках и околните около мен. Докторката ми каза, че ще ми резне интернета. И добре, че спрях.Щом искаш второ дете - давай смело и честито.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2011, 11:08:00 »
Раздели ТемаНагоре

Честито!!!Пожелавам ти едни безпроблемно раждане и едно живо и здраво детенце.А за раждането не мога да ти кажа,имам си едно живо и здраво ангелче,но второ все още си нямаме.Ще мине и второто раждане,може би даже по-лесно от първото.Не мисли за това.Мисли само позитивно и всичко ще е ОК.
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ!!!
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2011, 11:13:34 »
Раздели ТемаНагоре

Първо честита радост! Smiley Раждането да ти е най-малкия проблем:))
Аз имам две деца. Второто се роди за няма и 10 мин. С болките общо -1,5 - 2  часа.
Ако толкова те е страх, сложи си една упойка и готово.
Смелост - заслужава си!
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2011, 11:16:17 »
Раздели ТемаНагоре

Честито! Това е най-хубавото нещо за една жена! Само не си затормозявай главата 9 месеца с мислене как ще мине раждането. Лесно, трудно-минава и заминава. Важно е детенцето да е живо и здраво! Пожелавам безпроблемна бременност и лесно раждане! Cheesy
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2011, 11:21:08 »
Раздели ТемаНагоре

Честито! Казват, че второто детенце се ражда по-бързичко. Дано всичко да е наред по време на бременността, пък те лекарите си знаят работата Kiss
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2011, 11:37:18 »
Раздели ТемаНагоре

Много ви благодаря, много сте мили     Kiss     Kiss   Дано наистина мине леко, че много ме естрах... аз съм много слабичка и дребна.. и ми е много тесен таза а малкия се роди 3 кила и 300 грама за това ми беше много зор, отидох в болницата в 19:00 а родих на другия ден в 11 без 10 . голямо мъчение беше.. но поне си заслужаваше  Smiley  абе големи страхове ще бера ами...  дано наистина да ми е по лесно 
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 02, 2011, 11:38:18 »
Раздели ТемаНагоре

Я си ме вижте на изписването аааа ?  все едно не съм раждала    Cheesy 
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 02, 2011, 11:40:49 »
Раздели ТемаНагоре

Честито,мила!!!  Kiss
Аз също бих искала да имам две дечица,но и мене ме естрах много!Родих секцио и все още се възстановявам след операцията,но нямах избор!!Ако имаш избор-нека е нормално раждане!!За 2 часа и ще си на крака!!Успех и лека бременност!! Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 02, 2011, 11:44:27 »
Раздели ТемаНагоре

Боже, аз ако изглеждах така и за трето ще се прежаля Wink
Но моя късмет е друг- на всяко раждане по 10 килца за спомен.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2011, 11:58:23 »
Раздели ТемаНагоре

Много ви благодаря, много сте мили     Kiss     Kiss   Дано наистина мине леко, че много ме естрах... аз съм много слабичка и дребна.. и ми е много тесен таза а малкия се роди 3 кила и 300 грама за това ми беше много зор, отидох в болницата в 19:00 а родих на другия ден в 11 без 10 . голямо мъчение беше.. но поне си заслужаваше  Smiley  абе големи страхове ще бера ами...  дано наистина да ми е по лесно 
Я виж какво голямо хубаво и здраво бебе. И второто да е толкова сладко Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 02, 2011, 12:13:51 »
Раздели ТемаНагоре

колкото и да е тежко едно раждане като видиш и чуеш пролакването на бебо всичко забравяш за секунди Smiley))важен е крайния резултат:)
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 02, 2011, 13:53:51 »
Раздели ТемаНагоре

колкото и да е тежко едно раждане като видиш и чуеш пролакването на бебо всичко забравяш за секунди Smiley))важен е крайния резултат:)
С това не съм много съгласна, че забравяш, ама ти сигурно си имала леко раждане.Ако са те тропосали с над 20 шева си го помниш цял живот.
 
Поли, няма от какво да се притесняваш, те докторите си знаят работата. Само всичко да е наред с теб и бебчето през бременността и най накрая ще си избереш или епидурална или секцио. Не минавай през всички мъки на майка-геройня. Те няма да са измислили тия упойки, защото нямат работа. Ако си с нисък праг на болка или си мислиш, че ще психясаш като си спомниш първото раждане по-добре си направи епидурална. Успех. Лека бременност и леко раждане.

ПП: И да кажеш кога да чакаме малкото попълнение.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 02, 2011, 13:57:15 »
Раздели ТемаНагоре

колкото и да е тежко едно раждане като видиш и чуеш пролакването на бебо всичко забравяш за секунди Smiley))важен е крайния резултат:)
С това не съм много съгласна, че забравяш, ама ти сигурно си имала леко раждане.Ако са те тропосали с над 20 шева си го помниш цял живот.
 
Поли, няма от какво да се притесняваш, те докторите си знаят работата. Само всичко да е наред с теб и бебчето през бременността и най накрая ще си избереш или епидурална или секцио. Не минавай през всички мъки на майка-геройня. Те няма да са измислили тия упойки, защото нямат работа. Ако си с нисък праг на болка или си мислиш, че ще психясаш като си спомниш първото раждане по-добре си направи епидурална. Успех. Лека бременност и леко раждане.

ПП: И да кажеш кога да чакаме малкото попълнение.
Стига шашкали момичето.  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 02, 2011, 13:59:13 »
Раздели ТемаНагоре

колкото и да е тежко едно раждане като видиш и чуеш пролакването на бебо всичко забравяш за секунди Smiley))важен е крайния резултат:)
С това не съм много съгласна, че забравяш, ама ти сигурно си имала леко раждане.Ако са те тропосали с над 20 шева си го помниш цял живот.
 
Поли, няма от какво да се притесняваш, те докторите си знаят работата. Само всичко да е наред с теб и бебчето през бременността и най накрая ще си избереш или епидурална или секцио. Не минавай през всички мъки на майка-геройня. Те няма да са измислили тия упойки, защото нямат работа. Ако си с нисък праг на болка или си мислиш, че ще психясаш като си спомниш първото раждане по-добре си направи епидурална. Успех. Лека бременност и леко раждане.

ПП: И да кажеш кога да чакаме малкото попълнение.
МИЛО,АЙ ДА НЕ Я ПЛАШИМЕ,АЗ РАЖДАХ ПОЧТИ 48 ЧАСА,С ВСИЧКИТЕ ВИДОВЕ ГАДНИ ЕКСТРИ,САМО БЕЗ СЕКЦИО...ТАЗОВИТЕ КОСТИ СЕ РАЗШИРЯВАТ ПРИНЦИПНО СЛЕД ПЬРВОТО РАЖДАНЕ,ТРЯБВА ДА И Е ПО-ЛЕКО...ДАНО ВСИЧКО Е ПО НАЙ-ЛЕКИЯ И БЕЗПРОБЛЕМЕН НАЧИН!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: