{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лов и риболов  (Прочетена 7784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 31, 2011, 12:12:09 »
Раздели ТемаНагоре

Да видим тук има ли запалени по тези спортове. Моя мъж в зима и лете все по язовирите кисне ,че да не казвам и какви пари за въдици дава. То щеки с платформи ли не бяха,то мачови пръчки ли не щеш,то фидери,то макари,то лодки за въдици (лодка,на която слагаш стръвта и чрез дистанционно я вкарваш навътре във водата). Като цяло много болна тема ни е и на двамата
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 31, 2011, 12:54:00 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy  И ние с моя мъж сме много запалени по риболова и преди да се роди малката,ходехме всяка събота и неделя на някой язовир.Влизаме с лодки навътре и задължително се прибираме с рибка Wink Страхотно хоби и мнооого разпускаме на такива места!! Tongue
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 31, 2011, 15:38:16 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy  И ние с моя мъж сме много запалени по риболова и преди да се роди малката,ходехме всяка събота и неделя на някой язовир.Влизаме с лодки навътре и задължително се прибираме с рибка Wink Страхотно хоби и мнооого разпускаме на такива места!! Tongue


Ох и ние сме болни на тема риболов.................лично на мен много разспускащо ми действа!
За съжаление като се роди синът ми не остава време - даже ако трябва да съм честна откакто се е родил- 2 години вече не сме ходили за риба и МНОГО ни липсва!
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 31, 2011, 16:01:07 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy  И ние с моя мъж сме много запалени по риболова и преди да се роди малката,ходехме всяка събота и неделя на някой язовир.Влизаме с лодки навътре и задължително се прибираме с рибка Wink Страхотно хоби и мнооого разпускаме на такива места!! Tongue


Ох и ние сме болни на тема риболов.................лично на мен много разспускащо ми действа!
За съжаление като се роди синът ми не остава време - даже ако трябва да съм честна откакто се е родил- 2 години вече не сме ходили за риба и МНОГО ни липсва!
да бе хубаво е и на палатки да останеш.И на мен от малката не ми идва реда за риболов,иначе моя ако не отиде поне 2 уикенда в месеца ще се разболее.И ходят все с приспиване ,а аз си стоя с малката сама в нас (е случва се да вихря купони и с голям брой мъже )
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 31, 2011, 23:25:20 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy  И ние с моя мъж сме много запалени по риболова и преди да се роди малката,ходехме всяка събота и неделя на някой язовир.Влизаме с лодки навътре и задължително се прибираме с рибка Wink Страхотно хоби и мнооого разпускаме на такива места!! Tongue


Ох и ние сме болни на тема риболов.................лично на мен много разспускащо ми действа!
За съжаление като се роди синът ми не остава време - даже ако трябва да съм честна откакто се е родил- 2 години вече не сме ходили за риба и МНОГО ни липсва!
да бе хубаво е и на палатки да останеш.И на мен от малката не ми идва реда за риболов,иначе моя ако не отиде поне 2 уикенда в месеца ще се разболее.И ходят все с приспиване ,а аз си стоя с малката сама в нас (е случва се да вихря купони и с голям брой мъже )

Оооо,колко ми липсват палатките и огъняяяяя....песните и танците....наща бебка се роди през май месеци и даже юли пак бяхме за   3 дни с нея там Cheesy Cheesyмалко бебе за риба!!Въобще не протестираше и не е плакала!!! 3 дни се отспа,ама така хубавоооо Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 23:48:45 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy  И ние с моя мъж сме много запалени по риболова и преди да се роди малката,ходехме всяка събота и неделя на някой язовир.Влизаме с лодки навътре и задължително се прибираме с рибка Wink Страхотно хоби и мнооого разпускаме на такива места!! Tongue


Ох и ние сме болни на тема риболов.................лично на мен много разспускащо ми действа!
За съжаление като се роди синът ми не остава време - даже ако трябва да съм честна откакто се е родил- 2 години вече не сме ходили за риба и МНОГО ни липсва!
да бе хубаво е и на палатки да останеш.И на мен от малката не ми идва реда за риболов,иначе моя ако не отиде поне 2 уикенда в месеца ще се разболее.И ходят все с приспиване ,а аз си стоя с малката сама в нас (е случва се да вихря купони и с голям брой мъже )

Оооо,колко ми липсват палатките и огъняяяяя....песните и танците....наща бебка се роди през май месеци и даже юли пак бяхме за   3 дни с нея там Cheesy Cheesyмалко бебе за риба!!Въобще не протестираше и не е плакала!!! 3 дни се отспа,ама така хубавоооо Cheesy
това лято едвам чакам и сме пак за риба даже и с бебка
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 07, 2011, 16:26:22 »
Раздели ТемаНагоре

хихииииии,бе кво се правите Winkтва"за риба сьм"е само предтекст да се махнеме от ежедневието Cheesyаз пьк живея на 50 метра от голям зарибен язовир,и при нас ври от рибари!ма тва рибата-само мит Tongueне сме видяли някой да си трьгва с риба оттук Cheesyказват-ИМАЛО,МА СЕ БИЛА ИЗМЕШАЛА С МНОГОТО ВОДА Wink Wink Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Март 07, 2011, 16:55:35 »
Раздели ТемаНагоре

офф темата била за ''и ловец съм и рибар съм'',пък аз пак недочела Cheesy,3 пъти четох докато видя,че не е Лов и любов Cheesy,тооо много -ов,много нещУ Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 08, 2011, 16:23:17 »
Раздели ТемаНагоре

хихииииии,бе кво се правите Winkтва"за риба сьм"е само предтекст да се махнеме от ежедневието Cheesyаз пьк живея на 50 метра от голям зарибен язовир,и при нас ври от рибари!ма тва рибата-само мит Tongueне сме видяли някой да си трьгва с риба оттук Cheesyказват-ИМАЛО,МА СЕ БИЛА ИЗМЕШАЛА С МНОГОТО ВОДА Wink Wink Cheesy
Аааа,ние като ходим за риба и ловим яко!Повечето я раздаваме,защото аз си хапвам само от костурчето. WinkКолко хубава става като махнеш кожата и главата и я изпържиш оваляна в царевично брашно.... Tongue
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 08, 2011, 19:11:14 »
Раздели ТемаНагоре

Колко хубава става като махнеш кожата и главата и я изпържиш оваляна в царевично брашно.... Tongue

Как обичаааааааам...

Ама повече обичам пъстървичка.
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 09, 2011, 12:36:32 »
Раздели ТемаНагоре

Колко хубава става като махнеш кожата и главата и я изпържиш оваляна в царевично брашно.... Tongue

Как обичаааааааам...

Ама повече обичам пъстървичка.
последно ми донесе щука ...мммм че вкусна рибка. костите й се отделят и няма дребни. даже и малката хапна доста
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 14, 2011, 20:07:30 »
Раздели ТемаНагоре

Една моя колежка казваше-Оффф това неговия риболов да ти кажа,е все едно любовницата му Cheesy
Иначе мен и моя не ни влече.Ходил е от време на време,ей така за разнообразие
Активен

галя74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Април 16, 2011, 08:57:12 »
Раздели ТемаНагоре

Моя мъж е свяка свободна минута за риба,още малко и го забраняват риболова.Живеем на Дунава,а колкото до мен мразя да ходя, вися като прани гащи немам нерви за риболов.Дъщеричката ми която е на 5г. много обича да ходи с баща си,а аз си почивам когато ги няма Cheesy
Активен

връщам стока неотговаряща на описанието
нека бъдем коректни един към друг
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Април 21, 2011, 20:55:57 »
Раздели ТемаНагоре

И аз много ходех на риба,но сега сякаш нямам време,даже имам излишен сонар.
Обичам природата и да бъда сред нея .Полевите условия ми харесват и проявявам творчество,но за съжаление напоследък изобщо нямам време.Веднъж хванах на дънна шаран,около над 3 кг който го изпуснах заради тръстиката в която се омота.Сом не съм хващала,но съм била на нощен риболов на кльонк.Обичам плувките и съм привърженик на тоя риболов,макар го имат за несериозен.
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
niceateam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Юни 15, 2011, 06:51:52 »
Раздели ТемаНагоре

И аз много ходех на риба,но сега сякаш нямам време,даже имам излишен сонар.
Обичам природата и да бъда сред нея .Полевите условия ми харесват и проявявам творчество,но за съжаление напоследък изобщо нямам време.Веднъж хванах на дънна шаран,около над 3 кг който го изпуснах заради тръстиката в която се омота.Сом не съм хващала,но съм била на нощен риболов на кльонк.Обичам плувките и съм привърженик на тоя риболов,макар го имат за несериозен.
da naistina... :X
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: