{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ы!  (Прочетена 19253 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
ы!
« -: Януари 31, 2011, 10:03:12 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
Здравейте!
И аз да кажа, че от както малкият ми син почна да боледува от 5месечен до годината изпи 4 АБ-антибиотика Shocked
Та накрая реших ,че така не може и потърсих друг вариант понеже толкова бързо се развиваха бъцилите, че за 3 дена от една хрема ставаше спастичен бронхит с инхалации итемператури и какво ли не -лекарства сиропи капки и нищо всеки път все по зле ставаше и АБ задължително пиеше,
а за капак и получаваше и алергична реакция -обриви и за тях 2 седмично лечение направо ми се ревеше, вместо да се радвам на детето по цели седмици се борихме с бъцилите Huh?
Вкрайна сметка четох, рових по сайтове, гледах предавания и накрая реших, че не искам да съсипвам малкия с АБ и че Подхода ми е погрешен, за да не се стига до АБ и др сериозни заболявания Sad
 От прочетеното в др сайт от лекар хомеопат и стотиците мами приложили хомеопатията реших да пробвам, като заначало писах на д-ра а,ко не е пробем мога да кажа кой е и в коий саийт можете да го намерите.
Но като гледам рецептите на др мами преди мен си мисля, че и те са запознати с НЕГО- та обясних му полужението накартко и съветите, които ми даде за подсилване на имунитета -тоест преди да се разболее или профилактично изпробвах веднага!
Слава богу всичко имаше невероятен ефект този пък той не се разболя, не стигнахме дори до бронхит, а камоли нещо по сериозно, както предните разболявания и от тогава само с хомеопатия го оправям,
още като кихне започвам с инфлуцит -това е за начална настинка а за грип е парагрип както другите -тайлотхоци парацетамоли...но Безвредно и дейста още на деня давам му до 6 таблетки на ден вит с сиропите, които са описали др мами -от ряпа, но аз слагам Пудра захар ,понеже сме малки за Мед и чаят от орехи С ЧЕРУПКИТЕ и мед с босилек ,индрише върши чудеса за каква ли не кашлица следва компрес от извара, ако има зачервено гърло ,ехинацея  в зависимост от хремата капки с кл тинктура или с сребърна вода и спреи еуфорбиум -той намаля налягането на евстахиевата тръба, а от там и напрежението между ушите и носа, знаете как като кихнеш и сякаш ти се запушват ушите.
За ушите,ако са възпалени слагам капки от алое -цветето ,но трябва да е на 3г поне -пр е силно концетрат сока по 2- 3 капки в ухото -действа противовъзпалително ...
Имахме отит и искаха да ни пробият ухото Shocked казах не и пак четох и намерих за алоето и еуфорбиум шпрея ,комбинират се след два дни докторката не повярва ,че нещата са по добре а щеше да ни пробие ухото Huh?
И до 4 5 дена без никакви др лекарства пълни с химия без АБсе справяме вече 4 5 пъти като е настивал
Прилагам всичко това и на каката и на себе си и въобще на цялото си семейство!
На тези, които не са ползвали или са скептици ще кажа ,че всяко приемане на АБ уврежда доста слабите организми на децата имунитета им спада срива се и вместо да го стимулираме, го убиваме
ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ ХОМЕОПОТИЯТА първо трябва да се възстанови имунитета и след това започна едно проф приемане за поддържане на имунитета и следващата настинка е по лека и по следващия път още по лека,който иска може да потърси инфо от А до Я
За д-ра и хомеопатията как се прилага как се дава ..търсете -д-р михайлов хомеопат и ще го намерите в др сайт и ще прочетете ,аз също не вярвах, че едни гранули колкото леща могат да ти помогнат но... сега мога да кажа ,че ако не ми се налага тоес,т ако не изтърва момента, че да нямам др избор и да давам антибиотик -понеже понякога нещата се развиват скорострелно и ако не съм реагирала навреме се стига до аб, но гледам винаги да реагирам светкавично и за сега успяваме!
Дано сме здрави и за напред !
« Последна редакция: Март 28, 2011, 08:22:51 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 31, 2011, 10:24:08 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
Искам да добавя че др михайлов е гост всеки понеделник в предавнето Денят е прекрасен и там споделя много от опита си от мненията на майките ... дано съм била полезна и да съм дала кураж и на други за хомеопатията
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
edelvaiska
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 31, 2011, 13:40:56 »
Раздели ТемаНагоре

За всяко малко дете хремата е голям проблем, трудно диша, почти е невъзможно да се храни и спането е трудно. А и при моето детенце инфекциите на няколко пъти слизаха много бързо към гърдите и Антибиотика беше неизбежен. От 5 месеца не се е налагало да приема антибиотик, защото давам само хомеопатичен препарат според вида на хреамата : http://www.mamaiaz.eu/zdrave/81-hremata-pri-detzata-i-homeopatiyata.html И аз не вярвах в началото, че тези бели зрънца ще няправят така, че хремата да изчезне напълно без антибиотик. ХОМЕОПАТИЯТА ДЕЙСТВА  Smiley.
Активен
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 31, 2011, 14:31:11 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ние също лекуваме каката от 3 години само и единствено със хомеопатия.Нашите проблеми бяха асматични пристапи  и постоянни антибиотици и инжекции,по-съвет на приятелско семейство се записахме при хомеопат и от тогава съм много доволна но само аз си знам през какво минахме/който се лекува със хомеопатия знае че се минава през един период на изчистване на организма от натрупаните антибиотици/ .Вече ги няма пристъпите няма ги и безсънните нощи  и по бързо се оправя .Никога не съм давала хомеопатичен препарат  който не е назначен от лекар затова който иска да се лекува по този начин най- добре е да направи интервю със хомеопат и тогава вече да има лечение на болеста .Успех  и вяра ви жилая на всички лекуващи се по този начин
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 14:49:13 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
tifani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2011, 19:11:44 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите някои ползвал лие услугите на д-р кремена хаджиева от варна благодаря,
Активен
toemito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2011, 13:59:24 »
Раздели ТемаНагоре

В подкрепа на ХОМЕОПАТИЯТА!
След 3 прекарвания в детско отделение и 4 АБ за една година, борейки се с отити и ларингити, напърво място с хрема, от която започва всичко....и аз казах край!!!
Хиляди благодарности на д-р Михайлов и впоследствие хомеопата д-р Енев от Враца!
Вече почти година малката е само на чайчета, имуностимулатори и гранулки! Ефекта е поразителен!!! Не тровете децата си, а пробвайте хомеопатичните препарати!
Активен

Предпочитам с пощата като МПП, не приемам наложен платеж. Опаковките за сметка на продавача, пощенските-за купувача, всичко друго с уговорка! Лс е с предимство, не пазя ред!!! От значение е личната преценка! При две обяви, поемам пощата!!!
Понякога разменям! Коректна съм, очаквам същото!

Нека да бъдем ХОРА!!!
rotoka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 25, 2011, 13:11:26 »
Раздели ТемаНагоре

Само с хомеопатия се лекуваме вкъщи от няколко години!Доволна съм от резултата!Последно излекувах болезнени и подути лимфни възли точно с хомеопатия!
Активен
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 26, 2011, 19:38:54 »
Раздели ТемаНагоре

Само с хомеопатия се лекуваме вкъщи от няколко години!Доволна съм от резултата!Последно излекувах болезнени и подути лимфни възли точно с хомеопатия!
Би ли споделила как  Smiley Благодаря Kiss
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 29, 2011, 19:16:28 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля днес ходихме на контролен преглед и сме здрави,а бяхме със плеомония.Лекувахме се със хомеопатия/само хомеопатия нищо друго/,и искам да благодария на докторката /знам че няма да го прочете но ,,,,,,,,,,/,невероятен специалист и човек едно голямо БЛАГОДАРИЯ / за пояснение ние сме от Търново а лекарката ни е във Пловдив и ни лекува по телефона/
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #9 -: Март 29, 2011, 20:16:20 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля днес ходихме на контролен преглед и сме здрави,а бяхме със плеомония.Лекувахме се със хомеопатия/само хомеопатия нищо друго/,и искам да благодария на докторката /знам че няма да го прочете но ,,,,,,,,,,/,невероятен специалист и човек едно голямо БЛАГОДАРИЯ / за пояснение ние сме от Търново а лекарката ни е във Пловдив и ни лекува по телефона/

Напиши и името на тази докторка (ако тя няма нищо против де) Smiley
Активен

таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 29, 2011, 21:42:21 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля днес ходихме на контролен преглед и сме здрави,а бяхме със плеомония.Лекувахме се със хомеопатия/само хомеопатия нищо друго/,и искам да благодария на докторката /знам че няма да го прочете но ,,,,,,,,,,/,невероятен специалист и човек едно голямо БЛАГОДАРИЯ / за пояснение ние сме от Търново а лекарката ни е във Пловдив и ни лекува по телефона/

Напиши и името на тази докторка (ако тя няма нищо против де) Smiley

др Недева тези който са от Пловдив сигурно са чували за нея
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Март 30, 2011, 11:08:02 »
Раздели ТемаНагоре

Включвам се и аз в тази тема  Kiss
Благодарение на съветите на д-р Михайлов успях да излекувам хремата на малкия ми син, която три седмици не се повлия от никакви капки и остатъчни хрипове които му бяха останали след като след 9 дневен прием на антибиотик нямаше кой знае какво подобрение. За съжаление и малкия мина през няколко антибиотика през последните 3-4 месеца. Сега правя опашка за ичистване и се надявам следващия път да се справим само с хомеопатия.
Според мен ще е полезно да споделяме имената на лекарите по градове
Аз съм от Мездра и ми препоръчаха д-р Енев от Враза. Виждам че toemito е доволна от него.При нужда ще го посетя следващия път  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Март 30, 2011, 16:55:06 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля днес ходихме на контролен преглед и сме здрави,а бяхме със плеомония.Лекувахме се със хомеопатия/само хомеопатия нищо друго/,и искам да благодария на докторката /знам че няма да го прочете но ,,,,,,,,,,/,невероятен специалист и човек едно голямо БЛАГОДАРИЯ / за пояснение ние сме от Търново а лекарката ни е във Пловдив и ни лекува по телефона/

Бихте ли споделили как се излекувахте  само с хомеопатия?
Просто ми стана интересно Roll Eyes
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Март 30, 2011, 19:38:05 »
Раздели ТемаНагоре

Бихте ли споделили как се излекувахте  само с хомеопатия?
Просто ми стана интересно



Както съм писала по горе във темата лекувам така голямата си дъщеря от близо вече три години.
Знам че ви звучи странно и нереално но е така тя не е пила нищо друго освен глоболки,изписани от лекар хомеопат /лекар който достатъчно добре познава дъщеря ми и типажа който е тя/
Правилно изписаните глоболки и търпение от наша страна /моя и на баща й/и тя е здрава.
« Последна редакция: Март 30, 2011, 19:41:26 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Март 30, 2011, 20:12:51 »
Раздели ТемаНагоре

Бихте ли споделили как се излекувахте  само с хомеопатия?
Просто ми стана интересно



Както съм писала по горе във темата лекувам така голямата си дъщеря от близо вече три години.
Знам че ви звучи странно и нереално но е така тя не е пила нищо друго освен глоболки,изписани от лекар хомеопат /лекар който достатъчно добре познава дъщеря ми и типажа който е тя/
Правилно изписаните глоболки и търпение от наша страна /моя и на баща й/и тя е здрава.

Аз също съм за хомеопатията. За съжаление обаче в нашия град няма добър такъв лекар и аз прилагам само хомеопатични лекарства, които са ми известни. Като цяло ефекта е добър  Wink
Но не вярвах, че плевмония може да се излекува без АБ Roll Eyes
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: